Hoşgeldiniz!

kokmak

Koltuk Altınızı Koklayabilir Miyim? 03:05
Koltuk Altınızı Koklayabilir Miyim? 5.269 izlenme - 2 yıl önce Sokağa çıkıp erkek kadın fark etmeden yanlarına yaklaşan bu genç, yabancı insanlara ilginç bir teklifte bulunur. Koltuk altınızı koklayabilir miyim?
Öldür Beni Anne Bende Toprak Kokmak İstiyorum 08:55
Öldür Beni Anne Bende Toprak Kokmak İstiyorum 11.758 izlenme - 9 yıl önce % 100 duygusal lütfen kalbi olan izlemesin etkilenmemek elde değil
Justin Bieber - Türk Kızları Ter Kokuyor 01:07
Justin Bieber - Türk Kızları Ter Kokuyor 2.329 izlenme - 4 yıl önce Justin Bieber konseri sonrası eğlenci amaçlı yapılan videolar dönmeye başladı. Biz de alkışlarlayaşıyorum ailesine bunu izletmekten gurur duyarız. Bilmiyorum duymayadabiliriz de...
En Kötü Kokan 10 Hayvan 03:36
En Kötü Kokan 10 Hayvan 1.136 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın En Kötü ve Pis Kokan 10 Hayvan Türü 10 - Wolwerine - Kutup porsuğu - Kokarca Ayı Kuzey ülkelerinin en cüretkâr, en hırsız ve en kurnaz hayvanlarından biri. Sansargillerden olmasına rağmen küçük kahverengi bir ayıyı andırır. Bu sebeple kokarca ayı olarak da tanınır.Kuzey Amerika ve Avrupa ormanlarında çok nadiren görülen volverin, korku nedir bilmeyen amansız bir kâtildir. Kavga esnâsında terör estirir. Çok keskin bir kokuya sahip olduğu için etrafına her canlı yaklaşamaz.Bölgesini işaretlemek için kötü koku bırakır. 9 - inekler İnekler aşırı miktarda metan gazı ürettiği için en pis kokan hayvanlar arasındadır. 8 - Adelie Penguenleri Dışkısını mermi gibi atar. Dışkısı aşırı kötü kokar ve tüylerini temizlemek için kullanır. 7- Karafatma Türkiyede halk dilinde yerel olarak karaheççe, kara böcek, osurgan böceği , tıstan adıyla anılır. En tipik savunma hareketleri arka ayakları üzerine vücüdunun alt bölümünü kaldırıp karın ucunu yukarı doğru uzatmaları ve savunma silahı olan kötü kokuyu salmalarıdır. 6- Akbaba Kötü kokmalarının en kötü sebebi leş yemeleridir. Yediklerini daha sonra kusarak tekrar yiyebilirler.Dışkılarını ayaklarına doğru yaparlar, hava ısındığında buharlaşan dışkı serinlik verir. Dışkısı ağaçları çürütür, amonyaktan dolayı kötü kokar. 5 - ASLAN Kokusu özellikle yaşadığı bölgede işaretleme sırasında ortaya çıkar. İdrar bacaklardan ayak tabanlarına ulaşır ve yürüyerek tüm sahaya bırakılır. Bu koku dayanılmazdır. 4 -FİL Kızgınlık zamanı vücutlarındaki testesteron hormon seviyesi 40 kat artar ve bu zamanda idrarları yeşilimsi bir hal alır bacaklarından aşağıya doğru akar. Günde 300 Lt. ye yakın idrar yapabilirler.İdrarla testesteron birleştiği zaman koku dayanılmaz olur. Aynı zamanda yanaklarından da bir sıvı akmaya başlar ki 1 km. öteden hissedilir. Bize iğrenç gelen onlara çok güzel gelir. 3- Tazmanya Canavarı Dünya üzerinde bulunan en büyük etobur keselidir. Kışkırtıldığı zamanlar keskinliği kokarcanınkine rakip olabilen nahoş bir koku salabilir. 2 - Misk Öküzü Misk öküzü, adını postundan yayılan misk geyiğininkine benzer keskin kokudan alır.Kanada'nın kuzeyinde ve Grönland'da yaşar. Adını vücudunda barındırdığı 'misk' maddesinden alır. Misk erkek türlerin vücudunun ürettiği bir maddedir ve kokusunu hayvanın idrarından alır. 1- Kokarca Kokarcaların savunma yöntemleri son derece ilginçtir. Vücutlarında bulunan iki bezden düşmanın bulunduğu yöne doğru bir sıvı püskürterek kendilerini korurlar. Kokarca bu tehlikeli sıvıyı püskürtmek için düşmanın yüzüne doğru yönelir ve Bu sıvı derinin şiddetli tahrişine, hatta bazen de geçici körlüğe sebep olur. Sıvının dayanılamayacak kadar kötü ve kalıcı bir kokusu vardır, ayrıca sülfür bileşikleri de içerir. Çok etkili bir savunma yöntemi olan bu sıvı sayesinde kokarcalar düşmanlarından gizlenmeye gerek duymazlar çünkü buram buram kokuyorlar.
40 Yıllık Efsanenin Çöküşü- Çayır Drift 00:22
40 Yıllık Efsanenin Çöküşü- Çayır Drift 1.250 izlenme - 4 yıl önce Gördüğü saygıdan mıdır bilinmez, hacı lakabını alan murat marka otomobiller bir döneme damgasını vurmuştu. O efsanenin çöküşü 21nci yüzyıl' ın motor sporu ''drift'' le beraber geldi... Arabanın ve sahibinin isyan çığlıkları yürekleri parçalarcasına kulaklarınızda çınlayacak.
Melo'dan Volkan Şen'e Ağzın Kokuyor Hareketi 00:05
Melo'dan Volkan Şen'e Ağzın Kokuyor Hareketi 313 izlenme - 3 yıl önce Efendim cumartesi günü oynanan Bursaspor-Galatasaray maçında hırçın çocuk Felipe Melo, Bursaspor'lu Volkan Şen ile bir mülakaşaya girmiş. Daha sonrasında Melo "Iyyy, ağzın kokuyor" gibi bir hareket yapmış. Ataol'u videonun altına bekliyoruz. İzleyelim..
Sifonu Çekmeyin Bırakın Koksun - Orhan Kural 00:34
Sifonu Çekmeyin Bırakın Koksun - Orhan Kural 380 izlenme - 4 yıl önce Prof. Dr. Orhan Kural, “Lütfen tuvaletlerdeki sifonları her seferinde çekmeyin, kokudan bir şey olmaz. 3-4 defa tuvaletinizi yapın, biraz koksun, ondan sonra sifonu çekersiniz. demiş, bence de kesinlikle haklı.
Kayserili Erkekler Pastırma Kokuyor - Gel Kokla Ayça 02:57
Kayserili Erkekler Pastırma Kokuyor - Gel Kokla Ayça 211 izlenme - 3 yıl önce Esra Erol'un sunduğu evlendirme programında gelin ve damat adayları arasında "Kayserili erkekler pastırma kokuyor" tartışması yaşandı.
Melo'dan Volkan Şen'e Ağzın Kokuyor Hareketi 00:05
Melo'dan Volkan Şen'e Ağzın Kokuyor Hareketi 125 izlenme - 4 yıl önce Efendim cumartesi günü oynanan Bursaspor-Galatasaray maçında hırçın çocuk Felipe Melo, Bursaspor'lu Volkan Şen ile bir mülakaşaya girmiş. Daha sonrasında Melo "Iyyy, ağzın kokuyor" gibi bir hareket yapmış. Ataol'u videonun altına bekliyoruz. İzleyelim..
84 - Aşk Bahçesinde Güller Kokuyor Gönül Gönüller 01:33
84 - Aşk Bahçesinde Güller Kokuyor Gönül Gönüller 14 izlenme - 4 yıl önce 76-Düşünürüm kalpden bende güzel ahlak yalan yok yalan yok bende.