Hoşgeldiniz!

koenigsegg

Koenigsegg Regera'ya Acımasız Sağlamlık Testi! 00:53
Koenigsegg Regera'ya Acımasız Sağlamlık Testi! 2.742 izlenme - 2 ay önce Piyasaya sürülen her otomobil, güvenlik önlemleri gerekçesiyle çarpışma ve çeşitli kaza senaryolarının yer aldığı sağlamlık testlerine tabi tutulurlar. Kısa klipte, aksesuarlarından tamamen arındırılmış bir Ragera’nın ne zalimliklere karşı meydan okuduğunu görüyorsunuz. Yan, ön ve arkadan alınan darbeler, yol girinti ve çıkıntıları gibi engeller, hava yastıkları, camlar ve kaportalar büyük bir özenle teste tabi tutuluyorlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Koenigsegg Agera RS Bugatti'nin 0-400-0 km Hız Rekorunu Kırdı 03:07
Koenigsegg Agera RS Bugatti'nin 0-400-0 km Hız Rekorunu Kırdı 3.212 izlenme - 5 ay önce Bugatti‘nin Chiron modeliyle eylül ayında 0-400-0 kilometre hız aralığını 41.92 saniyede tamamlaması ve dünya hız rekorunu kırmasının üzerinden az bir süre geçmişken rekor yenilenmiş. Danimarka’da bulunan ve 2. Dünya Savaşı sırasında inşa edilen Vandel Havaüssü‘ne giden Koenigsegg ekibi 1341 beygir gücüne sahip 1000 kilowattlık motoru olan Agera RS ile asfalta inmiş. Sıra dışı deneyimde sürücü koltuğunda Koenigsegg'in resmi pilotu Niklas Lilja oturmuş. Koenigsegg CEO’su Christian von Koenigsegg‘in de katılımıyla yapılan rekor denemesinde, 1341 beygir gücündeki Agera RS, 0’dan 400 kilometreye tam 26.88 saniyede çıkmış.
Koenigsegg Agera RS Saatte 457 Km Hıza Ulaştı 06:15
Koenigsegg Agera RS Saatte 457 Km Hıza Ulaştı 3.455 izlenme - 3 ay önce İsveç'li süper spor otomobil markası Koenigsegg Agera RS dünyanın “en hızlı seri üretim” otomobili rekorunun yeni sahibi oldu. ABD’de Nevada çölünde yapılan sürüşlerde saatte 457 km hıza ulaşan araç, 2 turda saatte ortalama 447 kilometre hız yaptı. Koenigsegg Agera RS'e rekoru getiren sürüşü fabrika sürücüsü Niklas Lilja gerçekleştirdi.
Bugatti Veyron'un Pabucunu Dama Atan Araç 02:48
Bugatti Veyron'un Pabucunu Dama Atan Araç 14.603 izlenme - 5 yıl önce Koenigsegg Agera R
Koenigsegg Regera’nın Transformers’a Dönüşme Anı 02:16
Koenigsegg Regera’nın Transformers’a Dönüşme Anı 6.692 izlenme - 2 yıl önce Koenigsegg ismini daha önce duymadıysanız çok bir şey kaçırmış sayılmazsınız. Zira İsveçli otomobil üreticisi, ulaşılması çok zor süper otomobillere imza atıyor. Firmanın Transformers’ı aratmayan en son canavarı Regera gibi. 1500 beygir gücünde hibrit bir motora sahip olan Koenigsegg Regera‘dan yalnızca 80 adet üretilecek. Yaklaşık 2 milyon dolardan alıcı bulması beklenen bu canavara ulaşmak gördüğünüz gibi epey zor. Ancak firmanın yayınladığı videolar sayesinde Regera’nın nasıl bir şeye benzediğini görebiliyoruz. Aynı anda kapıları, camları, spoiler ve kaputu açılan otomobil Transformers’ı aratmayan görüntüler sunuyor. Koenigsegg’in yayınladığı 15’er saniyelik videoları hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.
Bugatti Veyron vs Agera R Koenigsegg Kapışması 09:21
Bugatti Veyron vs Agera R Koenigsegg Kapışması 14.215 izlenme - 4 yıl önce 1200 beygirlik, Gözlerinizi alamayacağınız muhteşem otomobil kapışması.
Koenigsegg One:1 ile Kamyon karşı karşıya 07:25
Koenigsegg One:1 ile Kamyon karşı karşıya 7.060 izlenme - 3 yıl önce Volvo Trucks, ilginç çalışmalarla karşımıza gelmeye devam ediyor. Volvo Trucks son olarak geçtiğimiz günlerde, kamyon ile Koenigsegg One:1’i karşı karşıya getirdi. Bu karşılaştırmada kamyonun pilot koltuğunda ise Tiff Needell oturdu.
Dünyanın En Hızlı Arabası Koenigsegg Agera RS 01:24
Dünyanın En Hızlı Arabası Koenigsegg Agera RS 230 izlenme - 3 ay önce İsveç üretimi Koenigsegg Agera RS, "en hızlı otomobil" rekorunu, Bugatti'yi geçerek kırdı. İsveç'li süper spor otomobil markası Koenigsegg Agera RS dünyanın “en hızlı seri üretim” otomobili rekorunun yeni sahibi oldu. ABD’de Nevada çölünde yapılan sürüşlerde saatte 457 km hıza ulaşan araç, 2 turda saatte ortalama 447 kilometre hız yaptı. Koenigsegg Agera RS'e rekoru getiren sürüşü fabrika sürücüsü Niklas Lilja gerçekleştirdi. Böylece 2010 yılında Fransız Bugatti Veyron Super Sport'un saatte 431 kilometrelik rekoru tarihin tozlu sayfalarındaki yerini aldı.
Koenigsegg Agera R - Nurburgring Pistinde! 03:01
Koenigsegg Agera R - Nurburgring Pistinde! 2.065 izlenme - 6 yıl önce Koenigsegg Agera R, Nurburgring pistinde yaptığı 407 km hız.
Castrol EDGE ve Koenigsegg Titanyum Gücünde! 03:07
Castrol EDGE ve Koenigsegg Titanyum Gücünde! 422 izlenme - 1 yıl önce Yüksek performanslı spor otomobil üreticisi Koenigsegg'in kurucusu C. Von Koenigsegg, Castrol ile nasıl birebir çalışarak iş birliklerini daha da ileriye götürdüklerini anlatıyor. Daha fazlası için; http://www.castrol.com.tr
Need For Speed Rivals Pc - Koenigsegg One:1 Gameplay 04:05
Need For Speed Rivals Pc - Koenigsegg One:1 Gameplay 1.565 izlenme - 4 yıl önce Need for Speed Rivals PC - Koenigsegg One:1 Gameplay
koenigsegg agera concept 02:17
koenigsegg agera concept 1.315 izlenme - 7 yıl önce
Koenigsegg Agera R Hız & Kontrol Testi 00:43
Koenigsegg Agera R Hız & Kontrol Testi 969 izlenme - 3 yıl önce Elemanlar bazılarınca çok da fazla bilinmeyen Köönigsekk'in sürüş testini gerçekleştirmiş, yola tutunma, fren mesafesi ve kontrolüne dair. Bence çoğiyi.
Hem Zengin Hem Mal Olmak 00:37
Hem Zengin Hem Mal Olmak 350 izlenme - 3 yıl önce İnsan hem zengin hem de mal olunca sonuç kötü olabiliyor.Ülkemizde ki magandaların zengin haline yurtdışındaki bu örnekle rastlıyoruz.Bazen araç kullanmak için ehliyet de yetersiz kalıyor.Özellikle altınızda 800 beygirlik bir Koenigsegg CCX varsa ehliyetin yanı sıra Güven Özveri ve Tecrübeye de ihtiyaç oluyor.Kontrolsüz güç, güç değildir.Umarım ölen olmamıştır.
Otomobil: Ne Kadar Ağır O Kadar Güçlü 00:53
Otomobil: Ne Kadar Ağır O Kadar Güçlü 245 izlenme - 4 yıl önce Otomobil: Ne Kadar Ağır O Kadar Güçlü Her yıl sayılı otomobil üreterek sıra dışı çizgisini her daim koruyan Koenigsegg, süper otomobiller için bile rüya oran sayılan beygir gücü/kilogram oranını gerçeğe dönüştürüyor. Ona boş yere “dünyanın ilk mega otomobili” demiyorlar. 2014 yılı içerisinde sadece 6 adet üretilen ve tamamının satışı duyurulduğu anda gerçekleşen Koenigsegg One:1, İsveçli otomobil üreticisinin aynı zamanda bir rüyayı gerçeğe dönüştürmesini simgeliyor. Bu otomobilin beygir gücünün ağırlığa oranı: bire bir. Diğer bir deyişle 2014 model Koenigsegg One:1 sahip olduğu her 1 kg ağırlık için 1 beygir gücü üretiyor. 1341 hp beygir gücüne ve 1341 kg ağırlığa sahip aracın 5 litre hacimli bir V8 motoru bulunuyor. Maksimum hızı saatte 440 kilometrenin üzerinde olan Koenigsegg One:1, gaza bastıktan yaklaşık 20 saniye sonra 400 km/s hızın üzerine çıkmayı başarıyor. Bu hızdayken frene bastığınızda ise durmanız 10 saniye sürüyor. Mega otomobilin bir diğer özelliği ise, dünyanın (her ne kadar altı taneyle sınırlı kalsa da) seri üretimi yapılan ilk 1 Megavat güç üreten aracı olması. İsveç tasarımını her atomunda görkemli biçimde gösteren One:1, günlük kullanımdan veya azami hızından ödün vermeksizin parkur performansını da zirveye taşımayı başarıyor.
Koenigsegg Agera S (Yeni Model 2013) 01:44
Koenigsegg Agera S (Yeni Model 2013) 321 izlenme - 5 yıl önce Bugatti Veyron'un pabucunu dama atan araç...
Castrol EDGE #CloneRival | Koenigsegg One:1 02:47
Castrol EDGE #CloneRival | Koenigsegg One:1 111 izlenme - 2 yıl önce Castrol EDGE Titanyum Denemelerini Sunar: Koenigsegg One:1 sürücüsü Christoffer Nygaard'ın kusursuz rakibi olan kendi klonuna karşı yarışını izleyin. Titanyum gücünde olmak için gerekene sahip olacak mı? Daha fazlası için: http://castrol.com.tr
Koenigsegg Agera R Hız & Kontrol Testi 00:43
Koenigsegg Agera R Hız & Kontrol Testi 143 izlenme - 3 yıl önce Elemanlar bazılarınca çok da fazla bilinmeyen Köönigsekk'in sürüş testini gerçekleştirmiş, yola tutunma, fren mesafesi ve kontrolüne dair. Bence çoğiyi.
4 Milyon Dolarlık Koenigsegg Agera R böyle Parçalandı 00:06
4 Milyon Dolarlık Koenigsegg Agera R böyle Parçalandı 99 izlenme - 2 yıl önce Otomobil dünyası bu kazayı konuşuyor. Özel olarak üretilen Koenigsegg Agera R'ın kullanıcısı geçtiğimiz gün Çin'de yaptığı kazayla aracı parçaladı. Büyük hasar oluşan aracın sürücüsünün sarhoş olduğu söyleniyor. İşte o kaza anı.
arabalar 05:37
arabalar 280 izlenme - 9 yıl önce farkli arabalardan resimler
Agera Test Drive On Dubai Autodrome 02:18
Agera Test Drive On Dubai Autodrome 80 izlenme - 4 yıl önce Agera Test Drive On Dubai Autodrome
Koenigsegg One:1 vs 2015 Volvo FH 03:49
Koenigsegg One:1 vs 2015 Volvo FH 91 izlenme - 3 yıl önce "Daha Fazla Araç İnceleme, Araç Tanıtım, Otomobil Yarışı, Drift (Yanlama) videoları, Araç İç Dizayn videolarına ve Modifiyeli Araçların videolarına www.izlesene.com/seninarabalarin Bağlantısından ulaşabilirsiniz"
Milyon Dolarlık Boya İşi - / Koenigsegg 07:26
Milyon Dolarlık Boya İşi - / Koenigsegg 42 izlenme - 3 yıl önce Daha Fazla Araç İnceleme, Araç Tanıtım, Otomobil Yarışı, Drift (Yanlama) videoları, Araç İç Dizayn videolarına ve Modifiyeli Araçların videolarına www.izlesene.com/seninarabalarin Bağlantısından ulaşabilirsiniz
The 1360HP Heart of the Koenigsegg One:1 - Inside Koenigsegg 05:44
The 1360HP Heart of the Koenigsegg One:1 - Inside Koenigsegg 26 izlenme - 3 yıl önce "Her araba eşsizdir. Bütün eşsiz arabaların bir araya toplandığı egzotik arabalar sayfamıza hoşgeldiniz. Burada birbirinden hızlı, ve zamanına damga vurmuş bütün arabaları bulabileceksiniz. Kanalımızı takip etmeyi unutmayın: http://www.izlesene.com/kanal/egzotikarabalar#/ " Christian von Koenigsegg explains how his team has developed the new Koenigsegg One:1 5.0-liter twin-turbocharged V8 engine which produces 1360 hp and 1371...
Tanıtım: Volvo FH vs Koenigsegg One:1 00:20
Tanıtım: Volvo FH vs Koenigsegg One:1 31 izlenme - 3 yıl önce "Daha Fazla Araç İnceleme, Araç Tanıtım, Otomobil Yarışı, Drift (Yanlama) videoları, Araç İç Dizayn videolarına ve Modifiyeli Araçların videolarına www.izlesene.com/seninarabalarin Bağlantısından ulaşabilirsiniz"
Castrol EDGE #CloneRival | Aston Martin Vulcan & Koenigsegg One:1 Trailer 00:50
Castrol EDGE #CloneRival | Aston Martin Vulcan & Koenigsegg One:1 Trailer 20 izlenme - 2 yıl önce Castrol EDGE ile güçlenen Aston Martin Vulcan ve Koenigsegg One:1, kendi klonlarına karşı yarıştıkları #CloneRival fragmanı ile karşınızda! #SüperOtomobil
Coming Soon: The Koenigsegg One:1 - Geneva Motor Show Trailer 00:56
Coming Soon: The Koenigsegg One:1 - Geneva Motor Show Trailer 12 izlenme - 3 yıl önce "Her araba eşsizdir. Bütün eşsiz arabaların bir araya toplandığı egzotik arabalar sayfamıza hoşgeldiniz. Burada birbirinden hızlı, ve zamanına damga vurmuş bütün arabaları bulabileceksiniz. Kanalımızı takip etmeyi unutmayın: http://www.izlesene.com/kanal/egzotikarabalar#/ " Coming Soon to /DRIVE. The perfect ratio, the Koenigsegg One:1, teased prior to the 2014 Geneva Motor Show.
Koenigsegg Agera Nasıl Yapıldı? 44:49
Koenigsegg Agera Nasıl Yapıldı? 5 izlenme - 1 yıl önce En çekici İsveçli 1994 yılında hayat bulmuş İsveç menşeili otomobil üreticisi. markanın yaratıcısı ve ceo’su ise christian von koenigsegg.Kişiye özel son derece hızlı ve pahalı araç üretmede dünya markaları arasına girmeyi başarmıştır.
The 3D Printed Variable Turbo - /INSIDE KOENIGSEGG 04:48
The 3D Printed Variable Turbo - /INSIDE KOENIGSEGG 9 izlenme - 3 yıl önce "Her araba eşsizdir. Bütün eşsiz arabaların bir araya toplandığı egzotik arabalar sayfamıza hoşgeldiniz. Burada birbirinden hızlı, ve zamanına damga vurmuş bütün arabaları bulabileceksiniz. Kanalımızı takip etmeyi unutmayın: http://www.izlesene.com/kanal/egzotikarabalar#/ " Christian von Koenigsegg showcases the One:1's patented variable turbo, providing the perfect boost for any RPM level. Fully 3D printed, with moving parts pr...
/Inside Koenigsegg Teaser 01:18
/Inside Koenigsegg Teaser 6 izlenme - 3 yıl önce NEW YORK -- January 2, 2013 -- DRIVE, the leading automotive channel on YouTube, today announced a partnership with Swedish hypercar manufacturer Koenigsegg ...