Hoşgeldiniz!

Kök Hücre Videoları İzle

#ÖneÇıkHayatKurtar 00:49
#ÖneÇıkHayatKurtar 811 izlenme - 2 yıl önce Türk Kızılayı ve Sağlık Bakanlığı’nın birlikte yürüttüğü TÜRKÖK projesi kapsamında, Sağlık Bakanlığı Türkiye’nin ilk Kemik İliği Bankası’nı kuruyor. Siz de bağışçı olun, hayat kurtarın.
Saç Ekimi | İsveç Klinik 00:35
Saç Ekimi | İsveç Klinik 667 izlenme - 2 yıl önce saç ekimi, isveç klinik, fue saç ekimi, kök hücre saç ekimi,
Sibel Kula Kok Hucre Tedavisi 08:34
Sibel Kula Kok Hucre Tedavisi 860 izlenme - 3 yıl önce http://imzakampanyam.com/Sibel-Kula-nin-Cin-deki-Kok-Hucre-Tedavisi-imza-kampanyasi http://www.change.org/tr/kampanyalar/genel-saÄŸlık-sigortası-genel-müdürlüğü-sibel-kula-nın-çin-deki-kök-hücre-tedavisi?recruiter=29945161&utm_campaign=twitter_link&utm_medium=twitter Sibel Kula 25 yıldır bir trafik kazası sonucu felç kalmış bir arkadaşımız.Kendisi yurtiçi ve yurtdışında tedavi görmüş fakat bir şekilde hep yarım kalmıştır.Kendisi daha önce Türkiye'de kök hücre tedavisi görmüş,his duyusu gelişmiş ve emekleme aşamasına gelmiştir,ancak tedavisi doktoru tarafından yarım bırakıldığı için eski haline geri dönmüştür. http://www.sibelkula.com/ankaradakikokhucreameliyatim.html Twitter etiketimiz (hashtagimiz) #SibelKula 'dır. Geçtiğimiz günlerde Sağlık Bakanlığı tarafından kendisine buradaki prosedürleri tamamlaması şartıyla Çin'e tedavi için gönderme beyanında bulunulmuştur.İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ndeki kurulda tüm hekimler onay verdiği halde bir beyin cerrahının kök hücre tedavisine inanmadığı gerekçesiyle Sibel'in umutları yarım kalmıştır. Sağlık Bakanlığımızdan ve Türk halkından ricamız Sibel'in sağlığına kavuşma imkanı varken onun elinden tutması çünkü Sibel sağlam 2 el başparmağı ile geçinebilmek için resim çiziyor,kitap yazıyor ve tedavisi mümkün. 25 yıldır inanılmaz bir yaşam mücadelesi vererek pek çok mucizeyi gerçekleştirmeye, yıllarca çektiği bütün acılara, zorluklara rağmen içindeki inanç, istek ve başarma azmi sayesinde; ayakta gezen, dolaşan, amaçsız, iradesiz, kararsız, başarma azmi olmayan sağlıklı insanlara ve engelli duruma düşüp hayattan umudunu kesen hasta insanlara iyi yönde örnek olup onlara umut aşılamaya, onları hayata bağlamaya çalıştı. Kendisinin tasarladığı websitesi: http://www.sibelkula.com/anasayfa.html LÜTFEN SİBEL'İN UMUDU OLUN!
Kök Hücre Bağışı Nasıl Yapılır? 04:28
Kök Hücre Bağışı Nasıl Yapılır? 652 izlenme - 2 yıl önce Son zamanlarda sosyal medyada ve tv programlarında sıkça yer alan bir konu olan kök hücre bağışı ile ilgili aklımda bir soru vardı: Bağış yapan kişide sağlık problemi oluyor mu? Bu videoda soruma cevap buldum ve sizinle paylaşmak istedim.
Kök Hücre Nakli ile Yumurta Elde Edebilmek 02:02
Kök Hücre Nakli ile Yumurta Elde Edebilmek 1.170 izlenme - 5 yıl önce Bilim adamlarından doğurganlık konusunda büyük gelişme. Kök hücresinden yumurta elde edilebilecek.. Prof.Dr.Bülent TIRAŞ'tan bu buluş ile ilgili açıklamalar.
Kök Hücre 03:53
Kök Hücre 245 izlenme - 3 yıl önce Kök Hücre
Emin Çapa: İnsanlık Tarihinin Kırılma Anı 09:36
Emin Çapa: İnsanlık Tarihinin Kırılma Anı 385 izlenme - 2 yıl önce Emin Çapa İstanbul Üniversitesi'nde gazetecilik okudu. Lisansüstü eğitimlerinin ikisini de AB üzerine yaptı. 1989 yılında ilk kez "kadrolu ekonomi muhabiri" olarak Tempo dergisinde ekonomi muhabiri olarak çalıştı. Gemi Mühendisleri Odası'nda Oda Müdürlüğü yaptı... http://www.indekskonusmaciajansi.com/konusmaci/123/emin-capa
Beşiktaşlılar lösemili çocuklar için kan verdi 04:18
Beşiktaşlılar lösemili çocuklar için kan verdi 243 izlenme - 2 yıl önce Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Beşiktaş Taraftarları Derneği kök hücre bekleyen lösemili çocuklar için kan bağışı kampanyası düzenlendi. 160 ünite kan toplanan kampanyada 54 kişide kök hücre için bağışta bulundu.
Kök Hücre ile Saç Ekimi Yapılması  Op Dr Ali Mezdeği 03:00
Kök Hücre ile Saç Ekimi Yapılması Op Dr Ali Mezdeği 421 izlenme - 5 yıl önce Kök hücre ile yapılan saç ekimi hakkında op dr ali mezdeği bilgiler veriyor. Telefon : 00 90 212 241 3 241 Adres : Valikonağı Cad. Atabey Apartmanı No : 81 Daire 4 Nişantaşı / İstanbul
Kök Hücre İle Yüz Estetiği Tedavisi 01:36
Kök Hücre İle Yüz Estetiği Tedavisi 279 izlenme - 4 yıl önce Yüz Estetiğinde Tedavi Nasıl Yapılır? Kök Hücre İle Yüz Estetiği Tedavisi
Doğum Çatlağı Tedavisinde Kök Hücre Nanofat Uygulaması -  Ahmet Karacalar Prof. Dr. 01:18
Doğum Çatlağı Tedavisinde Kök Hücre Nanofat Uygulaması - Ahmet Karacalar Prof. Dr. 60 izlenme - 1 yıl önce Deri çatlaklarının tedavisinde hücresel tadaviler ve özellikle kök kücre nanofat uygulamaları güvenilir olması yanında tamir edici etkisi ile öne çıkmaktadır.
Kök Hücre İle Saç Ekimi 00:20
Kök Hücre İle Saç Ekimi 110 izlenme - 2 yıl önce saç ekimi, isveç klinik, fue saç ekimi, kök hücre saç ekimi,
Kulak Arkasından Kök Hücre 01:04
Kulak Arkasından Kök Hücre 188 izlenme - 5 yıl önce Kulak arkasından kök hücre - Prof Dr Ahmet Karacalar
Kök hücre tedavisinin yan etkileri nelerdir? 06:45
Kök hücre tedavisinin yan etkileri nelerdir? 97 izlenme - 2 yıl önce Bozulan bir organın onarılması amacıyla gerçekleştirilen kök hücre naklinin herhangi bir yan etkisi olmaz. Ancak kemik iliği naklinde yapılan kök hücre naklinde durum değişir. Bu işlemde yüksek doz kemoterapi alınması önemli sorunlara yol açabilir. Kemik iliğinin reddi söz konusu olabilir. Vericinin alıcıda reaksiyona yol açması da ortaya çıkabilecek yan etkilerden biridir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sibel Kula Kök Hücre Tedavisi 08:34
Sibel Kula Kök Hücre Tedavisi 137 izlenme - 3 yıl önce Sibel Kula 25 Yıldır Bir Trafik Kazası Sonucu Felç Kalmış Bir Arkadaşımız.kendisi Yurtiçi Ve Yurtdışında Tedavi Görmüş Fakat Bir Şekilde Hep Yarım Kalmıştır.kendisi Daha Önce Türkiye'de Kök Hücre Tedavisi Görmüş,his Duyusu Gelişmiş Ve Emekleme Aşamasına Gelmiştir,ancak Tedavisi Doktoru Tarafından Yarım Bırakıldığı İçin Eski Haline Geri Dönmüştür. http://www.sibelkula.com/ankaradakikokhucreameliyatim.html twitter Etiketimiz (hashtagimiz) #sibelkula 'dır. geçtiğimiz Günlerde Sağlık Bakanlığı Tarafından Kendisine Buradaki Prosedürleri Tamamlaması Şartıyla Çin'e Tedavi İçin Gönderme Beyanında Bulunulmuştur.izmir Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi'ndeki Kurulda Tüm Hekimler Onay Verdiği Halde Bir Beyin Cerrahının Kök Hücre Tedavisine İnanmadığı Gerekçesiyle Sibel'in Umutları Yarım Kalmıştır. Sağlık Bakanlığımızdan Ve Türk Halkından Ricamız Sibel'in Sağlığına Kavuşma İmkanı Varken Onun Elinden Tutması Çünkü Sibel Sağlam 2 El Başparmağı İle Geçinebilmek İçin Resim Çiziyor,kitap Yazıyor Ve Tedavisi Mümkün. 25 Yıldır İnanılmaz Bir Yaşam Mücadelesi Vererek Pek Çok Mucizeyi Gerçekleştirmeye, Yıllarca Çektiği Bütün Acılara, Zorluklara Rağmen İçindeki İnanç, İstek Ve Başarma Azmi Sayesinde; Ayakta Gezen, Dolaşan, Amaçsız, İradesiz, Kararsız, Başarma Azmi Olmayan Sağlıklı İnsanlara Ve Engelli Duruma Düşüp Hayattan Umudunu Kesen Hasta İnsanlara İyi Yönde Örnek Olup Onlara Umut Aşılamaya, Onları Hayata Bağlamaya Çalıştı. kendisinin Tasarladığı Websitesi: Http://www.sibelkula.com/anasayfa.html Lütfen Sibel'in Umudu Olun!
İsveç Klinik Saç Ekimi Yaptıran Türk Ünlüler 01:30
İsveç Klinik Saç Ekimi Yaptıran Türk Ünlüler 68 izlenme - 1 yıl önce Saç Ekimi Yaptıran Türk Ünlüler
Kök hücre nakli sonrası hasta nelere dikkat etmeli? 04:44
Kök hücre nakli sonrası hasta nelere dikkat etmeli? 76 izlenme - 2 yıl önce Kök hücre nakli sonrası dikkat edilmesi gerekenler, hastanın bulunduğu evreye göre değişkenlik gösterir. Hastanın taburcu olduktan sonraki ilk yüz gün boyunca aile bireyleri dahil herkesten izole olması gerekir. Yalnızca pişmiş gıdalar tüketmesi, çiğ besinlerden uzak durması büyük önem taşır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hücrenin Karmaşıklığı - A9 Tv 02:15
Hücrenin Karmaşıklığı - A9 Tv 6 izlenme - 4 hafta önce Katıldığımız bu konferans sayesinde Harun Yahya hakkında gittikçe daha fazla şey öğreniyorum. Sayın Yahya'yı birkaç senedir tanıyorum ve takip ediyorum. Amerika'da Müslüman bir yaratılışçı olarak bir üne sahip. Yazdığı Yaratılış Atlası isimli kitabın da varlığından haberdarım. Harika bir kitap. Bu kitap, fosil kayıtlarına baktığımızda evrimi değil, değişmezlik durumunu gördüğümüzü çok güçlü bir şekilde anlatıyor. Sayın Yahya hakkında daha çok şey öğreniyorum ve onu daha iyi tanıyabilmeme imkan veren bu fırsat için de minnettarım. Yaratılışı bilimle halka anlatan, evrim sistemine karşı soru soran, meydan okuyan kişiler benim müttefikimdir.  Çünkü benim de çalışmalarımda kullandığım ortak bir amaca, ortak bir hedefe sahibiz. Bu yüzden Sayın Yahya ile daha iyi ve daha derin bir ilişki kurmak için sabırsızlanıyorum ve ne yaptığına dair daha fazla bilgi edinmek için can atıyorum. Bence, yaratılışa inanan her insanın evrimsel paradigmayı gerçekten anlamak için çaba sarf etmesi ve bu bakış açısını benimseyen bilim adamlarının neden bu görüşe sahip olduklarını ve hangi kanıtlara sahip olduklarını iddia ettiklerini bilmesi gerekir. Böyle bir anlayışa ulaştıktan sonra ancak bunlara cevap verebilecek bilgi ve kapasiteye sahip olabilirler. Dolayısıyla işin esası, bilim hakkında elinizden geldiğince bilgi edinmek ve evrimci biyologların neden bu şekilde düşündüklerini öğrenmektir. Ama aynı zamanda evrim teorisinin zayıflıklarını ortaya çıkaran, bunları gösteren ve doğadaki yaratılış delilerini kanıtlarıyla gösteren yaratılışçıların çalışmalarını da okumalıdırlar. http://www.a9.com.tr/izle/249026/Kisa-filmler---Mutlaka-izleyin/Hucrenin-Karmasikligi A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Kök Hücre Beden Haritası - Prof Dr Ahmet Karacalar 01:04
Kök Hücre Beden Haritası - Prof Dr Ahmet Karacalar 196 izlenme - 5 yıl önce Yağ dokusu en iyi kök hücre kaynağı. Kök hücre ise gençleşme ve yenilenme için çok güçlü hücreler. Bu hücreleri elde etmek için bedenin yağ haritasını çıkarmak gerekli. facebook.com/ahmetkaracalarestetik
Ucuz ama kaliteli saç ekimi nerelerde yaptırılır? 00:22
Ucuz ama kaliteli saç ekimi nerelerde yaptırılır? 91 izlenme - 2 yıl önce Ucuz saç ekimi 2016 Ucuz saç ekimi 2016,ucuz saç ekimi,saç ekimi fiyatı, saç ekimi fiyatları 2016,kök hücre saç ekimi,isveç klinik
Picosil (picosure) nedir? - Dr. Hüseyin Tırman 01:54
Picosil (picosure) nedir? - Dr. Hüseyin Tırman 77 izlenme - 2 yıl önce PicoSil, lazer enerjisini saniyenin trilyonda biri kadar ultra kısa atımlarla cilde iletir. Sadece ultra kısa atım süresi fotomekanik etki yaratır. Nanosaniye lazerler fototermal etki ile pigment ve etrafını çevreleyen dokuya ısı ileterek uygulama yaparlar. PicoSil ile çevre dokuya zarar vermeden pigmenti vücuttan kolayca elimine edilecek şekilde parçalar. Dr. Hüseyin Tırman Medikal Estetik Hekimi Adres: UPHİLL COURT TOWERS Barbaros Mahallesi A1 A Blok Kat:12 D:69 -70 Batı Ataşehir - İstanbul Telefon: 0 216 688 35 87 web: http://www.drhuseyintirman.com/ facebook.com/drhuseyinn twitter.com/drhuseyintirman instagram.com/drhuseyintirman
Kök Hücre İle Meme Büyütme Ve Dirileştirme - Prof Dr Ahmet Karacalar 01:39
Kök Hücre İle Meme Büyütme Ve Dirileştirme - Prof Dr Ahmet Karacalar 90 izlenme - 3 yıl önce Kök hücre enjeksiyonu, meme büyütmede özellikle yağ rezervi fazla olan kişilerde silikonla büyütmeye çok iyi bir alternatif olduğu bilimsel olarak kabul edilmektedir. Dikişsiz ve doğal bir şekilde bir ya da iki beden büyümeye yardımcı olur. Üstelik yağ alınan yerlerde de şekillenme yapacağı için işlem tam bir beden heykeltıraşlığıdır. Bir diğer önemli avantajı da ortaya çıkmaya başladı. Özellikle doğum sonrası meme üstünün boşalmasına bağlı yalancı meme sarkmalarında da bu sorunu kesi olmadan çözebiliyor. Kilo verme ya da yaşa bağlı memedeki gevşeme sorununu giderir ve memeyi dirileştirir. Meme dikleştirme ve dirileştirme içinde kök hücrenin etkisi ve yararları giderek daha çok farkedilmektedir. Detay : http://ahmetkaracalar.com/kok-hucre-ile-meme-diklestirme/
Fibrocell (Kök Hücre) Yöntemi nedir? - Dr. Hüseyin Tırman 01:33
Fibrocell (Kök Hücre) Yöntemi nedir? - Dr. Hüseyin Tırman 60 izlenme - 2 yıl önce FIBROCELL, hastanın kendi fibroblast hücrelerinin çoğaltılarak tedavi amaçlı kullanılması tekniğidir. FIBROCELL tekniğinde, öncelikle hastanın kulak arkasından 3 mm. çapında bir doku örneği punch biyopsi ile alınır. Alınan biyopsi, gelişmiş ileri teknoloji laboratuar şartlarında otolog hücre kültürleri vasıtasıyla özel bir işleme tabi tutulur ve fibroblast hücreleri üretilir. 4 hafta sonunda, fibroblast hücreleri uygulamaya hazır hale gelir. Uygulama 3 seans halinde yapılır ve her seansta hastanın cildine 20 – 40 milyon arası fibroblast hücresi enjekte edilir. Toplamda hastanın cildine ortalama 100 milyon fibroblast hücresi verilmiş olur. Cilde enjekte edilen genç ve taze fibroblast hücreleri, bırakıldıkları bölgede faaliyete geçerek kollajen ve elastin üretimi yaparlar; ciltte kuvvetli bir antiaging aktivite göstererek cildi sıkılaştırırlar. Genel anlamda bir cilt gençleştirme ve canlandırma etkisi sağlanmış olur. Dr. Hüseyin Tırman Medikal Estetik Hekimi Adres: UPHİLL COURT TOWERS Barbaros Mahallesi A1 A Blok Kat:12 D:69 -70 Batı Ataşehir - İstanbul Telefon: 0 216 688 35 87 web: http://www.drhuseyintirman.com/ facebook.com/drhuseyinn twitter.com/drhuseyintirman instagram.com/drhuseyintirman
Saç ekiminde kök hücre tedavisi ne aşamada? 00:47
Saç ekiminde kök hücre tedavisi ne aşamada? 52 izlenme - 1 yıl önce Saç ekiminde kök hücre ve klonlama gibi yöntemler henüz deneysel aşamadadır ve rutin kullanıma henüz girmemiştir. Donör alanı yetersiz olan veya donör alanından saç kökü alınmasını istemeyen hastalarımız için çok önemli bir seçenek oluşturacağını düşünüyoruz.
Op Dr Mustafa Ali Yanık PRP ve Yüzde Yapılan Ameliyatsız Gençleştirme Yöntemleri ile İlgili Bilgi Ve 04:07
Op Dr Mustafa Ali Yanık PRP ve Yüzde Yapılan Ameliyatsız Gençleştirme Yöntemleri ile İlgili Bilgi Ve 122 izlenme - 4 yıl önce PRP nedir? PRP ile yapılabilecek değişiklikler nelerdir? PRP nasıl etki eder? PRP tedavisiyle yüz gençleştirme nasıl olur?
Altın Frekans Yöntemi nedir? - Dr. Hüseyin Tırman 01:16
Altın Frekans Yöntemi nedir? - Dr. Hüseyin Tırman 51 izlenme - 2 yıl önce Altın İğneli Radyo frekans Uygulamasında Radyo frekans cihazının altın iğneli başlığı cilde temas ettirildiğinde mikro iğneler otomatik olarak ayarlanan derinlikte cilt içerisine ani bir giriş yapar. Çok sayıdaki altın uçlu mikro iğnelerle cilt üstünde fraksiyonel mikro delikler oluşturur ve sadece iğne ucundan gönderilen cilt üstüne temas etmeyen radyo frekans ile dermiste kollajen ve elastin üretimi tetiklenirken, epidermis ve yüzeyel cilt tabakalarına potansiyel termal hasar verilmez. Amaç verilebilecek en yüksek enerjileri deriye bir zarar vermeden doğrudan cilt altına ulaştırmaktır. Dr. Hüseyin Tırman Medikal Estetik Hekimi Adres: UPHİLL COURT TOWERS Barbaros Mahallesi A1 A Blok Kat:12 D:69 -70 Batı Ataşehir - İstanbul Telefon: 0 216 688 35 87 web: http://www.drhuseyintirman.com/ facebook.com/drhuseyinn twitter.com/drhuseyintirman instagram.com/drhuseyintirman
Ultherapy yöntemi nedir? - Dr. Hüseyin Tırman 01:57
Ultherapy yöntemi nedir? - Dr. Hüseyin Tırman 38 izlenme - 2 yıl önce Ultherapy, lazer teknolojilerinin çözemediği, sadece cerrahi operasyonlarla başarılabilen yüz germe operasyonunu enjeksiyonsuz, iyileşme sürecine ihtiyaç duyulmadan, risksiz çözebilen yepyeni bir teknoloji. Tüm yüz için 30 dakika süren ultera uygulamasının ardından, uygulamanın yapıldığı kişiler günlük aktivitelerine hemen dönebilmektedirler. Ultheraphy sisteminde kullanılan ‘Deepsea’ adı verilen teknoloji de ‘fokusultrasound’ ile cildin alt tabakalarında ‘sıcak noktalar’ yaratılıyor. Bu sayede cilt kendi onarım sürecini oluşturarak yeni collagen üretimine başlıyor ve ciltte sıkılaşma ve ‘lifting’ etkisi kendini göstermeye başlıyor. Uygulamanın hemen ardından toparlanmaya başlayan cilt istenen ideal görünüme 3 ayın sonunda ulaşıyor. Tek bir uygulamanın ardından elde edilen sonuç en az bir sene boyunca muhafaza ediliyor. Dr. Hüseyin Tırman Medikal Estetik Hekimi Adres: UPHİLL COURT TOWERS Barbaros Mahallesi A1 A Blok Kat:12 D:69 -70 Batı Ataşehir - İstanbul Telefon: 0 216 688 35 87 web: http://www.drhuseyintirman.com/ facebook.com/drhuseyinn twitter.com/drhuseyintirman instagram.com/drhuseyintirman
Plazma Terapi ( D.A.S) yöntemi nedir? - Dr. Hüseyin Tırman 00:57
Plazma Terapi ( D.A.S) yöntemi nedir? - Dr. Hüseyin Tırman 37 izlenme - 2 yıl önce İtalya'da geliştirilen en yeni teknoloji D.A.S. maddenin 4. hali olan plazma enerjisi ile çalışır. 5 farklı enerji ve frekans seviyesi ile çalışan bu teknoloji ile yüksek doku kontraksiyonu ve selektif kesim sağlanır. Benin neoplazma, lokal esneklik kaybı gibi dermal kusurları küçük bir dokunuşla tedavi eder (acısız, kanamasız ve yara oluşturmadan) D.A.S. her yerde kullanıma uygun, elde taşınabilir ergonomik bir tasarıma sahiptir. Tedavi Alanları -Dudak üstü çizgileri -Kırışıklıklar -Çatlaklar -Akne yaraları -Cilt elastikiyet kaybı -Göz çevresi ve göz altı elastikiyet kaybı -Viral siğiller -Cilt renk düzensizlikleri -Ameliyatsız göz kapağı estetiği Dr. Hüseyin Tırman Medikal Estetik Hekimi Adres: UPHİLL COURT TOWERS Barbaros Mahallesi A1 A Blok Kat:12 D:69 -70 Batı Ataşehir - İstanbul Telefon: 0 216 688 35 87 web: http://www.drhuseyintirman.com/ facebook.com/drhuseyinn twitter.com/drhuseyintirman instagram.com/drhuseyintirman
İdrardan Yeni Diş Üretildi 01:19
İdrardan Yeni Diş Üretildi 53 izlenme - 4 yıl önce Cell Regeneration Journal Dergisinde Yayımlanan Habere Göre İnsan İdrarından Alınan Kök Hücreler Diş Benzeri Ufak Oluşumlara Dönüştürüldü.
Gençlik ışığı ( LED Terapi) nedir? - Dr. Hüseyin Tırman 01:16
Gençlik ışığı ( LED Terapi) nedir? - Dr. Hüseyin Tırman 33 izlenme - 2 yıl önce Fotodinamik Terapiler/Omnilux OMNILUX REVIVE & PLUS& BLUE: Cilt yaşlanmasını yavaşlatmaya yönelik olan anti-aging uygulamalar arasında son yıllarda ön plana çıkan gelişmelerden biri de LED (Light Emitting Diodes-ışık yayan diyot) teknolojisine dayalı bir uygulama olan Omnilux ’dür. Cildin çeşitli problemlerine karşı savaşan ağrısız bir uygulama olan Omnilux'un farklı amaçlara yönelik kullanılabilen üç ayrı tipi bulunmaktadır; Omnilux Blue - akne ve aktinik keratoz tedavisi; Omnilux Revive Red - cilt yenilemesi, akne tedavisinde Blue ile beraber; Omnilux Plus - cilt yenilemede Revive Red ile beraber, yara iyileşmesi; OMNILUX BLUE Özellikle akne tedavisinde kullanılan yöntemlerden biridir. Yaz aylarında güneşin etkisiyle akne oluşumu azalmakta, fakat ultraviyole ışınları nedeniyle de cilt yaşlanması gerçekleşmektedir. Bu nedenle hem akne oluşumunu engelleyen ve hem de ultraviyole ışını olmayan Omnilux Blue ile daha sağlıklı, genç ve ışıltılı bir cilde kavuşabilirsiniz. Herhangi bir yan etkisi olmayan Omnilux Blue ışınları, akne oluşumuna neden olan bakteriyi yok ederek akne belirtilerinin iyileştirilmesini sağlamaktadır. OMNILUX REVIVE Omnılux Revive yaklaşık on iki yıl süren bilimsel araştırmalar sonucunda bulunmuş olan bir sistemdir. Bu ışık vücudun destek dokusunun onarımı ve yenilenmesinden sorumlu hücresel mekanizmaları harekete geçirerek yaşlanma süreciyle savaşmakta ve cildin kan dolaşımını arttırmaya yardımcı olmaktadır. Omnilux Revive özellikle mat, yorgun ve çevre koşullarından etkilenmiş koyu renk ciltler için uygundur. Bu ciltlerde kolajen üretimi desteklenmiş olur. Omnilux Revive cildin gençleştirilmesinde olduğu kadar; psoriasis, vitiligo ve bazı cilt kanseri türlerinde de kullanılmaktadır. OMNILUX PLUS Omnilux plus; hem cilt yenilenmesinde ve hem de yara iyileşmesinde uygulanmaktadır. Yapılan çalışmalar; eklem ve kas ağrıları, artirit, kas spazmları ve lokal kan dolaşımının sağlanması gibi pek çok rahatsızlıkta Omnilux Plus’ın etkili olduğunu göstermektedir. Omnilux Revive ile birlikte uygulamalar sonucunda 9-12 haftayı takiben cilt yüzeyinde olumlu değişimler, ince çizgilerin azalması ve cildin daha parlak ve ışıltılı görünmesi sağlanmaktadır. Omnilux uygulamaları tamamen ağrısızdır. Tedavi esnasında ışığın etkilediği tüm cilt alanında yalnızca hoş bir ılıklık hissedilir. Dr. Hüseyin Tırman Medikal Estetik Hekimi Adres: UPHİLL COURT TOWERS Barbaros Mahallesi A1 A Blok Kat:12 D:69 -70 Batı Ataşehir - İstanbul Telefon: 0 216 688 35 87 web: http://www.drhuseyintirman.com/ facebook.com/drhuseyinn twitter.com/drhuseyintirman instagram.com/drhuseyintirman