Hoşgeldiniz!

Klibini Videoları

youtubedeki şarkı klibini mp3 e çevirme 01:41
youtubedeki şarkı klibini mp3 e çevirme 12.056 izlenme - 5 yıl önce youtubedeki şarkı klibini mp3 e çevirme
Tarkan-Gül Döktüm Yollarına(Acayipsin Süper Albümü 02:38
Tarkan-Gül Döktüm Yollarına(Acayipsin Süper Albümü 12.560 izlenme - 8 yıl önce gözlerinden okunuyor beni seviyorsun sözlerin seni ele veriyor sen de istiyorsun eninde sonunda benim olacaksın hadi naz yapma sevgiyi, aşkı bende bulacaksın yabana atma bıktırma, usandırma yeter beni kızdırma gel artık kollarıma gül döktüm yollarına gel gündüzle gece olalalım gel gökyüzünde yıldız olalım seninle mutlu yarınlara koşalım gel beraber mesut olalım geçmiyor ki sensiz geceler rüyalar yetmiyor İsyan ediyor içimde
Ayşen Birgör İkinci Klibini Çekti 05:37
Ayşen Birgör İkinci Klibini Çekti 2.378 izlenme - 7 yıl önce müziğin güçlü sesi ayşen birgör "bambaşka" isimli albümünün ikinci klibini çekti..
Kızının klibini sabote eden komik kadın 02:06
Kızının klibini sabote eden komik kadın 1.442 izlenme - 5 yıl önce Kızının klibini sabote eden komik kadın
Hadise Yaz Günü 03:37
Hadise Yaz Günü 72 izlenme - 3 ay önce hadisenin pilajda çektiği kilibini sizlerle paylaştık iyi sehirler... müzik sözleri: Kapımı çal, hadi kapımı çal. Hazır ettim ben beni, geçir kendimden. Hadi, hadi nefesim ol. Zehirlendim, zehirlendim. Turuncu bir ateş gibi sıcaksın Aşkı kalbimi tutuşturan tek sen olacaksın. Yaz günü yakar bu güneş, kavurur ya. Kalbimi çalar bu deli, tadı aşk ya. Geceye düşer yakamoz ışığında, Beni al kollarına, sar, bırakma. Yaz günü yakar bu güneş, kavurur ya. Kalbimi çalar bu deli, tadı aşk ya. Geceye düşer yakamoz ışığında, Beni al kollarına, sar, bırakma. Beni al kollarına, sar, bırakma. Kapımı çal, hadi kapımı çal. Hazır ettim ben beni, geçir kendimden. Hadi, hadi nefesim ol. Zehirlendim, zehirlendim. Turuncu bir ateş gibi sıcaksın Aşkı kalbimi tutuşturan tek sen olacaksın. Yaz günü yakar bu güneş, kavurur ya. Kalbimi çalar bu deli, tadı aşk ya. Geceye düşer yakamoz ışığında, Beni al kollarına, sar, bırakma. Yaz günü yakar bu güneş, kavurur ya. Kalbimi çalar bu deli, tadı aşk ya. Geceye düşer yakamoz ışığında, Beni al kollarına, sar, bırakma. Beni al kollarına, sar, bırakma. Kapımı çal, hadi kapımı çal. Hazır ettim ben beni, geçir kendimden. Hadi, hadi nefesim ol. Zehirlendim, zehirlendim. Turuncu bir ateş gibi sıcaksın Aşkı kalbimi tutuşturan tek sen olacaksın. Yaz günü yakar bu güneş, kavurur ya. Kalbimi çalar bu deli, tadı aşk ya. Geceye düşer yakamoz ışığında, Beni al kollarına, sar, bırakma. Yaz günü yakar bu güneş, kavurur ya. Kalbimi çalar bu deli, tadı aşk ya. Geceye düşer yakamoz ışığında, Beni al kollarına, sar, bırakma. Beni al kollarına, sar, bırakma. Kapımı çal, hadi kapımı çal. Hazır ettim ben beni, geçir kendimden. Hadi, hadi nefesim ol. Zehirlendim, zehirlendim. Turuncu bir ateş gibi sıcaksın Aşkı kalbimi tutuşturan tek sen olacaksın. Yaz günü yakar bu güneş, kavurur ya. Kalbimi çalar bu deli, tadı aşk ya. Geceye düşer yakamoz ışığında, Beni al kollarına, sar, bırakma. Yaz günü yakar bu güneş, kavurur ya. Kalbimi çalar bu deli, tadı aşk ya. Geceye düşer yakamoz ışığında, Beni al kollarına, sar, bırakma. Beni al kollarına, sar, bırakma.
Hande Yener'in Klibini Taklit Etmeye Çalışan Kız 00:34
Hande Yener'in Klibini Taklit Etmeye Çalışan Kız 1.824 izlenme - 7 yıl önce
Dj Yusuf - 02 1 2 Step  Techno Mix 03:35
Dj Yusuf - 02 1 2 Step Techno Mix 3.387 izlenme - 6 yıl önce dj yusuf - 02 1 2 step techno mix muzik yiyen içen yapan dinleyen muzisyenlerin djlerin şarkıcıların amatörlerin profesonellerin prodüktörlerin internetteki ortak techno dance techno dans techno dans kız techno dance videoları en yeni "techno" videoları ... bmw -modifiye -technomix ölümse senin eserinbu yolda sıfır çizerim. ... bmw -modifiye -technomix screamo sykes & techno mix. ... daha fazlası kapat. müzik. yüklenme tarihi26/07/ 10. sykes techno club remix party disco müzik dans çılgı
Teyzeler Mama Lover Klibini Çekerse... 04:06
Teyzeler Mama Lover Klibini Çekerse... 548 izlenme - 4 yıl önce Serebro kızları ile dalga geçtiler..
Cenk Yüksel İkinci Klibini Çekti 03:19
Cenk Yüksel İkinci Klibini Çekti 760 izlenme - 7 yıl önce
Alor On Dance Klibini İzle 03:43
Alor On Dance Klibini İzle 436 izlenme - 5 yıl önce alor on dance klibini izle
Jadde Klibini Çek (AlwuhushMisSy) 04:03
Jadde Klibini Çek (AlwuhushMisSy) 396 izlenme - 5 yıl önce Jadde Klibini Çek (AlwuhushMisSy)
Klibini Çek 02:44
Klibini Çek 255 izlenme - 5 yıl önce ToNight-LonelyDay
Leyla İle Mecnun- 'Hayatı Tesbih Yapmışım' Klibini Tii'ye Almak! 02:21
Leyla İle Mecnun- 'Hayatı Tesbih Yapmışım' Klibini Tii'ye Almak! 255 izlenme - 3 yıl önce Leyla İle Mecnun- 'Hayatı Tesbih Yapmışım' Klibini Tii'ye Almak!
lady gaga - just dance 04:09
lady gaga - just dance 269 izlenme - 5 yıl önce great
Michael Jordan Miley Cyrus'un Klibini İzlerse 00:16
Michael Jordan Miley Cyrus'un Klibini İzlerse 67 izlenme - 3 yıl önce Michael Jordan bir basketbol efsanesiydi ve onun 23 numaraları forması onunla birlikte emekli edilmişti.
Jadde Klibini Çek ( Şekerica  ByKuS ) 04:19
Jadde Klibini Çek ( Şekerica ByKuS ) 69 izlenme - 5 yıl önce ( Şekerica ByKuS )Sen herşeyimsin benim..