Hoşgeldiniz!

kızılderililer

Kızılderililerin Katledilişi Bir Medeniyetin Yok E 05:13
Kızılderililerin Katledilişi Bir Medeniyetin Yok E 1.987 izlenme - 10 yıl önce yaşlılık ölüm kadar şerefli değildir. yine de çok kimse onu ister.
Apaçi Kime Denir? - Sokak Röportajları 03:27
Apaçi Kime Denir? - Sokak Röportajları 326 izlenme - 3 yıl önce Apaçiler kimdir, nerden gelmişlerdir yoksa onlar bir isyanın ürünü müdür? Evet, apaçinin ne anlama geldiğini ve sokağın nabzını yoklayan bir video...
Kızılderililer 01:04
Kızılderililer 1.018 izlenme - 9 yıl önce norveç'in drammen kentinde yapılan festvalde kızılderililerin yaptığı müzik gösterisi
Vahşi Timsahlarla Güreş 04:44
Vahşi Timsahlarla Güreş 40 izlenme - 9 ay önce Her yıl milyonlarca turistin yaklaşmaktan çekindiği vahşi timsahlardan bataklıkta yaşayan Kızılderililer geleneklerini sürdürüp timsahlarla meydan okuyup hiç korkmadan güreşiyor. Kızılderililerin bölgede timsahlarla yaptıkları korkusuz güreşler ilgiyle izleniyor.
Kızıl Derili Performansı 11:56
Kızıl Derili Performansı 137 izlenme - 5 yıl önce Kızıl Derelinin Müziklerinin Dinlemek İsdiyorsanız Dinleyin
Kızılderili Müzik Yap 03:16
Kızılderili Müzik Yap 90 izlenme - 5 yıl önce Kızılderili Müzik Yap
Betül'ün İlk Gemi Macerası Ve Kızılderililer 05:47
Betül'ün İlk Gemi Macerası Ve Kızılderililer 148 izlenme - 5 yıl önce Betül'ün İlk Gemi Macerası Ve Kızılderililer
Hükümetin Barajı Olan Yere Su Götürmesi 08:33
Hükümetin Barajı Olan Yere Su Götürmesi 68 izlenme - 3 yıl önce CHP Lideri Kılıçdaroğlu, 2014 bütçesine ilişkin Meclis'te yaptığı konuşmada, Başbakan'ın 'ABD'de Oregon'da 5 bin kişiye su temin edecek depoyu kurması için TİKA'yı devreye soktuk' sözlerini hatırlattı. Kılıçdaroğlu, 'Kızılderili kabilesine çek vermişler 200 bin dolarlık. Yardım yapılan Kızılderili kabilesinin barajı var' dedi.
Müslüman Kızılderililer 04:28
Müslüman Kızılderililer 8 izlenme - 1 yıl önce Arjantin'deki Kızılderili Mapuche Kabilesi'ne mensup, Şamanizm'e inanan Rehue Calquin-Sofia Gonzalez çifti, misyonerler vasıtasıyla Hristiyanlığı seçtikten sonra akıllarındaki soruların yanıtlarını Kur'an-ı Kerim'de bulunca Müslüman oldu.