Hoşgeldiniz!

kız gibi

Yepyeni Orkid şarkısı ile Nil Karaibrahimgil - #KızGibi 01:30
Yepyeni Orkid şarkısı ile Nil Karaibrahimgil - #KızGibi 1.504.245 izlenme - 2 yıl önce #KızGibi yaptım ne yaptıysam!” Yepyeni Orkid şarkısı ile efsane geri döndü… Haydi tıkla, sen de Nil ile beraber #KızGibi şarkımızı söylemeye başla! :)
Yepyeni Orkid şarkısı ile Nil Karaibrahimgil - #KızGibi 01:30
Yepyeni Orkid şarkısı ile Nil Karaibrahimgil - #KızGibi 7.094 izlenme - 2 yıl önce Yepyeni Orkid şarkısı ile efsane geri döndü… Nil’den geliyooor; “#KızGibi yaptım ne yaptıysam!” Haydi tıkla, sen de Nil ile beraber #KızGibi şarkımızı söylemeye başla!
Orkid #KızGibi | Nil Karaibrahimgil | TEDxIstanbul 07:33
Orkid #KızGibi | Nil Karaibrahimgil | TEDxIstanbul 2.746 izlenme - 2 yıl önce TEDxIstanbul Konuşmacılarından Nil Karaibrahimgil, Orkid’in “#KızGibi” kampanyası ile ilgili konuşmasında; “Kadın gibi olmaktan ve hayatı kadınlardan teslim almaktan gurur duyuyorum, “#KızGibi yaptım ne yaptıysam ben #KızGibi yaptım!” diyerek, #KızGibi hashtag’i ile genç kızların özgüvenine destek olmaya çağırdı!
Göksel - Kız Gibi 04:12
Göksel - Kız Gibi 1.428 izlenme - 5 yıl önce
Kız Gibi Olmak Size Ne İfade Ediyor? 02:53
Kız Gibi Olmak Size Ne İfade Ediyor? 818 izlenme - 2 yıl önce Ergenliğini geçmiş birkaç kişiden "kız gibi" koşmalarını, fırlatmalarını ve dövüşmelerini isteyen ekip, ergenliğe henüz girmemiş çocuklardan aynı şeyleri yapmalarını istediklerinde farklı sonuçlar aldılar. Bu sosyal deneyde Kız gibi olmanın bir şekilde ergenlik döneminde kötü bir anlam kazandığı anlaşılıyor. Toplumsal algıları değiştirmek sandığımız kadar zor değil.
zekai pırılın evini kız gibi ararsa 00:52
zekai pırılın evini kız gibi ararsa 987 izlenme - 5 yıl önce hiç benimkini izlediniz mi? www.facebook.com/vebizz
Kız Gibi Giyinip Roman Oynayan Erkekler 01:14
Kız Gibi Giyinip Roman Oynayan Erkekler 292 izlenme - 1 yıl önce Kendilerine travesti diyorlar. Lan düşünsenize, en yakın arkadaşlarınızla toplanmışsınız, karı gibi giyinmişsiniz hepiniz, roman havasında göbek atıyorsunuz. çok garip gelmiyor mu sizede? düşünmesi bile kötü yapıyor adamı. iyi seyirler.
Kız Gibi Olmak Size Ne İfade Ediyor? 02:53
Kız Gibi Olmak Size Ne İfade Ediyor? 118 izlenme - 2 yıl önce Ergenliğini Geçmiş Birkaç Kişiden "kız Gibi" Koşmalarını, Fırlatmalarını Ve Dövüşmelerini İsteyen Ekip, Ergenliğe Henüz Girmemiş Çocuklardan Aynı Şeyleri Yapmalarını İstediklerinde Farklı Sonuçlar Aldılar. Bu Sosyal Deneyde Kız Gibi Olmanın Bir Şekilde Ergenlik Döneminde Kötü Bir Anlam Kazandığı Anlaşılıyor. Toplumsal Algıları Değiştirmek Sandığımız Kadar Zor Değil.
Kız Gibi Erkekler 02:52
Kız Gibi Erkekler 87 izlenme - 2 yıl önce http://tuvido.com/
Altın Elbiseli Adam - İtalyan Motorları 13:48
Altın Elbiseli Adam - İtalyan Motorları 84 izlenme - 1 yıl önce Motoguzzi standına baktık, kesilmiş, biçilmiş ve modifiye edilmiş modellere baktık. MV-Agusta'nın yeni gezi motorlarını da gördük. Bir de Triumph'a uğrayıp çok çılgın 2 adet modifiyeli motosiklete baktık dibimiz düştü.
Kız Gibi Olmak Ne Demek? Sosyal Deney İçerir 03:11
Kız Gibi Olmak Ne Demek? Sosyal Deney İçerir 69 izlenme - 2 yıl önce Kız Gibi Olmanın Nesi Kötü, Ön Yargılarınızı Yıkın Ve Kendiniz Gibi Olun!
Kız Gibi Olmak, Size Ne İfade Ediyor? 03:11
Kız Gibi Olmak, Size Ne İfade Ediyor? 63 izlenme - 2 yıl önce Ergenliğini Geçmiş Birkaç Kişiden "Kız Gibi" Koşmalarını, Fırlatmalarını Ve Dövüşmelerini İsteyen Ekip, Ergenliğe Henüz Girmemiş Çocuklardan Aynı Şeyleri Yapmalarını İstediklerinde Farklı Sonuçlar Aldılar. Bu Sosyal Deneyde Kız Gibi Olmanın Bir Şekilde Ergenlik Döneminde Kötü Bir Anlam Kazandığı Anlaşılıyor. Toplumsal Algıları Değiştirmek Sandığımız Kadar Zor Değil.
Always #LikeAGirl 03:18
Always #LikeAGirl 64 izlenme - 2 yıl önce P&G'den Kızı gibi yapmak' deyimini negatiften pozitif anlama dönüştüren çalışma: Always'in, (Orkid) cinsiyet ayrımcılığına karşı düzenlediği kampanyası büyük ses getirdi.