Hoşgeldiniz!

kızılayı

Türk Kızılayı Kurban Vekaleti 2015 00:30
Türk Kızılayı Kurban Vekaleti 2015 6.693 izlenme - 1 yıl önce https://www.kizilay.org.tr/Bagis/BagisDetay/40 2015 Kurban Vekâlet Bedeli Yurt İçi 690 TL Yurtdışı 435 TL 4 Taksit İmkânıyla KURALINA UYGUN Kurbanlıklarınız İslami şartlara uygun biçimde kesiliyor. Din görevlileri kurban kesimine eşlik ediyor. Tüm kurbanlıklar veteriner kontrolünden geçiriliyor. İşlemler noter huzurunda gerçekleştiriliyor. AMACINA UYGUN Kurban etleri Et ve Süt Kurumu işbirliğiyle konserveleniyor. Tüm yıl boyunca ihtiyaç sahiplerinin sofrasında yer alıyor. Türk Kızılayı’nın yardım kampanyası ile vekaleti alınan kurbanlarınız, kuralına uygun olarak kesiliyor, amacına uygun olarak konserveleniyor. Tüm yıl yardımsevenlerden gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırılan konservelerle, bayramın bereketi yıl boyu sürüyor. YARDIMSEVENLER BEREKETİ PAYLAŞIYOR Türk Kızılayı’na yurt dışına gönderilmek üzere de kurban vekaleti verilebilir, sınırların ötesinde bayramı bekleyen ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürebilirsiniz. Yardımlarınız sayesinde Bosna Hersek, Bulgaristan, Makedonya, Kosova, Karadağ, Bangladeş, Pakistan, Kırgızistan, Tacikistan, Filistin, Irak, Suriye, Etiyopya, Somali, Senegal, Nijer, Moritanya, Çad ve Orta Afrikada’daki sofralarda tüm yıl bayram bereketini yaşatabilirsiniz. Nasıl Bağış Yapabilirsiniz? Türk Kızılayı internet sayfası üzerinden “Vekâleten Kurban” menülerini kullanarak elektronik işlemle, 168 Türk Kızılayı ücretsiz danışma ve bağış hattından, Tüm bankalarda bulunan Türk Kızılayı bağış hesaplarına, Tüm PTT İşlem Merkezlerinin 2868 no’lu Türk Kızılayı Posta Çeki hesabından, Ülke genelindeki tüm Kızılay şubelerinden yapabilirsiniz. (Şube adreslerimize internet sayfamızdan ulaşabilirsiniz) Bağışlarınızın takibini, web sitemizin bağış sekmesinde yer alan “Bağış Takibi” bölümüne, T.C. kimlik numaranızı veya bağışçı kodunuzu girerek yapabilirsiniz. Bağışlarla ilgili daha fazla bilgi almak için 168 Türk Kızılayı ücretsiz danışma ve bağış hattını arayabilirsiniz.
Destek Ol Kan Ver! 00:13
Destek Ol Kan Ver! 5.732 izlenme - 1 yıl önce Hayat kurtarmak için Türk Kızılayı'na destek ol, kan ver! Size en yakın kan bağış noktamızı öğrenmek için: http://www.kanver.org/KanHizmetleri/KanBagisiNoktalari/
İlk Yardım Hayat Kurtarır 00:35
İlk Yardım Hayat Kurtarır 2.906 izlenme - 1 yıl önce #İlkYardımHayatKurtarır Gelin siz de Türk Kızılayı’nda ilkyardım eğitimi alın, hayat kurtarın. Eğitim detayları için www.ilkyardim.org.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.
Kızılay Maden Suyu_Çadır 00:30
Kızılay Maden Suyu_Çadır 2.625 izlenme - 1 yıl önce #YardımSevenOl'mak bir şişe ile başlar. Siz de Kızılay Maden Suyu alarak, ihtiyaç sahibi insanlara yardım edebilirsiniz. www.kizilaymadensuyu.com
Kızılay Maden Suyu Aşevi 00:32
Kızılay Maden Suyu Aşevi 1.557 izlenme - 1 yıl önce #YardımSevenOl'mak bir şişe ile başlar. Siz de Kızılay Maden Suyu alarak, ihtiyaç sahibi insanlara yardım edebilirsiniz. www.kizilaymadensuyu.com
MİLLİ BASKETBOLCU CEDİ OSMAN DA KURBAN VEKALETİNİ KIZILAYA VERDİ 00:10
MİLLİ BASKETBOLCU CEDİ OSMAN DA KURBAN VEKALETİNİ KIZILAYA VERDİ 1.020 izlenme - 1 yıl önce Bu kez herkes için bayram olsun! Yardıma muhtaç aileler için kurban vekaleti vererek sofralarında iyiliğe yer açın. #yardımsevenol Kurbanlıklarınız İslami şartlara uygun biçimde kesiliyor. Din görevlileri kurban kesimine eşlik ediyor. Tüm kurbanlıklar veteriner kontrolünden geçiriliyor. İşlemler noter huzurunda gerçekleştiriliyor. https://kizilay.org.tr/Bagis/BagisDetay/40
YETİŞKİNLERDE TEMEL YAŞAM DESTEĞİ 8 YAŞ ÜSTÜ KİŞİLER 02:05
YETİŞKİNLERDE TEMEL YAŞAM DESTEĞİ 8 YAŞ ÜSTÜ KİŞİLER 1.508 izlenme - 2 yıl önce İlkyardım bireylerin sağlıklarını geri kazanmalarındaki ilk adımdır. 8 Yaş Üstü Yetişkin Kişilerde Temel Yaşam Desteği nasıl yapılmalıdır? Bu kısa video ile Türk Kızılayı ilkyardım uzmanlarından yetişkin kişilerde temel yaşam desteğinin nasıl yapıldığını öğreneceksiniz.
KÖPRÜCÜK KEMİĞİ KIRIĞI VE OMUZ ÇIKIĞINDA İLKYARDIM 00:17
KÖPRÜCÜK KEMİĞİ KIRIĞI VE OMUZ ÇIKIĞINDA İLKYARDIM 1.481 izlenme - 2 yıl önce İlkyardım bireylerin sağlıklarını geri kazanmalarındaki ilk adımdır. Köprücük Kemiği Kırığı ve Omuz Çıktığında İlkyardım nasıl yapılmalıdır? Bu kısa video ile Türk Kızılayı ilkyardım uzmanlarından bKöprücük Kemiği Kırığı ve Omuz Çıkığı durumlarında ne yapmak gerektiğini öğreneceksiniz.
DIŞ KANAMADA İLKYARDIM VE TURNİKE UYGULAMASI 01:54
DIŞ KANAMADA İLKYARDIM VE TURNİKE UYGULAMASI 1.122 izlenme - 2 yıl önce İlkyardım bireylerin sağlıklarını geri kazanmalarındaki ilk adımdır.Dış Kanamada İlkyardım ve Turnike Uygulaması nasıl yapılmalıdır? Bu kısa video ile Türk Kızılayı ilkyardım uzmanlarından dış kanama durumlarında ne yapmak gerektiğini öğreneceksiniz.
Kızılay Haftası - Deprem 00:24
Kızılay Haftası - Deprem 879 izlenme - 2 yıl önce 146 yıldır yaraları saran Türk Kızılayı, her zaman ihtiyaç sahiplerinin yanında. KIZILAY Şefkatli kucağında Fakirleri korursun! Sıcak aş ocağında Açları doyurursun. Yangın, deprem olunca, Evlere su dolunca, Engelleri aşarsın, Yardımlara ...
YETİŞKİN İLK DEĞERLENDİRME 8 YAŞ ÜSTÜ KİŞİLER 01:04
YETİŞKİN İLK DEĞERLENDİRME 8 YAŞ ÜSTÜ KİŞİLER 833 izlenme - 2 yıl önce İlkyardım bireylerin sağlıklarını geri kazanmalarındaki ilk adımdır. 8 Yaş Üstü Kişilerde Yetişkin İlk Değerlendirme nasıl yapılmalıdır? Bu kısa video ile Türk Kızılayı ilkyardım uzmanlarından 8 Yaş Üstü Kişilerde Yetişkin İlk Değerlendirmenin nasıl yapıldığını öğreneceksiniz.
UYLUK KEMİĞİ KIRIĞINDA İLKYARDIM 00:17
UYLUK KEMİĞİ KIRIĞINDA İLKYARDIM 830 izlenme - 2 yıl önce İlkyardım bireylerin sağlıklarını geri kazanmalarındaki ilk adımdır. Uyluk Kemiği Kırığında İlkyardım nasıl yapılmalıdır? Bu kısa video ile Türk Kızılayı ilkyardım uzmanlarından uyluk kemiği kırığı durumlarında ne yapmak gerektiğini öğreneceksiniz.
HASTA YARALIYI ARAÇTAN ÇIKARMA MANEVRASI 00:49
HASTA YARALIYI ARAÇTAN ÇIKARMA MANEVRASI 777 izlenme - 2 yıl önce İlkyardım bireylerin sağlıklarını geri kazanmalarındaki ilk adımdır. Hasta Yaralıyı Araçtan Çıkarma Manevrası nasıl olmalıdır? Bu kısa video ile Türk Kızılayı ilkyardım uzmanlarından yaralının araçtan nasıl çıkarılması gerektiğini öğreneceksiniz.
KOMADA İLKYARDIM 01:04
KOMADA İLKYARDIM 775 izlenme - 2 yıl önce İlkyardım bireylerin sağlıklarını geri kazanmalarındaki ilk adımdır.Komada İlkyardım nasıl yapılmalıdır? Bu kısa video ile Türk Kızılayı ilkyardım uzmanlarından koma durumlarında ne yapmak gerektiğini öğreneceksiniz.
0 - 1 YAŞ BEBEKLERDE TEMEL YAŞAM DESTEĞİ 01:58
0 - 1 YAŞ BEBEKLERDE TEMEL YAŞAM DESTEĞİ 628 izlenme - 2 yıl önce İlkyardım bireylerin sağlıklarını geri kazanmalarındaki ilk adımdır. 0 – 1 Yaş Bebeklerde Temel Yaşam Desteği nasıl yapılmalı?Bu kısa video ile Türk Kızılayı ilkyardım uzmanlarından gerekli bilgileri öğreneceksiniz.
UZUV KOPMASINDA İLKYARDIM 00:42
UZUV KOPMASINDA İLKYARDIM 727 izlenme - 2 yıl önce İlkyardım bireylerin sağlıklarını geri kazanmalarındaki ilk adımdır. Uzuv Kopmasında İlkyardım nasıl yapılmalıdır? Bu kısa video ile Türk Kızılayı ilkyardım uzmanlarından uzuv kopması durumlarında ne yapmak gerektiğini öğreneceksiniz.
Temel İlkeler Serüveni 15:34
Temel İlkeler Serüveni 736 izlenme - 2 yıl önce Çocuklar İçin Özel Olarak Hazırlanmış, Türk Kızılayı'nın Temel İlkeleri Hakkında Bilgilendirici Animasyon Film.
1 - 8 YAŞ ÇOCUKLARDA TEMEL YAŞAM DESTEĞİ 02:02
1 - 8 YAŞ ÇOCUKLARDA TEMEL YAŞAM DESTEĞİ 676 izlenme - 2 yıl önce İlkyardım bireylerin sağlıklarını geri kazanmalarındaki ilk adımdır. 1 – 8 Yaş Çocuklarda Temel Yaşam Desteği nasıl olmalıdır? Bu kısa video ile Türk Kızılayı ilkyardım uzmanlarından1 – 8 Yaş Çocuklarda Temel Yaşam Desteğini nasıl yapmak gerektiğini öğreneceksiniz.
ÇOCUK YETİŞKİN TAM TIKANMADA İLKYARDIM 1 - 8 YAŞ VE ÜSTÜ KİŞİLERDE 01:10
ÇOCUK YETİŞKİN TAM TIKANMADA İLKYARDIM 1 - 8 YAŞ VE ÜSTÜ KİŞİLERDE 657 izlenme - 2 yıl önce İlkyardım bireylerin sağlıklarını geri kazanmalarındaki ilk adımdır. 8 Yaş ve Üzeri Çocuklarda ve Yetişkinlerde Tam Tıkanma durumunda ilkyardım nasıl yapılır? Bu kısa video ile Türk Kızılayı ilkyardım uzmanlarından tam tıkanma durumlarında ne yapmak gerektiğini öğreneceksiniz.
Türk Kızılayı 'En Anlamlı Mesaj' Tv Spotu 00:45
Türk Kızılayı 'En Anlamlı Mesaj' Tv Spotu 714 izlenme - 2 yıl önce Türk Kızılayı'na Gelip Kan Verin, Hayat Kurtarın; Bu Gurur Ve Mutluluğu Siz De Yaşayın. Unutmayın; Bağışlanan Her Kan, Kurtarılan 3 Can.
ÖN KOL KIRIĞINDA İLKYARDIM 00:15
ÖN KOL KIRIĞINDA İLKYARDIM 634 izlenme - 2 yıl önce İlkyardım bireylerin sağlıklarını geri kazanmalarındaki ilk adımdır. Ön Kol Kırığında İlkyardım nasıl yapılmalıdır? Bu kısa video ile Türk Kızılayı ilkyardım uzmanlarından ön kol kırığı durumlarında ne yapmak gerektiğini öğreneceksiniz.
BAYILMA VE ŞOKTA İLKYARDIM 00:17
BAYILMA VE ŞOKTA İLKYARDIM 515 izlenme - 2 yıl önce İlkyardım bireylerin sağlıklarını geri kazanmalarındaki ilk adımdır. Bayılma ve Şokta ilkyardım nasıl yapılmalı? Bu kısa video ile Türk Kızılayı ilkyardım uzmanlarından bayılma ve şok durumlarında ne yapmak gerektiğini öğreneceksiniz.
MİLLİ BASKETBOLCU SİNAN GÜLER DE KURBAN VEKALETİNİ KIZILAYA VERDİ 00:08
MİLLİ BASKETBOLCU SİNAN GÜLER DE KURBAN VEKALETİNİ KIZILAYA VERDİ 389 izlenme - 1 yıl önce Bu kez herkes için bayram olsun! Yardıma muhtaç aileler için kurban vekaleti vererek sofralarında iyiliğe yer açın. #yardımsevenol Kurbanlıklarınız İslami şartlara uygun biçimde kesiliyor. Din görevlileri kurban kesimine eşlik ediyor. Tüm kurbanlıklar veteriner kontrolünden geçiriliyor. İşlemler noter huzurunda gerçekleştiriliyor. https://kizilay.org.tr/Bagis/BagisDetay/40
KALÇA KIRIĞINDA İLKYARDIM 00:21
KALÇA KIRIĞINDA İLKYARDIM 564 izlenme - 2 yıl önce İlkyardım bireylerin sağlıklarını geri kazanmalarındaki ilk adımdır. Kalça Kırığında İlkyardım nasıl yapılmalıdır? Bu kısa video ile Türk Kızılayı ilkyardım uzmanlarından kalça kırıklarında ne yapmak gerektiğini öğreneceksiniz.
ÜST KOL KIRIĞINDA İLKYARDIM 00:13
ÜST KOL KIRIĞINDA İLKYARDIM 548 izlenme - 2 yıl önce İlkyardım bireylerin sağlıklarını geri kazanmalarındaki ilk adımdır. Üst Kol Kırığında İlkyardım nasıl yapılmalıdır? Bu kısa video ile Türk Kızılayı ilkyardım uzmanlarından üst kol kırığı durumlarında ne yapmak gerektiğini öğreneceksiniz.
#BizOradaydık 00:19
#BizOradaydık 496 izlenme - 2 yıl önce Türk Kızılayı olarak Çanakkale Şehitlerimizi Saygıyla Anıyoruz. Bir tarih yazılırken biz oradaydık! 1868'den bugüne kadar hep olduğu gibi...
MİLLİ BASKETBOLCU FURKAN ALDEMIR DE KURBAN VEKALETİNİ KIZILAYA VERDİ 00:05
MİLLİ BASKETBOLCU FURKAN ALDEMIR DE KURBAN VEKALETİNİ KIZILAYA VERDİ 302 izlenme - 1 yıl önce Bu kez herkes için bayram olsun! Yardıma muhtaç aileler için kurban vekaleti vererek sofralarında iyiliğe yer açın. #yardımsevenol 2015 Kurban Vekâlet Bedeli Yurt İçi 690 TL Yurtdışı 435 TL 4 Taksit İmkânıyla KURALINA UYGUN Kurbanlıklarınız İslami şartlara uygun biçimde kesiliyor. Din görevlileri kurban kesimine eşlik ediyor. Tüm kurbanlıklar veteriner kontrolünden geçiriliyor. İşlemler noter huzurunda gerçekleştiriliyor. AMACINA UYGUN Kurban etleri Et ve Süt Kurumu işbirliğiyle konserveleniyor. Tüm yıl boyunca ihtiyaç sahiplerinin sofrasında yer alıyor. Türk Kızılayı’nın yardım kampanyası ile vekaleti alınan kurbanlarınız, kuralına uygun olarak kesiliyor, amacına uygun olarak konserveleniyor. Tüm yıl yardımsevenlerden gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırılan konservelerle, bayramın bereketi yıl boyu sürüyor. YARDIMSEVENLER BEREKETİ PAYLAŞIYOR Türk Kızılayı’na yurt dışına gönderilmek üzere de kurban vekaleti verilebilir, sınırların ötesinde bayramı bekleyen ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürebilirsiniz. Yardımlarınız sayesinde Bosna Hersek, Bulgaristan, Makedonya, Kosova, Karadağ, Bangladeş, Pakistan, Kırgızistan, Tacikistan, Filistin, Irak, Suriye, Etiyopya, Somali, Senegal, Nijer, Moritanya, Çad ve Orta Afrikada’daki sofralarda tüm yıl bayram bereketini yaşatabilirsiniz. Nasıl Bağış Yapabilirsiniz? Türk Kızılayı internet sayfası üzerinden “Vekâleten Kurban” menülerini kullanarak elektronik işlemle, 168 Türk Kızılayı ücretsiz danışma ve bağış hattından, Tüm bankalarda bulunan Türk Kızılayı bağış hesaplarına, Tüm PTT İşlem Merkezlerinin 2868 no’lu Türk Kızılayı Posta Çeki hesabından, Ülke genelindeki tüm Kızılay şubelerinden yapabilirsiniz. (Şube adreslerimize internet sayfamızdan ulaşabilirsiniz) Bağışlarınızın takibini, web sitemizin bağış sekmesinde yer alan “Bağış Takibi” bölümüne, T.C. kimlik numaranızı veya bağışçı kodunuzu girerek yapabilirsiniz. Bağışlarla ilgili daha fazla bilgi almak için 168 Türk Kızılayı ücretsiz danışma ve bağış hattını arayabilirsiniz. https://kizilay.org.tr/Bagis/BagisDetay/40
Neşet Ertaş'ı Saygıyla Anıyoruz 00:43
Neşet Ertaş'ı Saygıyla Anıyoruz 429 izlenme - 2 yıl önce Hakka yürümesinin seneyi devresinde Rahmetle anıyoruz. "Bana öldü demeyin! yoruldu, gitti deyin.." Demişti Büyük Usta Teller dilsiz Sazlar sözsüz kaldı. Gönül Dağı / Şarkı Sözleri / Türkü Sözleri: Gönül dağı yağmur yağmur boran olunca Akar can özümde sel gizli gizli Bir tenhada can cananı bulunca Sinemi yaralar yar oy yar oy yar oy yar oy Dil gizli gizli dil gizli gizli Sinemi yaralar yar oy yar oy yar oy yar oy Dil gizli gizli dil gizli gizli Dost elinden gel olmazsa varılmaz Rızasız bahçenin gülü derilmez Kalpten kalbe bir yol vardır görülmez Gönülden gönüle giden yar oy yar oy yar oy yar oy Yol gizli gizli yol gizli gizli Gönülden gönüle yar oy yar oy yar oy yar oy Yol gizli gizli yol gizli gizli Seher vakti garip garip bül bül öterken Kipriklerin ok yar yar cana batarken Cümle alem uykusunda yatarken Kimseler görmeden yar oy yar oy yar oy yar oy yar oy Gel gizli gizli gel gizli gizli Hoyratlar görmeden yar oy yar oy yar oy yar oy yar oy Gel gizli gizli gel gizli gizli Bir Neşet gitti Türküler yarsız bozlaklar yetim kaldı.Gözümüzde iki damla yaş nur içinde yat bozkırın tezenesi Neşet Ertaş....
0 - 1 YAŞ BEBEKLERDE TAM TIKANMADA İLKYARDIM 00:59
0 - 1 YAŞ BEBEKLERDE TAM TIKANMADA İLKYARDIM 425 izlenme - 2 yıl önce İlkyardım bireylerin sağlıklarını geri kazanmalarındaki ilk adımdır. 0 – 1 Yaş Bebeklerde Tam Tıkanmada İlkyardım nasıl yapılmalı?Bu kısa video ile Türk Kızılayı ilkyardım uzmanlarından bebeklerde tıkanma durumlarında ne yapmak gerektiğini öğreneceksiniz.
HASTA YARALIDA İKİNCİ DEĞERLENDİRME 01:54
HASTA YARALIDA İKİNCİ DEĞERLENDİRME 509 izlenme - 2 yıl önce İlkyardım bireylerin sağlıklarını geri kazanmalarındaki ilk adımdır. Hasta Yaralıda İkinci Değerlendirme nasıl yapılmalıdır? Bu kısa video ile Türk Kızılayı ilkyardım uzmanlarından ikinci değerlendirmeyi nasıl yapmak gerektiğini öğreneceksiniz.