Hoşgeldiniz!

Kıymak Videoları İzle

İntihardan Kurtarılan Gençten Polise Sitem 00:30
İntihardan Kurtarılan Gençten Polise Sitem 4.948 izlenme - 4 hafta önce Antalya’da üst geçide çıkarak intihara teşebbüs eden bedensel engelli genç, polisin hızlı hamlesiyle ölümün kıyısından alındı. Apar topar parmaklıkların diğer tarafına alınan genç, polise teşekkür etmek yerine "Biraz yavaş çekseydiniz olmaz mıydı ağabey" diye sitem etti. Kimlik sorgulaması yapılan genç, ihtiyaçlarının giderilebilmesi için polis nezaretinde yakındaki büyükşehir belediye binasına götürüldü. (İHA)
İntihar Edenler Toplumun Yüz Karasıdır 02:08
İntihar Edenler Toplumun Yüz Karasıdır 2.081 izlenme - 2 hafta önce İzmir’in Konak ilçesinde köprüye çıkan bir kadın köprüden atlamak istedi. O esnada kadını izleyen vatandaşlar arasında bulunan yaşlı bir kadın sert tepkide bulundu.
genç kız canına kıymak istedi 02:59
genç kız canına kıymak istedi 4.410 izlenme - 6 yıl önce genç kız canına kıymak istedi
İstanbul'a Kıymak&bekir Coşkun 04:47
İstanbul'a Kıymak&bekir Coşkun 367 izlenme - 6 yıl önce yorumlayan&birsu canyol
Büyük Mantar Bulmak - Gözlüklü Sen mi Buldun Bunu 01:19
Büyük Mantar Bulmak - Gözlüklü Sen mi Buldun Bunu 118 izlenme - 2 yıl önce Amcalarım buldukları 1 kilodan fazla gelen mantarı telefonla çekmeye karar verirler. son dakikalarını yaşayan mantara bi hatıra videosu olarak da adlandırılabilir. özellikle de olmazsa olmaz çayın yanında gidecek o mantar. şaşkınlık içerisinde olan ahali kısmetini doya doya yaşar.
Maydanoz Nasıl Kıyılır? 01:04
Maydanoz Nasıl Kıyılır? 11 izlenme - 2 yıl önce Maydanoz kıyılırken öncelikle yaprak kısımları bir araya demet gibi toplanarak saplarından ayrılır. Bıçağın üzerine boşta olan el ile bastırarak veya bıçağın ucu tahtadan kaldırılmadan tap chopping denilen teknik ile maydanoz kıyılabilir.