Hoşgeldiniz!

koçman

Kütahya'nın Kadınlara Özel Taksisi 02:00
Kütahya'nın Kadınlara Özel Taksisi 1.457 izlenme - 8 ay önce Kütahya'nın Emet ilçesinde sadece bayanların kullanılabildiği taksi hizmete girdi. Emet ilçesinde ikamet eden girişimci Nagihan Koçman, araba tutkusunu taksi şoförlüğüne dönüştürdü. 2 aydır bayanlara özel taksi hizmeti veren Nagihan Koçman, taksi şoförlüğü ile birlikte en sevdiği hobisini işe dönüştürdüğünü söyledi. Çok istemesine rağmen eşinin uzun yıllar taksi kullanmasına izin vermediğini söyleyen Koşman, "Şubat ayında meydana gelen ve tüm ülkeyi yasa boğan Özgecan Aslan cinayeti, eşimi çok etkiledi. Yaşanan olay sonrası eşim yanıma gelerek bana artık taksi şoförlüğü yapabileceğimi söyledi. Bizde bütçemizi oluşturup, gerekli izinleri aldıktan sonra, bu mesleğe başladım. Sabah saat yediden akşam on ikiye kadar bayanlara hizmet veriyorum. En çok ise üniversite öğrencileri taksimi tercih ediyor" dedi. YOLCULAR MEMNUN ''KADIN KADINA SOHBET EDİYORUZ'' Sadece bayan müşterilere hizmet veren ve Ailem taksiyi tercih eden 38 yaşındaki ev hanımı Selma Alan, kendisini daha güvende hissettiği için bu taksiyi tercih ettiğini söyledi. Semra Alan, "Yanlış anlaşılmasını istemem, tabi ki diğer taksilerde çok güvenli, ama eşim çalışıyor. O olmadığı zamanlarda, sadece bayanlara hizmet veren taksiyi tercih ediyorum. Şoför bayan olduğu için yolda sohbette edebiliyorum. O zaman yolculuk daha keyifli oluyor" diye konuştu.
Gülşen - Yatcaz Kalkcaz Ordayım Davul Zurna Versiyonu Konserden 05:05
Gülşen - Yatcaz Kalkcaz Ordayım Davul Zurna Versiyonu Konserden 13.741 izlenme - 5 yıl önce Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bahar Şenlikleri Gülşen Konseri'ni Davul Zurna Ekibinin Bastığı Anlar. Gülşen - Yatcaz Kalkcaz Ordayım Davul Zurna Versiyonu
1500 kişi zeybek oynadı! 00:59
1500 kişi zeybek oynadı! 1.792 izlenme - 5 yıl önce Muğlada 1500 üniversite öğrencisi aynı anda zeybek oynadı. Bu görsel şölen karşısında izleyenler adeta büyülendi
Konya  Emirgazi  Koçman İnt Cafe 04:44
Konya Emirgazi Koçman İnt Cafe 724 izlenme - 8 yıl önce konya emirgazi metin çetin koçman
Türkiye'nin İlk Uluslar Arası 'Engelli' Projesi 04:24
Türkiye'nin İlk Uluslar Arası 'Engelli' Projesi 86 izlenme - 10 ay önce Türkiye'nin ilk uluslar arası 'Engelli' projesi Türkiye'de ilk defa Menteşe Kent Konseyi Engelliler Meclisi, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Fizik Tedavi Bölümü öğrencileri ve dünyanın en büyük öğrenci organizasyonu AIESEC ortak projesinde 11 ülkeden 17 yabancı öğrencinin katılımı ile...
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi 1200 Kişilik Ekiple Harman Dalı Oynadı 02:22
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi 1200 Kişilik Ekiple Harman Dalı Oynadı 477 izlenme - 6 yıl önce 2012 yılında gerçekleşen bu gösteri; aynı anda 1200 kişinin Harmandalı oynaması, bu alanda kırılmış bir rekor...
Metin Çetin Koçman 02:48
Metin Çetin Koçman 86 izlenme - 6 yıl önce
metin çetin koçman 03:39
metin çetin koçman 49 izlenme - 6 yıl önce
Türkiye Liselerarası Oryantiring Yarışları 01:58
Türkiye Liselerarası Oryantiring Yarışları 65 izlenme - 3 yıl önce Türkiye Liselerarası Oryantiring Yarışları- Menteşe Yaraş Kent Ormanı'nda gerçekleştirilen ve 30 ilden yaklaşık 350 sporcunun katıldığı şampiyona tamamlandı Muğla'da gerçekleştirilen Türkiye Liselerarası Oryantiring Yarışları, ödül töreniyle sona erdi.
Mskü İlk Doktorlarını Mezun Etti 07:25
Mskü İlk Doktorlarını Mezun Etti 9 izlenme - 11 ay önce MSKÜ ilk doktorlarını mezun etti Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Tıp Fakültesi ilk mezunları verdi.
Polislerle Tartışan Otopark Sahibi, Bıçağı Kalbine Soktu 01:36
Polislerle Tartışan Otopark Sahibi, Bıçağı Kalbine Soktu 44 izlenme - 3 yıl önce Marmaris'te yaptığı trafik kazası sonrası polisle tartıştığı iddia edilen otopark sahibi, sustalı bıçağını kalbine saplayıp kendisini yaraladı.
Turizmde 'Öğrenci-Sektör' Buluşması 05:17
Turizmde 'Öğrenci-Sektör' Buluşması 6 izlenme - 1 yıl önce Turizmde 'Öğrenci-Sektör' buluşması Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Turizm Fakültesinin 11 yıldır sürdürdüğü 'Sektör-Öğrenci Buluşması Fuarı'na 100'ün üzerinde turizm firması katıldı.
Rıdvan Dilmen'den Teknik Direktörlüğe Yeşil Işık 04:03
Rıdvan Dilmen'den Teknik Direktörlüğe Yeşil Işık 6 izlenme - 3 yıl önce Ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, "Gençlerle çalışabileceğim üç-dört yıllık proje olursa sahalara dönebilirim." dedi.