Hoşgeldiniz!

Kızgın Boğa Videoları İzle

Kızgın boğa sarhoş adama saldırdı 00:48
Kızgın boğa sarhoş adama saldırdı 22.730 izlenme - 4 yıl önce İspanya’da bir sokakta düzenlenen boğa güreşinde yol kenarında duran sarhoş adama kızgın bir boğanın saldırma anı amatör kameralar tarafından kaydedildi.
Sahibinin G*tünden Kan Alan Kızgın Boğa 00:33
Sahibinin G*tünden Kan Alan Kızgın Boğa 6.420 izlenme - 2 yıl önce Muğla’nın Menteşe ilçesine bağlı Akkaya mahallesinde bu yıl 16’ncısı düzenlenen Boğa Güreşleri'nde, kızgın boğa sahibini münasip yerinden boynuzlayarak hastanelik ediyor, bizlerde boga taraftari olarak boynuzuna saglik boga bey deyip zevkle izliyoruz
kızgın boğa 00:34
kızgın boğa 13.407 izlenme - 8 yıl önce kızgın boğa
Robert De Niro - Oscar Ödülü Konuşması (1981 - Raging Bull) 04:44
Robert De Niro - Oscar Ödülü Konuşması (1981 - Raging Bull) 1.317 izlenme - 1 yıl önce Efsane değerli oyuncu, Robert De Niro'nun, 1981 yılında düzenlenen 53. Akademi Ödül Töreni'nde John Hurt, Robert Duvall, Jack Lemmon ve Peter O'Toole gibi rakiplerine karşı Raging Bull (Kızgın Boğa) filmindeki rölüyle kazandığı Oscar ödülü konuşmasıdır.(Altyazı bana aittir, kendimce anlaşılır şekilde çevirmeye çalıştım, yanlışlarım olabilir.İyi seyirler.)
kızgın boğa 00:43
kızgın boğa 1.042 izlenme - 6 yıl önce
kızgın boğa seyircilerin arasına daldı !! 00:48
kızgın boğa seyircilerin arasına daldı !! 1.577 izlenme - 7 yıl önce
Kızgın Boğa (Raging Bull - 1980) Tüm Boks Maçları 14:21
Kızgın Boğa (Raging Bull - 1980) Tüm Boks Maçları 250 izlenme - 2 yıl önce Kızgın Boğa (Raging Bull) 1980 yapımı, yönetmenliğini Martin Scorsese'nin yaptığı Boksör Jake LaMotta'nın hayatını anlatan ve LaMotta'yı Robert de Niro nun canlandırdığı filmdeki tüm boks musabakaları tek çatı altında birleştirilmiştir.Ayrıca filmde De Niro ya diğer bir efsane oyuncu Joe Pesci eşlik etmektedir...
Robert De Niro - Deliğini Bu Kadar Yapmak 01:59
Robert De Niro - Deliğini Bu Kadar Yapmak 359 izlenme - 2 yıl önce Kızgın Boğa filminde gerçek bir boksörün hikayesine hayat veren De Niro Jake La Motta rolünde döktürüyor.Saldırgan,paranoyak ve bir o kadar da hoyrat bir adam olan Jake İtalyan mafyasının yanında bahse girmeleri konusunda gazlayıcı bir konuşma gerçekleştiriyor. Seslendirme kadrosu Jake : Ali Gül, Yaşlı mafya : Haldun Boysan, Charlie ve Guido : Faruk Akgören ve Yaşar Karakulak
Boğa, kadını seyircilerin arasına fırlattı 02:07
Boğa, kadını seyircilerin arasına fırlattı 375 izlenme - 3 yıl önce Boğa, kadını seyircilerin arasına fırlattı
Boğayı Kızdırırsanız Böyle Olur 00:21
Boğayı Kızdırırsanız Böyle Olur 264 izlenme - 4 yıl önce Boğayı Kızdırırsanız Böyle Olur
Kızgın Boğa Matadordan Böyle İntikam Aldı 01:18
Kızgın Boğa Matadordan Böyle İntikam Aldı 435 izlenme - 4 yıl önce Kızgın Boğa Matadordan Böyle İntikam Aldı Video İzle Kolombiya'daki Bir Boğa Güreşi Gösterisinde Öfkeli Boğanın B...
raging bull 1 fragmanı 00:59
raging bull 1 fragmanı 466 izlenme - 6 yıl önce boksör jakc la mottanın kendi ağzından anlattığı şampiyonluklardan bar komedyenliğine uzanan hırslı hayat hikayesi.usta yönetmen martin scorsese'nin yönettiği bu film protesto amacıyla siyah-beyaz çekilmiştiraynı zamanda sinema eleştirmenleri ve yönetmenleri tarafından tüm zamanların en iyi filmleri içinde ilk 10 sıradadır.
Mekanik Boğa 01:04
Mekanik Boğa 165 izlenme - 4 yıl önce Mekanik Boğa
 Öfkeli boğalar sekiz kişiyi boynuzladı 00:20
Öfkeli boğalar sekiz kişiyi boynuzladı 54 izlenme - 1 yıl önce Peru'nun Cusco bölgesinde yapılan geleneksel boğa koşusu en az sekiz kişinin yaralanmasıyla sonuçlandı. Serbest bırakılan öfkeli boğalar etraflarında koşuşan kalabalığa daldı.
raging bull 3 fragmanı 00:40
raging bull 3 fragmanı 244 izlenme - 6 yıl önce boksör jakc la mottanın kendi ağzından anlattığı şampiyonluklardan bar komedyenliğine uzanan hırslı hayat hikayesi.usta yönetmen martin scorsese'nin yönettiği bu film protesto amacıyla siyah-beyaz çekilmiştiraynı zamanda sinema eleştirmenleri ve yönetmenleri tarafından tüm zamanların en iyi filmleri içinde ilk 10 sıradadır.
Kızgın Boğa İntikam 05:06
Kızgın Boğa İntikam 57 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/kizginbogaintikam.htm Kızgın boğa öfkesine yenik düşmemek için en uzağa uçabilmek için mücadele veriyor. Oyuna giriş yaptıktan sonra kızgın boğa'nın intikamını alması için ona yardımcı olmalısınız. Oyunun üst kısmında hareketli olan imleci tam ortada iken mouse ile denk getirerek boğanın uçuşa geçmesini sağlamalısınız. Havaya doğru yükselen boğa aşağıya indiğinde yol üzerindeki paraları toplayacak ve domuzların yardımı ile zıplayarak ilerleyecektir. İlk bir kaç denemenizi bu şekilde yapın. Yeterli paraya sahip olduktan sonra ise yeni ekipmanlar satın alarak daha fazla yükseğe uçabilmeniz mümkün olabilir. Kazandığınız oyun parası ile kendinize yeni eşyalar satın alın ve kızgın boğayı daha uzağa gönderin. İyi oyunlar..
raging bull 15 fragmanı 02:37
raging bull 15 fragmanı 22 izlenme - 6 yıl önce boksör jakc la mottanın kendi ağzından anlattığı şampiyonluklardan bar komedyenliğine uzanan hırslı hayat hikayesi.usta yönetmen martin scorsese'nin yönettiği bu film protesto amacıyla siyah-beyaz çekilmiştiraynı zamanda sinema eleştirmenleri ve yönetmenleri tarafından tüm zamanların en iyi filmleri içinde ilk 10 sıradadır.