Hoşgeldiniz!

kız gibi

Yepyeni Orkid şarkısı ile Nil Karaibrahimgil - #KızGibi 01:30
Yepyeni Orkid şarkısı ile Nil Karaibrahimgil - #KızGibi 1.505.182 izlenme - 3 yıl önce #KızGibi yaptım ne yaptıysam!” Yepyeni Orkid şarkısı ile efsane geri döndü… Haydi tıkla, sen de Nil ile beraber #KızGibi şarkımızı söylemeye başla! :)
Yepyeni Orkid şarkısı ile Nil Karaibrahimgil - #KızGibi 01:30
Yepyeni Orkid şarkısı ile Nil Karaibrahimgil - #KızGibi 7.216 izlenme - 3 yıl önce Yepyeni Orkid şarkısı ile efsane geri döndü… Nil’den geliyooor; “#KızGibi yaptım ne yaptıysam!” Haydi tıkla, sen de Nil ile beraber #KızGibi şarkımızı söylemeye başla!
Orkid #KızGibi | Nil Karaibrahimgil | TEDxIstanbul 07:33
Orkid #KızGibi | Nil Karaibrahimgil | TEDxIstanbul 2.809 izlenme - 3 yıl önce TEDxIstanbul Konuşmacılarından Nil Karaibrahimgil, Orkid’in “#KızGibi” kampanyası ile ilgili konuşmasında; “Kadın gibi olmaktan ve hayatı kadınlardan teslim almaktan gurur duyuyorum, “#KızGibi yaptım ne yaptıysam ben #KızGibi yaptım!” diyerek, #KızGibi hashtag’i ile genç kızların özgüvenine destek olmaya çağırdı!
Göksel - Kız Gibi 04:12
Göksel - Kız Gibi 1.437 izlenme - 6 yıl önce
Kız Gibi Olmak Size Ne İfade Ediyor? 02:53
Kız Gibi Olmak Size Ne İfade Ediyor? 955 izlenme - 3 yıl önce Ergenliğini geçmiş birkaç kişiden "kız gibi" koşmalarını, fırlatmalarını ve dövüşmelerini isteyen ekip, ergenliğe henüz girmemiş çocuklardan aynı şeyleri yapmalarını istediklerinde farklı sonuçlar aldılar. Bu sosyal deneyde Kız gibi olmanın bir şekilde ergenlik döneminde kötü bir anlam kazandığı anlaşılıyor. Toplumsal algıları değiştirmek sandığımız kadar zor değil.
Kız Gibi Giyinip Roman Oynayan Erkekler 01:14
Kız Gibi Giyinip Roman Oynayan Erkekler 852 izlenme - 3 yıl önce Kendilerine travesti diyorlar. Lan düşünsenize, en yakın arkadaşlarınızla toplanmışsınız, karı gibi giyinmişsiniz hepiniz, roman havasında göbek atıyorsunuz. çok garip gelmiyor mu sizede? düşünmesi bile kötü yapıyor adamı. iyi seyirler.
Altın Elbiseli Adam - İtalyan Motorları 13:48
Altın Elbiseli Adam - İtalyan Motorları 212 izlenme - 3 yıl önce Motoguzzi standına baktık, kesilmiş, biçilmiş ve modifiye edilmiş modellere baktık. MV-Agusta'nın yeni gezi motorlarını da gördük. Bir de Triumph'a uğrayıp çok çılgın 2 adet modifiyeli motosiklete baktık dibimiz düştü.
Kız Gibi Erkekler 02:52
Kız Gibi Erkekler 132 izlenme - 4 yıl önce http://tuvido.com/
Kız Gibi Olmak Size Ne İfade Ediyor? 02:53
Kız Gibi Olmak Size Ne İfade Ediyor? 121 izlenme - 4 yıl önce Ergenliğini Geçmiş Birkaç Kişiden "kız Gibi" Koşmalarını, Fırlatmalarını Ve Dövüşmelerini İsteyen Ekip, Ergenliğe Henüz Girmemiş Çocuklardan Aynı Şeyleri Yapmalarını İstediklerinde Farklı Sonuçlar Aldılar. Bu Sosyal Deneyde Kız Gibi Olmanın Bir Şekilde Ergenlik Döneminde Kötü Bir Anlam Kazandığı Anlaşılıyor. Toplumsal Algıları Değiştirmek Sandığımız Kadar Zor Değil.
Yepyeni Orkid Şarkısı İle Nil Karaibrahimgil - Kız Gibi 01:30
Yepyeni Orkid Şarkısı İle Nil Karaibrahimgil - Kız Gibi 57 izlenme - 1 yıl önce
Kız Gibi Olmak Ne Demek? Sosyal Deney İçerir 03:11
Kız Gibi Olmak Ne Demek? Sosyal Deney İçerir 73 izlenme - 4 yıl önce Kız Gibi Olmanın Nesi Kötü, Ön Yargılarınızı Yıkın Ve Kendiniz Gibi Olun!
Always #LikeAGirl 03:18
Always #LikeAGirl 83 izlenme - 4 yıl önce P&G'den Kızı gibi yapmak' deyimini negatiften pozitif anlama dönüştüren çalışma: Always'in, (Orkid) cinsiyet ayrımcılığına karşı düzenlediği kampanyası büyük ses getirdi.
Kız Gibi Olmak, Size Ne İfade Ediyor? 03:11
Kız Gibi Olmak, Size Ne İfade Ediyor? 69 izlenme - 4 yıl önce Ergenliğini Geçmiş Birkaç Kişiden "Kız Gibi" Koşmalarını, Fırlatmalarını Ve Dövüşmelerini İsteyen Ekip, Ergenliğe Henüz Girmemiş Çocuklardan Aynı Şeyleri Yapmalarını İstediklerinde Farklı Sonuçlar Aldılar. Bu Sosyal Deneyde Kız Gibi Olmanın Bir Şekilde Ergenlik Döneminde Kötü Bir Anlam Kazandığı Anlaşılıyor. Toplumsal Algıları Değiştirmek Sandığımız Kadar Zor Değil.
 Göksel - Kız Gibi Freestyle Percussion Magik Remix 2018 03:20
Göksel - Kız Gibi Freestyle Percussion Magik Remix 2018 1 izlenme - 3 ay önce https://soundcloud.com/djburakulus_remix_11 https://soundcloud.com/djburakulus_remix_10 https://soundcloud.com/djburakulus_remix_9 https://soundcloud.com/djburakulus_remix_8 https://soundcloud.com/djburakulus_remix_7 https://soundcloud.com/djburakulus_remix_6 https://soundcloud.com/djburakulus_remix_5 https://soundcloud.com/djburakulus_remix_4 https://soundcloud.com/djburakulus_remix_3 https://soundcloud.com/djburakulus_remix_2 https://soundcloud.com/djburakulus_remix_1