Hoşgeldiniz!

klink

Tecavüzcü Coşkun'un  Nuri Alço'ya Silah Çekmesi 08:19
Tecavüzcü Coşkun'un Nuri Alço'ya Silah Çekmesi 5.635 izlenme - 2 yıl önce Türk sinemasının iki efsane kötü adamının rol aldığı videoda gizemli şekilde ölen iş adamı Alfonzo’un karısı abisi Sarı (Nuri Alço) tarafından ziyaret edilip kayıp elmaslar yüzünden şantaja uğrar ve Tecavüzcü Çoşkun Nuri Alço’ya silah ama bütün kozlar Nuri Alço’un elinde olduğu için silah ateşlenmez
Arap Ciciş - Myriam Klink 04:14
Arap Ciciş - Myriam Klink 3.430 izlenme - 2 yıl önce Cicisler'e rakip olma cabasiyla yanip tutusan Arap Cicis "Myriam Klink", sonunda o muhtesem klibini yayimladi. Üstün ses ve görüntü kaliteli klip ile sizleri bas basa birakiyorum. Iyi seyirler!
''Köşeyi Dönen Adam'' filminin sansürlenen bölümü 04:12
''Köşeyi Dönen Adam'' filminin sansürlenen bölümü 1.125 izlenme - 3 yıl önce 1978 yapımı bir ATIF YILMAZ filmi başrollerini Kemal Sunal ve Meral Orhonsay paylaşıyor. Sansürlenmiş bölümüdür.
 Arap Ciciş - Myriam Klink 04:14
Arap Ciciş - Myriam Klink 1.129 izlenme - 5 yıl önce Cicisler'e rakip olma cabasiyla yanip tutusan Arap Cicis "Myriam Klink", sonunda o muhtesem klibini yayimladi.
Nostaljik Cine 5 Reklamı 00:26
Nostaljik Cine 5 Reklamı 745 izlenme - 3 yıl önce Bir dönem gençliğinin aklından,fikrinden eksik olmayan,yerli yersiz "Ulan ne var acaba bu cine 5te" dedirten esrarengiz kanalın nostaljk reklamı.
Arz Ederim Hasan Ne Diyorsun Sen? 02:00
Arz Ederim Hasan Ne Diyorsun Sen? 805 izlenme - 3 yıl önce İşleri güçleri birbirlerinin pişirdiği yemeklere bok atmak olan yarışmacılar o gece Arz Ederim Hasan' ın malikanesinde toplanmışlardır.Sofra adabının kitabını yazmış olan Hasan Altıntop' un her eleştiriye bir cevabı vardır.
Gökben - Şiribom Şiribom 01:49
Gökben - Şiribom Şiribom 482 izlenme - 2 yıl önce 25 Kasım 1952 yılında yeryüzüne teşrifini gerçekleştiren asıl adı Nermin Gökben olan ama halk arasında sadece 'Gökben' olarak bilinen şarkıcının 70'li yıllarda çekilen Yeşilçam filmlerinde yer aldığı birçok gazino sahnelerinden birinde seslendirdiği o güzel, o neşeli "şiribim şiribom" şarkısı.
Gerizekalı Osman ve Abazan Doktoru 02:07
Gerizekalı Osman ve Abazan Doktoru 589 izlenme - 3 yıl önce Nöbetten nöbete koşan bu yüzden bağyan yüzü göremeyen doktorumuz tam ağız tadıyla porno dergi okuyacakken, münasebetsiz kurşunlanmış bir hasta acile gelir. 5 kurşun yemiş ama sadece grip olmuş bir hasta havasında olan Osman, usulca doktoru bekler. Osman'ın tek korkusu iğne olmaktır. Gerizekalı olduğunu da kabullenen delikanlının hayat felsefesi çok farklıdır.
Rachid Taha - Ya Rayah 03:34
Rachid Taha - Ya Rayah 409 izlenme - 2 yıl önce Türk milli takımının bel kemiği oktay derelioğlu'na olan benzerliğiyle gönlümüzde taht kurmuş,90'lı yıllarda ülkemizi kasıp kavurmuş rachid taha nın enfes eseri.
Şener Şen - Aşk Olsun 03:22
Şener Şen - Aşk Olsun 450 izlenme - 3 yıl önce Arabesk filminin mükemmel soundtracklarından sadece biri, tabiri caiz ise tüyleri diken diken edebilecek, arabesk dinlemeyeni bile içine çekebilecek bi şarkı. Kadir Savun Abi' mizi hapishanenin babası olarak görürüz.
Klink Soy & Öldür -  Sarıl Bana Klink 03:36
Klink Soy & Öldür - Sarıl Bana Klink 354 izlenme - 3 yıl önce O bir kahraman, inanılmaz zekası ve çekiciliğiyle hiçbir kadının karşı koyamayacağı bir insandır. Özel maskesi ve kendi özgü davranış biçimiyle günümüz süper kahramanlarından oldukça farklı bir hayran kitlesine sahiptir. Klink'in elinden ancak uçan ve kaçan kurtulabilecektir.
Kadın Aranıyor? 00:44
Kadın Aranıyor? 496 izlenme - 3 yıl önce Ameliyattan yeni çıkan Osman artık evlenmek istemektedir.Narkozun etkisi henüz geçmişken ilk gördüğü hemşireden istediği özellikte kadınları bulmaya çalışır.Küçük ayak,beyaz el ve salata yapabilmek gibi bir derece makul sayılabilecek isteklerle teste başlayan Osman ın, köprücük kemiği sağlam bir kadın bulması zor olacaktır.Köprücük kemiği çok kolay kırılabilir bir kemik olduğundan senaristin (Yücel Uçanoğlu)senaryoya böyle bir anlam katması dahiyanedir.
Belkıs Özener & Boş Kalan Çerçeve 03:53
Belkıs Özener & Boş Kalan Çerçeve 373 izlenme - 2 yıl önce Anılar vardır içinde... Kimsenin görmediği ve asla göremeyeceği fotoğraflar... Yüreğinizden çıkartıp içine yerleştirdiğiniz ki, aslında o çerçeveyi de kimse görmez sizden başka, arada öylesine dalarsınız ya duvara... İşte tam da o noktadadır o çerçeve. Nerede dalıp giderseniz karşınızdadır... Bir an ya da binlerce bakış, kucaklar dolusu sarılış, minik bir öpücük, aşk dolu bir dokunuş ve hatta bir ses, söz, şarkı... Hepsi o çerçevenin içinde alır yerini, bazen öyle bir akarsınız ki o çerçevenin içine, kaybolursunuz... Gözlerinin derinliğinde, duyamadığınız sevgi sözcükleri gelir kulaklarınıza, hoş bir sedaya ulaşır sessizlik... Artık bülbül ötmüyor gül dolu pencerede, Yalnız hatıran kaldı boş kalan çerçevede... Bir deniz kıyısında, bir gün batımında elindeki rakı kadehinin en derinlerinde, martının kanat çırpışında, balıkçının dönüş huzurunda, bir türlü ayak basamadığınız dalgaların kumla buluştugu noktada, bir yıldız kayışında... Hep yanınızdadır o çerçeve. söylediğiniz şarkılarda, bir nota vuruşunun gamında bulursunuz kendinizi. yalvarasınız gelir; Bırakma, ellerimi... Bırakma, yalnız beni... Oysa... Bilseydiniz onun son bakış oldugunu, daha bir doya doya, daha bir beyninize kazıyarak bakmaz mıydınız? Daha sıkı sarılıp, daha bir uzun öpmez miydiniz? Aşkların en güzelini, Yalnız sende duymuştum; Son defa seyredeyim, o yaşlı gözlerini. Artık bülbül ötmüyor, gül dolu pencerede, Yalnız hatıran kaldı, boş kalan çerçevede... Son defası olmaz işte... "O" sonmuş, anlarsınız...
Rıza Silahlıpoda & Ritm 68 Orkestrası-24 Saat 02:07
Rıza Silahlıpoda & Ritm 68 Orkestrası-24 Saat 367 izlenme - 2 yıl önce 70'li ve 80'li yıllar arasında TRT'de jenerik müziği olarak kullanılan, bestesi Elias Rahbani'ye ait şarkı
Hakkı Bulut Salon Konserleri Part 2 & Gözüme Sokar Giderim... 01:43
Hakkı Bulut Salon Konserleri Part 2 & Gözüme Sokar Giderim... 389 izlenme - 3 yıl önce Manitasının gözlerinin içine bakarak şarkı söyleyen Hakkı Baba' yı evire çevire dövdükten sonra odaya kapatan salon sahibi, iki adet tercihe göre göze ya da döte sokmalık paşabahçe bibloyu eksik etmemiştir. "Her hatunu keserim ama Kenan Abi' nin metresine çok yanlış yaptım" die kendiyle hesaplaşan Hakkı bibloları gözüne sokmaya karar verir.Ve Hakkı Bulut gözlerini çıkarıyor...
Deli Fatih ve Dolmuş Macerası 02:10
Deli Fatih ve Dolmuş Macerası 180 izlenme - 3 yıl önce Bir insan düşünün! Arızalı, deli, çılgın, kırık olsun. Bir insan düşünün askerliğinde bile çılgın kişiliğinden taviz vermeden bir nevi aç aç gecesinin kahramanı olsun, kadın kıyafeti giyerek göbek atsın. İşte bu insan ''deli fatih''. Gün gelir sokakta dilenir, gün gelir pidecide çalışır, gün gelir teknelerde zenneler ile kapışır. İşte bu yeni çılgın karakterimiz bu bölümde dolmuşa travesti kılığında biniyor, coşuyor, coşturuyor.
Acıların Çocuğu Zeki Müren 01:25
Acıların Çocuğu Zeki Müren 147 izlenme - 3 yıl önce Paşamız yaşadıklarına isyan ederek, intihar etmeye kalkışacaktır. Fakat kader ağlarını acıyla örmüştür.Zeki Müren yine dayak yiyecektir.
Melekler Çalışıyor 03:03
Melekler Çalışıyor 147 izlenme - 3 yıl önce Babası Kilink tarafından öldürülen Orhan nın,intikam almak için ettiği dualar, yeni uygulamaya konmuş olan (HDK)hızlı dua kabül servisi sayesinde kabül görür.Yeryüzüne hemen 4 numaralı beyaz saçlı ve sakallı dede gönderilerek kulun yardımına koşulacaktır.
Cep Telefonu Öncesi İletişim 01:39
Cep Telefonu Öncesi İletişim 124 izlenme - 3 yıl önce Nairobi elması her ne hikmetse İstanbul dan çalınmıştır. O zamanlarda ne cep telefonu ne de wireless mevcut değildir.İletişim İstanbul dan Naoribi ormanına kadar telgrafla, orman içine ise ses, duman ve mızraklı koşan adamlar ile sağlanmaktadır.
Sen Kimseyi Sevemezsin-Zeki MÜREN 03:45
Sen Kimseyi Sevemezsin-Zeki MÜREN 84 izlenme - 2 yıl önce Sen kimseyi sevemezsin sevmeyeceksin..dinledikçe insanı hüzünlendiren hatta sürüm sürüm süründüren sarkı..dinleyin bu havalarda iyice dertlenin kederlenin
02:52
"Anlamazdın" Da Aranjman Çıktı 61 izlenme - 2 yıl önce Issız Adam filminin son sahnesinde dinleyip hüngür hüngür ağladığımız şarkı da aranjman çıktı. işte orjinali Una Calle Nos Separa - Leo Dan