Hoşgeldiniz!

Kız Kaçıran

Kız Kaçıranla Çalışan Oyuncak Araba 00:18
Kız Kaçıranla Çalışan Oyuncak Araba 100.976 izlenme - 5 yıl önce Yapılmak istenen çok basit ama kız kaçıranın da gücü bu kadar yani yapacak pek de bi şey yok.....................................................................
Kız Kaçıranla Çalışan Oyuncak Araba 00:18
Kız Kaçıranla Çalışan Oyuncak Araba 9.882 izlenme - 3 yıl önce Kız Kaçıranla Çalışan Oyuncak Araba Oyuncak arabaya kız kaçıran takıp ateşlenirse neler olur? Arkadaşımız aklını iyi çalıştırmış.
3'lü Füze Atan Kıskaçlı Türk İşi Patriot 04:28
3'lü Füze Atan Kıskaçlı Türk İşi Patriot 5.251 izlenme - 3 yıl önce Giresunlu boyacı gencin icat ettiği füze, atarı gören düşman ülkeler inanıyorum ki bu silahtan sonra tüm silahlı kuvvetlerini en kısa sürede tasfiye edecektir.
2015 Model Çatapat 00:36
2015 Model Çatapat 2.631 izlenme - 3 yıl önce Bizim zamanımızda kız kaçıranla torpilden gelişmişi yoktu. Birde kız kaçıranı dikine koyup füze diye hafif kandırıldığımızı hatırlıyorum. Şimdi ise her şey gibi geçmişteki torpil, kız kaçıran bile çok farklı.
Kıçında Kızkaçıran Patlatan Survivor Taner 00:48
Kıçında Kızkaçıran Patlatan Survivor Taner 1.798 izlenme - 3 yıl önce Canlı yayında patlattığı kız kaçıranlar yetmezmiş gibi bir de makatında deneyen Taner'i izliyoruz.
Torpil`in Çocuklar Üzerindeki Etkisi 01:04
Torpil`in Çocuklar Üzerindeki Etkisi 1.635 izlenme - 3 yıl önce Ya aga, biz de çocuk olduk, şimdi olsa yine oluruz yani ama bu şekilde eğlenemedik biz. Karınca yuvalarına torpil koyup patlatmışlığımız çok oldu ama bu derece bir aksiyonu gerçekten yaşamadık. Çocuklar kamerayı görüp mü böyle eğleniyorlar, yoksa normal tarzları mı çözemedim. Ama her iki şekilde de imrendim. Şimdi olsa da oynasak, patlatsak, eğlensek, tombi yesek...
Survivor Taner - Canlı Yayında Kızkaçıran Patlatmak 01:29
Survivor Taner - Canlı Yayında Kızkaçıran Patlatmak 1.753 izlenme - 3 yıl önce Survivor Taner olarak bilinen Taner Tolga Tarlacı'nın son icraati. Saba Tümer'in programında konuklardan birinin şarkı söylemesi esnasında Taner patlatıyor kızkaçıranı ne desek bilemiyoruz tabi..
İşte Gerçek Kız Kaçıran (: 00:09
İşte Gerçek Kız Kaçıran (: 2.365 izlenme - 8 yıl önce İşte gerçek kız kaçıran (:
Popoda Kız Kaçıran Patlatmak 00:28
Popoda Kız Kaçıran Patlatmak 1.067 izlenme - 4 yıl önce Kardeşinin Poposuna Koyduğu Kız Kaçıranı Ateşleyen Abi.
Popo'da Kız Kaçıran Patlatmak! 00:28
Popo'da Kız Kaçıran Patlatmak! 484 izlenme - 4 yıl önce Kardeşinin poposuna koyduğu kız kaçıranı ateşleyen arkadaşımızın, saçma eğlencesine şahit oluyoruz.
GÜNSÜZ - Evin İçinde Kız Kaçıran Patlattım 02:12
GÜNSÜZ - Evin İçinde Kız Kaçıran Patlattım 252 izlenme - 2 yıl önce Böyle şeyleri canlı izlemek için canlı yayına gelin :D Çok çılgıncaydı lan :D Younow Takip et : https://goo.gl/FAOjQj Instagramdan Takip Edin : https://www.instagram.com/ekinsoyak/ Erkek T-shirtler http://goo.gl/m9rDd2 http://goo.gl/XHu0Bc http://goo.gl/9R2zeS http://goo.gl/xpmuJI http://goo.gl/cgNQzO Bayan T-shirtler http://goo.gl/ruX2RY http://goo.gl/P0x7zK http://goo.gl/oGOKGn http://goo.gl/OaCWUW http://goo.gl/5otzhw VivoxTv T-shirtler http://goo.gl/dpSz8c http://egemenacar.blogspot.com.tr/ www.twitter.com/Egemengrad
Ağzında Kız Kaçıran Patlatan Japon  00:29
Ağzında Kız Kaçıran Patlatan Japon 186 izlenme - 3 yıl önce Ağzında Kız Kaçıran Patlatan Japon Ağzında tuttuğu kız kaçıran patlatan çılgın japonu izliyoruz.
Havai Fişek Atar 01:28
Havai Fişek Atar 193 izlenme - 3 yıl önce Küçüklüğünde Torpil, Çat Pat, Kız Kaçıran, Mantar tabancası patlatan bir nesil için havagazı olan ama bir o kadar da eğlencelik bi proje olmuş. İzliyoruz...
Kız Kaçıran!denedik Kaçırmadı 00:09
Kız Kaçıran!denedik Kaçırmadı 235 izlenme - 8 yıl önce bumeranq999
Ahmet Kaya - Kız Kaçıran 03:48
Ahmet Kaya - Kız Kaçıran 90 izlenme - 3 yıl önce daglar dik cesmeler kuru yarimin benzi cok sari olum var donulmez geri yuru yagiz atim yuru. yarim bu gece yoruldu kacirdigima darildi bak daha siki sarildi yuru yagiz atim yuru. daglar gecilmiyor kardan aman yok ki candarmadan ayrilamam ben bu yardan yuru yagiz atim yuru. pesime dustu takipler boynumu bekliyor ipler zeybekler seni ayiplar yuru yagiz atim yuru.
Ağzında Kız Kaçıran Patlatan Japon 00:30
Ağzında Kız Kaçıran Patlatan Japon 95 izlenme - 3 yıl önce Ağzında Kız Kaçıran Patlatan Japon Ağzında kız kaçıran patlatan çılgın japonun kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz.
Keşke Bizim Zamanımızda Olsaydı Diyeceğiniz Çatapat 00:36
Keşke Bizim Zamanımızda Olsaydı Diyeceğiniz Çatapat 70 izlenme - 3 yıl önce Bizim zamanımızda kız kaçıranla torpilden gelişmişi yoktu. Birde kız kaçıranı dikine koyup füze diye hafif kandırıldığımızı hatırlıyorum. Şimdi ise her şey gibi geçmişteki torpil, kız kaçıran bile çok farklı.
Sanalika Kız Kaçıran Yönetmen :Balkonn 00:45
Sanalika Kız Kaçıran Yönetmen :Balkonn 93 izlenme - 4 yıl önce Sanalika Kız Kaçıran Yönetmen :Balk0nn
Ağzında kız kaçıran patlatan genç! 01:34
Ağzında kız kaçıran patlatan genç! 114 izlenme - 5 yıl önce Ağzında kız kaçıran patlatan genç!
Ahmet Kaya - Kız Kaçıran 03:48
Ahmet Kaya - Kız Kaçıran 37 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri: Ağlama Bebeğim (1985) - GAM MÜZİK Söz: Sabahattin Âli Müzik: Ahmet Kaya Dağlar dik çeşmeler kuru Yarimin benzi çok sarı Ölüm var dönülmez geri Yürü yağız atım yürü. Yarim bu gece yoruldu Kaçırdığıma darıldı Bak daha sıkı sarıldı Yürü yağız atım yürü. Dağlar geçilmiyor kardan Aman yok ki candarmadan Ayrılamam ben bu yardan Yürü yağız atım yürü. Peşime düştü takipler Boynumu bekliyor ipler Zeybekler seni ayıplar Yürü yağız atım yürü. Ahmet Kaya Resmi Web Sayfaları www.ahmetkaya.com facebook.com/AhmetKayaGam twitter.com/AhmetKayaGam youtube.com/AhmetKayaGam
Ahmet Kaya - Kız Kaçıran 03:48
Ahmet Kaya - Kız Kaçıran 24 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Kaya - Kız Kaçıran (1985) Şarkı Sözleri: Dağlar dik çeşmeler kuru Yarimin benzi çok sarı Ölüm var dönülmez geri Yürü yağız atım yürü. Yarim bu gece yoruldu Kaçırdığıma darıldı Bak daha sıkı sarıldı Yürü yağız atım yürü. Dağlar geçilmiyor kardan Aman yok ki candarmadan Ayrılamam ben bu yardan Yürü yağız atım yürü. Peşime düştü takipler Boynumu bekliyor ipler Zeybekler seni ayıplar Yürü yağız atım yürü. Söz: Sabahattin Âli Müzik: Ahmet Kaya Ağlama Bebeğim (1985) - GAM MÜZİK __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kız Kaçıran-Murat Yılmaz 04:27
Kız Kaçıran-Murat Yılmaz 15 izlenme - 3 yıl önce dağlar dik çeşmeler kuru yârimin benzi çok sarı ayrılık var dönülmez geri yürü yağız atım yürü
Minecraft: Hayran Haritaları - Bölüm 23 - MR.KIZ KAÇIRAN! 17:46
Minecraft: Hayran Haritaları - Bölüm 23 - MR.KIZ KAÇIRAN! 6 izlenme - 2 yıl önce Abone olmayı, like ve yorum atmayı unutmayın. İyi seyirler! :D --------------------------------------- Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın! https://www.facebook.com/oyunbaztivi -------------------------------------- Türk oyun firmasından çok güzel bir android oyunu! Hem de bedava! https://play.google.com/store/apps/details?id=com.panthegames.BlockyRun