Hoşgeldiniz!

knights

Last Knights (2015) Fragman 02:30
Last Knights (2015) Fragman 28.071 izlenme - 3 yıl önce Eski bir savaşçının, ustasının intikamını almak için giriştiği isyan mücadelesini konu alan film, detaylı sanat tasarımı ve dönem atmosferini yansıtan lezzetli görüntü işçiliği ile de dikkat çekecek gibi görünüyor. Kendi ülkesinde çektiği epik filmler ile adından söz ettiren Japon kökenli Kazuaki Kiriya'nın yönetmen koltuğuna oturduğu filmde, ünlü aktör Clive Owen'a, Morgan Freeman ve Aksel Hennie eşlik ediyor.
0000000____cz_dark Vane__f9devıl Yanında Hiç Bir S 06:53
0000000____cz_dark Vane__f9devıl Yanında Hiç Bir S 30.461 izlenme - 11 yıl önce 0000000 ___eşi bulunmaz
Güney Bronx Şövalyeleri Fragman 01:05
Güney Bronx Şövalyeleri Fragman 4.258 izlenme - 4 yıl önce Bronx’un göbeğinde öğrencilere satranç dersleri veren bir iş adamının yaşadıklarını anlatıyor bu çarpıcı dram.
Knights Of Dungeon Hileleri 2o17 | asd44 Farkıyla Sizlerle.. ! 51:20
Knights Of Dungeon Hileleri 2o17 | asd44 Farkıyla Sizlerle.. ! 219 izlenme - 6 ay önce NTTGame ve Ekibinin Çaresizliklerini ve Kurmuş Oldukları Knights Of Dungeon Adlı Oyunun Hilelerini, Açıklarını Anlatan Bir Videodur. Paranızı Böyle Mobil Oyunlara Kaptırmayınız..
Green Lantern: Emerald Knights Fragman 01:34
Green Lantern: Emerald Knights Fragman 1.721 izlenme - 4 yıl önce Evren büyük bir savaşla sarsılmaktadır. Gizemli yeşil yüzük, sahibini sıradan olmaktan çıkarır. Kendini barışı korumaya adayanlardan oluşan filoda, yeşil yüzük sahiplerini bizzat kendisi seçer. imdb : 6,8
shanghai knights fragmanı 1 01:42
shanghai knights fragmanı 1 2.982 izlenme - 7 yıl önce çinli asiller chon'un fazla yakın olmadığı babasını öldürünce en iyi arkadaşı roy'u da yanına alarak intikam için londra'ya giderler. kızkardeşi de intikam amacıyla araştırma yaparken uluslararası bir komployu fark eder.
Tenkai Knights Android HD GamePlay Trailer 07:33
Tenkai Knights Android HD GamePlay Trailer 1.053 izlenme - 4 yıl önce FOR MORE BEST ANDROID GAMES 2014 GAMEPLAYS, GO TO: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=AndroidGameplay4You FOLLOW ME ON TWITTER: https://twit...
Kahraman Şövalye Fragmanı 01:51
Kahraman Şövalye Fragmanı 2.540 izlenme - 5 yıl önce Antonio Banderas'ın da seslendirenler arasında yer aldığı Kahraman Şövalye (Justin And The Knights Of Valour) filminin fragmanı. Genç bir çocuk olan Justin büyür ve kahraman bir şövalye olmak istiyordur.Bu yolda onu büyük bir serüven bekliyordur.
Knights of Bloodsteel (2009) Fragman 01:36
Knights of Bloodsteel (2009) Fragman 1.184 izlenme - 4 yıl önce Knights of Bloodsteel (2009) Fragman
Ahmet Abinin Yaya Çöktüm / Portal Knights Türkçe Oynanış - Bölüm 18 31:17
Ahmet Abinin Yaya Çöktüm / Portal Knights Türkçe Oynanış - Bölüm 18 333 izlenme - 1 yıl önce Portal Knights'ın Türkçe Oynanış Videosu İle Karşınızdayım. Minecraft Grafikleri Ve Yapısıyla Oynayabileceğiniz Harika Bir Aksiyon Rpg Oyunu İle Karşı Karşıyayız Babuşlar. Üstelik Oyun Tamamen Türkçe Dil Desteğine Sahip. İyi Seyirler. -----------------------------------Sponsorlarım----------------------------------- TeamSpeak 3 Server Sponsorum ; http://www.teamspeaktr.com ---------------------------------Mobil Uygulamam--------------------------------- Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , Android Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/372faZ Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , İOS Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/tAZH8g -------------------------------Sosyal Medya Linklerim------------------------------ SpastikGamers - YouTube Kanalım ; https://goo.gl/O3ULoa SpastikGamers - İzlesene Kanalım ; https://goo.gl/cF5YhY SpastikGamers - Facebook Sayfam ; https://goo.gl/hux1RD SpastikGamers - Twitch Kanalım ; http://goo.gl/6CTRZy SpastikGamers - Google Sayfam ; https://goo.gl/0xzXXM SpastikGamers - Steam Profilim ; http://goo.gl/NNSJAA SpastikGamers - Steam Grubum ; http://goo.gl/psKvjW ---------------------------------Özel Açıklama------------------------------------ SpastikGamers YouTube Kanalına Hoşgeldiniz , Bu Kanalda Birbirinden Eğlenceli Oyun Videolarını İzleyebilir Ve Zamanınızı Daha Keyifli Geçirebilirsiniz. Birbirinden İlginç Eğlenceli Oyunların Yanı Sıra , Strateji , Aksiyon , Savaş Ve Bağımsız Yapım Oyunların Videolarını , Bu Kanalda İzleyebilirsiniz. Oyun Videolarında Aradığınız Şey Eğlenceyse Doğru Adresteniz , Sizde Abone Olarak Kanalımızdaki Eğlenceye Ortak Olabilirsiniz.
Minecraft'ın Rpg Modu Gibi / Portal Knights Türkçe Oynanış - Bölüm 1 23:13
Minecraft'ın Rpg Modu Gibi / Portal Knights Türkçe Oynanış - Bölüm 1 224 izlenme - 2 yıl önce Portal Knights'ın Türkçe Oynanış Videosu İle Karşınızdayım. Minecraft Grafikleri Ve Yapısıyla Oynayabileceğiniz Harika Bir Aksiyon Rpg Oyunu İle Karşı Karşıyayız Babuşlar. Üstelik Oyun Tamamen Türkçe Dil Desteğine Sahip. İyi Seyirler. -----------------------------------Sponsorlarım----------------------------------- TeamSpeak 3 Server Sponsorum ; http://www.teamspeaktr.com ---------------------------------Mobil Uygulamam--------------------------------- Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , Android Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/372faZ Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , İOS Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/tAZH8g -------------------------------Sosyal Medya Linklerim------------------------------ SpastikGamers - YouTube Kanalım ; https://goo.gl/O3ULoa SpastikGamers - İzlesene Kanalım ; https://goo.gl/cF5YhY SpastikGamers - Facebook Sayfam ; https://goo.gl/hux1RD SpastikGamers - Twitch Kanalım ; http://goo.gl/6CTRZy SpastikGamers - Google Sayfam ; https://goo.gl/0xzXXM SpastikGamers - Steam Profilim ; http://goo.gl/NNSJAA SpastikGamers - Steam Grubum ; http://goo.gl/psKvjW ---------------------------------Özel Açıklama------------------------------------ SpastikGamers YouTube Kanalına Hoşgeldiniz , Bu Kanalda Birbirinden Eğlenceli Oyun Videolarını İzleyebilir Ve Zamanınızı Daha Keyifli Geçirebilirsiniz. Birbirinden İlginç Eğlenceli Oyunların Yanı Sıra , Strateji , Aksiyon , Savaş Ve Bağımsız Yapım Oyunların Videolarını , Bu Kanalda İzleyebilirsiniz. Oyun Videolarında Aradığınız Şey Eğlenceyse Doğru Adresteniz , Sizde Abone Olarak Kanalımızdaki Eğlenceye Ortak Olabilirsiniz.
İtem Show 04:00
İtem Show 1.305 izlenme - 11 yıl önce magic anvil benden yana :D
Dk Online (Dragon Knights Online) İlk Bakış 20:34
Dk Online (Dragon Knights Online) İlk Bakış 440 izlenme - 4 yıl önce Dk Online (Dragon Knights Online) İlk Bakış
King Arthur & Knights Of Justice - Jenerik 00:59
King Arthur & Knights Of Justice - Jenerik 512 izlenme - 3 yıl önce Bir amerikan futbol takımının zamanda geriye doğru summon edilerek, Kral Arthur ve Yuvarlak masa şövalyelerinin yerlerine geçmesini konu alan çizgi seri.Okul sonrası önlüğü çıkarıp ekran başına hararetle geçirten cinstendi.
Braveheart 11:59
Braveheart 912 izlenme - 11 yıl önce bÖYLE clan daha yoK
Evcil Hayvanım Tosun / Portal Knights Türkçe Oynanış - Bölüm 2 19:34
Evcil Hayvanım Tosun / Portal Knights Türkçe Oynanış - Bölüm 2 127 izlenme - 2 yıl önce Portal Knights'ın Türkçe Oynanış Videosu İle Karşınızdayım. Minecraft Grafikleri Ve Yapısıyla Oynayabileceğiniz Harika Bir Aksiyon Rpg Oyunu İle Karşı Karşıyayız Babuşlar. Üstelik Oyun Tamamen Türkçe Dil Desteğine Sahip. İyi Seyirler. -----------------------------------Sponsorlarım----------------------------------- TeamSpeak 3 Server Sponsorum ; http://www.teamspeaktr.com ---------------------------------Mobil Uygulamam--------------------------------- Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , Android Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/372faZ Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , İOS Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/tAZH8g -------------------------------Sosyal Medya Linklerim------------------------------ SpastikGamers - YouTube Kanalım ; https://goo.gl/O3ULoa SpastikGamers - İzlesene Kanalım ; https://goo.gl/cF5YhY SpastikGamers - Facebook Sayfam ; https://goo.gl/hux1RD SpastikGamers - Twitch Kanalım ; http://goo.gl/6CTRZy SpastikGamers - Google Sayfam ; https://goo.gl/0xzXXM SpastikGamers - Steam Profilim ; http://goo.gl/NNSJAA SpastikGamers - Steam Grubum ; http://goo.gl/psKvjW ---------------------------------Özel Açıklama------------------------------------ SpastikGamers YouTube Kanalına Hoşgeldiniz , Bu Kanalda Birbirinden Eğlenceli Oyun Videolarını İzleyebilir Ve Zamanınızı Daha Keyifli Geçirebilirsiniz. Birbirinden İlginç Eğlenceli Oyunların Yanı Sıra , Strateji , Aksiyon , Savaş Ve Bağımsız Yapım Oyunların Videolarını , Bu Kanalda İzleyebilirsiniz. Oyun Videolarında Aradığınız Şey Eğlenceyse Doğru Adresteniz , Sizde Abone Olarak Kanalımızdaki Eğlenceye Ortak Olabilirsiniz.
KOLSUZ KORSAN VE GEVEZE PAPAĞAN / Rampage Knights : Türkçe Oynanış 29:25
KOLSUZ KORSAN VE GEVEZE PAPAĞAN / Rampage Knights : Türkçe Oynanış 56 izlenme - 11 ay önce Rampage Knights'ın Türkçe Gameplay Videosunda , Zindanda Yaratıklarla Savaşıyor Ve Aksiyonun İçine Giriyoruz. İyi Seyirler Babuşlar. ---------------------------------Mobil Uygulamam--------------------------------- Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , Android Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/372faZ Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , İOS Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/tAZH8g -------------------------------Sosyal Medya Linklerim------------------------------ SpastikGamers - YouTube Kanalım ; https://goo.gl/O3ULoa SpastikGamers - İzlesene Kanalım ; https://goo.gl/cF5YhY SpastikGamers - Facebook Sayfam ; https://goo.gl/hux1RD SpastikGamers - Twitch Kanalım ; http://goo.gl/6CTRZy SpastikGamers - Google Sayfam ; https://goo.gl/0xzXXM SpastikGamers - Steam Profilim ; http://goo.gl/NNSJAA SpastikGamers - Steam Grubum ; http://goo.gl/psKvjW ---------------------------------Özel Açıklama------------------------------------ SpastikGamers YouTube Kanalına Hoşgeldiniz , Bu Kanalda Birbirinden Eğlenceli Oyun Videolarını İzleyebilir Ve Zamanınızı Daha Keyifli Geçirebilirsiniz. Birbirinden İlginç Eğlenceli Oyunların Yanı Sıra , Strateji , Aksiyon , Savaş Ve Bağımsız Yapım Oyunların Videolarını , Bu Kanalda İzleyebilirsiniz. Oyun Videolarında Aradığınız Şey Eğlenceyse Doğru Adresteniz , Sizde Abone Olarak Kanalımızdaki Eğlenceye Ortak Olabilirsiniz.
Muse - Knights Of Cydonia 06:04
Muse - Knights Of Cydonia 487 izlenme - 5 yıl önce
knights of the round table fragmanı 1 04:21
knights of the round table fragmanı 1 767 izlenme - 7 yıl önce
Rival Knights 1  Bölüm İncelemesi Oyunu Çözmeye Çalışma 02:43
Rival Knights 1 Bölüm İncelemesi Oyunu Çözmeye Çalışma 238 izlenme - 4 yıl önce Rival Knights 1 Bölüm İncelemesi Oyunu Çözmeye Çalışma www.teknomedia.net
MEYMUNLAR AĞZIMI KIRDI / Portal Knights Türkçe Oynanış - Bölüm 10 31:04
MEYMUNLAR AĞZIMI KIRDI / Portal Knights Türkçe Oynanış - Bölüm 10 79 izlenme - 1 yıl önce Portal Knights'ın Türkçe Oynanış Videosu İle Karşınızdayım. Minecraft Grafikleri Ve Yapısıyla Oynayabileceğiniz Harika Bir Aksiyon Rpg Oyunu İle Karşı Karşıyayız Babuşlar. Üstelik Oyun Tamamen Türkçe Dil Desteğine Sahip. İyi Seyirler. -----------------------------------Sponsorlarım----------------------------------- TeamSpeak 3 Server Sponsorum ; http://www.teamspeaktr.com ---------------------------------Mobil Uygulamam--------------------------------- Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , Android Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/372faZ Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , İOS Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/tAZH8g -------------------------------Sosyal Medya Linklerim------------------------------ SpastikGamers - YouTube Kanalım ; https://goo.gl/O3ULoa SpastikGamers - İzlesene Kanalım ; https://goo.gl/cF5YhY SpastikGamers - Facebook Sayfam ; https://goo.gl/hux1RD SpastikGamers - Twitch Kanalım ; http://goo.gl/6CTRZy SpastikGamers - Google Sayfam ; https://goo.gl/0xzXXM SpastikGamers - Steam Profilim ; http://goo.gl/NNSJAA SpastikGamers - Steam Grubum ; http://goo.gl/psKvjW ---------------------------------Özel Açıklama------------------------------------ SpastikGamers YouTube Kanalına Hoşgeldiniz , Bu Kanalda Birbirinden Eğlenceli Oyun Videolarını İzleyebilir Ve Zamanınızı Daha Keyifli Geçirebilirsiniz. Birbirinden İlginç Eğlenceli Oyunların Yanı Sıra , Strateji , Aksiyon , Savaş Ve Bağımsız Yapım Oyunların Videolarını , Bu Kanalda İzleyebilirsiniz. Oyun Videolarında Aradığınız Şey Eğlenceyse Doğru Adresteniz , Sizde Abone Olarak Kanalımızdaki Eğlenceye Ortak Olabilirsiniz.
Muse - Knights Of Cydonia Canlı Performans 06:31
Muse - Knights Of Cydonia Canlı Performans 304 izlenme - 5 yıl önce Muse - Knights Of Cydonia Canlı Performans
muse - knights of cydonia live at wembley stadium 2007 06:31
muse - knights of cydonia live at wembley stadium 2007 301 izlenme - 7 yıl önce kesinlikle en iyi performans!!!!!
afghan knights 01:48
afghan knights 346 izlenme - 9 yıl önce filmin fragmanı
a knight's tale fragmanı 1 02:21
a knight's tale fragmanı 1 419 izlenme - 7 yıl önce efendisi öldükten sonra william heath ledger arkadaşları ile birlikte yola koyulur. yolda chaucer isimli bir yazara rastlar. william ondan genetik dökümanlarla oynayarak kendisini şovalye yapabilecek bir soyağacı ister.
Bhangra Knights - Husan 03:05
Bhangra Knights - Husan 134 izlenme - 3 yıl önce Peugot 206 reklamının hani şu hintli arkadaşların çekiçle giriştikleri bir arabayı 206'ya dönüştürdükleri reklamın guzide müziği... Şarkı Sözleri (lyrics): Tera husn bahut mujhe bhaata hai Tere sang nachoo jee chaahta hai (Hey! ) (Bhangra Knights) Tera husn bahut mujhe bhaata hai Tere sang nachoo jee chaahta hai Tera husn bahut mujhe bhaata hai Tere sang nachoo jee chaahta hai Jump, shak-out in a brand new stylee Jump, shak-out and a move your body One in a million girl dem look good Dem look good like I said they're from Bollywood As we dance upon the rhythm and ride Everybody dem a move inside Everybody dem a feeling the vibe Bhangra Knights Tera husn bahut mujhe bhaata hai Tere sang nachoo jee chaahta hai (Hey! ) (Bhangra Knights) Tera husn bahut mujhe bhaata hai Tere sang nachoo jee chaahta hai Tera husn bahut mujhe bhaata hai Tere sang nachoo jee chaahta hai (Bhangra Knights) Tera husn bahut mujhe bhaata hai Tere sang nachoo jee chaahta hai Tera husn bahut mujhe bhaata hai Tere sang nachoo jee chaahta hai (Bhangra Knights) Jump, shak-out in a brand new stylee Jump, shak-out and a move your body As we dance upon the rhythm and ride Everybody dem a move inside Jump, shak-out in a brand new stylee Jump, shak-out and a move your body One in a million girl dem look good Dem look good like I said they're from Bollywood As we dance upon the rhythm and ride Everybody dem a move inside Everybody dem a feeling the vibe Bhangra Knights Tera husn bahut mujhe bhaata hai Tere sang nachoo jee chaahta hai (Bhangra Knights) Tera husn bahut mujhe bhaata hai Tere sang nachoo jee chaahta hai (Hey! ) (Bhangra Knights) Jump, shak-out in a brand new stylee Jump, shak-out and a move your body One in a million girl dem look good Dem look good like I said they're from Bollywood As we dance upon the rhythm and ride Everybody dem a move inside Everybody dem a feeling the vibe Bhangra Knights
Rival Knights 2  Bölüm İncelemesi 10:35
Rival Knights 2 Bölüm İncelemesi 124 izlenme - 4 yıl önce Rival Knights 2 Bölüm İncelemesi www.teknomedia.net
Legolasın Kayıp Torunu / Portal Knights Türkçe Oynanış - Bölüm 12 26:04
Legolasın Kayıp Torunu / Portal Knights Türkçe Oynanış - Bölüm 12 58 izlenme - 1 yıl önce Portal Knights'ın Türkçe Oynanış Videosu İle Karşınızdayım. Minecraft Grafikleri Ve Yapısıyla Oynayabileceğiniz Harika Bir Aksiyon Rpg Oyunu İle Karşı Karşıyayız Babuşlar. Üstelik Oyun Tamamen Türkçe Dil Desteğine Sahip. İyi Seyirler. -----------------------------------Sponsorlarım----------------------------------- TeamSpeak 3 Server Sponsorum ; http://www.teamspeaktr.com ---------------------------------Mobil Uygulamam--------------------------------- Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , Android Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/372faZ Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , İOS Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/tAZH8g -------------------------------Sosyal Medya Linklerim------------------------------ SpastikGamers - YouTube Kanalım ; https://goo.gl/O3ULoa SpastikGamers - İzlesene Kanalım ; https://goo.gl/cF5YhY SpastikGamers - Facebook Sayfam ; https://goo.gl/hux1RD SpastikGamers - Twitch Kanalım ; http://goo.gl/6CTRZy SpastikGamers - Google Sayfam ; https://goo.gl/0xzXXM SpastikGamers - Steam Profilim ; http://goo.gl/NNSJAA SpastikGamers - Steam Grubum ; http://goo.gl/psKvjW ---------------------------------Özel Açıklama------------------------------------ SpastikGamers YouTube Kanalına Hoşgeldiniz , Bu Kanalda Birbirinden Eğlenceli Oyun Videolarını İzleyebilir Ve Zamanınızı Daha Keyifli Geçirebilirsiniz. Birbirinden İlginç Eğlenceli Oyunların Yanı Sıra , Strateji , Aksiyon , Savaş Ve Bağımsız Yapım Oyunların Videolarını , Bu Kanalda İzleyebilirsiniz. Oyun Videolarında Aradığınız Şey Eğlenceyse Doğru Adresteniz , Sizde Abone Olarak Kanalımızdaki Eğlenceye Ortak Olabilirsiniz.
(peugeot reklam müziği)Bhangra Knights - Husan 02:49
(peugeot reklam müziği)Bhangra Knights - Husan 119 izlenme - 3 yıl önce Bhangra Knights - Husan peugeot reklam müziğiydi bir zamanlar:)
Keman Sergei Prokofiev 03:55
Keman Sergei Prokofiev " Montagues And Capulets " Or " Dance Of The Knights " 325 izlenme - 5 yıl önce Atatürk Kongre Kültür Merkezi Merinos Parkı - Bursa 23 Nisan Konseri [21.04.2013]