Hoşgeldiniz!

kızgın yağ

Kızgın Yağa Elini Sokan Adam 01:29
Kızgın Yağa Elini Sokan Adam 166.192 izlenme - 4 yıl önce bu adam elini kıgın yağa sokuyor ama nafile yanmıyor işte şaşırtan görüntüler 16.12.2013 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Kızgın Yağa Elini Sokan Adam' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kızgın Yağa El Daldırmak 00:33
Kızgın Yağa El Daldırmak 1.546 izlenme - 3 yıl önce Hindistan'da olduğunu düşündüğüm büfeci amca, maşallah soğuk suya elini daldırır gibi kızgın yağa elini daldırıp ürünleri topluyor. Eli demirden sanırım. Yada adam ucube...
İsrail askerleri kuşu kızgın yağa canlı canlı daldırdı 00:30
İsrail askerleri kuşu kızgın yağa canlı canlı daldırdı 1.143 izlenme - 4 yıl önce Sık sık Filistinlilere uyguladıkları kötü muamelelerle gündeme gelen İsrail askerleri bu kez bambaşka bir tüyler ürpertici görüntüyle gündeme geldi.
Galaxy S8'i Kızgın Yağda Kızartan Çılgın Ekip! 02:29
Galaxy S8'i Kızgın Yağda Kızartan Çılgın Ekip! 111 izlenme - 5 ay önce 60 saniye boyunca hamura batırdığı Galaxy S8’i, 200C sıcaklıktaki kızaran yağın bulunduğu fritözün içine batırdı. 60 saniye sonra fritözden çıkan Galaxy S8 hala çalışır durumdaydı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kızgın Yağ İçinde Meditasyon Yapan Budist Rahip 00:31
Kızgın Yağ İçinde Meditasyon Yapan Budist Rahip 426 izlenme - 2 yıl önce Yeni bir sokak lezzetiyle karşınızdayım sevgili alkışlarlayaşıyorum sakinleri. Hilesi nedir, yoksa budistimiz aşmış mıdır ya da kafayı sıyırmış mıdır hiçbir fikrim yok ama bence yahnisi daha güzel olurdu. Odun atın odun.
Kızgın Yağa Kola Dökülürse Ne Olur? 05:40
Kızgın Yağa Kola Dökülürse Ne Olur? 100 izlenme - 10 ay önce Boş boş otururken aklımıza gelen gereksiz düşünceleri faaliyete geçiren youtuberlardan cidden Allah razı olsun ne diyelim.
Elini Kaynar Yağa Sokup Yemek Yapan Teyze 00:39
Elini Kaynar Yağa Sokup Yemek Yapan Teyze 97 izlenme - 2 yıl önce Hiç korkmadan elini kızgın yağın içine sokup yaptığı hamurları çeviren teyze . Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..