Hoşgeldiniz!

Kocaayak Videoları İzle

Koca Ayak (Kanada) 02:50
Koca Ayak (Kanada) 318 izlenme - 3 yıl önce Görüntüler belki de dünyada ilk kez bir koca ayağın var olduğuna dair bir kanıt. Efsanevi yaratığın varlığına ilişkin farklı inanışlar olsa da görüntünün sahibi Myles Lamont, bunun kesinlikle bir “koca ayak” olduğunu söylüyor. Oldukça uzak bir mesafeden çekilen görüntüde yaratığın iri olduğu ve insan gibi yürüyebildiği anlaşılıyor. Ancak tam olarak net bir görüntü yakalamak imkansız.
Muhammer Kocaayak - Doktor Genç Yetenek 01:21
Muhammer Kocaayak - Doktor Genç Yetenek 631 izlenme - 6 yıl önce 14 yaşındaki genç yetenek muhamme kocaayak doktor şarkısı ile sizlerle. ayrıca bu genç yetenek bazı ünlülerin taklitlerini de yapıyor..
Kaptan Mağara Adamı Geliyorrr 00:04
Kaptan Mağara Adamı Geliyorrr 669 izlenme - 8 yıl önce kocaayak batu :)
Korkunç Kocaayak Şakası 02:23
Korkunç Kocaayak Şakası 261 izlenme - 3 yıl önce Bir efsane olan kocaayak ya gerçek olsaydı ve puslu bir havada karanlık bir akşam karşına çıksaydı ne yapardın?
Kolbastıcı Mirza 00:35
Kolbastıcı Mirza 587 izlenme - 8 yıl önce 1 yaşındaki mirza dan kolbastı şov
Kocaayak Kameralara Yakalandı 04:13
Kocaayak Kameralara Yakalandı 120 izlenme - 3 yıl önce Kanada’da 2 yıl önce Myles Lamont'un çektiği dağda kar üzerinde hızlı ve seri adımlarla dik bir dağa tırmanan yaratığın 'Kocaayak' olduğu öne sürüldü.
Dudesons'dan Harika Bir Şaka Daha: Kocaayak Şakası 03:02
Dudesons'dan Harika Bir Şaka Daha: Kocaayak Şakası 55 izlenme - 1 yıl önce Dudesons'dan Harika Bir Şaka Daha: Kocaayak Şakası Dudesons'dan bir şaka daha. Markette kocaayak giysisine bişeyler atıyorsunuz ve ekşın başlıyor.