Hoşgeldiniz!

kolera cendere klip

Kolera - Cendere 03:32
Kolera - Cendere 3.683 izlenme - 5 yıl önce Kolera - Cendere Şarkı Sözleri Vurunca günes, yapraklarin teninde altin bir parlayis. Ukteyle dönerim kalbime, su içimdeki mevsim hep kis. Gözlerimde insanlarin ölürken takindiklari bakis. Ayni ürkeklik, ayni tedirginlik, ayni yalvaris. Uzunlugunu merak ettigim o yollar, gittigim kadarmis meger. Hem de sen degisirsen eger degisebiliyormus kader. Gerçekti hayatim çocuklarin oyuncak kavgalari kadar. Sevdim seni, küçükken sevdigim kirmizi ayakkabim kadar. Öyle basitmis gibi ancak öyle mükemmel. Öyle hayalmis gibi ancak öyle gerçek. Deli sevdam sana zimmetli, Korkma kirmaktan kalbim yedekli, Ben gedikli sen gereklim. Her dert medetli. Beni kaybetmen imkansiz. Hayatta kaybetmen imkanli. Gözyaslarim sirli, sen yoksan kalbim kahirli. 'Tut, birakma !' demek isterdim ellerimi. Tanismadik ki hiç. Senden habersiz sevdim uzaklardan hep seni. Nakarat: Kolay degil sökmek ah seni içimden, hükmedemiyorum! Degisiyor dünyam. Nasil bir cendere bu siyrilip içinden çikamiyorum! Medet imdat! Kolay degil sökmek canani içimden, dagiliyor bir anda dünyam! Nasil bir cendere bu içinden siyrilip çikamiyorum! Medet imdat! Biliyorum sana görünmek istemeyisimin sebebi ne. Çözemedim ki seni zerrin kadeh çiçeklerinden güzel yapan ne. Bir sesin var hayalimde bilmek istemiyorum sesinin ahengi nasil gerçekte. Tonu nasil, rengi ne ? Böyle uzaktan severken seni hiç olamayacak kadar benimsin. Eminim aslinda hayalimdeki kadar güzel degilsin. Ögrenmek istemiyorum yasarken ne kadar zayifsin. Sen huzur veren bir berrakliksin, sanki sudansin. Kim içtiyse kandi sana bende farkliyim sen gibi herkesten. Benim mevzum farkli istegim sana kanip doymak degil. Yüzün kenari çiçeklerle bezeli camdan bir nehir. Ben ne kadar seninsem, sen bir o kadar benim degil. Yalnizligin yakar seni, bense kalmadim yalniz. Seni gördügümden beri ayni yerdesin hep solar gül degisince yeri. Çizebilirim kagitlara bakmadan nur cemalini. Gezebilirim pesinden seni görmek için bütün evreni. Nakarat: Kolay degil sökmek ah seni içimden hükmedemiyorum! Degisiyor dünyam. Nasil bir cendere bu siyrilip içinden çikamiyorum! Medet imdat! Kolay degil sökmek canani içimden, dagiliyor bir anda dünyam! Nasil bir cendere bu içinden siyrilip çikamiyorum! Medet imdat!
kolera - cendere - (yeni video klip) - (2012) 03:32
kolera - cendere - (yeni video klip) - (2012) 1.294 izlenme - 5 yıl önce kolera - cendere - (yeni video klip) - (2012) - (alisayar)
Kolera - Cendere - (Melankolia Klip) - (2012) 03:31
Kolera - Cendere - (Melankolia Klip) - (2012) 137 izlenme - 6 yıl önce kolera - cendere - (melankolia klip) - (2012) - (alisayar)