Hoşgeldiniz!

kocam

Kimin Kocası Bu, Bu Benim Kocam - Yeni Akım 01:12
Kimin Kocası Bu, Bu Benim Kocam - Yeni Akım 19.701 izlenme - 4 yıl önce Sosyal medyayı bir şekilde tımarhaneye çevirmeyi sonunda başardık sayılır. Bu dijital tımarhanenin de son ürünü TikTok isimli uygulamada yayılan "Kimin Kocası Bu, Bu benim Kocam" diye bilinen şarkı. Her zamanki gibi ciddi ciddi yapanı da dalgasını geçeni de var efendim.
Gavatlığın Uç Noktasında Yaşayan Aile 01:52
Gavatlığın Uç Noktasında Yaşayan Aile 21.792 izlenme - 5 yıl önce Emmanuelle filmleri ile büyüyen gavatlık abise ailenin seks yaşamlarında ki çılgın tercihlerini izleyelim.
Kocam Kızıyor Kıyafetimi Değiştireyim - Songül Karlı 00:27
Kocam Kızıyor Kıyafetimi Değiştireyim - Songül Karlı 947 izlenme - 7 yıl önce Songül Karlı canlı yayında "Ben bir gidip üstümü değiştireyim. Rahat edemedim. Kocam çok kızıyormuş, kocam bu boşar moşar" açıklamasından sonra programın diğer sunucusu Uğur Aslan'a programa devam etmesini söyledi ve kıyafetini değiştirmek için ayrıldı. Karlı, daha sonra siyah ve sade bir kıyafetle programa kaldığı yerden devam etti.
Acı Umut - Karım Benim Kocam Oldu 01:30
Acı Umut - Karım Benim Kocam Oldu 641 izlenme - 7 yıl önce karısından dayak yiyen,daha fazlasını yememek için evden kaçan adam..
Eyvah Kocam Mutfakta - Flash Tv 01:36
Eyvah Kocam Mutfakta - Flash Tv 336 izlenme - 7 yıl önce Yepyeni bir yarışma programı 20 Ocak'ta FLASH TV ekranlarında başladı... Kendi menünüzü hazırlayın, eşinizle yemeklerinizi yapın. Batuhan Piatti, Kuşum Aydın ve Filiz Taçbaş evinize konuk olup yemeklerinize puan versin... Sonra mı sonrası videoda