Hoşgeldiniz!

kız istemek

bir kızdan istemek (kesin dinle) 02:21
bir kızdan istemek (kesin dinle) 18.904 izlenme - 9 yıl önce gülmek isteyene:))
İnek Şaban - Efsane Kız İsteme Sahnesi 03:19
İnek Şaban - Efsane Kız İsteme Sahnesi 3.174 izlenme - 3 yıl önce Kemal Sunal 'ın hem kaleci hem karpuzcu rollerini oynadığı 1978 yapımı "İnek Şaban" filminden unutulmaz kız isteme sahnesini izliyoruz efendim. Kemal Sunal ile birlikte bu filmde unutulmaz performanslar sergileyen Ali Şen,Dinçer Çekmen ve Baykal Kent 'i de alkışlarla yaşatıyoruz.. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/13338/uc-kagitci-patlamis-mal-geri-alinmaz! http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/64338/kemal-sunal-inek-saban-1978-82-dakika
Kız İstemeye Gelen Damat Adayına Şok 05:32
Kız İstemeye Gelen Damat Adayına Şok 1.629 izlenme - 3 yıl önce Kastamonu’da damat adayları, evlenmek istedikleri gelin adaylarına sosyal güvenlik sigortası yaptırmadan evlenemiyorlar.
Binali Yıldırım'ın Polis Memuru İçin Telefonla Kız İstemesi 05:58
Binali Yıldırım'ın Polis Memuru İçin Telefonla Kız İstemesi 232 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Binali Yıldırım, bayram namazını Üsküdar Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camii'nde kıldıktan sonra Şehit Polis Memuru Mehmet Şevket Uzun Üsküdar Çevik Kuvvet Yerleşkesi'ni ziyaret etti. Tören mangası ve çevik kuvvet şube müdürlüğü yetkilileri tarafından karşılanan Yıldırım, personel yemekhanesinde polislerle bayramlaştı. Çevik kuvvet ekiplerinin arasına oturarak simit, poğaça ve peynirden yiyen Yıldırım, polislerle sohbet etti. Yıldırım sohbet esnasında önümüzdeki yıl düğün yapacağını öğrendiği nişanlı polisin eş adayının ailesini telefonla aradı. Başbakan Yıldırım, "Hayır işlerinde acele etmek lazım. Bu sene olursa katılacağım" diyerek düğün tarihinin erkene çekilmesini sağladı ve düğüne katılma sözü verdi. Bu diyalog üzerine bir başka polis memuru ise dünürlük yapması için ricacı oldu. Başbakan Yıldırım, bu kez de kızın ailesini aradı. Önce kızla, sonra da anne ve babası ile telefonda görüşerek dünürlük yapan Yıldırım, aileyi ikna etti. Bu görüşmeden sonra polis memurunun annesini de arayarak oğullarına kız istediğini ve kızı aldıklarını müjdeledi. Başbakan, polis telsizinden İstanbul'da görev yapan tüm polislerin Bayramını kutladı. Ziyarete Başbakan Yıldırım'a İstanbul Valisi Vasip Şahin, İBB Başkanı Kadir Topbaş ve Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan da eşlik etti.
Tansu Çiller vs Yıldırım Aktuna 03:17
Tansu Çiller vs Yıldırım Aktuna 616 izlenme - 3 yıl önce Siyasetin ciddiyete, Tansu Çiller'in dil sürçmesine, rahmetli Yıldırım Aktuna'nın Ajda Pekkan'a, Esat Kıratlıoğlu'nun yüzmeye doymadığı günlerde; alternatifi az kanalların önümüze sunduğu üzerinde ziyadesiyle uğraşılmış ve siyasi-latif hicvin en güzel örneklerinden biri sizlerle.
Kaygısızlar- İsteyenin Bir Yüzü Kara Vermeyen Kompela 02:52
Kaygısızlar- İsteyenin Bir Yüzü Kara Vermeyen Kompela 204 izlenme - 3 yıl önce Hostes'e Efektif olarak aşık olan Fenasi ailesi ile kız istemeye gelmiştir. Bunu duyan Kültigin durur mu hiç? Not:Kültigin'in ceketi ayrı bir konudur.
Ertem Şener & Beyaz - Kız İstemek 03:49
Ertem Şener & Beyaz - Kız İstemek 222 izlenme - 3 yıl önce Ertem Şener'in çok heyecanlı maç anlattığını ve araya gerekli gereksiz bilgileri serpiştirdiğini de biliriz. Beyaz da bunu bildiğinden dolayı ünlü spikerin günlük hayatında maç anlatımlarında olduğu gibi konuşunca neler olacağını merak etti ve birlikte skeç hazırladı. Gülün, eğlenin.
Tanışarak mı Görücü Usulü Evlilik mi? - Sokak Röportajı 02:45
Tanışarak mı Görücü Usulü Evlilik mi? - Sokak Röportajı 159 izlenme - 4 yıl önce Tanışarak mı görücü usulü mü? Bu sorunun cevabını halk veriyor buyurun izleyelim.
Sinan Özen Sahnede Kız İstedi 01:38
Sinan Özen Sahnede Kız İstedi 121 izlenme - 4 yıl önce 34. Uluslararası Hitit Fuar ve Festivali kapsamında Çorum'da sahne alan şarkıcı Sinan Özen, sahnede kız istedi. Konserde Çorumlu hayranlarıyla buluşan ünlü sanatçı Sinan Özen, Çorum Belediyespor masörü Ali Akınalp’in “Kız arkadaşımı bana ister misiniz” ricasını kırmadı. Ünlü sanatçı konseri izlemeye gelen binlerce kişinin önünde Elif İpek’i anne ve babasından masör Akınalp’e istedi. Çorum’da çok değerli birisiyle tanışma fırsatı bulunduğunu dile getiren Özen, “Belediye başkanımız vesilesiyle Ali kardeşimizle tanıştım. Masör Ali. Ama Ali’nin bir isteği var. Şimdi bu isteğe geliyoruz. Allah’ın emri peygamberin kavliyle Ali oğlumuza Elif’i istiyoruz. Bir an önce bu iş olsun. Uzamasın. Zaten söz yapmışlar da. Bu işi bende sizlerin huzurunda tasdiklemiş olurum” dedi. Daha sonra konseri izlemeye gelenlere dönerek, “Ali’nin Elif’le izdivacını tasdik etmiş oluyor musunuz? Çorumlular alkışlarla okeyliyor musunuz?” diye soran ünlü sanatçı, “Allah’ın emri Peygamberin kavliyle kızımızı oğlumuz Ali’ye istiyorum. Acele olduğu için yüzükleri getiremedik. Gülleri de komşunun bahçeden çaldık” diye konuştu. NİKAHI DA KIYIYORDU Bir ara kendisini nikah memuru zanneden Özen, genç çiftin nikahını kıymaya kalkıştı. Özen, daha sonra Belediye Başkanvekili Zeki Gül’ü sahneye davet etti. Belediye Başkan Vekili Zeki Gül de gençlerden önce söyleyeceği birkaç cümle olduğunu belirterek, “Dün akşam tanıştığım şehrimize teşrif eden sadece şarkı söyleyen biri değil yaşantısıyla, dostluğuyla gerçekten Anadolu’daki en önemli en güzel ifadeleriyle adam gibi adam olan Sinan Özen’i şehrimizde misafir etmekten onur duyuyorum. Sinan Özen kardeşim dün gelmeseydi bu tanışma olmayacaktı. Ben de kaliteli bir insanla tanışmamış olacaktım. Ali, Çorum Belediyespor’da takdir ettiğimiz kardeşlerden birisi. Nikah için zaten kabul etmek, ‘evet demek’ yeterli biz şahidiz bunlar da evet dediler bizler de şahidiz hayırlı uğurlu olsun” dedi. Konuşmaların ardından Özen, genç çifte mutluluklar diledi. Ali Akınalp ise, isteğini kırmayan ünlü sanatçıya teşekkür etti. Yaklaşık 1.5 saat süren konserde sevilen şarkılarını seslendiren Özen, Çorumlu hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Konserin ardından Belediye Başkan Vekili Zeki Gül, ünlü sanatçıya leblebi hediye etti hediye etti. Leblebi için teşekkür eden Özen, seyircilere leblebi dağıttı. Konser havai fişek gösterisinin ardından sona erdi.
ölmemi istiyormusun  mehmet ali boybeyi sanatçılara beste verilir 04:38
ölmemi istiyormusun mehmet ali boybeyi sanatçılara beste verilir 55 izlenme - 7 yıl önce kız benim ölmemi istiyormusun....
Muhalif Başkan 03:59
Muhalif Başkan 22 izlenme - 2 yıl önce kız almaya gidip, oğlanı orada bırakmak.