Hoşgeldiniz!

klavyeci

Gereksiz Hızlı Piyanist Terminatör Umut Açıkgöz 2 04:14
Gereksiz Hızlı Piyanist Terminatör Umut Açıkgöz 2 950 izlenme - 3 yıl önce Hızıyla baş döndüren piyanist terminatör Umut Açıkgözün yine nefes kesen bir videosu. Bu hıza sizde tanık olun. O çalarken siz parmaklarını takip edemeyeveksiniz. Umut Açıkgözden sonra piyanist ve şantörler camiasında artık hiçbirşey eskisi gibi olmayacak. Sitede yer alan diğer videosu: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/44126/gereksiz-hizli-piyanist-terminator-umut-acikgoz
Orhan Klavye Caz Horo 02:05
Orhan Klavye Caz Horo 1.150 izlenme - 8 yıl önce orhan super klavye super org bir numara
Keman 03:27
Keman 822 izlenme - 7 yıl önce keman
Aşk Tarifi 02:25
Aşk Tarifi 1.074 izlenme - 11 yıl önce ismini internete verirken üstte bir yazı vardı ondan çaldım da koydum sadece ezgi var eğer yazabilirsem söz de yazacağım müzik tamamıyla bana ait ne kadar kötü veya ne kadar iyi olsa da (klav yeciozkan@hotmail.com)
Junior Damar Klavye (Küçük İbo Tadında) 05:01
Junior Damar Klavye (Küçük İbo Tadında) 116 izlenme - 3 yıl önce Tamam beyler Mozart gibi 5 yaşında gözleri bağlı ve elleri çapraz halde piano resitali çalmadığını ben de görüyorum bu veledin. Ama Okusforut vardı da o mu okumadı? Belki de - büyük ihtimalle- hiç kinder süpriz yumurtası bile olmadı. Kira parasının denkleştirilemeyip annenin babanın gergin olduğu günlerde ortalıktan toz olmayı öğrendi. Buzdolabında kalan son elmayı işportadan alınma tişörtüne silerek parlattı ve dişledi. Kimbilir imkan verilse neler neler çalacak. Belki Fazıl Say'ı sollayıp geçecek bu velet. " Bu videonun sitede işi ne yea?" ya da " ömrümden 5 dakka boşa gitit abii" tarzında sığ yorum yapacakların pisti boşaltmasını rica ederken gecenin müstesna çiftini dansa davet ederimmm..
Enstrümanı İliklerinde Hissetmek 04:22
Enstrümanı İliklerinde Hissetmek 57 izlenme - 3 yıl önce Gerek şarkı gerek kareografi ustalık barındırıyor. Fazla söze gerek yok. Huzurlarınızda efenim..