Hoşgeldiniz!

kocasının

bir kadının kocasının cenaze töreninde yaptığı kon 03:18
bir kadının kocasının cenaze töreninde yaptığı kon 3.816 izlenme - 6 yıl önce
Kocasının Sesini İlk Kez Duyan Kadın 01:09
Kocasının Sesini İlk Kez Duyan Kadın 1.574 izlenme - 3 yıl önce Doğuştan sağır olan kadın, kulağına bağlanan işitme cihazı ile ilk defa kocasının sesini duydu.
Kocasının Üstüne Koca İstiyor 08:52
Kocasının Üstüne Koca İstiyor 1.478 izlenme - 8 yıl önce kocasının üstüne koca istiyor
Kocasının Penisini Kesen Kadın - Cem Yılmaz 02:53
Kocasının Penisini Kesen Kadın - Cem Yılmaz 430 izlenme - 1 yıl önce Çeşitli üniversitelerde konuşma yapan ve öğrencilerin sorularını esprili bir şekilde cevaplayan Cem Yılmaz'ın 'Soru & Cevap' adlı videosundan ufak komik bir bölüm.
Kocasının Sevgilisini Sokak Ortasında Çırılçıplak Soydu! 00:59
Kocasının Sevgilisini Sokak Ortasında Çırılçıplak Soydu! 111 izlenme - 1 yıl önce Sokak ortasında acımasızca dövdüğü kadını bir yandan da çırılçıplak soymaya çalışan gözü dönmüş eşi, çevreden yetişenler sakinleştirmeye çalıştı.Kocasının Sevgilisini Sokak Ortasında Çırılçıplak Soydu!Kocasının Sevgilisini Sokak Ortasında Çırılçıplak Soydu!Kocasının Sevgilisini Sokak Ortasında Çırılçıplak Soydu!Kocasının Sevgilisini Sokak Ortasında Çırılçıplak Soydu!Kocasının Sevgilisini Sokak Ortasında Çırılçıplak Soydu!Kocasının Sevgilisini Sokak Ortasında Çırılçıplak Soydu!Kocasının Sevgilisini Sokak Ortasında Çırılçıplak Soydu!Kocasının Sevgilisini Sokak Ortasında Çırılçıplak Soydu!
kızıp kocasının arabasına çarptı 02:38
kızıp kocasının arabasına çarptı 128 izlenme - 6 yıl önce