Hoşgeldiniz!

koca dayağı

Koca Dayağı Yiyen Bülent Ersoy 03:00
Koca Dayağı Yiyen Bülent Ersoy 3.669 izlenme - 3 yıl önce Bülent Ersoy'un kadın olduktan sonra çevirdiği ilk film olan acı ekmek filminden bir kesit. Zengin bir adamın yanında sütanneliği(!) yaparken, ünlü bir şarkıcı olur fakat sonra can sıkıntısından köyüne geri döner fakat farklı karşılanır. Ancak izledikten sonra, günlük konuşmalarınızı bölüp, "Ben kahpe değilim" veya "bülent ersoy!" diye bağırma ihtiyacı duyacaksınız, iradesi zayıf arkadaşlarınıza izletmeyin, hayatlarını karartmayın.
Koca Dayağı 02:57
Koca Dayağı 2.982 izlenme - 10 yıl önce kocasından dayak yiyen bir kadının televizyon proğramındaki serzenişlerini 8 yaşındaki ezgi nin canlandırdığı bir video
Susma! - Kadına Şiddeti Anlatan Kısa Film (İbret İçerir) 06:00
Susma! - Kadına Şiddeti Anlatan Kısa Film (İbret İçerir) 380 izlenme - 3 yıl önce Efenim bir grup liseli arkadaşın kısa film yarışması için hazırladıkları ibret dolusu film. Samanyolu dizilerinde bile böylesi bir ibret bulamayacaksınız. Eh, gençler hazırlamışlar bize de izlemek düşer. Ha bir de aşağıdaki linkten bu videoyu oylarsak gençlerimizi de sevindirmiş oluruz. http://www.dailymotion.com/contest/ielsinema/videos#video=x1sg00s
Son Çare - Buraya Nasıl Geldim O Zaman? 01:10
Son Çare - Buraya Nasıl Geldim O Zaman? 137 izlenme - 3 yıl önce Gün geçmiyor ki flash tv'de yeni bir olay yaşanmasın,yeni bir dram içleri kavurmasın...Kocasının kendini dövdüğünü iddia eden ablamıza, eşinin "sürekli düşüyor bu yalçın ağbey salak yaov,yürümeyi bilmeyor" gibisinden ağır ithamlarda bulunmasına dayanamayan cengaver sunucu Yalçın ağbey, kendini savunmaya çalışan yengemize gelen"akşama eve gelde gösterecem oraya nasıl gittiğini" lafına dayanamayarak yengeye sahip çıkmak baabında beyefendiyi akşam eve davet ediyor ve hiç beklemediği cevabı almasıyla birlikte reklama geçmesi ile delikanlılığın kitabını yenibaştan yazıyor..
Koca Dayağından Bakkalda da Kaçamadı 02:36
Koca Dayağından Bakkalda da Kaçamadı 237 izlenme - 6 yıl önce Zonguldak'ta, kendisinden kaçarak mahalle bakkalına sığınan eşini yumruklayıp, saçından tutarak yerde sürükleyen Murat Ö., güvenlik kameralarına yansıdı. Olay, geçen 23 Kasım'da meydana geldi. Taksi sürücüsü Murat Ö., iddiaya göre şiddetli geçimsizlik nedeniyle tartıştığı eşi M.Ö.'yü evde dövmeye başladı. Eşinin şiddetinden kaçan kadın, mahalledeki bakkala sığındı. Murat Ö., üzerindeki atlet ve eşofmanla kovaladığı eşini bakkalda dövmeye devam etti.
Koca Dayağı 2 10:26
Koca Dayağı 2 255 izlenme - 8 yıl önce sonlarında kopun !