Hoşgeldiniz!

kızıltaş

Kısmetse Olur Emre Ve Adnan Aras Karanfil'i Depoya Çekti 01:08
Kısmetse Olur Emre Ve Adnan Aras Karanfil'i Depoya Çekti 7.454 izlenme - 2 yıl önce Kısmetse Olur programını ifşa eden sosyal medya fenomeni Aras Karanfil Kısmetse Olur programının damat adayları Emre Ubeyli ve Adnan Kızıltaş'ı görmüş ve sonra olanlar olmuş.
Didem Ayrılığı İlan Etti! Adnan, Fenalaştı, Elini Sakatladı! (Kısmetse Olur 6 Şubat 2017) 06:48
Didem Ayrılığı İlan Etti! Adnan, Fenalaştı, Elini Sakatladı! (Kısmetse Olur 6 Şubat 2017) 1.252 izlenme - 1 yıl önce Kısmetse Olur'da Adnan ve Didem ilişkisinde beklenmeyen son mu yaşanıyor? Gelinler evinde bir araya gelen ikili arasında tartışma çıkıyor. Adnan'ın parmağında yüzüğü göremeyen Didem, kendi yüzüğünü çıkarıp atıyor! O yüzüğü bir daha takmak istemeyen Didem, ayrılığı ilan ediyor ve çiftlerin adının yazdığı tahtadan Adnan ve kendi adını siliyor! Damatlar evine giden Adnan ise sinirini eşyalardan çıkaryor. Büyük bir öfke ile yumruğunu duvara vuran Adnan'ın eli sakatlanıyor, fenalık geçiriyor! Kısmetse Olur'un gözde çifti arasındaki bu soğukluk ne zaman son bulacak? Adnan ve Didem tekrar barışacak mı?
İncigöz Kızıltaş 02:53
İncigöz Kızıltaş 6.226 izlenme - 8 yıl önce super bı ses helal
incigöz kızıltaş  xevne 05:14
incigöz kızıltaş xevne 4.058 izlenme - 7 yıl önce inci göz xevne
incigöz kızıltaş 05:27
incigöz kızıltaş 3.334 izlenme - 7 yıl önce harıka bı ses
incigöz kızıltaş 04:27
incigöz kızıltaş 3.486 izlenme - 7 yıl önce incigöz kızıltaş
Kısmetse Olur 349. Bölüm Fragmanı (4 Şubat Cumartesi) 00:43
Kısmetse Olur 349. Bölüm Fragmanı (4 Şubat Cumartesi) 1.288 izlenme - 1 yıl önce Kısmetse Olur 4 Şubat Cumartesi günü yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanı yayında! Adnan ve Didem arasındaki gerginlik sona ermek bilmiyor! Adnan'ın konuşma istediğini reddeden Didem, ondan gelen tepkiyle şoka giriyor! Hafta boyunca aralarında soğuk rüzgarlar esen Adnan ve Didem çiftini zor günler bekliyor! Didem'le başbaşa konuşmak isteyen Didem, ondan aldığı red cevabı ile hayal kırıklığına uğruyor. Adnan'la konuşmak yerine diğer adayları dinleyen Didem, bu davranışının sonucunda ise beklemediği bir tepkiyle karşı karşıya kalıyor! Bu kadar üzüntünün ardından Didem ise bir itirafta bulunuyor! Şimdiye kadar hiç aşık olmadığını anlayan Didem, bundan sonra ne yapacak? Didem'in sert tavırlarından dolayı ondan uzaklaşan Adnan, ailesiyle konuşmaktan vaz mı geçecek? Didem, kendi ailesinden nasıl bir tepki alacak? Ad-Did ilişkisinde son durum ne olacak? Kısmetse Olur heyecan ve merakla beklenen yeni bölümüyle Cumartesi 13.00'de Kanal D'de!
Incıgoz Evin Yaramın 03:26
Incıgoz Evin Yaramın 3.292 izlenme - 6 yıl önce incigöz kızıltaş evin yaramın
Didem, Adnan Farima Dansını Basıyor! (Kısmetse Olur 14 Şubat 2017) 05:03
Didem, Adnan Farima Dansını Basıyor! (Kısmetse Olur 14 Şubat 2017) 776 izlenme - 1 yıl önce Kısmetse Olur 14 Şubat Salı günü yayınlanan 358. bölümünde, Adnan'ın Farima ile dans ettiğini fark eden Didem, çileden çıkıyor ve önce Farima sonra Adnan'dan hesap sormak için onları ayırıyor!
Adnan'ın Babası Didem İçin Neler Söyledi? (Kısmetse Olur 14 Mart 2017) 03:59
Adnan'ın Babası Didem İçin Neler Söyledi? (Kısmetse Olur 14 Mart 2017) 563 izlenme - 1 yıl önce Kısmetse Olur 14 Mart yeni bölümde, gelinler evine ziyarete gelen Adnan'ın babası Muhlis Bey, Didem hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Herkesin merak ettiği sorular bu ziyaretle cevabını buldu. İşte o anlar...
İncigöz Kızıltaş 09:10
İncigöz Kızıltaş 1.975 izlenme - 7 yıl önce super bı ses
Eyüp Çetin - Can Ahmedim 03:20
Eyüp Çetin - Can Ahmedim 3.751 izlenme - 6 yıl önce İLAHİ SANATÇISI: EYÜP ÇETİN
Adnan, Didem'in Yüzüğünü Attı! (Kısmetse Olur 7 Şubat 2017) 02:53
Adnan, Didem'in Yüzüğünü Attı! (Kısmetse Olur 7 Şubat 2017) 421 izlenme - 1 yıl önce Adnan ve Didem arasında sular durulmuyor ve Adnan sonunda Didem'in yüzüğünü bir ayrılık konuşması esnasında iade ediyor. Didem büyük bir hayal kırıklığı daha yaşıyor!
Adnan Kırmızı Odaya Kimi Çağırdı? - Kısmetse Olur (8 Şubat 2017) 01:14
Adnan Kırmızı Odaya Kimi Çağırdı? - Kısmetse Olur (8 Şubat 2017) 261 izlenme - 1 yıl önce Adnan kırmızı oda hakkını kullanmak istiyor. Adnan'ın kırmızı odaya kimi davet edeceği ise evde merak konusu oluyor! Peki Adnan'ın kırmızı odaya gidişindeki amacı neydi?
Tayfun Kızıltaş - Ne Olur Gitme ! 02:48
Tayfun Kızıltaş - Ne Olur Gitme ! 1.521 izlenme - 8 yıl önce tayfun kızıltaş - ne olur gitme !yeni yaptıgım electro tarzı ile ne olur gitme adlı parçayı dinlemenize sundum degerli yorumlarınızı esirgemeyiniletişim !sonicpd@windowslive.com adresinden ulaşabilirsinizhttp//www.facebook.com/sonic.pd.funclup?refts fun sayfam http//www.bestekarlar.com/tayfunkiziltas parçaları dowland edebileceginiz site http//www.myspace.com/sonicpd06
Kismetse Olur 350. Bölüm Fragmanı (6 Şubat Pazartesi 02:06
Kismetse Olur 350. Bölüm Fragmanı (6 Şubat Pazartesi 361 izlenme - 1 yıl önce ısmetse Olur 350. bölüm fragmanı yayınlandı! Kısmetse Olur 350. bölümüyle 06 Şubat Pazartesi günü saat 13.00’de Kanal D’de!
Didem ve Adnan Kavgasında İpler Kopuyor! (Kısmetse Olur - 1 Şubat 2017) 04:47
Didem ve Adnan Kavgasında İpler Kopuyor! (Kısmetse Olur - 1 Şubat 2017) 188 izlenme - 1 yıl önce Kısmetse Olur 1 Şubat 2017'de yayınlanan 346.Bölüm'de; Romantik yemekte bir araya gelen çift Adnan ve Didem yine büyük bir tartışma içine giriyor! Son zamanlarda sık sık aralarında tartışma çıkan ikili, uzun zamandır süregelen aile krizini bir kez daha masaya yatırıyor. Adnan'ın Didem'e evlenme teklifi etmesinin ardından Didem'in de beklentileri değişmişti. Adnan'ın ailesiyle tanışmak isteyen Didem, bunun ne zaman gerçekleşeceğini sorunca Adnan sessiz kaldı. Adnan'ın cevaplarından tatmin olmayan Didem ise daha çok gerildi. Çevresindekiler ve kendi ailesi tarafından sorulan sorulara cevap veremediğini ve bu nedenle kendini kötü hisseden Didem, Adnan'a yüklenmeye devam etti. Adnan ise daha fazla dayanamayıp masayı terk etti. Gözyaşlarına boğulan Didem, diğer adayların desteği ile kendine geldi. Gün değerlendirmesi sırasında Seda Hanım'ın da Adnan'a "Ailen istemezse bu ilişkiyi bitirir misin?" sorusunun cevabı evde şok etkisi yarattı. Evlilik yolunda ilerleyen çiftin bu hale gelmesindeki asıl sebep olan aile krizi nasıl sonlanacak? Adnan, arayı bulabilecek mi? Didem ve ailesi bu durum karşısında tepkisiz mi kalacak?
Didem ve Adnan Düeti - Kısmetse Olur 03:35
Didem ve Adnan Düeti - Kısmetse Olur 278 izlenme - 2 yıl önce Didem ve Adnan, romantik bir konuşmanın ardından, "Tanrıdan Diledim" türküsüne düet yapıyorlar. Bu düet çok konuşulacak gibi.
Kızıltaş Köyü 04:12
Kızıltaş Köyü 783 izlenme - 7 yıl önce
Gürbette Bayram Sabahı 07:07
Gürbette Bayram Sabahı 691 izlenme - 5 yıl önce
Minecraft Kızıltaş Yineleyici ,Düğme ,Yapışkan Piston Yapımı 00:54
Minecraft Kızıltaş Yineleyici ,Düğme ,Yapışkan Piston Yapımı 469 izlenme - 3 yıl önce Bu videomda kızıltaşla ilgili başlıca eşyaları göstermeye devam ettim bir sonraki videomda ise ender sandığı büyü masası vb. eşyaların yapımını göstereceğim umarm beğenirsiniz.
Kısmetse Olur 348.Bölüm Fragmanı - Didem Yüzüğü Atıyor (03 Şubat Cuma) 00:55
Kısmetse Olur 348.Bölüm Fragmanı - Didem Yüzüğü Atıyor (03 Şubat Cuma) 205 izlenme - 1 yıl önce Kısmetse Olur 3 Şubat Cuma 2017 günü yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanı yayında! Adnan ve Didem aşkında deprem! Didem, yüzüğü atıyor! Yüzükler atılıyor! Kısmetse Olur'da Adnan ve Didem kavgası büyüyor! Didem, yüzüğü atıyor Adnan büyük bir şok yaşıyor! Adnan tarafından anlaşılmaıdğını söyleyen Didem, yüzüğü çıkararak ne mesaj vermek istiyor? Bu bir gözdağı mı yoksa Ad-Did aşkının bitiş sinyalleri mi? Adnan'ın ailesi bu görüntüleri izledikten sonra nasıl bir tepki verecek? Toparlanmayı bekleyen ilişki tamamen yıkılıp sona mı erecek? Nur-Bat'dan Müjdeli Haber Kısmetse Olur'un ilk sezonunda tanışıp evlenen ve Türkiye'nin gelini-damadı olan Nur ve Batuhan çifti müjdeli bir haberle geliyor. Daha önce de programa Nur'un hamilelik haberini vermek üzere gelen çift peki bu defa nasıl bir müjde verecek? Kısmetse Olur evinde anıları olan Nur ve Batuhan'ın, kırmızı odada izleyicilere açıklayacakları sürpriz ne? Bebeklerinin cinsiyeti belli olan çift, bir kız çocuğu beklediklerini söyledi. Yoksa aşklarının başladığı kırmızı odada açıklayacakları sürpriz bebeklerine koyacakları isim mi olacak? Kısmetse Olur heyacan ve merakla beklenen yeni bölümüyle hafta içi her gün 12.30'da Kanal D'de! nda Didem yüzüğü atıyor!
Erdoğan’ın Yenikapı’da Övdüğü Utkutan Kızıltaş Konuştu 02:48
Erdoğan’ın Yenikapı’da Övdüğü Utkutan Kızıltaş Konuştu 226 izlenme - 2 yıl önce Darbe girişimiyle 12 yaşında tanıştı Yozgatlı Utku tan Kızıltaş. Ne anlama geldiğini bilmediği darbe kelimesini ilk defa 15 Temmuz gecesi duydu. Darbecilerin meclisi bombalamasına ise kayıtsız kalamadı. Utku Tan o kadar etkilendi ki harçlıklarını biriktirdi ardından da bir mektupla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a gönderdi. Erdoğan da vatansever çocuğun o anlamlı hareketini Yenikapı'da milyonlarla paylaştı. Yüreği vatan sevgisiyle dolu utku tan, A Haber’e konuştu.
Adnan ve Didem Nişanlanıyor Mu? (Kısmetse Olur 9 Mart 2017) 03:38
Adnan ve Didem Nişanlanıyor Mu? (Kısmetse Olur 9 Mart 2017) 121 izlenme - 1 yıl önce Kısmetse Olur 9 Mart perşembe yeni bölümde, Adnan ve Didem için sürpriz hazırlanıyor. Adnan ise yapılan sürpriz karşısında duygularına hakim olamıyor!
Minecraft Kızıltaş Meşalesi,Dedektör Ray, Piston Yapımı 01:11
Minecraft Kızıltaş Meşalesi,Dedektör Ray, Piston Yapımı 412 izlenme - 3 yıl önce Bu videomda kızıltaşla ilgili başlıca eşyaların yapımını gösterdim bir sonrakinde de kızıltaşla ilgii eşyaları göstereceğim umarım beğenirsiniz hekese iyi oyunlar
Adnan ve Didem Barışacak Mı? (Kısmetse Olur 10 Şubat 2017) 02:30
Adnan ve Didem Barışacak Mı? (Kısmetse Olur 10 Şubat 2017) 127 izlenme - 1 yıl önce Kısmetse Olur 10 Şubat Cuma yayınlanan son bölümde, Adnan ve Didem haftanın kral ve kraliçesi seçiliyor. Birlikte zaman geçirmek zorunda olan ikili arasındaki buzlar eriyecek mi?
Fulya Kızıltaş - Gitme Sana Muhtacım 03:36
Fulya Kızıltaş - Gitme Sana Muhtacım 302 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri: Gitme sana muhtacım Gözümde nursun başımda tacın muhtacım Beni öldür öyle git Yaşamak için senin sevgine muhtacım Muhtacım gözlerine Muhtacım sözlerine Uzattım ellerimi Muhtacım ellerine gitme Şimdi bomboş ellerim Seni çağırır yaşlı gözlerim Muhtacım Beni öldür öyle git Yaşamak için senin sevgine muhtacım Sensiz bir dünyadayım Gerçekten uzak bir rüyadayım muhtacım Beni sensiz dünyadan Sonsuz rüyadan uyandırda git muhtacım Muhtacım gözlerine Muhtacım sözlerine Ruhumu ıstacak Sımsıcak nefesine gitme Gitme sana muhtacım Gözümde nursun başımda tacın muhtacım Beni öldür öyle git Yaşamak için senin sevgine muhtacım
İstanbul Avcılar Yeşilkent Ten Haberler 16:15
İstanbul Avcılar Yeşilkent Ten Haberler 443 izlenme - 6 yıl önce Mevlit KILIÇ ın şapka güreşi ,Arabistan dan konugumuz, bulgur bulgur olan karın yenilmesi,inşaatta ta çalışanımız istanbula baharın gelişi , istanbul sponsorlarımız
Adnan ve Didem'in Söz Yüzükleri Takıldı! (Kısmetse Olur 21 Şubat 2017) 03:59
Adnan ve Didem'in Söz Yüzükleri Takıldı! (Kısmetse Olur 21 Şubat 2017) 110 izlenme - 1 yıl önce Kısmetse Olur 21 Şubat Salı yayınlanan yeni bölümde, Adnan ve Didem için özel bir söz merasimi düzenlenerek, çiftin yüzükleri tekrar takıldı. Yaşananlar karşısında şok olan Didem, isteme sonrasında Adnan'a yaptığı tuzlu kahve ile de zor anlar yaşattı.
Adnan ve Onur'un  Rap Performansı (Kısmetse Olur 19 Eylül Pazartesi) 02:00
Adnan ve Onur'un Rap Performansı (Kısmetse Olur 19 Eylül Pazartesi) 161 izlenme - 2 yıl önce Kısmetse Olur'da Adnan ve Onur, evi neşelendirmek için rap şarkı söyleyip dans ettiler... Adnan ve Onur'un rap performansı gelinler evinde büyük beğeni topladı...