Hoşgeldiniz!

Kızılderililer Videoları

Kızılderililerin Katledilişi Bir Medeniyetin Yok E 05:13
Kızılderililerin Katledilişi Bir Medeniyetin Yok E 1.956 izlenme - 9 yıl önce yaşlılık ölüm kadar şerefli değildir. yine de çok kimse onu ister.
Apaçi Kime Denir? - Sokak Röportajları 03:27
Apaçi Kime Denir? - Sokak Röportajları 313 izlenme - 2 yıl önce Apaçiler kimdir, nerden gelmişlerdir yoksa onlar bir isyanın ürünü müdür? Evet, apaçinin ne anlama geldiğini ve sokağın nabzını yoklayan bir video...
Kızılderililer 01:04
Kızılderililer 1.018 izlenme - 8 yıl önce norveç'in drammen kentinde yapılan festvalde kızılderililerin yaptığı müzik gösterisi
Kızıl Derili Performansı 11:56
Kızıl Derili Performansı 133 izlenme - 4 yıl önce Kızıl Derelinin Müziklerinin Dinlemek İsdiyorsanız Dinleyin
Kızılderili Müzik Yap 03:16
Kızılderili Müzik Yap 89 izlenme - 4 yıl önce Kızılderili Müzik Yap
Müslüman Kızılderililer 04:28
Müslüman Kızılderililer 6 izlenme - 4 ay önce Arjantin'deki Kızılderili Mapuche Kabilesi'ne mensup, Şamanizm'e inanan Rehue Calquin-Sofia Gonzalez çifti, misyonerler vasıtasıyla Hristiyanlığı seçtikten sonra akıllarındaki soruların yanıtlarını Kur'an-ı Kerim'de bulunca Müslüman oldu.
Betül'ün İlk Gemi Macerası Ve Kızılderililer 05:47
Betül'ün İlk Gemi Macerası Ve Kızılderililer 138 izlenme - 5 yıl önce Betül'ün İlk Gemi Macerası Ve Kızılderililer
Hükümetin Barajı Olan Yere Su Götürmesi 08:33
Hükümetin Barajı Olan Yere Su Götürmesi 49 izlenme - 2 yıl önce CHP Lideri Kılıçdaroğlu, 2014 bütçesine ilişkin Meclis'te yaptığı konuşmada, Başbakan'ın 'ABD'de Oregon'da 5 bin kişiye su temin edecek depoyu kurması için TİKA'yı devreye soktuk' sözlerini hatırlattı. Kılıçdaroğlu, 'Kızılderili kabilesine çek vermişler 200 bin dolarlık. Yardım yapılan Kızılderili kabilesinin barajı var' dedi.