Hoşgeldiniz!

Kızdı Videoları İzle

Justin Bieber'ın Hayranlarına Atarlanıp Sahneyi Terk Etmesi 00:30
Justin Bieber'ın Hayranlarına Atarlanıp Sahneyi Terk Etmesi 3.832 izlenme - 1 yıl önce Kanadalı ünlü pop şarkıcı Justin Bieber Norveç’teki konseri sırasında sahne önüne gelerek yere dökülen suları sildiği sırada hayranlarıyla diyaloğa giren ve kendilerini dinlemesini söyleyen 21 yaşındaki Bieber, hayranlarının kendilerini dinlemediğini gördü ve “Benden bu kadar konseri yapmıyorum” diyerek sahneyi terk etti.
spiker canlı yayında çok kızdı !!! 00:29
spiker canlı yayında çok kızdı !!! 17.692 izlenme - 7 yıl önce kanal t ana haber sunucusu abdullah özdoğan, anıtkabir defterine atatürk’e hakeret eden yazılar yazan 2 norveçli’nin haberini yayınladıktan sonra canlı yayında çok kızdı ve bu 2 kişiye bir hayvan yakıştırmasında bulundu. ancak rejinin kendisini uyarması üzerine öküzlerden özür diledi...
Fenerbahçeli Moussa Sow Kızdı 02:50
Fenerbahçeli Moussa Sow Kızdı 2.710 izlenme - 5 yıl önce Fenerbahçe'nin Senegalli golcüsü Sow Marsilya maçı öncesinde basın mensuplarının sorularını cevapladı. Sow Atletico Madrid'li Falcao ile kıyaslanmasına kızdı...
yavru kediye annesi çok kızdı 00:27
yavru kediye annesi çok kızdı 4.815 izlenme - 6 yıl önce
Almanlara Kızıp Ekskavatör Yapan Türk 01:07
Almanlara Kızıp Ekskavatör Yapan Türk 2.274 izlenme - 2 yıl önce Ekskavatör operatörü Yalçın Demir, çok sevdiği iş makinesinin oyuncağı pahalı olunca önce oyuncağını yapmış sonra uzaktan kumandalı gerçeğini yapmış. Mimikler Türban olayını yorumlayan abimiz gibi. Abi ben seni çok sevdim abi, çok sevimlisin sen abii.
Habertürk spikeri konuklarına kızdı yayını kesti 02:48
Habertürk spikeri konuklarına kızdı yayını kesti 2.415 izlenme - 5 yıl önce Habertürk spikeri konuklarına kızdı yayını kesti HD kalitede video izle Habertürk spikeri Didem Yılmaz konuklarına kızdı yayını kesti Türkiye'nin Nabzı Konuklar: Balyoz Davası Avukatlarından Celal Ülgen ve İlkey Sezer, Yeni Çağ Gazetesi Yazarı Yavuz Selim Demirağ, Cumhuriyet Eski Başsavcısı Reşat Petek, Emekli Yargıtay Savcısı Ahmet Gündel, Uluslararası Hukuk Merkezi Başkanı Cahit Özkan. Balyoz Davası konuşuluyor.
kızgın dozerci 00:31
kızgın dozerci 2.229 izlenme - 8 yıl önce laf atarsan böyle olur
güzel bir kızdı manyakça atladı artık değil 00:19
güzel bir kızdı manyakça atladı artık değil 2.769 izlenme - 7 yıl önce
recep ivedik siyasete sıçradı şahan kızdı 09:21
recep ivedik siyasete sıçradı şahan kızdı 2.540 izlenme - 7 yıl önce recep ivedik siyasete sıçradı şahan kızdı
fili kızdırdı 00:19
fili kızdırdı 2.116 izlenme - 8 yıl önce fille şaka olmaz
anne kedi yavrusuna çok kızdı! 00:27
anne kedi yavrusuna çok kızdı! 1.850 izlenme - 7 yıl önce çok güzellll.
Zafer, İbrahim'e Neden Kızdı! Oyunlarda Neden Anlaşamıyorlar? (Survivor 2016 - 12 Mart Cumartesi) 02:16
Zafer, İbrahim'e Neden Kızdı! Oyunlarda Neden Anlaşamıyorlar? (Survivor 2016 - 12 Mart Cumartesi) 291 izlenme - 1 yıl önce Zafer, oyunlardaki seçimlerde İbrahim'in Semih'i kendisinden önde tutmasından rahatsız olduğunu söyledi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
rıdvan çıldırdı! 00:18
rıdvan çıldırdı! 1.084 izlenme - 6 yıl önce rıdvan dilmen rejinin bir pozisyonu ekrana getirememesine böyle kızdı!
Kızdı Ama Kendi Kafasına Vurdu 00:20
Kızdı Ama Kendi Kafasına Vurdu 1.230 izlenme - 8 yıl önce kızdı ama kendi kafasına vurdu
polise kızdı 01:25
polise kızdı 963 izlenme - 9 yıl önce polise kızdı polis arabasının üzerine cıktı
Adnan Oktar'ın Kameramana Fırça Atması 00:33
Adnan Oktar'ın Kameramana Fırça Atması 330 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar elinin kamerayı perdeleyip kediciklerden birinin üstünde çıkmasına rahatsız olan kameramana tatlı-sert kızıyor. Elim üstüne değsin ne olacak diyor.
Madonna'nın Türk Dansçısı Madonna'ya Kızdı İslami Klip Çekti! 04:01
Madonna'nın Türk Dansçısı Madonna'ya Kızdı İslami Klip Çekti! 379 izlenme - 5 yıl önce 19 yıl aradan sonra İstanbul ' da verdiği konserde Hıristiyanlık propagandası yaptığı ileri sürülen Madonna ' ya, Türkiye ' nin ilk çocuk rap sanatçısının yazdığı ve seslendirdiği ardından da sosyal paylaşım sitesinde tıklanma rekorları kıran Türkçe şarkı ile tepki geldi. ' Küçük Beyinli Madonna ' isimli şarkının 2 günde 10 bin kişiden fazla tıklanması ve övgü içerikli yorumlara vesile olması ise site yöneticilerini harekete geçirerek şarkının siteden kaldırılmasına yol açtı.
Drone Avlayan Balıkçı 01:25
Drone Avlayan Balıkçı 96 izlenme - 2 yıl önce Balık tutmaya giden insanları görüntüleyen bir drone, balıkçılardan birisini rahatsız ediyor. Balıkçı oltasını sudan çıkartıp droneye fırlatıyor ve onu tutturuyor. Fakar drone misinayı kopararak uzaklaşıyor.
Ceza Yazılmasına Kızdı Taksiyi Yaktı 04:40
Ceza Yazılmasına Kızdı Taksiyi Yaktı 111 izlenme - 4 yıl önce Ceza Yazılmasına Kızdı Taksiyi Yaktı
Oyunu Kaybedince Nagihan Çıldırdı! Kendine ve Takımına Kızdı... (Survivor 2016 - 20 Şubat Cumartesi) 01:08
Oyunu Kaybedince Nagihan Çıldırdı! Kendine ve Takımına Kızdı... (Survivor 2016 - 20 Şubat Cumartesi) 45 izlenme - 1 yıl önce Börek ödülü için kıyasıya mücadele eden Ünlülerde Nagihan rakibine yenilince çileden çıktı. Nagihan oyunu kaybedince hem kendisine hem de takım arkadaşlarına kızdı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Zafer ve Damla'nın Tencere Krizi! Çok Kızdı Zafer... (Survivor 2016 - 5 Mart Cumartesi) 01:55
Zafer ve Damla'nın Tencere Krizi! Çok Kızdı Zafer... (Survivor 2016 - 5 Mart Cumartesi) 36 izlenme - 1 yıl önce Damla'nın Zafer'in arasında tencere krizi yaşandı. Damla, Zafer'den tencereyi yıkamasını istedi, Zafer bu duruma bozuldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Muhabirin Başbakana Sorusu - Toplumu Proveke Ediyor musunuz? 06:28
Muhabirin Başbakana Sorusu - Toplumu Proveke Ediyor musunuz? 81 izlenme - 2 yıl önce Reuters Muhabiri Birsen Altaylı'nın başbakana sorusu cesürsaydı, fakat cevap yine değişmedi, neden değişmedi? neden? özür dilemek neden bu kadar zor, ne bu inatlaşma, ne?
Arıza fena kızdı! 00:45
Arıza fena kızdı! 73 izlenme - 5 yıl önce
Kızdı Ekmek Teknesini Batırdı 02:00
Kızdı Ekmek Teknesini Batırdı 54 izlenme - 5 yıl önce Kızdı Ekmek Teknesini Batırdı
kızdı 00:07
kızdı 30 izlenme - 6 yıl önce
Bakan Günay çok kızdı 02:19
Bakan Günay çok kızdı 45 izlenme - 5 yıl önce
O GÜZEL KIZDI 04:39
O GÜZEL KIZDI 25 izlenme - 5 yıl önce
Orgözel vali ve medyaya kızdı 02:20
Orgözel vali ve medyaya kızdı 11 izlenme - 5 yıl önce ORG. Özel Vali Ve Medyaya Kızdı
Serdar Taşçı Putin'e Kızdı Türkiye'ye Gelmek İstiyor 00:32
Serdar Taşçı Putin'e Kızdı Türkiye'ye Gelmek İstiyor 2 izlenme - 1 yıl önce Serdar Taşçı Putin'e Kızdı Türkiye'ye Gelmek İstiyor