Hoşgeldiniz!

kna

Mustafa Güngece - İkna Etsem 04:13
Mustafa Güngece - İkna Etsem 5.605 izlenme - 6 yıl önce ikna etsem mustafa güngece
Damla Yıldırım - Kına Havası 04:17
Damla Yıldırım - Kına Havası 2.805 izlenme - 6 yıl önce kina havasi damla yildirim
Emrullah Karaman - Kına Gecesi 06:34
Emrullah Karaman - Kına Gecesi 1.977 izlenme - 6 yıl önce kina gecesi emrullah karaman
Düğün Kına Nişan Asker Eğlencesi Orkestra Kiralama Piyanist Kiralama 06:53
Düğün Kına Nişan Asker Eğlencesi Orkestra Kiralama Piyanist Kiralama 1.182 izlenme - 3 yıl önce >>>>İSTANBULDA DÜĞÜN,NİŞAN,KINA GECESİ,SÜNNET DÜĞÜNÜ,ASKER EĞLENCESİ VE DİĞER BÜTÜN MÜZİKLİ ORGANİZASYONLARINIZDA ORKESTRA | EĞLENCE HİZMETİ VERMEKTEYİZ.
Silvanlı Mehmet Calıyor 01:54
Silvanlı Mehmet Calıyor 504 izlenme - 4 yıl önce ismailin düğünü
Umut Kızıltuğ - Ellerine Kna Yak 05:42
Umut Kızıltuğ - Ellerine Kna Yak 595 izlenme - 5 yıl önce
Kına ve Düğün Şenliği 2 -  Derede Gürgen Dalı 02:57
Kına ve Düğün Şenliği 2 - Derede Gürgen Dalı 22 izlenme - 2 ay önce Kına ve Düğün Şenliği 2 - Derede Gürgen Dalı (Bey Plak) En çok sevilen dinlenen Ankara ve iç Anadolu Yöresel etnik Oyun Havaları Kına ve Düğün Havalarını Selda Şenin yorumuyla Elektro Bağlama ve klavye eşliğinde Bu Albümde Buradan Dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..
Düğün Kına Nişan Asker Eğlencesi Orkestra Kiralama Piyanist Kiralama 13:57
Düğün Kına Nişan Asker Eğlencesi Orkestra Kiralama Piyanist Kiralama 235 izlenme - 2 yıl önce İstanbulda Düğün,nişan,kına Gecesi,sünnet Düğünü,asker Eğlencesi Ve Diğer Bütün Müzikli Organizasyonlarınızda Orkestra & Eğlence Hizmeti Vermekteyiz.
Sonay Ağaçdiken Kına Gecesi 25:18
Sonay Ağaçdiken Kına Gecesi 124 izlenme - 5 yıl önce Klasık bır antreman sony showw
Kına ve Düğün Şenliği 2 - Yüksek Yüksek tepelere 03:27
Kına ve Düğün Şenliği 2 - Yüksek Yüksek tepelere 9 izlenme - 2 ay önce Kına ve Düğün Şenliği 2 - Yüksek Yüksek tepelere(Bey Plak) En çok sevilen dinlenen Ankara ve iç Anadolu Yöresel etnik Oyun Havaları Kına ve Düğün Havalarını Selda Şenin yorumuyla Elektro Bağlama ve klavye eşliğinde Bu Albümde Buradan Dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..
Kına ve Düğün Şenliği 2 - Cidenin Çeşmesi 03:49
Kına ve Düğün Şenliği 2 - Cidenin Çeşmesi 7 izlenme - 2 ay önce Kına ve Düğün Şenliği 2 - Cidenin Çeşmesi(Bey Plak) En çok sevilen dinlenen Ankara ve iç Anadolu Yöresel etnik Oyun Havaları Kına ve Düğün Havalarını Selda Şenin yorumuyla Elektro Bağlama ve klavye eşliğinde Bu Albümde Buradan Dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..
Knka 01:39
Knka 136 izlenme - 8 yıl önce knkamıza yaptığımız bi süprüz bi video
Knıakınnn 04:54
Knıakınnn 30 izlenme - 6 yıl önce hbhhjh
Kına ve Düğün Şenliği 2 - Kesik Çayır 03:35
Kına ve Düğün Şenliği 2 - Kesik Çayır 4 izlenme - 2 ay önce Kına ve Düğün Şenliği 2 - Kesik Çayır(Bey Plak) En çok sevilen dinlenen Ankara ve iç Anadolu Yöresel etnik Oyun Havaları Kına ve Düğün Havalarını Selda Şenin yorumuyla Elektro Bağlama ve klavye eşliğinde Bu Albümde Buradan Dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..
Kına ve Düğün Şenliği 2 - Ayancık Eymeleri 02:25
Kına ve Düğün Şenliği 2 - Ayancık Eymeleri 3 izlenme - 2 ay önce Kına ve Düğün Şenliği 2 - Ayancık Eymeleri(Bey Plak) En çok sevilen dinlenen Ankara ve iç Anadolu Yöresel etnik Oyun Havaları Kına ve Düğün Havalarını Selda Şenin yorumuyla Elektro Bağlama ve klavye eşliğinde Bu Albümde Buradan Dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..
Kına ve Düğün Şenliği 2 - Kızılcıklar Oldumu 02:17
Kına ve Düğün Şenliği 2 - Kızılcıklar Oldumu 3 izlenme - 2 ay önce Kına ve Düğün Şenliği 2 - Kızılcıklar Oldumu(Bey Plak) En çok sevilen dinlenen Ankara ve iç Anadolu Yöresel etnik Oyun Havaları Kına ve Düğün Havalarını Selda Şenin yorumuyla Elektro Bağlama ve klavye eşliğinde Bu Albümde Buradan Dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..
Kına ve Düğün Şenliği 2 - Halkalı Şeker 03:56
Kına ve Düğün Şenliği 2 - Halkalı Şeker 3 izlenme - 2 ay önce Kına ve Düğün Şenliği 2 - Halkalı Şeker(Bey Plak) En çok sevilen dinlenen Ankara ve iç Anadolu Yöresel etnik Oyun Havaları Kına ve Düğün Havalarını Selda Şenin yorumuyla Elektro Bağlama ve klavye eşliğinde Bu Albümde Buradan Dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..
Kına ve Düğün Şenliği 2 - Cemilem 03:22
Kına ve Düğün Şenliği 2 - Cemilem 2 izlenme - 2 ay önce Kına ve Düğün Şenliği 2 - Cemilem(Bey Plak) En çok sevilen dinlenen Ankara ve iç Anadolu Yöresel etnik Oyun Havaları Kına ve Düğün Havalarını Selda Şenin yorumuyla Elektro Bağlama ve klavye eşliğinde Bu Albümde Buradan Dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..
Kına ve Düğün Şenliği 2 - Ayakkabı Giyerim 02:48
Kına ve Düğün Şenliği 2 - Ayakkabı Giyerim 2 izlenme - 2 ay önce Kına ve Düğün Şenliği 2 - Ayakkabı Giyerim(Bey Plak) En çok sevilen dinlenen Ankara ve iç Anadolu Yöresel etnik Oyun Havaları Kına ve Düğün Havalarını Selda Şenin yorumuyla Elektro Bağlama ve klavye eşliğinde Bu Albümde Buradan Dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..
Kına ve Düğün Şenliği 2 - Orman Aralarına 03:06
Kına ve Düğün Şenliği 2 - Orman Aralarına 1 izlenme - 2 ay önce Kına ve Düğün Şenliği 2 - Orman Aralarına(Bey Plak) En çok sevilen dinlenen Ankara ve iç Anadolu Yöresel etnik Oyun Havaları Kına ve Düğün Havalarını Selda Şenin yorumuyla Elektro Bağlama ve klavye eşliğinde Bu Albümde Buradan Dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..
Kına ve Düğün Şenliği 2 - Tak Zillerin Dördünü 04:04
Kına ve Düğün Şenliği 2 - Tak Zillerin Dördünü 1 izlenme - 2 ay önce Kına ve Düğün Şenliği 2 - Tak Zillerin Dördünü(Bey Plak) En çok sevilen dinlenen Ankara ve iç Anadolu Yöresel etnik Oyun Havaları Kına ve Düğün Havalarını Selda Şenin yorumuyla Elektro Bağlama ve klavye eşliğinde Bu Albümde Buradan Dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..
Kına ve Düğün Şenliği 2 -  Misket 05:19
Kına ve Düğün Şenliği 2 - Misket 1 izlenme - 2 ay önce Kına ve Düğün Şenliği 2 - Misket(Bey Plak) En çok sevilen dinlenen Ankara ve iç Anadolu Yöresel etnik Oyun Havaları Kına ve Düğün Havalarını Selda Şenin yorumuyla Elektro Bağlama ve klavye eşliğinde Bu Albümde Buradan Dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..
Kına ve Düğün Şenliği 2 - Fidayda 04:17
Kına ve Düğün Şenliği 2 - Fidayda 0 izlenme - 2 ay önce Kına ve Düğün Şenliği 2 - Fidayda(Bey Plak) En çok sevilen dinlenen Ankara ve iç Anadolu Yöresel etnik Oyun Havaları Kına ve Düğün Havalarını Selda Şenin yorumuyla Elektro Bağlama ve klavye eşliğinde Bu Albümde Buradan Dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..
Kına ve Düğün Şenliği 2 - Evleri Ufacık (Abaro) 03:26
Kına ve Düğün Şenliği 2 - Evleri Ufacık (Abaro) 0 izlenme - 2 ay önce Kına ve Düğün Şenliği 2 - Evleri Ufacık(Bey Plak) En çok sevilen dinlenen Ankara ve iç Anadolu Yöresel etnik Oyun Havaları Kına ve Düğün Havalarını Selda Şenin yorumuyla Elektro Bağlama ve klavye eşliğinde Bu Albümde Buradan Dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..