Hoşgeldiniz!

kızdı

spiker canlı yayında çok kızdı !!! 00:29
spiker canlı yayında çok kızdı !!! 17.712 izlenme - 8 yıl önce kanal t ana haber sunucusu abdullah özdoğan, anıtkabir defterine atatürk’e hakeret eden yazılar yazan 2 norveçli’nin haberini yayınladıktan sonra canlı yayında çok kızdı ve bu 2 kişiye bir hayvan yakıştırmasında bulundu. ancak rejinin kendisini uyarması üzerine öküzlerden özür diledi...
Justin Bieber'ın Hayranlarına Atarlanıp Sahneyi Terk Etmesi 00:30
Justin Bieber'ın Hayranlarına Atarlanıp Sahneyi Terk Etmesi 3.859 izlenme - 2 yıl önce Kanadalı ünlü pop şarkıcı Justin Bieber Norveç’teki konseri sırasında sahne önüne gelerek yere dökülen suları sildiği sırada hayranlarıyla diyaloğa giren ve kendilerini dinlemesini söyleyen 21 yaşındaki Bieber, hayranlarının kendilerini dinlemediğini gördü ve “Benden bu kadar konseri yapmıyorum” diyerek sahneyi terk etti.
Fenerbahçeli Moussa Sow Kızdı 02:50
Fenerbahçeli Moussa Sow Kızdı 2.716 izlenme - 5 yıl önce Fenerbahçe'nin Senegalli golcüsü Sow Marsilya maçı öncesinde basın mensuplarının sorularını cevapladı. Sow Atletico Madrid'li Falcao ile kıyaslanmasına kızdı...
Almanlara Kızıp Ekskavatör Yapan Türk 01:07
Almanlara Kızıp Ekskavatör Yapan Türk 3.733 izlenme - 3 yıl önce Ekskavatör operatörü Yalçın Demir, çok sevdiği iş makinesinin oyuncağı pahalı olunca önce oyuncağını yapmış sonra uzaktan kumandalı gerçeğini yapmış. Mimikler Türban olayını yorumlayan abimiz gibi. Abi ben seni çok sevdim abi, çok sevimlisin sen abii.
yavru kediye annesi çok kızdı 00:27
yavru kediye annesi çok kızdı 4.830 izlenme - 7 yıl önce
Habertürk spikeri konuklarına kızdı yayını kesti 02:48
Habertürk spikeri konuklarına kızdı yayını kesti 2.440 izlenme - 5 yıl önce Habertürk spikeri konuklarına kızdı yayını kesti HD kalitede video izle Habertürk spikeri Didem Yılmaz konuklarına kızdı yayını kesti Türkiye'nin Nabzı Konuklar: Balyoz Davası Avukatlarından Celal Ülgen ve İlkey Sezer, Yeni Çağ Gazetesi Yazarı Yavuz Selim Demirağ, Cumhuriyet Eski Başsavcısı Reşat Petek, Emekli Yargıtay Savcısı Ahmet Gündel, Uluslararası Hukuk Merkezi Başkanı Cahit Özkan. Balyoz Davası konuşuluyor.
kızgın dozerci 00:31
kızgın dozerci 2.230 izlenme - 9 yıl önce laf atarsan böyle olur
güzel bir kızdı manyakça atladı artık değil 00:19
güzel bir kızdı manyakça atladı artık değil 2.769 izlenme - 8 yıl önce
recep ivedik siyasete sıçradı şahan kızdı 09:21
recep ivedik siyasete sıçradı şahan kızdı 2.542 izlenme - 8 yıl önce recep ivedik siyasete sıçradı şahan kızdı
fili kızdırdı 00:19
fili kızdırdı 2.117 izlenme - 9 yıl önce fille şaka olmaz
anne kedi yavrusuna çok kızdı! 00:27
anne kedi yavrusuna çok kızdı! 1.852 izlenme - 8 yıl önce çok güzellll.
rıdvan çıldırdı! 00:18
rıdvan çıldırdı! 1.085 izlenme - 7 yıl önce rıdvan dilmen rejinin bir pozisyonu ekrana getirememesine böyle kızdı!
Kızdı Ama Kendi Kafasına Vurdu 00:20
Kızdı Ama Kendi Kafasına Vurdu 1.230 izlenme - 9 yıl önce kızdı ama kendi kafasına vurdu
Adnan Oktar'ın Kameramana Fırça Atması 00:33
Adnan Oktar'ın Kameramana Fırça Atması 355 izlenme - 3 yıl önce Adnan Oktar elinin kamerayı perdeleyip kediciklerden birinin üstünde çıkmasına rahatsız olan kameramana tatlı-sert kızıyor. Elim üstüne değsin ne olacak diyor.
Madonna'nın Türk Dansçısı Madonna'ya Kızdı İslami Klip Çekti! 04:01
Madonna'nın Türk Dansçısı Madonna'ya Kızdı İslami Klip Çekti! 394 izlenme - 6 yıl önce 19 yıl aradan sonra İstanbul ' da verdiği konserde Hıristiyanlık propagandası yaptığı ileri sürülen Madonna ' ya, Türkiye ' nin ilk çocuk rap sanatçısının yazdığı ve seslendirdiği ardından da sosyal paylaşım sitesinde tıklanma rekorları kıran Türkçe şarkı ile tepki geldi. ' Küçük Beyinli Madonna ' isimli şarkının 2 günde 10 bin kişiden fazla tıklanması ve övgü içerikli yorumlara vesile olması ise site yöneticilerini harekete geçirerek şarkının siteden kaldırılmasına yol açtı.
Drone Avlayan Balıkçı 01:25
Drone Avlayan Balıkçı 103 izlenme - 3 yıl önce Balık tutmaya giden insanları görüntüleyen bir drone, balıkçılardan birisini rahatsız ediyor. Balıkçı oltasını sudan çıkartıp droneye fırlatıyor ve onu tutturuyor. Fakar drone misinayı kopararak uzaklaşıyor.
Ceza Yazılmasına Kızdı Taksiyi Yaktı 04:40
Ceza Yazılmasına Kızdı Taksiyi Yaktı 111 izlenme - 5 yıl önce Ceza Yazılmasına Kızdı Taksiyi Yaktı
Muhabirin Başbakana Sorusu - Toplumu Proveke Ediyor musunuz? 06:28
Muhabirin Başbakana Sorusu - Toplumu Proveke Ediyor musunuz? 89 izlenme - 3 yıl önce Reuters Muhabiri Birsen Altaylı'nın başbakana sorusu cesürsaydı, fakat cevap yine değişmedi, neden değişmedi? neden? özür dilemek neden bu kadar zor, ne bu inatlaşma, ne?
Arıza fena kızdı! 00:45
Arıza fena kızdı! 73 izlenme - 6 yıl önce
Kızdı Ekmek Teknesini Batırdı 02:00
Kızdı Ekmek Teknesini Batırdı 56 izlenme - 6 yıl önce Kızdı Ekmek Teknesini Batırdı
O GÜZEL KIZDI 04:39
O GÜZEL KIZDI 25 izlenme - 6 yıl önce