Hoşgeldiniz!

kocasının

Saçlarını Kazıtan Kadına Kocasının Tepkisi 00:45
Saçlarını Kazıtan Kadına Kocasının Tepkisi 265 izlenme - 3 ay önce Sosyal medyada paylaşılan bir video büyük aşkın boyutunu gözler önüne serdi Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kocasının Penisini Kesen Kadın - Cem Yılmaz 02:53
Kocasının Penisini Kesen Kadın - Cem Yılmaz 1.345 izlenme - 3 yıl önce Çeşitli üniversitelerde konuşma yapan ve öğrencilerin sorularını esprili bir şekilde cevaplayan Cem Yılmaz'ın 'Soru & Cevap' adlı videosundan ufak komik bir bölüm.
Kocasının Sesini İlk Kez Duyan Kadın 01:09
Kocasının Sesini İlk Kez Duyan Kadın 1.599 izlenme - 5 yıl önce Doğuştan sağır olan kadın, kulağına bağlanan işitme cihazı ile ilk defa kocasının sesini duydu.
Kocasının Üstüne Koca İstiyor 08:52
Kocasının Üstüne Koca İstiyor 1.485 izlenme - 9 yıl önce kocasının üstüne koca istiyor
Kocasının Sevgilisini Sokak Ortasında Çırılçıplak Soydu! 00:59
Kocasının Sevgilisini Sokak Ortasında Çırılçıplak Soydu! 137 izlenme - 3 yıl önce Sokak ortasında acımasızca dövdüğü kadını bir yandan da çırılçıplak soymaya çalışan gözü dönmüş eşi, çevreden yetişenler sakinleştirmeye çalıştı.Kocasının Sevgilisini Sokak Ortasında Çırılçıplak Soydu!Kocasının Sevgilisini Sokak Ortasında Çırılçıplak Soydu!Kocasının Sevgilisini Sokak Ortasında Çırılçıplak Soydu!Kocasının Sevgilisini Sokak Ortasında Çırılçıplak Soydu!Kocasının Sevgilisini Sokak Ortasında Çırılçıplak Soydu!Kocasının Sevgilisini Sokak Ortasında Çırılçıplak Soydu!Kocasının Sevgilisini Sokak Ortasında Çırılçıplak Soydu!Kocasının Sevgilisini Sokak Ortasında Çırılçıplak Soydu!