Hoşgeldiniz!

kıymık

Tom ve Jerry - Kıymık 03:11
Tom ve Jerry - Kıymık 13.685 izlenme - 7 ay önce Tyke'ın patisine batan kıymığı çıkarmaya uğraşan Tom'u zor anlar bekliyor. Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Metin Kıymık Kütahya Türküleri Kasımım Mezar Arası 07:37
Metin Kıymık Kütahya Türküleri Kasımım Mezar Arası 3.484 izlenme - 7 yıl önce Mezar arasında harman olur mu Kama bıçak yarasına derman olur mu Seni vuran adamda iman olurmu Aslanım Kasım’ım efem yerde yatıyor Saat köstek kaytan bıyık kana batıyor Hıdırlığa çıktım yan basa basa Ciğerlerim kurudu kan kusa kusa Seni vuran zalım arabacı musa Aslanım Kasım’ım efem yerde yatıyor Saat köstek kaytan bıyık kana batıyor Mezar arasından atlayamadım Cephanem döküldü efem toplayamadım Bir tek düşmanımı haklayamadım Aslanım K
metin kıymık kütahya türküleri ah hamamcı 04:26
metin kıymık kütahya türküleri ah hamamcı 2.594 izlenme - 7 yıl önce Ah hamamcı bu hamama güzellerden kim gelir Ah ne bileyim ay efendim (aman) Günde yüzbin can gelir Ardında cariyesiyle (aman) Önünde sultan gelir Yağma yağmur esme rüzgar (aman) Yolda yolcum var benim Serimi sevdaya salan (aman) Yar ile cengim var benim
Metin Kıymık Kütahya Türküleri Karanfil Oylum Oylu 03:02
Metin Kıymık Kütahya Türküleri Karanfil Oylum Oylu 1.942 izlenme - 7 yıl önce Karanfil oylum oylum (Amanın aman ben yandım aman) Geliyor selvi boylum Selvi boylum gelince (Amanın aman ben yandım aman) Şen olur benim gönlüm Amanlar olsun Kadehleri dolsun Ne olursa olsun Her gün böyle olsun Karanfil olacaksın (Amanın aman ben yandım aman) Sararıp solacaksın Ben hakime danıştım (Amanın aman ben yandım aman) Sen benim olacaksın Amanlar olsun Kadehleri dolsun Ne olursa olsun Her gün böyle olsun
splinter fragmanı 2 01:36
splinter fragmanı 2 497 izlenme - 7 yıl önce genç bir çift romantik bir haftasonu tatili için ormana kamp yapmaya gider fakat polisten kaçan bir tutuklu ve kız arkadaşı tarafından rehin alınmalarıyla tatil tam bir kabusa dönüşür. şans eseri bir araya gelen bu iki çift kimsenin uğramadığı ücra bir benzin istasyonunda hayal bile edemeyecekleri dehşet dolu anlar yaşayacaklardır.
splinter fragmanı 1 01:32
splinter fragmanı 1 427 izlenme - 7 yıl önce genç bir çift romantik bir haftasonu tatili için ormana kamp yapmaya gider fakat polisten kaçan bir tutuklu ve kız arkadaşı tarafından rehin alınmalarıyla tatil tam bir kabusa dönüşür. şans eseri bir araya gelen bu iki çift kimsenin uğramadığı ücra bir benzin istasyonunda hayal bile edemeyecekleri dehşet dolu anlar yaşayacaklardır.
splinter fragmanı 3 01:38
splinter fragmanı 3 89 izlenme - 7 yıl önce genç bir çift romantik bir haftasonu tatili için ormana kamp yapmaya gider fakat polisten kaçan bir tutuklu ve kız arkadaşı tarafından rehin alınmalarıyla tatil tam bir kabusa dönüşür. şans eseri bir araya gelen bu iki çift kimsenin uğramadığı ücra bir benzin istasyonunda hayal bile edemeyecekleri dehşet dolu anlar yaşayacaklardır.
splinter fragmanı 4 01:43
splinter fragmanı 4 54 izlenme - 7 yıl önce genç bir çift romantik bir haftasonu tatili için ormana kamp yapmaya gider fakat polisten kaçan bir tutuklu ve kız arkadaşı tarafından rehin alınmalarıyla tatil tam bir kabusa dönüşür. şans eseri bir araya gelen bu iki çift kimsenin uğramadığı ücra bir benzin istasyonunda hayal bile edemeyecekleri dehşet dolu anlar yaşayacaklardır.
Tom ve Jerry - Kıymık 03:11
Tom ve Jerry - Kıymık 1 izlenme - 2 ay önce Tyke'ın patisine batan kıymığı çıkarmaya uğraşan Tom'u zor anlar bekliyor. Tom ve Jerry, William Hanna ve Joseph Barbera tarafından yaratılmış kısa filmler serisi halinde, ev kedisi Tom ile onunla aynı mekanı paylaşan ev faresi Jerry arasında geçen şiddetli ve komik mücadeleleri anlatan animasyon serilerinin genel adıdır.