Hoşgeldiniz!

kocaeli üniversitesi

Kocaeli Üniversitesi'nde Güvenliklerin Afişle İmtihanı 01:54
Kocaeli Üniversitesi'nde Güvenliklerin Afişle İmtihanı 5.827 izlenme - 3 yıl önce Kocaeli Üniversitesi'nde güvenliklerin afişle komik imtihanı ve dramı.. (Ağır thug life içerir)
14 Şubat Sevgililer Günü Klip 05:02
14 Şubat Sevgililer Günü Klip 3.724 izlenme - 3 yıl önce İzlenme rekorları kıran 14 Şubat Sevgililer Günü klibi. Kocaeli Üniversitesi gençleri tarafından hazırlanan video paylaşım rekorları kırıyor..
Kocaeli Üniversitesi Reklam Projesi 00:38
Kocaeli Üniversitesi Reklam Projesi 1.739 izlenme - 3 yıl önce Okuldan ödev verdiler, reklam çekin dediler. Marka seçimi bize aitti. Bizde farklı, reklamı olmayan bir marka olsun istedik ve göz losyonu reklamı çektik. Bir göz losyonu reklamı ne kadar absürt olabilir diye düşündük ve olabildiğince absürt olduk.
ktü yarışma genel provasında kolbastı - hoptek 06:27
ktü yarışma genel provasında kolbastı - hoptek 5.111 izlenme - 9 yıl önce http://www.folklor.gen.tr 11 nisan 2009 kocaeli üniversitesi ünviersiteler arası horonlar yarışması genel provasında kolbastı show
dürüyemin güğümleri 03:31
dürüyemin güğümleri 1.540 izlenme - 6 yıl önce 2010 mayıs ayları ve final sıkıntısının bize yaptırdıkları kocaeli üniversitesi..
Kocaeli Üniversitesi Geçme Notu İsyanı 02:16
Kocaeli Üniversitesi Geçme Notu İsyanı 904 izlenme - 5 yıl önce Kocaeli Üniversitesi Büt'ler arkası Gelmez Bütlerimin Bıktım İllallah bize De Bir Gün 65 Düşer Düşer İnşallah koşullu Gelmiş Koşullu Gidecek Korkarım Vallaaa yokmu Çaresi Hocam Fesupanallah rektörün Keyfi Yerinde Yine Maşallah bize De Bir Gün 65 Düşer Düşer İnşallah koşullu Gelmiş Koşullu Gidecek Korkarım Vallaaa yokmu Çaresi Hocam Fesupanallah yazar= Fbcan Ünlü oyuncular=fbcan Ünlü, Umut Hüseyin Ölmez, Okan Erol, Ercan Eren, Emin Köroğlu gölcük Myo kou Lü Herkesi Etiketleyiniz Lütfen..
Şüpheli Çanta Tıp Fakültesini Boşalttırdı -Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi 04:41
Şüpheli Çanta Tıp Fakültesini Boşalttırdı -Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi 466 izlenme - 2 yıl önce Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi derslikler binasında öğrenci dolaplarının yanına bırakılan çanta nedeniyle fakülte boşaltıldı.
Mezuniyet Töreninde Pankart Açan Gruba Müdahale - Kocaeli Üniversitesi 01:27
Mezuniyet Töreninde Pankart Açan Gruba Müdahale - Kocaeli Üniversitesi 671 izlenme - 3 yıl önce Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi mezuniyet töreninde Lice ile ilgili pankart açan bir grup öğrenciye güvenlik güçleri tarafından müdahale edildi. İlk açılan ve üzerinde "Dersleri Sıfırladık Babacım" yazılan pankarta müdahale etmeyen güvenlik, Lice pankartına müdahale etmek zorunda kaldı. Kitle kazanmak isteyen grup Gezi ve Soma ile ilgili de sloganlar atmaya başladı. Ancak gruptaki kişilerin daha önce yaptığı eylemlerden bilindiği üzere kişiler pkk sempatizanları idi. Ne yazık ki pek çok öğrenci ve ebeveyn bunun farkında olamadığı için güvenliği haksız buldu. Olaylar sonrasında tüm mezunların hep bir ağızdan onuncu yıl marşını söylemesi üzerine bu olay çıkaran grubun marşa eşlik etmemesi ve sahneden ayrılması aslında neye hizmet ettiklerini açıklıyordu. 4 yıl boyunca bu grubun yaptığı huzursuzluk yetmezmiş gibi 800 öğrencinin aileleri yanında yapılan bu saygısızlığı kınıyorum. Ne yazıkki organize olamayan 800 kişinin huzuru organize olan 20 kişi tarafından bozuldu. Zamanında gerekli tepki verilseydi bu iş uzamayacaktı. Sırf sosyalist görüntüsü verdikleri için bu tür öğrencileri koruyup kollayan ve üniversitelerde huzurun bozulmasına katkı sağlayan öğretim üyeleri de umarım yarattıkları şeyden utanırlar. Şayet şimdiye dek eğitimi engellemeyip, toplum huzurunu bozmadan ve kamu malına zarar vermeden gerçekleştirdikleri tek bir eylem dahi yok.
Slayt Gösterim 02:39
Slayt Gösterim 583 izlenme - 4 yıl önce Bu Videoyu Youtube Slayt Gösterisi Oluşturma Aracı (http://www.youtube.com/upload) İle Oluşturdum
Feminist Kime Denir - Sarı Mikrofon 03:31
Feminist Kime Denir - Sarı Mikrofon 405 izlenme - 3 yıl önce Feminist nedir sorusuna: Kadın düşmanıdır diyenden, Nasıl bir feminist istediğimizi soranlara, feminist kadınları çok sevenden, nefret edenlere kadar binbir çeşit cevap aldık.
Lice Bahanesiyle Fakülte İşgal Etmek - Kocaeli Üniversitesi 04:26
Lice Bahanesiyle Fakülte İşgal Etmek - Kocaeli Üniversitesi 408 izlenme - 3 yıl önce Lice bahanesiyle bir grup genç Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesini işgal etti ve sınavların yapılmasını engellemeye çalıştı. Güvenlik görevlilerine saldıran ve fakülte içerisinde vandallık yapan gençlere çevik kuvvetin müdahale etmesiyle fakülte kurtarıldı. Öğrenciler aradan saatler sonra ancak sınavlarına girmeyi başarabildi. Videoda vandalizmin doruğa ulaştığı kısımlar videoyu çekenlerce kesilerek sansürlenmek istenmiş. Ancak orada yüzlerce öğrenci bu vandal eyleme şahit oldu. İzleyelim.
Polise Çöp Kovası Fırlatmak - Kocaeli Üniversitesi 02:41
Polise Çöp Kovası Fırlatmak - Kocaeli Üniversitesi 368 izlenme - 3 yıl önce Kocaeli Üniversitesi'nde, okumaya gelen bir grup öğrenci ve polis arasında bir takım tatsızlıklar yaşandı. Tek amacı okumak olan bu bir grup gencin neden polis şiddetine maruz kaldığı anlaşılamadı. Bu okuluna okumaya gelen bir grup gencin arasında yer alan ve olayları hayretler içerisinde izleyen köpekcikler de dikkatlerden kaçmadı. Masum köpekcikler de zaten sağanak yağışın olduğu bir günde polisin tomasından fışkıran sudan da nasibini almış oldu. Sanki yere fırlatılmış gibi estetik bir biçimde tasarlanan çöp kovalarına sahip üniversitede, sular durulmayacağa benziyor.
Kocaeli Üniv Hayko Cepkin--Koçfest 02:30
Kocaeli Üniv Hayko Cepkin--Koçfest 810 izlenme - 10 yıl önce hayko cepkin koçfest sıkı tutun ve fırtınam
Yarından Önce - Kısa Film 04:45
Yarından Önce - Kısa Film 306 izlenme - 3 yıl önce Okuldan arkadaşlarımın geçen sene 'Atık ve Geri Dönüşüm' konulu kısa film yarışmasında 'Atık Yağlar' kategorisinde çekmiş oldukları kısa filmi sizinle paylaşmak isterim.Öncelikli amacım;çevre duyarlılığı konusunda sağlam işler çıkaran arkadaşlarımızı burda tebrik etmek ve bu konularda nacizane önce kendimiz sonrada ülkemiz adına gerekli dersleri çıkarmaktır. Not:Bu film 'Çevre Oscar'ı olarak tanımlanan “Yeşil Kamera” büyük ödülünü kazanmıştır.
Çanakkale Şehitleri Anısına 07:09
Çanakkale Şehitleri Anısına 167 izlenme - 3 yıl önce Merhabalar arkadaşlar, ben bir sinema, tv öğrencisiyim daha öncede burada bir işimi paylaşmıştım zaten. Bu sefer de Çanakkale Şehitleri Anısına bir proje yapmak isteyen Kocaeli Üniversitesi Müzik Kulübüne naçizane şartlarımla yardım etmeye çalıştım ve bir video hazırladık. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Doğa için çal konseptinde bir iş oldu. Umarım beğenirsiniz, şimdiden izleyen arkadaşlara teşekkür ederim.
Kocaeli Üniversitesi - Koüfest & Öğrenci Kulüpleri Fuarı 2014 03:19
Kocaeli Üniversitesi - Koüfest & Öğrenci Kulüpleri Fuarı 2014 247 izlenme - 3 yıl önce 22-26 Eylül 2014 tarihleri arasında , Kocaeli Üniversitesi Öğrenci Kulüpleri Birliği tarafından organize edilen Kulüpler Fuarı & Koufest 2014 ( Güz Şenliği ) etkinlik sonrası filmidir.
Lice Bahanesiyle Fakülte İşgal Etmek 2 - Kocaeli Üniversitesi 06:39
Lice Bahanesiyle Fakülte İşgal Etmek 2 - Kocaeli Üniversitesi 195 izlenme - 3 yıl önce İlk videoda güvenlik güçlerinin sabrını zorlayan işgali izlemiştik. Bu videoda da eylemi gerçekleştiren gençlerin gözaltına alınışını izleyeceğiz.
Kuşum Styla - Kocaeli üniversitesi 03:35
Kuşum Styla - Kocaeli üniversitesi 177 izlenme - 3 yıl önce Efenim Kocaeli üniversitesi öğrencileri, minik kuş şarkısına yeni bir soluk getirmişler. Soluk soluğa izliyoruz.
Yusuf Çiftçioğlu - Şiir Turnalar Cok Fenaaa 04:08
Yusuf Çiftçioğlu - Şiir Turnalar Cok Fenaaa 391 izlenme - 8 yıl önce hayran olmak için sayfamızı ziyaret ediniz teşekkür ederiz.. http//www.facebook.com/yusufciftcioglu
Kocaeli Üniversitesi Öğrenci Servisleri 06:59
Kocaeli Üniversitesi Öğrenci Servisleri 156 izlenme - 4 yıl önce KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ SERVİSLERİ 0533 322 60 33/ 2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İÇİN İSTANBUL-KOCAELİ ARASI ÖĞRENCİ SERVİS KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ AVRUPA ve ANADOLU TÜM KAMPÜS KAYITLARIMIZ İÇİN KARAM MUSTAFA BEY İLE İRTİBATA GEÇMENİZ RİCA OLUNUR 0533 322 60 33
Kürdistan Narası Atan Gruba Polisten Tokat Gibi Cevap 00:56
Kürdistan Narası Atan Gruba Polisten Tokat Gibi Cevap 63 izlenme - 2 yıl önce Kocaeli Üniversitesinde öğrenim gören bir grup, Nevruz kutlaması bahanesiyle terör propagandası yapmaya kalkınca Emniyet Müdürünün "Burada Kürdistan’a methiyeler düzerek kutlama yapamazsınız" cevabını aldı. Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsünde bir grup üniversite öğrencisi Nevruz bahanesiyle sözde kutlama yapmak istedi. Öğrenciler polisin uyarılarını dikkate almayarak eylemlerini sürdürünce, Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Güvenlik Şube Müdürü öğrencilerle konuşmaya gitti.
Atem Totem 01:16
Atem Totem 398 izlenme - 9 yıl önce canı sıkılan bir grup öğrencinin çektiği videodur...
Kocaeli Üniversitesi - Çevre Kamu Spotu 01:05
Kocaeli Üniversitesi - Çevre Kamu Spotu 91 izlenme - 3 yıl önce Kocaeli Üniversitesi, Radyo Televizyon ve Sinema öğrencilerinin çevre konulu kamu spotunu izleyelim efendim.
MikrofonTv - Sevdiğiniz Biri İçin Suç İşler misiniz? 02:03
MikrofonTv - Sevdiğiniz Biri İçin Suç İşler misiniz? 85 izlenme - 3 yıl önce Sevdiğimiz insanlar için her şeyi göze alabileceğimizi söyleriz zaman zaman. Acaba gerçekten çok sevdiğimiz biri için suç dahi işler miyiz? izleyelim, görelim...
Kmyo Öğrencilerinden Anlamlı Proje Dersi 01:51
Kmyo Öğrencilerinden Anlamlı Proje Dersi 173 izlenme - 7 yıl önce kmyo oğrencilerinden anlamli proje dersi
Esselâm Şiir Gecesi Tanıtım Videosu 01:19
Esselâm Şiir Gecesi Tanıtım Videosu 121 izlenme - 4 yıl önce Göklerde son ilâm: Allah bir; bir, İslâm… Lâmelif, Eliflâm; Amanın ya Mevlâm! Esselâm, Esselâm!… Bir insan Bir dava adamı Bir aksiyon eri Bir edebiyatçı Bir Mütefekkir Bir şair Sessiz kalan bir bir neslin en gür sesi..... Kocaeli üniversitesi mezunlar platformu(KOÜMEP) ve kocaeli milli türk talebe birliği(MTTB) ortaklığı ile Üstad Necip fazıl kısakürek'in doğumunun yüzüncü yılı anısına düzelediğimiz ESSELAM ŞİİR DİNLETİSine davetlisiniz. Yer; KOCAELİ ULUSLARARASI GENÇLİK MERKEZİ Tarih : 24 MAYIS 2014 CUMARTESİ Saat: 19:00
Ailesiyle Vedalaşan Araştırma Görevlisi 9. Kattan Atlayarak İntihar Etti 03:14
Ailesiyle Vedalaşan Araştırma Görevlisi 9. Kattan Atlayarak İntihar Etti 39 izlenme - 2 yıl önce Kocaeli Üniversitesi Harita Mühendisliği'nde araştırma görevlisi olarak görev yapan 28 yaşındaki Aydan Menderes, ailesi ile vedalaştıktan sonra kendini 9. kattan boşluğa bıraktı.
 Mezuniyet Töreninde Pankart Açan Gruba Müdahale - Kocaeli Üniversitesi 01:27
Mezuniyet Töreninde Pankart Açan Gruba Müdahale - Kocaeli Üniversitesi 67 izlenme - 4 yıl önce Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi mezuniyet töreninde Lice ile ilgili pankart açan bir grup öğrenciye güvenlik güçleri tarafından müdahale edildi. İlk açılan ve üzerinde "Dersleri Sıfırladık Babacım" yazılan pankarta müdahale etmeyen güvenlik, Lice pankartına müdahale etmek zorunda kaldı. Kitle kazanmak isteyen grup Gezi ve Soma ile ilgili de sloganlar atmaya başladı. Ancak gruptaki kişilerin daha önce yaptığı eylemlerden bilindiği üzere kişiler pkk sempatizanları idi. Ne yazık ki pek çok öğrenci ve ebeveyn bunun farkında olamadığı için güvenliği haksız buldu. Olaylar sonrasında tüm mezunların hep bir ağızdan onuncu yıl marşını söylemesi üzerine bu olay çıkaran grubun marşa eşlik etmemesi ve sahneden ayrılması aslında neye hizmet ettiklerini açıklıyordu. 4 yıl boyunca bu grubun yaptığı huzursuzluk yetmezmiş gibi 800 öğrencinin aileleri yanında yapılan bu saygısızlığı kınıyorum. Ne yazıkki organize olamayan 800 kişinin huzuru organize olan 20 kişi tarafından bozuldu. Zamanında gerekli tepki verilseydi bu iş uzamayacaktı. Sırf sosyalist görüntüsü verdikleri için bu tür öğrencileri koruyup kollayan ve üniversitelerde huzurun bozulmasına katkı sağlayan öğretim üyeleri de umarım yarattıkları şeyden utanırlar. Şayet şimdiye dek eğitimi engellemeyip, toplum huzurunu bozmadan ve kamu malına zarar vermeden gerçekleştirdikleri tek bir eylem dahi yok.
Kartepe Gezii Planıı 05:03
Kartepe Gezii Planıı 71 izlenme - 8 yıl önce
Kocaeli Üniversitesi'nde Eylem Yapan Öğrencilere Müdahale: 15 Gözaltı 03:53
Kocaeli Üniversitesi'nde Eylem Yapan Öğrencilere Müdahale: 15 Gözaltı 2 izlenme - 2 ay önce Kocaeli Üniversitesi'nde eylem yapan öğrencilere müdahale: 15 gözaltıKOCAELİ - Kocaeli Üniversitesi hastane inşaatında meydana gelen ve bir işçinin hayatını kaybetmesi kazayla ilgili basın açıklaması yaptıktan sonra dağılmayan öğrencilere çevik kuvvet ekipleri müdahalede etti.