Hoşgeldiniz!

klozet

Sevgilisine Patlamalı Çatlamalı Şaka Yapan Adam  06:40
Sevgilisine Patlamalı Çatlamalı Şaka Yapan Adam 12.625 izlenme - 1 ay önce "Merhaba arkadaşlar, sevgilim bana en son yapmış olduğu kanlı adet şakası ve hamileyim şakaları üzerine artık intikam vakti gelmişte geçiyordu bile. Bugün sevgilime seri bir şekilde onu çıldırtacak şakalar yapıyorum. Bu henüz bir başlangıç, pek yakında daha büyük bir intikam fikrim var." Demiş yarım bıyıklı adam bakalım neler yapacak arkadaş tövbe tövbe nasıl bir hal alıyor bu dünya?
Klozeti Streç Filmle Kaplayıp Kız Arkadaşa Şaka Yapmak 01:19
Klozeti Streç Filmle Kaplayıp Kız Arkadaşa Şaka Yapmak 190.214 izlenme - 3 yıl önce Zalim erkek arkadaş kız arkadaşı gelmeden klozeti streç filmle kaplıyor ve tuvaleti gelen kız arkadaşı da klozete oturmaya gelince olanlar oluyor.
Klozette Bulunan Tanımlanamayan Cisim 00:12
Klozette Bulunan Tanımlanamayan Cisim 37.918 izlenme - 8 ay önce Arkadaşlar ben bunun ne olduğunu tam çözemedim, fikri olan var mı? Hormonlu bir sülüğe benziyor sanki.
Reflexy Hijyenik Klozet Kapağı 00:21
Reflexy Hijyenik Klozet Kapağı 26.974 izlenme - 2 yıl önce Sipariş için: 507 188 49 49 veya 216 675 51 17 www.akhijyen.com
Canlı Yayına Klozete Oturarak Başlayan Sunucu 00:42
Canlı Yayına Klozete Oturarak Başlayan Sunucu 4.305 izlenme - 4 ay önce Azerbaycan`da yayınlanan bir programda sunucu canlı yayında programa klozete oturarak başladı. Televizyonculuk tarihinde bir ilk herhalde. Kadınının bacaklarının güzelliğine de değinmeden edemeyeceğim. :D İyi seyirler.
Kol Gibi İnatçı Bokları Çekip Alan Klozet 02:41
Kol Gibi İnatçı Bokları Çekip Alan Klozet 7.081 izlenme - 11 ay önce Çoğunun derdidir ala falsolu sıçtığı kesintisiz boklar. Sıçarken iyi ama hele bir de apartman eski, giderler de dar ise o bok oturur kalır. Parçala parçalayabilirsen, işte bu tip inatçı akrabalarınızı okyanusa göndermenin rahatlığına dair bir ölüm makinesi bulmuşlar. Tabii oraya buraya kusan ishal götler için de güzel bir icat. İzle lan boklu.
Tuvaletten Çıkan Kafa 01:07
Tuvaletten Çıkan Kafa 56.182 izlenme - 11 yıl önce Umumi bir tuvalete girdiniz birden klozetten bir kafa çıktı :)
Klozete Kuru Buz Atınca Ne Olur? - Test Ettik 04:40
Klozete Kuru Buz Atınca Ne Olur? - Test Ettik 4.919 izlenme - 6 ay önce Mediakraft'ta kuru buz bitmez! Bu kez kuru buzu klozetin içine atıyoruz. Bakalım ortaya nasıl görüntüler çıkacak? Birbirinden ilginç deney videolarımız tam şurada: https://goo.gl/2xr7rv Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Klozete Peçete Döşeme Derdine Son 01:00
Klozete Peçete Döşeme Derdine Son 3.792 izlenme - 2 yıl önce Klozet özel kapak sistemiyle peçete döşeme derdi son buluyor. Bu özel kapak sistemiyle artık klozete peçete döşemeyeceksiniz. Klozete Peçete Döşeme Derdine Son
Klozeti Streç Filmle Kaplayıp Kız Arkadaşa Şaka Yapmak 01:19
Klozeti Streç Filmle Kaplayıp Kız Arkadaşa Şaka Yapmak 7.254 izlenme - 3 yıl önce Zalim erkek arkadaş kız arkadaşı gelmeden klozeti streç filmle kaplıyor ve tuvaleti gelen kız arkadaşı da klozete oturmaya gelince olanlar oluyor.
Banyoda Klip Çekmek - Serebro Gun 03:21
Banyoda Klip Çekmek - Serebro Gun 4.965 izlenme - 2 yıl önce 2007 Eurovision şarkı yarışması'nda Rusya adına yarışan ve üçlü kızlardan oluşan bu grup yine ilginç klipler çekmeye devam ediyor. Araba,uçak derken şimdide banyo'da klip çekmeye karar vermişler gerçi ilk 1 dk'sı banyoda geçiyor ama olsun.Neyse gençlik bu video'yu izledikten sonra ellere dikkat ya da ellere kuvvet deyip pası klibe atıyorum. Diğer video için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/86931/ucakta-amator-klip-cekmek
John Oliver'ın Erdoğan'la Gene Dalga Geçmesi 02:02
John Oliver'ın Erdoğan'la Gene Dalga Geçmesi 6.293 izlenme - 2 yıl önce HBO sunucusu John Oliver seçim günü yaptığı programda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı yerden yere vurdu. Programda Kılıçdaroğlu'nun altın klozet suçlamalarına değinen Oliver, Erdoğan'ın bu konudaki cevabını Taht Oyunlarına benzetti. Oliver olayı Eronews'tab duymuş, tuvalet temizleme mevzusunu duysa kimbilir neler derd?
Tuvalet Faresi 00:57
Tuvalet Faresi 3.309 izlenme - 3 yıl önce Videoda görüldüğü üzre fareler veya bizim değimimizle sıçanlar ile ilgili bir deney yapılıyor. Deneyde görüyoruz ki sıçan su dolu dar tuvalet borularından rahatça ve gayet profesyonelce geçip yüzeye ulaşabiliyor. Yani şu videodan sonra evin etrafında falan bir sıçan gördükten sonra gidip rahatça sıçabilecek misiniz?
Elektirikli Klozet Şakası:) 00:33
Elektirikli Klozet Şakası:) 7.111 izlenme - 8 yıl önce elektirikli klozet şakası
Avrupa'da Sıçmak 01:49
Avrupa'da Sıçmak 4.074 izlenme - 2 yıl önce Bu gurbetçi kardeşimiz yurtdışın da görmüş olduğu tuvaleti bizlere tanıtmak amaçlı bu videoyu çekmiş. Ufo gören masum köylü hesabı.
Asansöre Tuvaletini Yapan Adam 02:25
Asansöre Tuvaletini Yapan Adam 10.213 izlenme - 9 yıl önce profesyonel bır şaka:)))))))))))))))) paylasım dedım
Akıllı Klozet İncelemesi 05:29
Akıllı Klozet İncelemesi 2.748 izlenme - 2 yıl önce Bir akıllı telefon fiyatına akıllı klozet. Hiç öyle bokla püsürle uğraşmıyorsun, kumandası var tuşa basıyorsun götünü yıkayıp kurutuyor. Taharet musluğu yön ayarı, kapak ısıtma, koku emici. Bir tuvalette ne olmasını hayalettiğiniz her özelliği koymuşlar. Bu konforu kim istemez ki.
Klozetten Çıkan Yılan 00:39
Klozetten Çıkan Yılan 444 izlenme - 7 ay önce Klozetten yılan çıktı, ev sakinleri şaştı kaldı. Görüntüler Tayland’dan. Bu klozet kapağının dikkatle kaldırılmasının sebebi, içinde bir yılan olması.
Elini Klozet Deliğiine Kaptıran Kadının Kurtarılma Anı 00:59
Elini Klozet Deliğiine Kaptıran Kadının Kurtarılma Anı 199 izlenme - 3 ay önce O elin orada ne işi vardı diye soruyor insan ancak durum baya ciddi olacak ki klozet, yerinden söküp dışırıda bu işi halletmişler.
Tuvalete Sodyum Atılırsa Ne Olur? 05:19
Tuvalete Sodyum Atılırsa Ne Olur? 411 izlenme - 8 ay önce Tuvalete Sodyum Atılırsa Ne Olur? Klozete sodyum atılarak sifon çekilince bakalım neler oluyor. Hep birlikte sonucu izliyoruz.
Klozet Nasıl Çalışır? 03:19
Klozet Nasıl Çalışır? 1.292 izlenme - 2 yıl önce A.Yaşıyorum Bilim ve Teknik Kulübü sunar; Alafranga tuvaletler hakkında mini bir belgesel, kısmen araştırma niteliğinde; ilginç bir çalışma prensibi olan klozetlerin gizemli dünyası...İzliyoruz.
Tıkanan Klozete Japon İşi Çözüm 01:43
Tıkanan Klozete Japon İşi Çözüm 1.225 izlenme - 2 yıl önce Tabii avatarı görünce bu ne amk boklu tıkanmış gılozet mi izleyeceğiz diye düşünüp tıklamayanlar olmuştur. Sonuca bak mayk.
Ölüm kalım Arasındaki ince cizgi bu olsa gerek 00:39
Ölüm kalım Arasındaki ince cizgi bu olsa gerek 2.128 izlenme - 5 yıl önce İki ucu boklu degnek dedikleri bu olsa gerek...
fare 00:08
fare 3.500 izlenme - 10 yıl önce
Sevgiliyi Klozete Yapıştırma Şakası 06:46
Sevgiliyi Klozete Yapıştırma Şakası 164 izlenme - 4 ay önce Kız arkadaşı tuvaletteyken onu klozete yapıştıran sevgilinin acımasız şakası kameralara böyle yansıdı. Eğlenceli görüntüler sizlerle.
Simge Tertemiz Konuşmadan Klozet :-) 01:11
Simge Tertemiz Konuşmadan Klozet :-) 2.904 izlenme - 9 yıl önce sessız sınema:))
Japon Usulü Klozet 00:32
Japon Usulü Klozet 702 izlenme - 2 yıl önce Japon eşine ayran içiren ablanın bir başka videosundan insanda japon mandası olma isteği uyandıracak bir kesit... Ablanın kanalı; https://www.youtube.com/channel/UCei8pZj91_GGqRdx2tqq4jw
İçinden El Çıkan Klozet Kumbara 00:25
İçinden El Çıkan Klozet Kumbara 679 izlenme - 2 yıl önce Çocukken benimde böyle bir kumbaram vardı "Dünyanın En İşlevsiz Makinesi 2" adlı içeriği izlerken hatırladım ve bir videosunu bularak sizinle paylaşmak istedim.. zamanında ailemizin neşesi bir oyuncaktı eve misafirliğe gelen amcalara,teyzelere bununla şakalar yaparak eğlenirdim eğlendirirdim ayrıca da sakız, çikolata paramı çıkartırdım...
Klozet Kapağı Meselesi 00:50
Klozet Kapağı Meselesi 321 izlenme - 9 ay önce 11.10.2016 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Klozet Kapağı Meselesi ' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Denemeden Almam Abi 01:39
Denemeden Almam Abi 2.935 izlenme - 8 yıl önce yaaa