Hoşgeldiniz!

kocam

Kimin Kocası Bu, Bu Benim Kocam - Yeni Akım 01:12
Kimin Kocası Bu, Bu Benim Kocam - Yeni Akım 25.652 izlenme - 5 yıl önce Sosyal medyayı bir şekilde tımarhaneye çevirmeyi sonunda başardık sayılır. Bu dijital tımarhanenin de son ürünü TikTok isimli uygulamada yayılan "Kimin Kocası Bu, Bu benim Kocam" diye bilinen şarkı. Her zamanki gibi ciddi ciddi yapanı da dalgasını geçeni de var efendim.
Gavatlığın Uç Noktasında Yaşayan Aile 01:52
Gavatlığın Uç Noktasında Yaşayan Aile 22.391 izlenme - 6 yıl önce Emmanuelle filmleri ile büyüyen gavatlık abise ailenin seks yaşamlarında ki çılgın tercihlerini izleyelim.
Kocam Kızıyor Kıyafetimi Değiştireyim - Songül Karlı 00:27
Kocam Kızıyor Kıyafetimi Değiştireyim - Songül Karlı 997 izlenme - 8 yıl önce Songül Karlı canlı yayında "Ben bir gidip üstümü değiştireyim. Rahat edemedim. Kocam çok kızıyormuş, kocam bu boşar moşar" açıklamasından sonra programın diğer sunucusu Uğur Aslan'a programa devam etmesini söyledi ve kıyafetini değiştirmek için ayrıldı. Karlı, daha sonra siyah ve sade bir kıyafetle programa kaldığı yerden devam etti.
Çaybaşılı Derviş - Canım Kocam 03:45
Çaybaşılı Derviş - Canım Kocam 90 izlenme - 1 yıl önce Çaybaşılı Derviş'in, Lust Music Company etiketiyle yayınlanan "Canım Kocam" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik : Derviş TARI Düzenleme : Derviş TARI Mix : Derviş TARI Mastering : Erdal Toprak Solo Klavye : Menemenli Murat Yönetmen : Mehmet Usta Prodüktör : Erdal Toprak Yapım : Lust Music Company Oyuncular : Derin ve Sıla
Acı Umut - Karım Benim Kocam Oldu 01:30
Acı Umut - Karım Benim Kocam Oldu 689 izlenme - 9 yıl önce karısından dayak yiyen,daha fazlasını yememek için evden kaçan adam..
Eyvah Kocam Mutfakta - Flash Tv 01:36
Eyvah Kocam Mutfakta - Flash Tv 351 izlenme - 8 yıl önce Yepyeni bir yarışma programı 20 Ocak'ta FLASH TV ekranlarında başladı... Kendi menünüzü hazırlayın, eşinizle yemeklerinizi yapın. Batuhan Piatti, Kuşum Aydın ve Filiz Taçbaş evinize konuk olup yemeklerinize puan versin... Sonra mı sonrası videoda