Hoşgeldiniz!

Kız Kaçıran

Kız Kaçıranla Çalışan Oyuncak Araba 00:18
Kız Kaçıranla Çalışan Oyuncak Araba 9.597 izlenme - 2 yıl önce Kız Kaçıranla Çalışan Oyuncak Araba Oyuncak arabaya kız kaçıran takıp ateşlenirse neler olur? Arkadaşımız aklını iyi çalıştırmış.
Ağzında kız kaçıran patlatan genç! 01:34
Ağzında kız kaçıran patlatan genç! 10.174 izlenme - 3 yıl önce Eğlencede sınır tanımayan gençler, ağızda kız kaçıran patlatıyor.
3'lü Füze Atan Kıskaçlı Türk İşi Patriot 04:28
3'lü Füze Atan Kıskaçlı Türk İşi Patriot 4.411 izlenme - 1 yıl önce Giresunlu boyacı gencin icat ettiği füze, atarı gören düşman ülkeler inanıyorum ki bu silahtan sonra tüm silahlı kuvvetlerini en kısa sürede tasfiye edecektir.
Torpil`in Çocuklar Üzerindeki Etkisi 01:04
Torpil`in Çocuklar Üzerindeki Etkisi 1.479 izlenme - 2 yıl önce Ya aga, biz de çocuk olduk, şimdi olsa yine oluruz yani ama bu şekilde eğlenemedik biz. Karınca yuvalarına torpil koyup patlatmışlığımız çok oldu ama bu derece bir aksiyonu gerçekten yaşamadık. Çocuklar kamerayı görüp mü böyle eğleniyorlar, yoksa normal tarzları mı çözemedim. Ama her iki şekilde de imrendim. Şimdi olsa da oynasak, patlatsak, eğlensek, tombi yesek...
Kıçında Kızkaçıran Patlatan Survivor Taner 00:48
Kıçında Kızkaçıran Patlatan Survivor Taner 681 izlenme - 1 yıl önce Canlı yayında patlattığı kız kaçıranlar yetmezmiş gibi bir de makatında deneyen Taner'i izliyoruz.
Survivor Taner - Canlı Yayında Kızkaçıran Patlatmak 01:29
Survivor Taner - Canlı Yayında Kızkaçıran Patlatmak 986 izlenme - 1 yıl önce Survivor Taner olarak bilinen Taner Tolga Tarlacı'nın son icraati. Saba Tümer'in programında konuklardan birinin şarkı söylemesi esnasında Taner patlatıyor kızkaçıranı ne desek bilemiyoruz tabi..
İşte Gerçek Kız Kaçıran (: 00:09
İşte Gerçek Kız Kaçıran (: 2.332 izlenme - 7 yıl önce İşte gerçek kız kaçıran (:
Popoda Kız Kaçıran Patlatmak 00:28
Popoda Kız Kaçıran Patlatmak 950 izlenme - 2 yıl önce Kardeşinin Poposuna Koyduğu Kız Kaçıranı Ateşleyen Abi.
Popo'da Kız Kaçıran Patlatmak! 00:28
Popo'da Kız Kaçıran Patlatmak! 448 izlenme - 2 yıl önce Kardeşinin poposuna koyduğu kız kaçıranı ateşleyen arkadaşımızın, saçma eğlencesine şahit oluyoruz.
GÜNSÜZ - Evin İçinde Kız Kaçıran Patlattım 02:12
GÜNSÜZ - Evin İçinde Kız Kaçıran Patlattım 220 izlenme - 1 yıl önce Böyle şeyleri canlı izlemek için canlı yayına gelin :D Çok çılgıncaydı lan :D Younow Takip et : https://goo.gl/FAOjQj Instagramdan Takip Edin : https://www.instagram.com/ekinsoyak/ Erkek T-shirtler http://goo.gl/m9rDd2 http://goo.gl/XHu0Bc http://goo.gl/9R2zeS http://goo.gl/xpmuJI http://goo.gl/cgNQzO Bayan T-shirtler http://goo.gl/ruX2RY http://goo.gl/P0x7zK http://goo.gl/oGOKGn http://goo.gl/OaCWUW http://goo.gl/5otzhw VivoxTv T-shirtler http://goo.gl/dpSz8c http://egemenacar.blogspot.com.tr/ www.twitter.com/Egemengrad
Ağzında Kız Kaçıran Patlatan Japon  00:29
Ağzında Kız Kaçıran Patlatan Japon 182 izlenme - 1 yıl önce Ağzında Kız Kaçıran Patlatan Japon Ağzında tuttuğu kız kaçıran patlatan çılgın japonu izliyoruz.
2015 Model Çatapat 00:36
2015 Model Çatapat 104 izlenme - 1 yıl önce Bizim zamanımızda kız kaçıranla torpilden gelişmişi yoktu. Birde kız kaçıranı dikine koyup füze diye hafif kandırıldığımızı hatırlıyorum. Şimdi ise her şey gibi geçmişteki torpil, kız kaçıran bile çok farklı.
Ağzında Kız Kaçıran Patlatan Japon 00:30
Ağzında Kız Kaçıran Patlatan Japon 95 izlenme - 1 yıl önce Ağzında Kız Kaçıran Patlatan Japon Ağzında kız kaçıran patlatan çılgın japonun kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz.
Havai Fişek Atar 01:28
Havai Fişek Atar 163 izlenme - 2 yıl önce Küçüklüğünde Torpil, Çat Pat, Kız Kaçıran, Mantar tabancası patlatan bir nesil için havagazı olan ama bir o kadar da eğlencelik bi proje olmuş. İzliyoruz...
Ahmet Kaya - Kız Kaçıran 03:48
Ahmet Kaya - Kız Kaçıran 58 izlenme - 1 yıl önce daglar dik cesmeler kuru yarimin benzi cok sari olum var donulmez geri yuru yagiz atim yuru. yarim bu gece yoruldu kacirdigima darildi bak daha siki sarildi yuru yagiz atim yuru. daglar gecilmiyor kardan aman yok ki candarmadan ayrilamam ben bu yardan yuru yagiz atim yuru. pesime dustu takipler boynumu bekliyor ipler zeybekler seni ayiplar yuru yagiz atim yuru.
Keşke Bizim Zamanımızda Olsaydı Diyeceğiniz Çatapat 00:36
Keşke Bizim Zamanımızda Olsaydı Diyeceğiniz Çatapat 62 izlenme - 1 yıl önce Bizim zamanımızda kız kaçıranla torpilden gelişmişi yoktu. Birde kız kaçıranı dikine koyup füze diye hafif kandırıldığımızı hatırlıyorum. Şimdi ise her şey gibi geçmişteki torpil, kız kaçıran bile çok farklı.
Kız Kaçıran!denedik Kaçırmadı 00:09
Kız Kaçıran!denedik Kaçırmadı 234 izlenme - 7 yıl önce bumeranq999
Sanalika Kız Kaçıran Yönetmen :Balkonn 00:45
Sanalika Kız Kaçıran Yönetmen :Balkonn 91 izlenme - 2 yıl önce Sanalika Kız Kaçıran Yönetmen :Balk0nn
Ağzında kız kaçıran patlatan genç! 01:34
Ağzında kız kaçıran patlatan genç! 113 izlenme - 3 yıl önce Ağzında kız kaçıran patlatan genç!
Ahmet Kaya - Kız Kaçıran 03:48
Ahmet Kaya - Kız Kaçıran 18 izlenme - 11 ay önce Şarkı Sözleri: Ağlama Bebeğim (1985) - GAM MÜZİK Söz: Sabahattin Âli Müzik: Ahmet Kaya Dağlar dik çeşmeler kuru Yarimin benzi çok sarı Ölüm var dönülmez geri Yürü yağız atım yürü. Yarim bu gece yoruldu Kaçırdığıma darıldı Bak daha sıkı sarıldı Yürü yağız atım yürü. Dağlar geçilmiyor kardan Aman yok ki candarmadan Ayrılamam ben bu yardan Yürü yağız atım yürü. Peşime düştü takipler Boynumu bekliyor ipler Zeybekler seni ayıplar Yürü yağız atım yürü. Ahmet Kaya Resmi Web Sayfaları www.ahmetkaya.com facebook.com/AhmetKayaGam twitter.com/AhmetKayaGam youtube.com/AhmetKayaGam
Kız Kaçıran-Murat Yılmaz 04:27
Kız Kaçıran-Murat Yılmaz 13 izlenme - 2 yıl önce dağlar dik çeşmeler kuru yârimin benzi çok sarı ayrılık var dönülmez geri yürü yağız atım yürü
Ahmet Kaya - Kız Kaçıran 03:48
Ahmet Kaya - Kız Kaçıran 10 izlenme - 11 ay önce Ahmet Kaya - Kız Kaçıran (1985) Şarkı Sözleri: Dağlar dik çeşmeler kuru Yarimin benzi çok sarı Ölüm var dönülmez geri Yürü yağız atım yürü. Yarim bu gece yoruldu Kaçırdığıma darıldı Bak daha sıkı sarıldı Yürü yağız atım yürü. Dağlar geçilmiyor kardan Aman yok ki candarmadan Ayrılamam ben bu yardan Yürü yağız atım yürü. Peşime düştü takipler Boynumu bekliyor ipler Zeybekler seni ayıplar Yürü yağız atım yürü. Söz: Sabahattin Âli Müzik: Ahmet Kaya Ağlama Bebeğim (1985) - GAM MÜZİK __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Minecraft: Hayran Haritaları - Bölüm 23 - MR.KIZ KAÇIRAN! 17:46
Minecraft: Hayran Haritaları - Bölüm 23 - MR.KIZ KAÇIRAN! 5 izlenme - 10 ay önce Abone olmayı, like ve yorum atmayı unutmayın. İyi seyirler! :D --------------------------------------- Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın! https://www.facebook.com/oyunbaztivi -------------------------------------- Türk oyun firmasından çok güzel bir android oyunu! Hem de bedava! https://play.google.com/store/apps/details?id=com.panthegames.BlockyRun