Hoşgeldiniz!

Kolları Videoları İzle

Gökhan Akar - Koyver 03:44
Gökhan Akar - Koyver 46.746 izlenme - 3 yıl önce Şarkıyı İndirmek İçin ; itunes ta : https://itunes.apple.com/tr/album/koyver-ep/id896217469?l=tr ttnet müzik te : https://www.ttnetmuzik.com.tr/#/album-Koyver-310022 Yapım : Mag Music Production Söz - Müzik : Gökhan Akar Düzenleme : Tolga Kılıç Mix : Özgür Yurtoğlu Mastering : Levent Demirbaş Yönetmen : Evren Davut Gökhan Akar Twitter : https://twitter.com/GokhanAkar Gökhan Akar Facebook : http://www.facebook.com/OfficialGokhanAkar Gökhan Akar İnstagram : https://www.instagram.com/gokhanakarofficial
Hollanda'yı Portakal Sıkarak Protesto Etmek 01:03
Hollanda'yı Portakal Sıkarak Protesto Etmek 3.768 izlenme - 2 ay önce İZMİT'te Hollanda'yı protesto etmek için biraraya gelen Ak Partili gençler, portakal sıkıp, suyunu içti.
Kol Kasi Yapma Pazu Hareketi 01:58
Kol Kasi Yapma Pazu Hareketi 25.192 izlenme - 8 yıl önce http://kaanlazayiflama.blogcu.com
Türkiye'ye Barış Getirme Taktikleri 10:16
Türkiye'ye Barış Getirme Taktikleri 1.910 izlenme - 12 ay önce #Muhalefeti ele geçirin #PKK olayını fazla dillendirmeyin! #tayyip nefretinden faydalanın #Gezi'nin Enerjisini Kullanın #Sol Literatürün nimetlerinden yararlanın. #Üniversiteler bizim kalemizdir #STK'ları ele geçirin #Sürekli Eylem yapın #Üniversite Öğrencilerini iyi kullanın #Yurtdışında "Faşist Türkiye" algısı yaratın
Ak Parti Gençlik Kollarından Başbakan Davutoğlu'na sürpriz 02:16
Ak Parti Gençlik Kollarından Başbakan Davutoğlu'na sürpriz 3.139 izlenme - 2 yıl önce Ak Parti Gençlik Kollarından Başbakan Davutoğlu'na sürpriz AK Parti Gençlik Kolları, Başbakan Ahmet Davutoğlu'na hazırladıkları yeni bir reklam filmi ile sürpriz yaptı.
Ankaralı Ayse - Kaldır Kolları Şıkıdım Şıkıdım 2012 Süper 04:27
Ankaralı Ayse - Kaldır Kolları Şıkıdım Şıkıdım 2012 Süper 3.960 izlenme - 3 yıl önce Ankaralı Ayşe Dinçer Aşkımız Olay Olacak Albüm Şarkıları 01-Aşkımız Olay Olacak 02-Evcilik Oyunu 03-Boşu Boşuna 04-Ele Ne 05-Yare Gidin Turnalar 06-Denizli’nin Horozları 07-Takmıyorum Seni 08-Potpuri Babandan Yoğurt Çaldım Kazana 09-Şimdi Nerdesin 10-Biri Birilerine 11-Ayrılık Treni 12-Sivastan Yar Seversem 13-Akşam Akşam
Eynesil Gençlik 03:06
Eynesil Gençlik 3.210 izlenme - 4 yıl önce 7. Feshane Giresun Günleri Eynesil Dernekler Federasyonu Gençlik Kolları
Kolları Olmadan Uçan Pilot 01:53
Kolları Olmadan Uçan Pilot 3.777 izlenme - 8 yıl önce
Bu Videoyu İzlerken Kendimden Utandım 02:07
Bu Videoyu İzlerken Kendimden Utandım 2.305 izlenme - 4 yıl önce Bu Videoyu İzlerken Kendimden Utandım
Bursa Niksarlılar Derneği Gençlik Kolları Semah Ek 06:10
Bursa Niksarlılar Derneği Gençlik Kolları Semah Ek 4.616 izlenme - 8 yıl önce bursa niksarlılar derneği gençlik kolları semah ekibi (Şehitler köyü)
Kılıçdaroğlu'na 'CHP Oy Verilecek Parti Değil' Demek 07:20
Kılıçdaroğlu'na 'CHP Oy Verilecek Parti Değil' Demek 761 izlenme - 2 yıl önce CNN Türk kanalına konuk olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bir gencin "CHP oy verilecek parti değil ancak, AKP gitsin diye veriyoruz." ifadesini işitince hem şaşırdı, hem de canı sıkıldı.
Başbakan'a Şarkı Besteledi (Başımızdan Eksik Etmesin Yaradan) 05:13
Başbakan'a Şarkı Besteledi (Başımızdan Eksik Etmesin Yaradan) 2.189 izlenme - 4 yıl önce AK Parti Menderes İlçe Kadın Kolları Başkanı ve Menderes Belediye Başkan aday adayı Zerrin Ak, Başbakan Erdoğan'a şarkı besteledi. AK Parti Menderes İlçe Kadın Kolları Başkanı ve Menderes Belediye Başkan aday adayı Zerrin Ak, Başbakan Erdoğan'a sevgisini dile getiren 'Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Başımızdan Eksik Etmesin Seni Yaradan' başlıklı şarkıyı Erdoğan'a takdim etti. Söz ve bestesi Murat Anlar'a ait şarkı, Başbakan'ın görüntüleriyle oluşturulan klibiyle sosyal paylaşım sitelerinde ilgi gördü. Zerrin Ak, parti çalışmaları sırasında da Başbakanı ve hükümetin icraatlarını anlattıklarını ancak besteci Murat Anlar'ın yazdığı eserle duygularını ve düşüncelerini daha iyi ifade etme imkanı bulduklarını söyledi. BAŞBAKANIMIZ TEŞEKKÜR ETTİ Şarkıyı Başbakan'a teslim ettiklerini, Başbakan Erdoğan'ın da ilk fırsatta şarkıyı dinleyeceğini kendilerine söylediğini dile getiren Zerrin Ak, şöyle konuştu: "Hedeflerimiz arasında bir şarkı yapmak yoktu. Başbakanımız ve partimizin icraatlarını hep anlattık. Durmadan dilenmeden anlattık. Sosyal etkinliklerimiz gönüllü paylaşımlar oluyor. Duygusal oluyor. Böylesi bir günde sahne alan Murat Anlar kardeşimiz yaşanan atmosferi bir şarkı ile dinlemeye değer bir esere dönüştürdü. Başbakanımıza bu eseri kendi elimizle takdim ettik. Teşekkür etti ve ilk fırsatta dinleyeceğini ifade etti." GÜZEL BİR ESER ORTAYA ÇIKTI Şarkıyı yazan ve besteleyen Murat Anlar da, şarkıyı bir sünnet şöleni sırasında yaptığını kaydederek şunları söyledi: "Yaklaşık 130 çocuğun sünnet şöleniydi. Açık hava tiyatrosundaki kalabalık 3 bin kişiydi. Duygu yüklü bir programdı. Gerek Başkan Ak ve arkadaşları gerek vatandaşın gözyaşları arasında dillendirdikleri cümleler bir gönül diliydi. Bunları yoğurmak bana düştü. Güzel bir eser ortaya çıktı." Başbakan Erdoğan için bestelenen şarkının sözleri şu şekilde: "Ülkeye güneşsin bir anda doğan Dağı taşı birbirine bağlayan Davos fatihi Recep Tayyip Erdoğan Başımızdan eksik etmesin yaradan Sayın Recep Tayyip Erdoğan Tarih seninle gurur duyacak inan Kalbinde hak sevgisi dilinde Kur'an Başımızdan eksik etmesin yaradan Gönül kapısını milletine açan Gereksiz sözlerden yalanlardan kaçan Yıllardır başı dik alnı ak yaşayan Başımızdan eksik etmesin Yaradan Türk'ü Kürt'ü Laz'ı Çerkez'i demedin Alevi Sünni ayırt etmedin Aynı millet aynı kan kardeşiz dedin Başımızdan eksik etmesin Yaradan."
Ak Partili Kadınlara Sokak Ortasında Saldırılması 01:54
Ak Partili Kadınlara Sokak Ortasında Saldırılması 798 izlenme - 2 yıl önce Ankara Çankaya'da, broşür dağıtan Ak Parti'li kadınlara yoldan geçen CHP'li kadınlar saldırarak, kadınların elindeki broşürleri de yola döküp kadınlara hakaret ediyorlar. Dileriz seçimlere kadar siyasi hava daha da ısınmaz...
Akpli Çocukların CHP Seçim Bürosu Tacizi 03:20
Akpli Çocukların CHP Seçim Bürosu Tacizi 1.122 izlenme - 2 yıl önce Olayın tam olarak nerde geçtiğini bilmiyorum zaten, pek de önemi yok. Önemli olan bu çocukların kim tarafından kullanıldığı. Bu çocuklar tahiminimce oy kullanacak yaşta değiller. Elinde akp bayrağı, kafasında mhp bantı nereye çeksen oraya zıplayacak tipler. Birisi yada birileri "alın bayrakları gidin oraya" demiş. Daha sonra nedense tokatlayarak müdehale etme gereği duymuşlar. Neden sonra gelen polis ise sanki "ben bunları olyalarım siz uzayın" der gibi. Ama asıl soru: "amaç ne?" olmalı.
Portakal Bıçaklamak Suretiyle Hollanda'yı Protesto Etmek 05:12
Portakal Bıçaklamak Suretiyle Hollanda'yı Protesto Etmek 86 izlenme - 2 ay önce Ak Parti Gençlik Kolları üyeleri, İzmit'te Antikkapı Restoran'da yapılacak toplantı öncesi Hollanda'yı protesto etti. 'Faşist Hollanda' ve 'Faşist Rutte' yazılı dövizler açan grup, portakal bıçakladı, portakal sıkıp suyunu içti.
Çaybaşılı Derviş Jiletçiler 04:48
Çaybaşılı Derviş Jiletçiler 1.189 izlenme - 5 yıl önce Çaybaşılı Derviş Jiletçiler
kolları olmayan bir insan ayakları ile ateş edebil 02:19
kolları olmayan bir insan ayakları ile ateş edebil 2.003 izlenme - 6 yıl önce
bu adamın kolları lastiktennn 00:14
bu adamın kolları lastiktennn 1.286 izlenme - 7 yıl önce bu adamın kolları lastiktennn
Hatice Ahu Sağlam - Hüznün Kolları 03:42
Hatice Ahu Sağlam - Hüznün Kolları 1.221 izlenme - 5 yıl önce
mechul sanıklar - elleri kolları bağlı 03:27
mechul sanıklar - elleri kolları bağlı 1.821 izlenme - 7 yıl önce Mechul Sanıklar 2010 ''Beklenen,,Adlı Album onLine !! (hayata3nokta)
Cem Uzan'ın Mitigleri - 2004 Yerel Seçim (Genç Parti Geliyor) 50:47
Cem Uzan'ın Mitigleri - 2004 Yerel Seçim (Genç Parti Geliyor) 544 izlenme - 2 yıl önce Cem Uzan'ın halkı bağrına bastığı, sevgi selleriyle karşılandığı seçim mitinglerinden kesitler. Türk halkı, kolları sıvalı beyaz gömleğiyle gönüllere kazınan fantastik bir dönem yaşadı. Yılların, tavuklu pilavı gösterdiği, yarım ekmek arası döner ile halk-başkan ilişkisinin güçlendiği güzel ama bir o kadar ironik bir dönemdi. İmar bankası yüksek faiz ile miting alanları ise telsim kontör ile şenlenirken akın akın mitinglere yarış başlardı. Bu gerçeküstü dönemin en ilginç evrelerinden biri ise her pazar star gazetesiyle verilen büyük boy Cem Uzan posteriydi. Sonuçta bu politika yüzde 7.3 lük oy oranı ile meyvesini verdi. Ne de olsa ne demişler, hızlı giden atın boku seyrek olurmuş.
Hatice Ahu Sağlam - Gitme 04:46
Hatice Ahu Sağlam - Gitme 659 izlenme - 3 yıl önce Albüm: Hüznün Kolları(2011) Şarkı Sözleri(lyrics): gitme,aklım sende kalır,uyuyamam geceleri.. (2) hiç ayrılmadık seninle (2) değil bir sene,bir gün bile gitme... hiç ayrılmadık seninle (2) değil bir sene,bir gün bile gitme... belki bir şey olmaz;ama korkuyorum,elde değil.. (2) hiç ayrılmadık seninle (2) değil bir sene,bir gün bile gitme... hiç ayrılmadık seninle (2) değil bir sene,bir gün bile gitme... hiç ayrılmadık seninle (2) değil bir sene,bir gün bile gitme...
Doğan Altaş - Kaldır Kolları Kaman 03:42
Doğan Altaş - Kaldır Kolları Kaman 360 izlenme - 3 yıl önce Muhteşem bir şarkı kaldır kolları kaman
kolları olmayan anne 02:33
kolları olmayan anne 898 izlenme - 7 yıl önce kolları olmayan anne
Kaldır Kolları 03:18
Kaldır Kolları 538 izlenme - 6 yıl önce piyanist emo
Ahu Sağlam - Haydar Haydar 05:14
Ahu Sağlam - Haydar Haydar 448 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Hüznün Kolları Çıkış Tarihi: 15.05.1998 Arabesk
Ak Parti Kadın Kolları Reklam Filmi - Emanet 03:48
Ak Parti Kadın Kolları Reklam Filmi - Emanet 231 izlenme - 1 yıl önce Ak Parti kadın kollarının reklam filmi ismi emanet güzel olmuş reklam filmi siz bakalım beğenicekmisiniz Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Ahu Sağlam - Sarı Gelin 04:32
Ahu Sağlam - Sarı Gelin 498 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Hüznün Kolları Çıkış Tarihi: 15.05.1998 Arabesk
Satranç Oynayan Robotlar 00:20
Satranç Oynayan Robotlar 994 izlenme - 9 yıl önce satranç oynayan robot kolları çok güzel ve harika bir video...
Ahu Sağlam - Ağlaman Görülmesin 03:44
Ahu Sağlam - Ağlaman Görülmesin 432 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Hüznün Kolları Çıkış Tarihi: 15.05.1998 Arabesk