Hoşgeldiniz!

kıyamet çiçeği

Yağmur - Kıyamet Çiceği Fragman 01:03
Yağmur - Kıyamet Çiceği Fragman 43.577 izlenme - 4 yıl önce Kazım Koyuncu’nun hayatının yanı sıra Çernobil felaketi, Nataşalar ve Trabzonspor’un 1995 - 1996’da şampiyonluğu kaybedişi ve sonrasında şehirde ilan edilen yas da anlatılacak.
Yağmur: Kıyamet Çiçeği (2014) – Fragmanı 01:03
Yağmur: Kıyamet Çiçeği (2014) – Fragmanı 872 izlenme - 4 yıl önce Yağmur: Kıyamet Çiçeği’ filminin fragmanı yayınlandı! Sanatçı kişiliğiyle Türkiye’nin kalbinde özel bir yer edinen Kazım Koyuncu’nun hayatı film oluyor. Koyuncu’yu başarılı oyuncu Engin Hepileri canlandıracak. Geçirdiği kanser hastalığı yüzünden genç yaşta hayata vedan eden sevilen Karadenizli sanatçı Kazım Koyuncu’nun hayatı beyazperdeye taşındı. Yönetmenliğini ve senaryosunu Onur Aydın’ın, yapımcılığını Gülay Kuriş’in üstlendiği film aynı zamanda, sanatçının yaşadığı coğrafyada yaşanan Çernobil felaketi, Rus göçmen kadın gerçeği gibi sosyolojik olayları tema olarak alıyor. 7 Kasım’da sinemalarda!
Yağmur: Kıyamet Çiçeği - Fragman 02:30
Yağmur: Kıyamet Çiçeği - Fragman 601 izlenme - 3 yıl önce Yakın zaman tarihimizin en büyük felaketlerinden biri olarak gösterilen Çernobil faciasından sonra eşini kanserden kaybeden Elena, oğlunun da aynı hastalıktan müzdarip olduğunu öğrenince çareyi tedavi için Türkiye’ye gelmekte bulur. Elena Trabzon’da tedavi süreciyle uğraşırken, bir gün Trabzonspor’da oynama hayaliyle yanıp tutuşan futbolcu Şenol ile tanışır. Şenol sonuna düşünmeden ilk görüşte kadına aşık olur...
Yağmur: Kıyamet Çiçeği 19 Aralık 2014'de Sinemalarda 01:03
Yağmur: Kıyamet Çiçeği 19 Aralık 2014'de Sinemalarda 362 izlenme - 3 yıl önce Yakın zaman tarihimizin en büyük felaketlerinden biri olarak gösterilen Çernobil faciasından sonra eşini kanserden kaybeden Elena, oğlunun da aynı hastalıktan müzdarip olduğunu öğrenince çareyi tedavi için Türkiye’ye gelmekte bulur. Elena Trabzon’da tedavi süreciyle uğraşırken, bir gün Trabzonspor’da oynama hayaliyle yanıp tutuşan futbolcu Şenol ile tanışır. Şenol sonuna düşünmeden ilk görüşte kadına aşık olur... Öte yandan 1995-1996 futbol liginde şampiyonluğa doğru giden Trabzonspor son, maçta şampiyonluğu kaybedince, amigo Ahmet’in de dünyası başına yıkılır... Bir diğer yanda ise sesi ve kişiliği ile milyonlarca insanın gönlünde taht kuran Kazım Koyuncu vardır. Bir Çernobil mağduru olarak kanserden yaşamını kaybeden Koyuncu yöre halkının sesi gibidir… Filmin yönetmenliğini ve senarsitliğini aynı adlı kitabın yazarı da olan Onur Aydın üstleniyor. Filminin oyuncu kadrosunda ise Engin Hepileri, Altan Erkekli, Devrim Saltoğlu, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Sait Genay, SettarTanrıöğen, Hüseyin Avni Danyal, Elena Viunova, Rıza Sönmez ve Serap Aksoy gibi isimler yer alıyor.
Kazım Koyuncunun Hayatı Film Oluyor 02:47
Kazım Koyuncunun Hayatı Film Oluyor 168 izlenme - 4 yıl önce Kazım Koyuncu Yağmur Kıyamet Çiçeği İle Geri Dönüyor