Hoşgeldiniz!

kızgın güneş

Hem Ablasını Hem de Kız Kardeşini Sevmek - Banu Alkan 02:28
Hem Ablasını Hem de Kız Kardeşini Sevmek - Banu Alkan 7.868 izlenme - 3 yıl önce Çok yalan söyleyen gördüm fakat bu filmdeki Salih Güney kadar ustası Türk sinema tarihinde görülmemiştir. Kesitmiz erotik görüntülerden arındırılmış olup, ağırlık senaryoya verilmiştir. Otomatik pompalı tüfek ilk kez bu filmle dünyaya tanıtılmıştır. Film Künyesi: Kızgın Güneş (1984)
under the tuscan sun 02:32
under the tuscan sun 5.550 izlenme - 7 yıl önce san franciscolu bir yazar olan frances mayesin diane lane mükemmel gibi görünen hayatı ani bir olayla sarsılır. verdiği bir partide kitabını eleştirdiği için ondan hoşlanmayan bir başka yazar kocasının onu aldattığını söyler. boşanma süreci francesi derinden etkiler ve artık yazı yazamaz hale gelir. hatta en yakın arkadaşı olan lezbiyen patti bile francesin bir daha artık kendini toparlayamayacağını düşünmektedir.
under the tuscan sun fragmanı 2 01:13
under the tuscan sun fragmanı 2 513 izlenme - 7 yıl önce san franciscolu bir yazar olan frances mayesin diane lane mükemmel gibi görünen hayatı ani bir olayla sarsılır. verdiği bir partide kitabını eleştirdiği için ondan hoşlanmayan bir başka yazar kocasının onu aldattığını söyler. boşanma süreci francesi derinden etkiler ve artık yazı yazamaz hale gelir. hatta en yakın arkadaşı olan lezbiyen patti bile francesin bir daha artık kendini toparlayamayacağını düşünmektedir.
under the tuscan sun fragmanı 1 02:32
under the tuscan sun fragmanı 1 405 izlenme - 7 yıl önce san franciscolu bir yazar olan frances mayesin diane lane mükemmel gibi görünen hayatı ani bir olayla sarsılır. verdiği bir partide kitabını eleştirdiği için ondan hoşlanmayan bir başka yazar kocasının onu aldattığını söyler. boşanma süreci francesi derinden etkiler ve artık yazı yazamaz hale gelir. hatta en yakın arkadaşı olan lezbiyen patti bile francesin bir daha artık kendini toparlayamayacağını düşünmektedir.
under the tuscan sun fragmanı 3 01:01
under the tuscan sun fragmanı 3 162 izlenme - 7 yıl önce san franciscolu bir yazar olan frances mayesin diane lane mükemmel gibi görünen hayatı ani bir olayla sarsılır. verdiği bir partide kitabını eleştirdiği için ondan hoşlanmayan bir başka yazar kocasının onu aldattığını söyler. boşanma süreci francesi derinden etkiler ve artık yazı yazamaz hale gelir. hatta en yakın arkadaşı olan lezbiyen patti bile francesin bir daha artık kendini toparlayamayacağını düşünmektedir.
under the tuscan sun fragmanı 4 01:04
under the tuscan sun fragmanı 4 160 izlenme - 7 yıl önce san franciscolu bir yazar olan frances mayesin diane lane mükemmel gibi görünen hayatı ani bir olayla sarsılır. verdiği bir partide kitabını eleştirdiği için ondan hoşlanmayan bir başka yazar kocasının onu aldattığını söyler. boşanma süreci francesi derinden etkiler ve artık yazı yazamaz hale gelir. hatta en yakın arkadaşı olan lezbiyen patti bile francesin bir daha artık kendini toparlayamayacağını düşünmektedir.
under the tuscan sun fragmanı 5 00:49
under the tuscan sun fragmanı 5 112 izlenme - 7 yıl önce san franciscolu bir yazar olan frances mayesin diane lane mükemmel gibi görünen hayatı ani bir olayla sarsılır. verdiği bir partide kitabını eleştirdiği için ondan hoşlanmayan bir başka yazar kocasının onu aldattığını söyler. boşanma süreci francesi derinden etkiler ve artık yazı yazamaz hale gelir. hatta en yakın arkadaşı olan lezbiyen patti bile francesin bir daha artık kendini toparlayamayacağını düşünmektedir.
under the tuscan sun fragmanı 6 02:28
under the tuscan sun fragmanı 6 90 izlenme - 7 yıl önce san franciscolu bir yazar olan frances mayesin diane lane mükemmel gibi görünen hayatı ani bir olayla sarsılır. verdiği bir partide kitabını eleştirdiği için ondan hoşlanmayan bir başka yazar kocasının onu aldattığını söyler. boşanma süreci francesi derinden etkiler ve artık yazı yazamaz hale gelir. hatta en yakın arkadaşı olan lezbiyen patti bile francesin bir daha artık kendini toparlayamayacağını düşünmektedir.