Hoşgeldiniz!

köken

Aşkın Evrimine Genel Bir Bakış 08:07
Aşkın Evrimine Genel Bir Bakış 1.561 izlenme - 10 ay önce Bu videomuzda aşkın biyolojik kökenlerine ve evrimine genel bir bakış atıp, insan türüne özellikle sekse ulaşmak konusunda nasıl bir avantaj sağlamış olabileceğini anladıktan sonra, kısaca kültürel boyutlarına da göz atacağız. Konuyla ilgili çok daha detaylı bilgiler için: 1) Aşkın Evrimi ve Neden, Nasıl Aşık Olduğumuz Üzerine... (http://evrimagaci.org/makale/398/) 2) Aşkın Evriminin Psikolojik Temelleri (http://evrimagaci.org/makale/513)
Biz Kendisini Kürt Kökenli Zannediyorduk, Kurt Kökenli Çıktı 00:51
Biz Kendisini Kürt Kökenli Zannediyorduk, Kurt Kökenli Çıktı 1.425 izlenme - 3 yıl önce Partisinin seçim çalışmaları kapsamında Siirt Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen mitingde konuşan BDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş Kılıçdaroğlu nun bozkurt işareti yapmasını eleştirdi.
origin of mewtwo-mewtwo'nun kökeni-tr altyazı 10:25
origin of mewtwo-mewtwo'nun kökeni-tr altyazı 1.087 izlenme - 6 yıl önce Pokemon özel serilerinden biri. Çeviren ve düzenleyen arkadaşın eline sağlık. Bölümü indirmek ve daha fazlası için www.pokemonturkiye.com - For downloading and more click www.pokemonturkiye.com
çağdaş köken - gördüğüme sevindim . 01:49
çağdaş köken - gördüğüme sevindim . 1.067 izlenme - 6 yıl önce çağdaş köken - gördüğüme sevindim .
Oktay Sinanoğlu ile  Kürtler ve Türklük  Üzerine Söyleşi 04:15
Oktay Sinanoğlu ile Kürtler ve Türklük Üzerine Söyleşi 158 izlenme - 1 yıl önce Kürtlük ve Türklük kavramlarının Oktay Sinanoğlu'nun yaşam felsefesi olan "GÖNÜL" den ibaret olduğunu kendi ağzından dinliyoruz, ülkenin kalkınması için bu gibi aydınlara ihtiyacı var sadece. İyi seyirler
Orucun Kökeni Güneşe Tapma 08:54
Orucun Kökeni Güneşe Tapma 49 izlenme - 1 yıl önce Orucun islama nerden girdiğini, daha önce hangi toplumlarda görüldüğünü inceledik. Bu videonun amacı islamın aslında diğer dini inançlardan etkilenerek ortaya çıktığını insanlara anlatmaktır.
Ozan Ali Köken Plaket Töreni 00:26
Ozan Ali Köken Plaket Töreni 153 izlenme - 5 yıl önce körfez gazetesi gecesi plaket töreni
 Bilim Yaşamın Kökenini Açıklayabilir mi? 06:47
Bilim Yaşamın Kökenini Açıklayabilir mi? 83 izlenme - 3 yıl önce Evrim Ağacı'nın çeviri ve dublajını yaptığı video, yaşamın kökenine ilişkin bilimin aradığı cevapları basit bir şekilde açıklamış.unutmadan söyleyeyim; din, sorularınızı cevaplamaz sadece soru sormamanızı sağlar.
Cengiz Köken 03:21
Cengiz Köken 94 izlenme - 6 yıl önce Anlayana ..
Emin Köken - Bahçeye Ektim Çilek Aşk Müzik 2010 02:52
Emin Köken - Bahçeye Ektim Çilek Aşk Müzik 2010 1 izlenme - 3 ay önce
Emin Köken - Bahçeye Ektim Çilek 02:52
Emin Köken - Bahçeye Ektim Çilek 1 izlenme - 4 ay önce EMİN KÖKEN - BAHÇEYE EKTİM ÇİLEK - AŞK MÜZİK 2010
Orucun Kökeni - Güneşe Tapma 08:54
Orucun Kökeni - Güneşe Tapma 1 izlenme - 12 ay önce Orucun islama nerden girdiğini, daha önce hangi toplumlarda görüldüğünü inceledik. Bu videonun amacı islamın aslında diğer dini inançlardan etkilenerek ortaya çıktığını insanlara anlatmaktır.