Hoşgeldiniz!

Koca Ayak Videoları İzle

Sevimli Kahramanlar - Koca Ayak 02:27
Sevimli Kahramanlar - Koca Ayak 924 izlenme - 2 ay önce Kocak Ayak'ın peşinde neredeyse bir ordu var ve tabii ki ona yardım etmek Bugs Bunny'e düşüyor. Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Koca Ayak Görüntülendi mi? 01:33
Koca Ayak Görüntülendi mi? 2.564 izlenme - 3 yıl önce Amerikalı Avcı ' Koca Ayak'ın Görüntülerini Yayınladı..
Koca Ayak Harry - Jenerik 00:50
Koca Ayak Harry - Jenerik 821 izlenme - 2 yıl önce 1987 yılında çekilen filminin gişede pek başarılı olmamasına rağmen yapımcılar, filmi dört sene sonra diziye uyarlamıştır. Ülkemizde çok sevilen 'Koca Ayak' İnter Star kanalında oynamıştır. Dizinin konusu Hendersons ailesi arabalarıyla ormandan geçerken bir şeye çarparlar. Yanına gidip baktıklarında onun bir koca ayak olduğunu anlarlar ve sakatlanmış olan bu dev yaratığı evlerine götürürler.
Bizim Ev - Michelle' in Kabusu 03:49
Bizim Ev - Michelle' in Kabusu 796 izlenme - 2 yıl önce Bizim Ev dizisinden çocukluğumu darp etmiş bir sahneyle karşınızdayım. Michelle ayaklarının çok büyük olduğunu düşünüyor ve bu rüyasına giriyor. Bu sahneyi hatırlayanlarınız olacaktır, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için geliyor.
Koca Ayak Şehre İndi 00:32
Koca Ayak Şehre İndi 1.824 izlenme - 8 yıl önce yandan
Gizemli Olaylar: Koca Ayak Efsanesı 23:35
Gizemli Olaylar: Koca Ayak Efsanesı 635 izlenme - 3 yıl önce www.subliminalmesaj.org Uzun boylu esmer ve saçlarıyla feci sorunu var. Avusturalyadan himalayalara kadar heryerde kuzenlerinin izine rastlanıyor. Koca ayak ...
koca ayak:)) 01:30
koca ayak:)) 1.351 izlenme - 8 yıl önce böyle ayak rekorlara girer
koca ayak 00:50
koca ayak 900 izlenme - 8 yıl önce harika makina ya
Koca Ayak Şakası 03:05
Koca Ayak Şakası 600 izlenme - 3 yıl önce Yılların eskitemediği bir efsane olan Koca Ayak bir gün karşınıza çıksa ne yapardınız?
Gta san andreas gizemleri koca ayak yetinin kanıtı part 1 01:08
Gta san andreas gizemleri koca ayak yetinin kanıtı part 1 215 izlenme - 2 yıl önce gta san andreas ta koca ayak varlığının kanıtları alıntı yoktur part 2 yakında gelecektir umarım bağenirsiniz size de kanıtlardan yola çıkarak araştırma yapmanızı tavsiye ederiz ve de son olarak tabloda 2 yaratık vardır. bunun anlamı koca ayak tek olmayabilir
Endonezya'da Görülen Koca Ayak 00:56
Endonezya'da Görülen Koca Ayak 54 izlenme - 8 ay önce Genellikle 'yaratık' haberleri ABD'den gelir. Fakat bu kez olay yeri Güney Asya ülkesi Endonezya. Video paylaşım sitesi Youtube'da yayınlanan videoda görülen yaratığın efsanevi 'Koca Ayak' olduğu iddia edildi. SOSYAL MEDYA BUNU KONUŞUYOR Sosyal medya kullanıcıları, görüntüleri şimdiye dek binlercesi yayınlanmış sahte videolardan biri olarak değerlendirdi. Ama bazıları var ki videodaki yaratığın 'Koca Ayak' olduğuna inanmış durumda. ABD'de çekilen videoların büyük kısmında, 'Koca Ayak' olduğu sanılan şey, ayı çıkıyor. Çünkü ayılar iki ayakları üzerinde hareket edebiliyor. Ancak Endonezya'da ABD'de olduğu gibi devasa ayılar bulunmuyor. İngiliz tabloit gazetelerinin internet sitelerinde yayınlanan görüntüler, sosyal medya kullanıcıları arasında ateşli tartışmalara yol açtı bile.
Koca Elli Çocuğun Dramı 03:45
Koca Elli Çocuğun Dramı 136 izlenme - 2 yıl önce Hİndistan'da eli normal bir bebeğin elinin iki katı büyüklüğünde dünyaya gelen ve şimdilerde 8 yaşına giren Kaalem zor günler geçiriyor. Günden güne büyüyen ve şu an her bir eli 8 kilogram ağırlığa ulaşan Kaleem, bu rahatsızlığı nedeniyle su içerken bardağı tutmak ayakkabılarının bağcığını bağlamak ve pantolonunu yukarıya çekmek gibi en temel gereksinimlerini bile yerine getiremiyor. Rahatsızlığı nedeniyle okulu bırakmak zorunda kalan Kaleem, "Öğretmenim, diğer çocuklar senden korkuyor diyor, " dediğini söylüyor. Elbiselerini giymekte zorlandığını, gömleğini ve pantolonunu yukarı çekmek için bile yardım aldığını ifade eden talihsiz Kaleem, "Doktorlar beni bayıltıp ellerimi kesecek ama, küçük bir operasyon iyi olurdu" diyor.
Koca Elli Çocuğun Dramı 03:45
Koca Elli Çocuğun Dramı 71 izlenme - 3 yıl önce Hindistan'da Eli Normal Bir Bebeğin Elinin İki Katı Büyüklüğünde Dünyaya Gelen Ve Şimdilerde 8 Yaşına Giren Kaalem Zor Günler Geçiriyor. Günden Güne Büyüyen Ve Şu An Her Bir Eli 8 Kilogram Ağırlığa Ulaşan Kaleem, Bu Rahatsızlığı Nedeniyle Su İçerken Bardağı Tutmak Ayakkabılarının Bağcığını Bağlamak Ve Pantolonunu Yukarıya Çekmek Gibi En Temel Gereksinimlerini Bile Yerine Getiremiyor. Rahatsızlığı Nedeniyle Okulu Bırakmak Zorunda Kalan Kaleem, "öğretmenim, Diğer Çocuklar Senden Korkuyor Diyor, " Dediğini Söylüyor. Elbiselerini Giymekte Zorlandığını, Gömleğini Ve Pantolonunu Yukarı Çekmek İçin Bile Yardım Aldığını İfade Eden Talihsiz Kaleem, "doktorlar Beni Bayıltıp Ellerimi Kesecek Ama, Küçük Bir Operasyon İyi Olurdu" Diyor.