Hoşgeldiniz!

kıymak

İntihardan Kurtarılan Gençten Polise Sitem 00:30
İntihardan Kurtarılan Gençten Polise Sitem 5.238 izlenme - 1 yıl önce Antalya’da üst geçide çıkarak intihara teşebbüs eden bedensel engelli genç, polisin hızlı hamlesiyle ölümün kıyısından alındı. Apar topar parmaklıkların diğer tarafına alınan genç, polise teşekkür etmek yerine "Biraz yavaş çekseydiniz olmaz mıydı ağabey" diye sitem etti. Kimlik sorgulaması yapılan genç, ihtiyaçlarının giderilebilmesi için polis nezaretinde yakındaki büyükşehir belediye binasına götürüldü. (İHA)
İntihar Edenler Toplumun Yüz Karasıdır 02:08
İntihar Edenler Toplumun Yüz Karasıdır 2.165 izlenme - 1 yıl önce İzmir’in Konak ilçesinde köprüye çıkan bir kadın köprüden atlamak istedi. O esnada kadını izleyen vatandaşlar arasında bulunan yaşlı bir kadın sert tepkide bulundu.
genç kız canına kıymak istedi 02:59
genç kız canına kıymak istedi 4.410 izlenme - 7 yıl önce genç kız canına kıymak istedi
İstanbul'a Kıymak&bekir Coşkun 04:47
İstanbul'a Kıymak&bekir Coşkun 367 izlenme - 7 yıl önce yorumlayan&birsu canyol
Büyük Mantar Bulmak - Gözlüklü Sen mi Buldun Bunu 01:19
Büyük Mantar Bulmak - Gözlüklü Sen mi Buldun Bunu 265 izlenme - 3 yıl önce Amcalarım buldukları 1 kilodan fazla gelen mantarı telefonla çekmeye karar verirler. son dakikalarını yaşayan mantara bi hatıra videosu olarak da adlandırılabilir. özellikle de olmazsa olmaz çayın yanında gidecek o mantar. şaşkınlık içerisinde olan ahali kısmetini doya doya yaşar.
Nikah Kıydırmanın Bedeli 1 Lira 03:10
Nikah Kıydırmanın Bedeli 1 Lira 3 izlenme - 6 ay önce Müftülüklere nikah yetkisi verilmesinin ardından, İzmir Güzelbahçe’de belediye sınırlarında nikah kıydırmanın bedeli 1 lira oldu. Güzelbahçe Belediye Meclisi, 2018 yılı gelir tarife cetvelini belirledi. Müftülüklere nikah yetkisi kararının verilmesinin ardından Güzelbahçe Belediye Meclisi fiyat tarife cetvellerini görüşmesinde nikah tarifesi belirlendi. CHP Güzelbahçe İlçe Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Kazım Çam, verdiği önerge ile ilçe sınırlarında 85 lira olan nikah kıyma ücretini 100 liraya çıkaran komisyon kararına karşı çıktı ve bu rakamın 1 liraya indirilmesini istedi. Bunun üzerine Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, Çam’ın önerisini tek tek oyladı ve belediye meclisi oy birliğiyle nikah ücretinin 1 lira olmasını karara bağladı. Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, “Artık Güzelbahçe ilçe sınırlarında evlenmek çok kolay. İlçe sınırları içinde kıyılacak nikah ücretini 100 lira yerine 1 liraya indirdik. Sadece nikah defteri ücreti ve harcı alınacak. Ayrıca nikah salonumuzda hafta içinde 100, hafta sonunda ise 200 liraya nikah kıyılabilecek” dedi.