Hoşgeldiniz!

knights

Last Knights (2015) Fragman 02:30
Last Knights (2015) Fragman 26.312 izlenme - 3 yıl önce Eski bir savaşçının, ustasının intikamını almak için giriştiği isyan mücadelesini konu alan film, detaylı sanat tasarımı ve dönem atmosferini yansıtan lezzetli görüntü işçiliği ile de dikkat çekecek gibi görünüyor. Kendi ülkesinde çektiği epik filmler ile adından söz ettiren Japon kökenli Kazuaki Kiriya'nın yönetmen koltuğuna oturduğu filmde, ünlü aktör Clive Owen'a, Morgan Freeman ve Aksel Hennie eşlik ediyor.
0000000____cz_dark Vane__f9devıl Yanında Hiç Bir S 06:53
0000000____cz_dark Vane__f9devıl Yanında Hiç Bir S 30.461 izlenme - 10 yıl önce 0000000 ___eşi bulunmaz
Knights Of Dungeon Hileleri 2o17 | asd44 Farkıyla Sizlerle.. ! 51:20
Knights Of Dungeon Hileleri 2o17 | asd44 Farkıyla Sizlerle.. ! 59 izlenme - 1 ay önce NTTGame ve Ekibinin Çaresizliklerini ve Kurmuş Oldukları Knights Of Dungeon Adlı Oyunun Hilelerini, Açıklarını Anlatan Bir Videodur. Paranızı Böyle Mobil Oyunlara Kaptırmayınız..
Güney Bronx Şövalyeleri Fragman 01:05
Güney Bronx Şövalyeleri Fragman 4.128 izlenme - 4 yıl önce Bronx’un göbeğinde öğrencilere satranç dersleri veren bir iş adamının yaşadıklarını anlatıyor bu çarpıcı dram.
Green Lantern: Emerald Knights Fragman 01:34
Green Lantern: Emerald Knights Fragman 1.500 izlenme - 4 yıl önce Evren büyük bir savaşla sarsılmaktadır. Gizemli yeşil yüzük, sahibini sıradan olmaktan çıkarır. Kendini barışı korumaya adayanlardan oluşan filoda, yeşil yüzük sahiplerini bizzat kendisi seçer. imdb : 6,8
Tenkai Knights Android HD GamePlay Trailer 07:33
Tenkai Knights Android HD GamePlay Trailer 1.052 izlenme - 4 yıl önce FOR MORE BEST ANDROID GAMES 2014 GAMEPLAYS, GO TO: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=AndroidGameplay4You FOLLOW ME ON TWITTER: https://twit...
Kahraman Şövalye Fragmanı 01:51
Kahraman Şövalye Fragmanı 2.502 izlenme - 4 yıl önce Antonio Banderas'ın da seslendirenler arasında yer aldığı Kahraman Şövalye (Justin And The Knights Of Valour) filminin fragmanı. Genç bir çocuk olan Justin büyür ve kahraman bir şövalye olmak istiyordur.Bu yolda onu büyük bir serüven bekliyordur.
shanghai knights fragmanı 1 01:42
shanghai knights fragmanı 1 2.621 izlenme - 6 yıl önce çinli asiller chon'un fazla yakın olmadığı babasını öldürünce en iyi arkadaşı roy'u da yanına alarak intikam için londra'ya giderler. kızkardeşi de intikam amacıyla araştırma yaparken uluslararası bir komployu fark eder.
Rampage Knights #11 20:55
Rampage Knights #11 2 izlenme - 2 gün önce
Ahmet Abinin Yaya Çöktüm / Portal Knights Türkçe Oynanış - Bölüm 18 31:17
Ahmet Abinin Yaya Çöktüm / Portal Knights Türkçe Oynanış - Bölüm 18 271 izlenme - 12 ay önce Portal Knights'ın Türkçe Oynanış Videosu İle Karşınızdayım. Minecraft Grafikleri Ve Yapısıyla Oynayabileceğiniz Harika Bir Aksiyon Rpg Oyunu İle Karşı Karşıyayız Babuşlar. Üstelik Oyun Tamamen Türkçe Dil Desteğine Sahip. İyi Seyirler. -----------------------------------Sponsorlarım----------------------------------- TeamSpeak 3 Server Sponsorum ; http://www.teamspeaktr.com ---------------------------------Mobil Uygulamam--------------------------------- Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , Android Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/372faZ Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , İOS Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/tAZH8g -------------------------------Sosyal Medya Linklerim------------------------------ SpastikGamers - YouTube Kanalım ; https://goo.gl/O3ULoa SpastikGamers - İzlesene Kanalım ; https://goo.gl/cF5YhY SpastikGamers - Facebook Sayfam ; https://goo.gl/hux1RD SpastikGamers - Twitch Kanalım ; http://goo.gl/6CTRZy SpastikGamers - Google Sayfam ; https://goo.gl/0xzXXM SpastikGamers - Steam Profilim ; http://goo.gl/NNSJAA SpastikGamers - Steam Grubum ; http://goo.gl/psKvjW ---------------------------------Özel Açıklama------------------------------------ SpastikGamers YouTube Kanalına Hoşgeldiniz , Bu Kanalda Birbirinden Eğlenceli Oyun Videolarını İzleyebilir Ve Zamanınızı Daha Keyifli Geçirebilirsiniz. Birbirinden İlginç Eğlenceli Oyunların Yanı Sıra , Strateji , Aksiyon , Savaş Ve Bağımsız Yapım Oyunların Videolarını , Bu Kanalda İzleyebilirsiniz. Oyun Videolarında Aradığınız Şey Eğlenceyse Doğru Adresteniz , Sizde Abone Olarak Kanalımızdaki Eğlenceye Ortak Olabilirsiniz.
Knights of Bloodsteel (2009) Fragman 01:36
Knights of Bloodsteel (2009) Fragman 1.116 izlenme - 4 yıl önce Knights of Bloodsteel (2009) Fragman
Minecraft'ın Rpg Modu Gibi / Portal Knights Türkçe Oynanış - Bölüm 1 23:13
Minecraft'ın Rpg Modu Gibi / Portal Knights Türkçe Oynanış - Bölüm 1 222 izlenme - 1 yıl önce Portal Knights'ın Türkçe Oynanış Videosu İle Karşınızdayım. Minecraft Grafikleri Ve Yapısıyla Oynayabileceğiniz Harika Bir Aksiyon Rpg Oyunu İle Karşı Karşıyayız Babuşlar. Üstelik Oyun Tamamen Türkçe Dil Desteğine Sahip. İyi Seyirler. -----------------------------------Sponsorlarım----------------------------------- TeamSpeak 3 Server Sponsorum ; http://www.teamspeaktr.com ---------------------------------Mobil Uygulamam--------------------------------- Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , Android Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/372faZ Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , İOS Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/tAZH8g -------------------------------Sosyal Medya Linklerim------------------------------ SpastikGamers - YouTube Kanalım ; https://goo.gl/O3ULoa SpastikGamers - İzlesene Kanalım ; https://goo.gl/cF5YhY SpastikGamers - Facebook Sayfam ; https://goo.gl/hux1RD SpastikGamers - Twitch Kanalım ; http://goo.gl/6CTRZy SpastikGamers - Google Sayfam ; https://goo.gl/0xzXXM SpastikGamers - Steam Profilim ; http://goo.gl/NNSJAA SpastikGamers - Steam Grubum ; http://goo.gl/psKvjW ---------------------------------Özel Açıklama------------------------------------ SpastikGamers YouTube Kanalına Hoşgeldiniz , Bu Kanalda Birbirinden Eğlenceli Oyun Videolarını İzleyebilir Ve Zamanınızı Daha Keyifli Geçirebilirsiniz. Birbirinden İlginç Eğlenceli Oyunların Yanı Sıra , Strateji , Aksiyon , Savaş Ve Bağımsız Yapım Oyunların Videolarını , Bu Kanalda İzleyebilirsiniz. Oyun Videolarında Aradığınız Şey Eğlenceyse Doğru Adresteniz , Sizde Abone Olarak Kanalımızdaki Eğlenceye Ortak Olabilirsiniz.
3 Başlı Ejderha / Rampage Knights : Türkçe Multiplayer Oynanış - Bölüm 3 20:40
3 Başlı Ejderha / Rampage Knights : Türkçe Multiplayer Oynanış - Bölüm 3 9 izlenme - 2 hafta önce Rampage Knights'ın Türkçe Online Multiplayer Co-op Oynanış Videosu İle Karşınızdayım Babuşlar.İki Kişi Zindanlarda İlerleyip Hayatta Kalmaya Çalıştığımız Bu Bağımsız Yapımda , Bir Yandan Savaşın Zorluğuyla Uğraşacak , Bir Yandanda Oyunun Mizahı Yapısıyla Keyifleneceksiniz. İyi Seyirler. Musa Babuş YouTube Kanalı ; https://www.youtube.com/channel/UCOlAAlcURF4x-fgA0ft3gCg ---------------------------------Mobil Uygulamam--------------------------------- Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , Android Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/372faZ Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , İOS Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/tAZH8g -------------------------------Sosyal Medya Linklerim------------------------------ SpastikGamers - YouTube Kanalım ; https://goo.gl/O3ULoa SpastikGamers - İzlesene Kanalım ; https://goo.gl/cF5YhY SpastikGamers - Facebook Sayfam ; https://goo.gl/hux1RD SpastikGamers - Twitch Kanalım ; http://goo.gl/6CTRZy SpastikGamers - Google Sayfam ; https://goo.gl/0xzXXM SpastikGamers - Steam Profilim ; http://goo.gl/NNSJAA SpastikGamers - Steam Grubum ; http://goo.gl/psKvjW ---------------------------------Özel Açıklama------------------------------------ SpastikGamers YouTube Kanalına Hoşgeldiniz , Bu Kanalda Birbirinden Eğlenceli Oyun Videolarını İzleyebilir Ve Zamanınızı Daha Keyifli Geçirebilirsiniz. Birbirinden İlginç Eğlenceli Oyunların Yanı Sıra , Strateji , Aksiyon , Savaş Ve Bağımsız Yapım Oyunların Videolarını , Bu Kanalda İzleyebilirsiniz. Oyun Videolarında Aradığınız Şey Eğlenceyse Doğru Adresteniz , Sizde Abone Olarak Kanalımızdaki Eğlenceye Ortak Olabilirsiniz.
Rampage Knights #10 21:25
Rampage Knights #10 5 izlenme - 4 gün önce
Rampage Knights #9 21:44
Rampage Knights #9 5 izlenme - 1 hafta önce
İtem Show 04:00
İtem Show 1.305 izlenme - 10 yıl önce magic anvil benden yana :D
Rampage Knights #7 20:23
Rampage Knights #7 7 izlenme - 1 hafta önce
KOLSUZ KORSAN VE GEVEZE PAPAĞAN / Rampage Knights : Türkçe Oynanış 29:25
KOLSUZ KORSAN VE GEVEZE PAPAĞAN / Rampage Knights : Türkçe Oynanış 56 izlenme - 6 ay önce Rampage Knights'ın Türkçe Gameplay Videosunda , Zindanda Yaratıklarla Savaşıyor Ve Aksiyonun İçine Giriyoruz. İyi Seyirler Babuşlar. ---------------------------------Mobil Uygulamam--------------------------------- Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , Android Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/372faZ Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , İOS Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/tAZH8g -------------------------------Sosyal Medya Linklerim------------------------------ SpastikGamers - YouTube Kanalım ; https://goo.gl/O3ULoa SpastikGamers - İzlesene Kanalım ; https://goo.gl/cF5YhY SpastikGamers - Facebook Sayfam ; https://goo.gl/hux1RD SpastikGamers - Twitch Kanalım ; http://goo.gl/6CTRZy SpastikGamers - Google Sayfam ; https://goo.gl/0xzXXM SpastikGamers - Steam Profilim ; http://goo.gl/NNSJAA SpastikGamers - Steam Grubum ; http://goo.gl/psKvjW ---------------------------------Özel Açıklama------------------------------------ SpastikGamers YouTube Kanalına Hoşgeldiniz , Bu Kanalda Birbirinden Eğlenceli Oyun Videolarını İzleyebilir Ve Zamanınızı Daha Keyifli Geçirebilirsiniz. Birbirinden İlginç Eğlenceli Oyunların Yanı Sıra , Strateji , Aksiyon , Savaş Ve Bağımsız Yapım Oyunların Videolarını , Bu Kanalda İzleyebilirsiniz. Oyun Videolarında Aradığınız Şey Eğlenceyse Doğru Adresteniz , Sizde Abone Olarak Kanalımızdaki Eğlenceye Ortak Olabilirsiniz.
Evcil Hayvanım Tosun / Portal Knights Türkçe Oynanış - Bölüm 2 19:34
Evcil Hayvanım Tosun / Portal Knights Türkçe Oynanış - Bölüm 2 122 izlenme - 1 yıl önce Portal Knights'ın Türkçe Oynanış Videosu İle Karşınızdayım. Minecraft Grafikleri Ve Yapısıyla Oynayabileceğiniz Harika Bir Aksiyon Rpg Oyunu İle Karşı Karşıyayız Babuşlar. Üstelik Oyun Tamamen Türkçe Dil Desteğine Sahip. İyi Seyirler. -----------------------------------Sponsorlarım----------------------------------- TeamSpeak 3 Server Sponsorum ; http://www.teamspeaktr.com ---------------------------------Mobil Uygulamam--------------------------------- Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , Android Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/372faZ Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , İOS Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/tAZH8g -------------------------------Sosyal Medya Linklerim------------------------------ SpastikGamers - YouTube Kanalım ; https://goo.gl/O3ULoa SpastikGamers - İzlesene Kanalım ; https://goo.gl/cF5YhY SpastikGamers - Facebook Sayfam ; https://goo.gl/hux1RD SpastikGamers - Twitch Kanalım ; http://goo.gl/6CTRZy SpastikGamers - Google Sayfam ; https://goo.gl/0xzXXM SpastikGamers - Steam Profilim ; http://goo.gl/NNSJAA SpastikGamers - Steam Grubum ; http://goo.gl/psKvjW ---------------------------------Özel Açıklama------------------------------------ SpastikGamers YouTube Kanalına Hoşgeldiniz , Bu Kanalda Birbirinden Eğlenceli Oyun Videolarını İzleyebilir Ve Zamanınızı Daha Keyifli Geçirebilirsiniz. Birbirinden İlginç Eğlenceli Oyunların Yanı Sıra , Strateji , Aksiyon , Savaş Ve Bağımsız Yapım Oyunların Videolarını , Bu Kanalda İzleyebilirsiniz. Oyun Videolarında Aradığınız Şey Eğlenceyse Doğru Adresteniz , Sizde Abone Olarak Kanalımızdaki Eğlenceye Ortak Olabilirsiniz.
Dk Online (Dragon Knights Online) İlk Bakış 20:34
Dk Online (Dragon Knights Online) İlk Bakış 440 izlenme - 4 yıl önce Dk Online (Dragon Knights Online) İlk Bakış
King Arthur & Knights Of Justice - Jenerik 00:59
King Arthur & Knights Of Justice - Jenerik 461 izlenme - 3 yıl önce Bir amerikan futbol takımının zamanda geriye doğru summon edilerek, Kral Arthur ve Yuvarlak masa şövalyelerinin yerlerine geçmesini konu alan çizgi seri.Okul sonrası önlüğü çıkarıp ekran başına hararetle geçirten cinstendi.
Rampage Knights #2 21:13
Rampage Knights #2 8 izlenme - 3 hafta önce
Braveheart 11:59
Braveheart 912 izlenme - 10 yıl önce bÖYLE clan daha yoK
MEYMUNLAR AĞZIMI KIRDI / Portal Knights Türkçe Oynanış - Bölüm 10 31:04
MEYMUNLAR AĞZIMI KIRDI / Portal Knights Türkçe Oynanış - Bölüm 10 76 izlenme - 1 yıl önce Portal Knights'ın Türkçe Oynanış Videosu İle Karşınızdayım. Minecraft Grafikleri Ve Yapısıyla Oynayabileceğiniz Harika Bir Aksiyon Rpg Oyunu İle Karşı Karşıyayız Babuşlar. Üstelik Oyun Tamamen Türkçe Dil Desteğine Sahip. İyi Seyirler. -----------------------------------Sponsorlarım----------------------------------- TeamSpeak 3 Server Sponsorum ; http://www.teamspeaktr.com ---------------------------------Mobil Uygulamam--------------------------------- Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , Android Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/372faZ Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , İOS Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/tAZH8g -------------------------------Sosyal Medya Linklerim------------------------------ SpastikGamers - YouTube Kanalım ; https://goo.gl/O3ULoa SpastikGamers - İzlesene Kanalım ; https://goo.gl/cF5YhY SpastikGamers - Facebook Sayfam ; https://goo.gl/hux1RD SpastikGamers - Twitch Kanalım ; http://goo.gl/6CTRZy SpastikGamers - Google Sayfam ; https://goo.gl/0xzXXM SpastikGamers - Steam Profilim ; http://goo.gl/NNSJAA SpastikGamers - Steam Grubum ; http://goo.gl/psKvjW ---------------------------------Özel Açıklama------------------------------------ SpastikGamers YouTube Kanalına Hoşgeldiniz , Bu Kanalda Birbirinden Eğlenceli Oyun Videolarını İzleyebilir Ve Zamanınızı Daha Keyifli Geçirebilirsiniz. Birbirinden İlginç Eğlenceli Oyunların Yanı Sıra , Strateji , Aksiyon , Savaş Ve Bağımsız Yapım Oyunların Videolarını , Bu Kanalda İzleyebilirsiniz. Oyun Videolarında Aradığınız Şey Eğlenceyse Doğru Adresteniz , Sizde Abone Olarak Kanalımızdaki Eğlenceye Ortak Olabilirsiniz.
Muse - Knights Of Cydonia 06:04
Muse - Knights Of Cydonia 487 izlenme - 5 yıl önce
Rival Knights 1  Bölüm İncelemesi Oyunu Çözmeye Çalışma 02:43
Rival Knights 1 Bölüm İncelemesi Oyunu Çözmeye Çalışma 238 izlenme - 3 yıl önce Rival Knights 1 Bölüm İncelemesi Oyunu Çözmeye Çalışma www.teknomedia.net
knights of the round table fragmanı 1 04:21
knights of the round table fragmanı 1 705 izlenme - 6 yıl önce
Muse - Knights Of Cydonia Canlı Performans 06:31
Muse - Knights Of Cydonia Canlı Performans 304 izlenme - 5 yıl önce Muse - Knights Of Cydonia Canlı Performans
Legolasın Kayıp Torunu / Portal Knights Türkçe Oynanış - Bölüm 12 26:04
Legolasın Kayıp Torunu / Portal Knights Türkçe Oynanış - Bölüm 12 58 izlenme - 1 yıl önce Portal Knights'ın Türkçe Oynanış Videosu İle Karşınızdayım. Minecraft Grafikleri Ve Yapısıyla Oynayabileceğiniz Harika Bir Aksiyon Rpg Oyunu İle Karşı Karşıyayız Babuşlar. Üstelik Oyun Tamamen Türkçe Dil Desteğine Sahip. İyi Seyirler. -----------------------------------Sponsorlarım----------------------------------- TeamSpeak 3 Server Sponsorum ; http://www.teamspeaktr.com ---------------------------------Mobil Uygulamam--------------------------------- Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , Android Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/372faZ Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , İOS Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/tAZH8g -------------------------------Sosyal Medya Linklerim------------------------------ SpastikGamers - YouTube Kanalım ; https://goo.gl/O3ULoa SpastikGamers - İzlesene Kanalım ; https://goo.gl/cF5YhY SpastikGamers - Facebook Sayfam ; https://goo.gl/hux1RD SpastikGamers - Twitch Kanalım ; http://goo.gl/6CTRZy SpastikGamers - Google Sayfam ; https://goo.gl/0xzXXM SpastikGamers - Steam Profilim ; http://goo.gl/NNSJAA SpastikGamers - Steam Grubum ; http://goo.gl/psKvjW ---------------------------------Özel Açıklama------------------------------------ SpastikGamers YouTube Kanalına Hoşgeldiniz , Bu Kanalda Birbirinden Eğlenceli Oyun Videolarını İzleyebilir Ve Zamanınızı Daha Keyifli Geçirebilirsiniz. Birbirinden İlginç Eğlenceli Oyunların Yanı Sıra , Strateji , Aksiyon , Savaş Ve Bağımsız Yapım Oyunların Videolarını , Bu Kanalda İzleyebilirsiniz. Oyun Videolarında Aradığınız Şey Eğlenceyse Doğru Adresteniz , Sizde Abone Olarak Kanalımızdaki Eğlenceye Ortak Olabilirsiniz.
muse - knights of cydonia live at wembley stadium 2007 06:31
muse - knights of cydonia live at wembley stadium 2007 301 izlenme - 7 yıl önce kesinlikle en iyi performans!!!!!