Hoşgeldiniz!

kocadağ

Gökhan Türkmen & Yonca Kocadağ Düet_rüya Orjinal Video 05:31
Gökhan Türkmen & Yonca Kocadağ Düet_rüya Orjinal Video 31.218 izlenme - 8 yıl önce sık dinlediklerimden..her adım anladım seni bana bağladı adı mutluluktu ağladım nerdesin bitmesin buraya kadarmış sevgilim elveda diyen sen misin gitme dur sakın acıyor içim sensiz gitme sevgilim mutlu olsan da bensiz belki ben de hata yaptımseni sevdim tek bir an pişman olmadan çok düşündüm çok yalvardım tanrım alma canımı teniyle bir gün buluşmadan belki şimdi belki asla ya ölüm ya aşk istedim dudağından uyuyorsan bırak lütfen sen kal aşk ben giderim buralardan sabah olmadan.
Kadıköy Sineması Yenilendi 01:42
Kadıköy Sineması Yenilendi 191 izlenme - 3 hafta önce 54 yıllık Kadıköy Sineması işletme sahibi Funda Kocadağ tarafından yenilendi ve İstanbul kültür-sanat hayatına yeni bir sahne olarak eklendi. Funda Kocadağ, yenilenen salon ve fuaye alanında yapılacak projelerini anlattı. Kocadağ, "Kadıköy Sineması, Başka Sinema'nın Kadıköy sahnesi olarak hizmet verecek, İKSV ile İF İstanbul için işbirliği yapacak. Sergi, konser ve etkinliklere ev sahipliği yapacak" dedi.
rüya-gökhan türkmen & yonca kocadağ 05:31
rüya-gökhan türkmen & yonca kocadağ 8.189 izlenme - 8 yıl önce http//www.gokhanturkmen.info
Yonca Kocadağ-- İtirazım Var 03:56
Yonca Kocadağ-- İtirazım Var 4.706 izlenme - 8 yıl önce
Beşiktaş Rekor Gelir Bekliyor 04:49
Beşiktaş Rekor Gelir Bekliyor 328 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş Kulübü'nün Kartal Yuvası'ndan sorumlu yönetim kurulu üyesi Emre Kocadağ, şampiyonluğa özel ürünler hazırladıklarını söyleyerek, pazar günü ülke genelinde 5 milyon lira gelir beklediklerini söyledi. Vodafone Arena Kartal Yuvası mağazasında AA muhabirine açıklamalarda bulunan yönetici Emre Kocadağ, Spor Toto Süper Lig’in 33. haftasında oynayacakları Osmanlıspor maçında taraftarların desteği ile şampiyonluklarını ilan etmek istediklerini belirtti. Kocadağ, şampiyonluğa özel ürünler hazırladıklarını ifade ederek, "Pazar günü şampiyonluğumuzu ilan etmek istiyoruz. Kartal Yuvası mağazalarımız oldukça hareketli. Şampiyonluğa özel tişörtler, ürünler hazırladık. Taraftarlarımızın beğeneceğini düşünüyorum. Maç günü stadımızın açılışında yakaladığımız gelir civarında bir gelir bekliyoruz. Ülke genelinde ise 5 milyon lira gelir elde edeceğimizi düşünüyorum." diye konuştu.
Gökhan Türkmen & Yonca Kocadağ Rüya 05:31
Gökhan Türkmen & Yonca Kocadağ Rüya 684 izlenme - 7 yıl önce gökhan türkmen & yonca kocadağ rüya
Rüya  Gökhan Türkmen Yonca Kocadağ 05:09
Rüya Gökhan Türkmen Yonca Kocadağ 363 izlenme - 6 yıl önce Rüya(Hazırlayan M. Mehtap Türk)
Kocadağ 2011 Aralık -Mangal Keyfi-Samsun 01:32
Kocadağ 2011 Aralık -Mangal Keyfi-Samsun 109 izlenme - 6 yıl önce samsun'da kar varoradakilerin haberi yok !
Ümit Demirel
Ümit Demirel 82 izlenme - 6 yıl önce ankara
Yenipazar İöo Ali Kocadağ 23 Nisan 2011 00:40
Yenipazar İöo Ali Kocadağ 23 Nisan 2011 62 izlenme - 7 yıl önce yenipazar iöo ali kocadağ 23 nisan 2011