Hoşgeldiniz!

koç üniversitesi

Koç Üniversitesi Ağaç Katliamı 01:03
Koç Üniversitesi Ağaç Katliamı 211 izlenme - 2 yıl önce Koç Üniversitesi öğrencilerinin ‘3. köprüye hayır’ pankartları Photoshop’la ‘4. köprü’ yapıldı. Twitter’da müthiş geyik dönüyor.
Neden Koç Üniversitesi'nde PhD eğitimine başladınız? 00:42
Neden Koç Üniversitesi'nde PhD eğitimine başladınız? 320 izlenme - 4 yıl önce Solvoyo'da Optimizasyon Mühendisi olarak çalışan Ahmet Çınar, Koç Üniversitesi'nde neden PhD eğitimine başladığını anlattı.
Pikaçu Koç Üniversitesinde 03:16
Pikaçu Koç Üniversitesinde 238 izlenme - 3 yıl önce Koş Üniversitesinde okuyan yabancı bir kız öğrenci ve türk arkadaşının çektiği bir video.ortalıkta pikaçu diye bağıra bağıra koşturan kız ve onun tipik özel üniversiteli kameramanı,ve sanki çok normal bir olaymış gibi masaların üstünde gezen pikaçuya şaşırmayan diğer öğrenciler.şştt lan özel üniversitede okumak çok mu güzel diye sordurtuyor insana efendim.
mavi karadeniz tv sunucusundan Taksim Gezi Parkı Metrobüs oruç Hakkında Ortalama Bir Söyleşi 19:47
mavi karadeniz tv sunucusundan Taksim Gezi Parkı Metrobüs oruç Hakkında Ortalama Bir Söyleşi 129 izlenme - 4 yıl önce Karadenizli Vatandaşlarımızın En Çok İzlediği Kanallardan Olan Mavi Karadeniz Proğramcısı Bugüne Kadar Söylenmeyenleri Büyük Bir Yüreklilikle Haykırıyor. Abdurrahman Uzun Kardeşimizi Bu Cesur Çıkışı İçin Tebrik Ederiz.
Pikachu Koç Üniversitesinde (Şaka İçerir) 03:16
Pikachu Koç Üniversitesinde (Şaka İçerir) 92 izlenme - 3 yıl önce Şaka yapmayı kafasına koyan genç kız, Pikachu kostümünü giyerek Koç Üniversitesi içinde bir o yana bir bu yana koşturdu.
Koç Üniversitesiacarkentmigros Ve Lokmacı Baba 09:01
Koç Üniversitesiacarkentmigros Ve Lokmacı Baba 52 izlenme - 7 yıl önce izmir lokması & saray lokmasıhayıratlarınıza ve sevinçlerinizevesile olalımsevinçte ve tasada çok seçenek çok çeşit.sevinçte ve tasadatatlıda düşerse başın darahemen lokmacı baba' yı arailetişim merkez ofis bahçelievler/istanbul/türkiye tel 0212.644.35.25 fax 0212.644.35.26 www.lokmacibaba.com niyazi dumlu lokmacı baba gsm0535.730.41.51niyazi@lokmacibaba.com yetimpasa@gmail.com