Hoşgeldiniz!

koala

Koala Bakıcısı Olmak 00:54
Koala Bakıcısı Olmak 2.864 izlenme - 9 ay önce Hayvanat bahçesinde koala bakıcısının rutinlerini izliyoruz.
Ağaçtan Atılan Sevimli Koala böyle isyan etti 01:49
Ağaçtan Atılan Sevimli Koala böyle isyan etti 8.277 izlenme - 2 yıl önce Avustralya’nın güneyinde, bir ağacı paylaşamayan iki koalanın kavgası ve mücadeleyi kaybeden dişi koalanın üzüntüsü cep telefonu kamerasına yansıdı.
Tramvaya Koala Gibi Yapışan Çocuklar 02:02
Tramvaya Koala Gibi Yapışan Çocuklar 4.372 izlenme - 11 ay önce İzmir’in Karşıyaka ilçesinde Alaybey-Mavişehir arasında hizmet veren Tramvayda amatör bir kamera tarafından kaydedilen görüntüler yürekleri ağızlara getirdi. Seyir halindeki tramvayın son vagonuna tutunan 2 çocuk adeta ölüme meydan okudu.
Dünyanın En Aptal Memeli Hayvanı- Koala 04:07
Dünyanın En Aptal Memeli Hayvanı- Koala 3.632 izlenme - 10 ay önce Koalanın, neden dünyanın en aptal hayvanı olduğuna dair görüntüleri izliyoruz. İngilizce seviyemin tırt olduğunun farkındayım. Elimden geldiğince çevirmeye çalıştım. Credit : https://www.youtube.com/channel/UCRlICXvO4XR4HMeEB9JjDlA
Dünyanın En Yavaş 10 Hayvanı 02:31
Dünyanın En Yavaş 10 Hayvanı 12.627 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın En Yavaş 10 Hayvanı 10. Koala 9. Gila Monster 8. Manatee 7. Seahorse 6. American Woodcock 5. Starfish 4. Three-Toed Sloth 3. Giant Tortoise 2. Slug 1. Garden snail
Buzlu Suya Karşı Hayata Tutunmak 00:25
Buzlu Suya Karşı Hayata Tutunmak 9.161 izlenme - 2 yıl önce Buzlu suya düşmek üzere olan çocuğun hayata tutunuşunu ibret alarak izleyeceksiniz.
Koalanın Burnundan Gitmeyen Kelebek 00:37
Koalanın Burnundan Gitmeyen Kelebek 2.194 izlenme - 9 ay önce Sürekli koalanın burnuna konan kelebek koalanın burnunu çok sevmiş belli ki...
Yavrusuna Ağaca Nasıl Tırmanılacağını Öğretmeye Çalışan Anne Rakun 01:26
Yavrusuna Ağaca Nasıl Tırmanılacağını Öğretmeye Çalışan Anne Rakun 6.536 izlenme - 3 yıl önce Anne rakun büyük bir sabırla yavrusuna ağaca tırmanma dersleri veriyor.
Şirin Koalaların Kavgası 00:52
Şirin Koalaların Kavgası 4.014 izlenme - 3 yıl önce Avustralya Hayvan Parkı'nda ziyaretçilerden birinin kamerasına takılan komik anlar. Sakinliğiyle nam salmış koalaların da aslında bazen sinir harbi yaşadıkları ortada.
Tekme Tokat Birbirine Giren Koalalar 00:32
Tekme Tokat Birbirine Giren Koalalar 2.187 izlenme - 3 yıl önce Hayvanat Bahçesinde ziyaretçilerden birinin kamerasına takılan komik anlar. Sakinliğiyle nam salmış koalaların da aslında bazen sinir harbi yaşadıkları ortada.
Saldırıya Uğrayınca Sinir Krizine Giren Koala 01:49
Saldırıya Uğrayınca Sinir Krizine Giren Koala 1.021 izlenme - 2 yıl önce Ay kıyamam lan, nasıl da devreleri yaktı minnoş. Asabi koala da hiç çekilmiyo ha. Biz sizi hep tatlışş bildik olm. ne gerek var böyle hareketlere. İlgi budalası mısınız nesiniz?
Blasterjaxx - Koala (Original Mix) 06:03
Blasterjaxx - Koala (Original Mix) 730 izlenme - 2 yıl önce Daha Fazla Video İçin: www.izlesene.com/kanal/yumak04 güzeldir lakin illüminati ile bir bağlantısı var mı bilemem. varsa beni bağlamaz, ben işin müzik kısmındayım, fena müzik. arz etmem.
Film Çekiminde Kelebeğin Koalaya Photobomb Etkisi 00:37
Film Çekiminde Kelebeğin Koalaya Photobomb Etkisi 643 izlenme - 1 yıl önce Avustralya'da bir hayvanat bahçesinde belgesel çekimi yapılan koala kelebek tarafından sabote edilmiş.
Sırtında Yavrusunu Taşırken Osuran Koala 00:24
Sırtında Yavrusunu Taşırken Osuran Koala 223 izlenme - 11 ay önce Görünce hepimizde sarılma isteği uyandıran sevimli koala yavursunu sırtında taşırken osuruyor ve o sevimliliği bir anda uçup gidiyor.
Motosikletli Koala'ya Çarpıyor 00:14
Motosikletli Koala'ya Çarpıyor 1.289 izlenme - 5 yıl önce Motosikletli Koala'ya İşte Böyle Çarpıyor. son anda kurtuluyor
Yolun Ortasında Güreşen Koalalar 01:48
Yolun Ortasında Güreşen Koalalar 64 izlenme - 3 ay önce Avustralya'da kaydedilen görüntülerde sevimlilikleriyle bilinen ve çoğu insanın da favori hayvanı olan koalaların neden güreştikleri bilinmiyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Serseri Koala 00:09
Serseri Koala 95 izlenme - 6 ay önce Ormanların tirrek şampiyonu serseri koala ve bağcılar stili gözlüğü ile ne kadar tarz olduğunu görüyoruz efendim. Saygılar Koala kardeş.
Oliver Heldens - Koala (Official Video) 02:52
Oliver Heldens - Koala (Official Video) 772 izlenme - 4 yıl önce Oliver Heldens - Koala (Official Video) - Yeni Video Klip 2014 İlk Kez İzlesene Com'da
Sevimli Koalaların Komik Kavgası 00:52
Sevimli Koalaların Komik Kavgası 690 izlenme - 4 yıl önce Sakinliği Ve Ağır Hareketleriyle Tanıdığımız Koalalar Kavga Ederkende Farklı Değiller :))
Dünyanın En Yavaş 10 Hayvanı 01:15
Dünyanın En Yavaş 10 Hayvanı 457 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın En Yavaş 10 Hayvanı! 10- Amerikan Çulluğu 9- Deniz inekleri (Latince: Sirenia) 8- Gila canavarı 7- Denizatı 6- Kabuksuz Salyangoz 5- Koala 4- Kaplumbağa 3- Deniz yıldızı 2- Yeleli tembel hayvan 1- Salyangoz
Koala'ların En Sevimli Halleri 04:41
Koala'ların En Sevimli Halleri 356 izlenme - 3 yıl önce Sevimli hayvan deyince aklımıza tabii ki de Koala gelmez. Fakat o kadar hızlı karara varmayın. Araştırdık ve bulduk ki aslında Koala'lar da sevimli olabiliyormuş. Tabii bu daha çok bebeklik döneminde mümkün. İnceliyoruz.
Maçın Ortasında Sahaya Giren Koala 00:36
Maçın Ortasında Sahaya Giren Koala 216 izlenme - 2 yıl önce Avustralya'nın Queensland eyaletinde Sunshine Coast şehrinde futbolcular maçta oynarken tellerin ardından içeri giren koala bir süre maça ara verdirmiş.
Yavrusunu Yangından Kurtaran Koala 00:41
Yavrusunu Yangından Kurtaran Koala 511 izlenme - 4 yıl önce Koala Yavrusuyla Birlikte Yangından Böyle Uzaklaştı
Kameramanı İplemeyen Koala 01:06
Kameramanı İplemeyen Koala 369 izlenme - 3 yıl önce Günlük rutinini yapar gibi rahat dolaşan koalanın sevimli yürüyüşünü izliyoruz. Not: Videonun sonundaki bakış oldukça manidar...
Tüm Zamanların En Sevimli Yavrusu: Koala Joey 02:30
Tüm Zamanların En Sevimli Yavrusu: Koala Joey 401 izlenme - 2 yıl önce Sydney'in Symbio Wildlife parkı hayvan bakıcıları bu sevimli koalayı kendi bebekleri gibi sevip, bakıyorlar. Bu videodan sonra evde koala besleme isteğiniz tavan yapabilir!
Sevimli Koala Besleniyor 00:15
Sevimli Koala Besleniyor 204 izlenme - 2 yıl önce sevimli koala besleniyor
Anne Koalanın Yavrusuna Yardım Ettmesi 01:51
Anne Koalanın Yavrusuna Yardım Ettmesi 364 izlenme - 3 yıl önce Olay hayvanat bahçesinde geçiyor. Yavru kediler gibi ağaçta aslı kalan aşağı inemeyen yavru koala annesinden yardım istiyor. Ana yüreği geç de olsa yardıma gidiyor. malum bir koalanın götünü kaldırması en az 2 dakika sürer.
İnsan Gibi Kavga Eden İki Koala 01:34
İnsan Gibi Kavga Eden İki Koala 207 izlenme - 2 yıl önce İki erkek koala nedenini anlayamadığım bir şeyden ötürü kavga ediyor. Fakat burada dikkatimi çeken kavga etmeleri değil bildiğin insan gibi dövüşüyorlar. O sesler, saç çekmeler falan...
Koala Güreşi 01:10
Koala Güreşi 213 izlenme - 3 yıl önce Sevimli dostlarımızın birbirleri ile yaptığı kıran kırana mücadelesi... videoyu çeken abimizin de köpeklerini uyararak müdahale ettirmemesi de güzel bir davranış
İki Koalanın Kıyasıya Güreş Mücadelesi 01:10
İki Koalanın Kıyasıya Güreş Mücadelesi 248 izlenme - 3 yıl önce Tüm gün ağaçta yaşayan tembel hayvan koalalar, bu kez sahaya inip kıyasıya güreştiler. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/haberlercom kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."