Hoşgeldiniz!

klor

Suriye Ordusuna Halep'te Klor Gazı Saldırısı Suçlaması 01:02
Suriye Ordusuna Halep'te Klor Gazı Saldırısı Suçlaması 499 izlenme - 2 ay önce Suriye’nin Halep kentinde rejim güçleri tarafından şehrin banliyölerine helikopterlerden klor gazı içeren varil bombaları atıldığı öne sürüldü.İngiliz yayın kuruluşu BBC’nin haberine göre; gönüllü kurtarma ekipleri, insanların Sakari semtinde yönelik bir saldırıdan sonra solunum güçlüğü çektiğini söyledi. İddialar bağımsız kaynaklarca henüz doğrulanmasa da Birleşmiş Milletler tarafından yürütülen bir soruşturma sonucu Ağustos ayında rejim güçlerinin en az iki kez klor gazı kullandığı ortaya çıkmıştı. Suriye hükümeti kimyasal silah kullandığına yönelik iddiaları her zaman yalanlıyor. Suriye Sivil Savunma örgütünden İbrahim Alhac, saldırıdan kısa süre sonra olay yerine gittiğini söyleyerek, helikopterden atılan varil bombalarının dört klorin tüpü içerdiğini öne sürdü. Muhalefetin kontrolü altında bulunan bölgelerde acil durumlara cevap veren bir örgüt olan Suriye Sivil Savunma, Facebook hesabında nefes almak için oksijen tüpü kullanan çocukları yansıtan bir video yayınladı.
Havuz Kloru ile Kola Karıştırılırsa? 01:31
Havuz Kloru ile Kola Karıştırılırsa? 53 izlenme - 8 ay önce Sıklıkla içtiğimiz kola ile havuz klorunu karıştıran deney ekibinin hazırladığı test. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
00:49
"Klor" Filistinlinin Elinde "Sanata" Dönüşüyor 13 izlenme - 2 yıl önce Filistinli sanatçı Mücahid Hilaf, klor kullanarak elbiseler üzerine "Filistin sorunu"yla ilgili mesajlar içeren resimler çiziyor.
Havuzdaki Yüksek Klor Yüzünden 40 Kişi Zehirlendi 00:20
Havuzdaki Yüksek Klor Yüzünden 40 Kişi Zehirlendi 7 izlenme - 1 yıl önce İngiltere'nin Norfolk kentindeki Wild Duck Holiday Park adlı tatil köyünde 40 kişi girdikleri havuza karıştırılan yüksek klordan zehirlendi. Solunum güçlüğü çektiği belirtilen vatandaşlar, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Yetkililer, tatil köyündeki su parkının geçici süreyle tahliye edildiğini açıkladı.…