Hoşgeldiniz!

kızan

Kocasına Kızan Kadın Bakın İntikamını Nasıl Alıyo 01:29
Kocasına Kızan Kadın Bakın İntikamını Nasıl Alıyo 69.806 izlenme - 8 yıl önce
Sevgilisine Kızan Kedi - Türkçe Altyazılı 01:28
Sevgilisine Kızan Kedi - Türkçe Altyazılı 9.536 izlenme - 5 yıl önce Sevgilisine Kızan Kedi - Türkçe Altyazılı
Tamam Baba Tamam 02:35
Tamam Baba Tamam 10.754 izlenme - 5 yıl önce Babasına Kızan Küçük Kız,tamam Baba
Tuvalete Kızan Köpek 00:25
Tuvalete Kızan Köpek 4.862 izlenme - 6 yıl önce Tuvalete Kızan Köpek
Kuyruğuna Kızan Köpek 01:32
Kuyruğuna Kızan Köpek 4.732 izlenme - 6 yıl önce Kuyruğuna Kızan Köpek
Eşine Kızan Kedi 01:28
Eşine Kızan Kedi 3.369 izlenme - 4 yıl önce Eşine Kızan Kedi
adama kızan köpeğin konuşarak tepkisi [süper] 01:20
adama kızan köpeğin konuşarak tepkisi [süper] 3.589 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/ikimart - daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
kameraya kızan kedii )) 00:37
kameraya kızan kedii )) 2.684 izlenme - 9 yıl önce özel hayat tabi
Kadın Sunucu Çıldırıyor 00:32
Kadın Sunucu Çıldırıyor 4.473 izlenme - 7 yıl önce yabancı bir kanalda seyircileri susturmaya çalışıyor bayan sunucu.ama bir türlü başaramıyor.seyirciler zıvanadan çıkıyorlar.ıslık çalıyorlar.en sonunda bu sunucu çıldırıyor.sonuna kadar izleyin.
Mükemmel Ses Malkaralı Kara Kızan 03:24
Mükemmel Ses Malkaralı Kara Kızan 1.126 izlenme - 6 yıl önce herkese tavsiye edilir..
sevgilisine kızan kedi 01:28
sevgilisine kızan kedi 1.011 izlenme - 6 yıl önce
Sevgilisine Kızan Kedi 01:28
Sevgilisine Kızan Kedi 900 izlenme - 6 yıl önce
Kedi Sevgilisine Acayip Derecede Kızmış 01:28
Kedi Sevgilisine Acayip Derecede Kızmış 988 izlenme - 5 yıl önce Ekleyen : Nihat
Kızıver Bi Amcaya 00:55
Kızıver Bi Amcaya 328 izlenme - 3 yıl önce velet doğuştan artist.. "give me a evil look" deyince numaracıktan kızıyor, ama bu kadar da sevimli olunmaz lan.. mesut bahtiyar notu: best of youtube moduna girmek istemediğmizden bu tip videoları çok desteklemesek bile bu videoya hasta oldum dayanamadım ekledim.
Epten Aykırı Kızanlar - Dale 04:40
Epten Aykırı Kızanlar - Dale 336 izlenme - 3 yıl önce Macır kızanların Dale Don Dale yorumu.. Gırnatalı, eylencelikli more..
Kızan 00:07
Kızan 397 izlenme - 9 yıl önce o va di o va
Masajı Bıraktığında Kızan Bebek 00:31
Masajı Bıraktığında Kızan Bebek 79 izlenme - 3 yıl önce Masajı Bıraktığında Kızan Bebek.
the kızan [freestyle yapım] 01:28
the kızan [freestyle yapım] 198 izlenme - 7 yıl önce yaptık olacak!!! iyi seyirler....
Sosyal Mesaj İhtiva Eden Okey Reklamı - 2 00:22
Sosyal Mesaj İhtiva Eden Okey Reklamı - 2 146 izlenme - 3 yıl önce Efenim çoğunlukla gördüğünüz reklamlarda kadın var erkek var yatak var bu üçlüyü görünce zaten anlıyoruz alttan alttan birşeyin geldiğini lakin bu reklam Erdil Yaşaroğlu'nun çizimleriyle daha bir hoş olmuş. Ancak uzaklardan gelen Mehmet Ali Erbilin sesiyle irkilmemek elde olmuyor.
Medyum Emmi - Üldüreceğler Seni? 00:55
Medyum Emmi - Üldüreceğler Seni? 118 izlenme - 3 yıl önce Batı Trakya'da sessiz sakin bir hayat yaşayan bu pek sayın göçmen dayımız yine Batı Trakyalı kızanlar tarafından mütemadiyen rahatsız edilmektedir. Oysa ki onun sahip olduğu bilgiler çok önemlidir. Söylediklerini ciddiye alıp kaçmamız gereklidir.
Köpek ve Elektirikli Süpürge 00:54
Köpek ve Elektirikli Süpürge 173 izlenme - 5 yıl önce Elektrikli süpürge çalıştığı anda sinir oluyor.
Annesine Kızan Bebek 01:09
Annesine Kızan Bebek 65 izlenme - 3 yıl önce Annesine Kızan Bebek
Mümün Emmi Hayatın Anlamını Açıklıyor (Küfür İçerir) 04:05
Mümün Emmi Hayatın Anlamını Açıklıyor (Küfür İçerir) 126 izlenme - 3 yıl önce Batı Trakya'nın iskeçe kazasında oturan/takılan/gezen (her neyse) Mümün Agamız yolda karşılaştığı kızan hayranlarına hayat tecrübelerini anlatmaktadır. izliyoruz efenim... Not: 15 milyon parası ziyan zebil olmuştur agamızın bunu bilesiniz... Önceki Kesit için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/31856/medyum-emmi-uldurecegler-seni
Casper'a Kızan Çocuk 02:25
Casper'a Kızan Çocuk 66 izlenme - 3 yıl önce Casper marka laptopu olan bir genç kardeşimiz, CS: GO oynamaya çalışıyor ama bilgisayarı devamlı donuyor. Buna dayanamayıp içten küfürlü bir video çekmiş. Allah sabır versin diyerek izliyoruz.
Yöneticiye Kızan İşçi Ofisi Dağıttı 02:04
Yöneticiye Kızan İşçi Ofisi Dağıttı 77 izlenme - 5 yıl önce Yöneticiye Kızan İşçi Ofisi Dağıttı
Gezimanya.com - Bhaktapur'da Kuyruguna Kızan Kopek 00:28
Gezimanya.com - Bhaktapur'da Kuyruguna Kızan Kopek 33 izlenme - 3 yıl önce Bhaktapur'da Kuyruguna Kızan Köpek Videosu.
Otopark Görevlisine Kızıp Terör Estirmek 01:04
Otopark Görevlisine Kızıp Terör Estirmek 11 izlenme - 1 yıl önce İstanbul Küçükçekmece’de park yeri yüzünden otopark görevlisiyle tartışan şahıslar görevliyi ve ona yardım eden bir esnafı silahla yaraladı. Olay anı güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. İstanbul Sefaköy’de park yeri yüzünden otopark görevlisiyle tartışan şahıslar ortalığı savaş alanına çevirdi. İddiaya göre, otopark görevlisinin şahıslara park yeri olmadığını söylemesi üzerine tartışma yaşandı. Tartışmanın büyümesi üzerine şahıslar otopark görevlisine tekme ve yumrukla saldırdı. Görevlinin dayak yediğini gören esnaf da otopark görevlisini korumak için harekete geçince kavga daha da büyüdü. Bu sırada saldırganlardan biri belindeki silahı çıkararak etrafa ateş açmaya başladı. Olayda otopark görevlisi ve bir esnaf silahla ayağından yaralanırken, kavga anı güvenlik kameralarına yansıdı.
 Grup Mavi Serdar - Kara Kızan Gel Bana  04:10
Grup Mavi Serdar - Kara Kızan Gel Bana 3 izlenme - 9 ay önce Kara Kızan ( Gel Bana ) -
KADINLARIN FAZLA KONUŞMALARINA KIZAN ERKEKLER DEVAMLI SİZİ ÜZEN KADINLARA SABR EDİN DİNLE DERS AL 04:12
KADINLARIN FAZLA KONUŞMALARINA KIZAN ERKEKLER DEVAMLI SİZİ ÜZEN KADINLARA SABR EDİN DİNLE DERS AL 6 izlenme - 1 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR