Hoşgeldiniz!

klozet

Klozette Bulunan Tanımlanamayan Cisim 00:12
Klozette Bulunan Tanımlanamayan Cisim 33.153 izlenme - 3 hafta önce Arkadaşlar ben bunun ne olduğunu tam çözemedim, fikri olan var mı? Hormonlu bir sülüğe benziyor sanki.
Kol Gibi İnatçı Bokları Çekip Alan Klozet 02:41
Kol Gibi İnatçı Bokları Çekip Alan Klozet 6.567 izlenme - 3 ay önce Çoğunun derdidir ala falsolu sıçtığı kesintisiz boklar. Sıçarken iyi ama hele bir de apartman eski, giderler de dar ise o bok oturur kalır. Parçala parçalayabilirsen, işte bu tip inatçı akrabalarınızı okyanusa göndermenin rahatlığına dair bir ölüm makinesi bulmuşlar. Tabii oraya buraya kusan ishal götler için de güzel bir icat. İzle lan boklu.
Reflexy Hijyenik Klozet Kapağı 00:21
Reflexy Hijyenik Klozet Kapağı 26.931 izlenme - 2 yıl önce Sipariş için: 507 188 49 49 veya 216 675 51 17 www.akhijyen.com
Tuvalete Sodyum Atılırsa Ne Olur? 05:19
Tuvalete Sodyum Atılırsa Ne Olur? 361 izlenme - 2 hafta önce Tuvalete Sodyum Atılırsa Ne Olur? Klozete sodyum atılarak sifon çekilince bakalım neler oluyor. Hep birlikte sonucu izliyoruz.
Tuvaletten Çıkan Kafa 01:07
Tuvaletten Çıkan Kafa 56.179 izlenme - 10 yıl önce Umumi bir tuvalete girdiniz birden klozetten bir kafa çıktı :)
Klozete Peçete Döşeme Derdine Son 01:00
Klozete Peçete Döşeme Derdine Son 3.599 izlenme - 11 ay önce Klozet özel kapak sistemiyle peçete döşeme derdi son buluyor. Bu özel kapak sistemiyle artık klozete peçete döşemeyeceksiniz. Klozete Peçete Döşeme Derdine Son
Klozeti Streç Filmle Kaplayıp Kız Arkadaşa Şaka Yapmak 01:19
Klozeti Streç Filmle Kaplayıp Kız Arkadaşa Şaka Yapmak 6.529 izlenme - 2 yıl önce Zalim erkek arkadaş kız arkadaşı gelmeden klozeti streç filmle kaplıyor ve tuvaleti gelen kız arkadaşı da klozete oturmaya gelince olanlar oluyor.
Banyoda Klip Çekmek - Serebro Gun 03:21
Banyoda Klip Çekmek - Serebro Gun 3.828 izlenme - 1 yıl önce 2007 Eurovision şarkı yarışması'nda Rusya adına yarışan ve üçlü kızlardan oluşan bu grup yine ilginç klipler çekmeye devam ediyor. Araba,uçak derken şimdide banyo'da klip çekmeye karar vermişler gerçi ilk 1 dk'sı banyoda geçiyor ama olsun.Neyse gençlik bu video'yu izledikten sonra ellere dikkat ya da ellere kuvvet deyip pası klibe atıyorum. Diğer video için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/86931/ucakta-amator-klip-cekmek
Klozet Kapağı Meselesi 00:50
Klozet Kapağı Meselesi 285 izlenme - 2 ay önce 11.10.2016 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Klozet Kapağı Meselesi ' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Avrupa'da Sıçmak 01:49
Avrupa'da Sıçmak 3.750 izlenme - 2 yıl önce Bu gurbetçi kardeşimiz yurtdışın da görmüş olduğu tuvaleti bizlere tanıtmak amaçlı bu videoyu çekmiş. Ufo gören masum köylü hesabı.
Tuvalet Faresi 00:57
Tuvalet Faresi 2.790 izlenme - 2 yıl önce Videoda görüldüğü üzre fareler veya bizim değimimizle sıçanlar ile ilgili bir deney yapılıyor. Deneyde görüyoruz ki sıçan su dolu dar tuvalet borularından rahatça ve gayet profesyonelce geçip yüzeye ulaşabiliyor. Yani şu videodan sonra evin etrafında falan bir sıçan gördükten sonra gidip rahatça sıçabilecek misiniz?
Akıllı Klozet İncelemesi 05:29
Akıllı Klozet İncelemesi 2.690 izlenme - 1 yıl önce Bir akıllı telefon fiyatına akıllı klozet. Hiç öyle bokla püsürle uğraşmıyorsun, kumandası var tuşa basıyorsun götünü yıkayıp kurutuyor. Taharet musluğu yön ayarı, kapak ısıtma, koku emici. Bir tuvalette ne olmasını hayalettiğiniz her özelliği koymuşlar. Bu konforu kim istemez ki.
Elektirikli Klozet Şakası:) 00:33
Elektirikli Klozet Şakası:) 7.095 izlenme - 8 yıl önce elektirikli klozet şakası
Klozet Nasıl Çalışır? 03:19
Klozet Nasıl Çalışır? 1.028 izlenme - 2 yıl önce A.Yaşıyorum Bilim ve Teknik Kulübü sunar; Alafranga tuvaletler hakkında mini bir belgesel, kısmen araştırma niteliğinde; ilginç bir çalışma prensibi olan klozetlerin gizemli dünyası...İzliyoruz.
Ölüm kalım Arasındaki ince cizgi bu olsa gerek 00:39
Ölüm kalım Arasındaki ince cizgi bu olsa gerek 2.090 izlenme - 4 yıl önce İki ucu boklu degnek dedikleri bu olsa gerek...
bu çocuk susamış 00:18
bu çocuk susamış 6.343 izlenme - 8 yıl önce tuvaletten su İçen çocuk
Tuvalette Pitonun Saldırısına Uğradı 00:56
Tuvalette Pitonun Saldırısına Uğradı 237 izlenme - 6 ay önce Tayland'da evindeki tuvalete giden 38 yaşındaki adam klozetin deliğinden çıkan piton yılanının saldırısına uğradı. Penisinden yaralanıp kanlar içinde kalan talihsiz adam hemen hastaneye kaldırıldı. 3,5 metre uzunluğundaki yılan klozetin deliğinde sıkışmış halde bulundu. Olay yerine gelen görevliler klozet deliğine sıkışan pitonu kurtarmak için tuvaleti yerinden söküp dışarıda kırarak hayvanı kurtardı.
fare 00:08
fare 3.498 izlenme - 9 yıl önce
Simge Tertemiz Konuşmadan Klozet :-) 01:11
Simge Tertemiz Konuşmadan Klozet :-) 2.889 izlenme - 8 yıl önce sessız sınema:))
Japon Usulü Klozet 00:32
Japon Usulü Klozet 598 izlenme - 2 yıl önce Japon eşine ayran içiren ablanın bir başka videosundan insanda japon mandası olma isteği uyandıracak bir kesit... Ablanın kanalı; https://www.youtube.com/channel/UCei8pZj91_GGqRdx2tqq4jw
bu buluş türk paten enstütüsü tarafından koruma altına alınmıştır.tel.05374024417 02:17
bu buluş türk paten enstütüsü tarafından koruma altına alınmıştır.tel.05374024417 379 izlenme - 8 ay önce BULUŞ 1.amacımız tuveletlerimizin her zaman hijyen temiz ve kokusuz kalmasıdır .ayrıyeten bu buluşumuz .çok hesaplı olup her büççeye uygun olararak tasarlanmıştır .örneğin rezarvuar sisteminin içine ek olarak yaptığımız .bu buluş herkesin isteği üzerine istediği temizlik hijyen ürününü içine dolduracaktır .ayrıyeten .bu ürünün bir benzeri yoktur .yannız aynı işlemi gören rezarvuar tabletleri mevcuttur .yannız şu anda kullanılan rezarvuar hijyen tabletleri bir çok dez avantajları bulunmaktadır .ayriyeten rezarvuar tabletler kimyasal sınıfına girmektedir,oysa benim yapmış olduğum bu buluş ekonomik açıdan çok caziptir .ve her türlü rezarvuar tiplerinde uygun olarak tasarlanmıştır .rezarvuar hijyen tabletleri işley açısından sadece bir benzerlik bulunmaktadır .ve getirdiği avantajlar .1..üç tl lik sıvı deterjanıyla yaklaşık 280 sifon çekilmektedir .2..rezarvuar içinede sadece sifon çekim esnasında faailyete giren bir mekanizmadan çalışmaktadır .3...rezarvuar içine yerleştirdiğimiz ürünümüze anti bakteriyel katılabilir ve istek üzere istenilen ve her büççeye uyugun sıvı deterjanlar katılabili/BULUŞ 2..tüm klozet sistemlerinde olmayan .yeni bir buluştur buluşumuz sabunlu taharet sistemi büyük abdestimizi bitirdikten sonra hijyen sağlamak için ve ayrıca bayanlarda vajinal bölgede mantar oluşumunu engelliyecek olan bu buluşumuz bunun yanında çok avantajlara sahiptir örneğin islam ülkelerinde namaz için abdest alınırken genelde malum bölgeleri sabunla yıkamak için alaturka tuvaletler kullanılır bu buluşla klozet sistemindende faydalanabilmeleride sağlanacaktır kısacası her bireyin kolay yolla sabunlu taharet ihtiyacını bu şekilde karşılıyacaktır ve bir çok bakteri ve mantar hastalıklarınında önlemini almış olacağız... BULUŞ 3..kolzette tuvaletimizi yaparken .bitmesini beklemeden hafifçe sırtımızı rezarvuara yaslamamız sifonun çekilmesini sağlıyacaktır ve işimiz bitene kadar o pis kokuya maruz kalmıyacaz bir çoğumuz tuvalette uzun kalırız hatta gazetesini okuyan dahi olur sağlanılan avantajlar oturuken sırtınızı hafifçe arkaya yaslamak olacaktır.
Tıkanan Klozete Japon İşi Çözüm 01:43
Tıkanan Klozete Japon İşi Çözüm 540 izlenme - 1 yıl önce Tabii avatarı görünce bu ne amk boklu tıkanmış gılozet mi izleyeceğiz diye düşünüp tıklamayanlar olmuştur. Sonuca bak mayk.
Klozette Torpil Patlatan Adamın Dramı 04:00
Klozette Torpil Patlatan Adamın Dramı 934 izlenme - 2 yıl önce İki kafadar aldıkları torpili klozetin içinde patlatmak isteyince ortaya böyle bir görüntü çıkıyor.
İçinden El Çıkan Klozet Kumbara 00:25
İçinden El Çıkan Klozet Kumbara 467 izlenme - 2 yıl önce Çocukken benimde böyle bir kumbaram vardı "Dünyanın En İşlevsiz Makinesi 2" adlı içeriği izlerken hatırladım ve bir videosunu bularak sizinle paylaşmak istedim.. zamanında ailemizin neşesi bir oyuncaktı eve misafirliğe gelen amcalara,teyzelere bununla şakalar yaparak eğlenirdim eğlendirirdim ayrıca da sakız, çikolata paramı çıkartırdım...
Süper Klozet - Tıkanma Derdine Son 02:42
Süper Klozet - Tıkanma Derdine Son 856 izlenme - 2 yıl önce Enteresan bir yapıya sahip olan bu tuvalet, sistemindeki teçhizata göre neredeyse hiçbir şekilde tıkanmıyormuş. Umarım bazıları bunu çöp kovası muamelesi yapmaz.
sizin için kısa komik bölümler 01:09
sizin için kısa komik bölümler 1.889 izlenme - 6 yıl önce umarim begenmissinizdir ...
Evdeki Doğal Yaşam - Kedi & Fare 00:39
Evdeki Doğal Yaşam - Kedi & Fare 873 izlenme - 2 yıl önce Videoda klozetten çıkmaya çalışan farenin kediyle karşılaşması ve gelişen olayları izleyeceğiz. Fare eğer klozetten geldiyse sorun yok. Fakat fareyi klozete videoyu çeken şahıslar attıysa artık gönül rahatlığıyla küfredebiliriz. Haydi site ahalisi ! Durmayın sövün herşeye sövdüğünüz gibi..(bana değil)
klozetteki kafa :)) 01:06
klozetteki kafa :)) 1.655 izlenme - 7 yıl önce böyle şakamı yapılır :))
Hijyenik Klozet Kapağı 00:29
Hijyenik Klozet Kapağı 438 izlenme - 2 yıl önce Hijyenik Klozet Kapağı Sipariş İçin: 507 188 49 49 veya 216 675 51 17 www.akhijyen.com
Hijyenik Klozet Kapağı 02:45
Hijyenik Klozet Kapağı 435 izlenme - 2 yıl önce Hijyenik Klozet Kapağı Sipariş Hattı: 0535 775 48 22