Hoşgeldiniz!

kollu

Üç Kollu Adam 02:10
Üç Kollu Adam 50.149 izlenme - 8 yıl önce üç kollu admın taktiği
öztürk serengil - tek kollu karateci - 01:40
öztürk serengil - tek kollu karateci - 2.514 izlenme - 7 yıl önce abicim harikasın yaa kelajjjj
Davul çalan 4 kollu robot 02:18
Davul çalan 4 kollu robot 721 izlenme - 4 yıl önce
Nostalji  Dikiş Makinesi 00:26
Nostalji Dikiş Makinesi 203 izlenme - 1 yıl önce Elektrikli ev aletlerinin yaygınlaşmadığı dönemde kol kuvvetiyle çalışan, bir çok kişinin giyinmesine ve ekmek parasını kazanmasına vesile olan dikiş makinesi görmek üzeresiniz. Özellikle siyah beyaz türk filmlerinde dikiş işleri yaparak geçimini sağlayan fakir ama gururlu kızlar ve anneleri bu makineyi kullanırlardı.
The New One - Armed Swordman(1971) - Son Dövüş 04:42
The New One - Armed Swordman(1971) - Son Dövüş 230 izlenme - 1 yıl önce Kolsuz kahraman üçlemesinin ikinci ve en güzel filminin final sahnesi karşınızda. Ülkemizin de bir dönem akın ettiği karate filmleri furyasının başında gelen yapım şirketlerinden Shaw Brothers imzalı film "Tarkan Güçlü Kahraman Kolsuz Kahramana Karşı" "Kolsuz Kahramanın Kolu(Öztürk Serengil)" ve "Kill Bill" gibi filmlere de esin kaynağı olmuştur. Karate filmlerini izleyip izleyip filmde gördüğü hareketleri kardeşinin üzerinde uygulayanlar için gelsin.
Bateri Çalan Robot 02:18
Bateri Çalan Robot 138 izlenme - 2 yıl önce Otomatik piyano ile muhteşem bir grup olacağını düşündüğüm davulcu robot. İleride bir kolla baget çevirirken diğer kollarıyla davul çalmaya devam edenini de yapabilirler, konserlerde de bunlar çalar. İnsan oğluna artık gerek yok. Yalnız kazık gibi çalıyor, tuşesini biraz geliştirmesi lazım. Bir Mike Portnoy değil. Evet. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/84967/circus-gallop-calinmasi-imkansiz-parca-virtuoz-otomatik-piyano
Altın Kollu Adam - Sıradışı Dans 02:48
Altın Kollu Adam - Sıradışı Dans 72 izlenme - 1 yıl önce 1966 Altın Kollu Adam filminden izleyeceğiniz bu sahne, özellikle Selda Alkor'un 01:55 dk'sında TPAO Batman Orkestrası'nın seslendirdiği Kaleden Top Atarlar parçası eşliğinde yapacağı sıradışı dans ile akıllarınıza kazınacak ayrıca aralarında geçen diyalogların da pek aklınızdan çıkacağını sanmıyorum... Kısa Hali için tıklayınız; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/8981/cilgin-atmak-nedir-nasil-atilir---egitim-videosu
Avizeci 00:43
Avizeci 291 izlenme - 7 yıl önce www.avizeci.com ürün yelpazesi : cam kollu avizeler, kristal avizeler, modern avizeler, aplikler
Arma Mantar Bariyer Ve Road Blocker 01:02
Arma Mantar Bariyer Ve Road Blocker 310 izlenme - 6 yıl önce arma kontrol sistemleri 10 yıllık tecrübesiyle güvenlik kontrol otopark ve otomasyon sektöründe hizmet vermekte olup gelişen teknolojiyi yakından takip eden ar-ge çalışmalarına önem veren tecrübeli ve uzman kadrosuyla satış ve satış sonrası hizmet vermektedir.
kollu battaniye 00:52
kollu battaniye 76 izlenme - 5 yıl önce kollu battaniye polar kumaştan imal edilmiştir yumuşak dokusuyla sıcak ve rahat bir üründür kesinlikle tüylenmez kolay kolay alev almaz makinede yıkanabilir çabuk kurur ve çekmez. alerji mantar ve kaşıntı yapmamanın yanı sıra anti-bakteriyel özelliğe sahiptir. astım hastaları tarafından da rahatlıkla kullanılabilir.
shmuggle (: 01:23
shmuggle (: 256 izlenme - 7 yıl önce www.shmuggle.com.tr shmuggle mavisi battaniye.. hem de kolları var :)) shmuggle'la rahat olmak lazım!
Tek kollu halterci görenleri şaşırtıyor 01:10
Tek kollu halterci görenleri şaşırtıyor 50 izlenme - 2 yıl önce Bir trafik kazası sonucunda tek kolunu kaybeden 25 yaşındaki Krystal Cantu, bu kazanın başına gelen en iyi şeylerden biri olduğunu söylüyor.
çağlayan makas 01:12
çağlayan makas 123 izlenme - 5 yıl önce www.caglayanmakas.comwww.bursamakas.comwww.istanbulmakas.com
Cumhuriyet Tarihinde İlk Kez Hanuka Bayramı Kutlandı 01:11
Cumhuriyet Tarihinde İlk Kez Hanuka Bayramı Kutlandı 23 izlenme - 10 ay önce Türk Musevi Cemaati Ortakoy'de mum yakarak Hanuka Bayramını kutladı.Tören valilik, büyükşehir ve beşiktaş belediyesinin desteğiyle gerçekleşti.Hanuka Bayramı yahudilerin noeli olarak veya ışıklar bayramı olarak da bilinir.Yahudi takvimine gore Kislev ayının 25inde baslayıp 8 gün sürer.Resmi bir şekilde kamusal alanda ilk kez kutlanan bu bayram Türkiye açısından önemli bir gelişmedir.
Osman Dağlı & Ertuğrul Kollu - Ali Ayşeyi Seviyor 03:13
Osman Dağlı & Ertuğrul Kollu - Ali Ayşeyi Seviyor 22 izlenme - 2 yıl önce Guller Diyari Isparta'nin Sanatcilarini tanitiyoruz... "Isparta 32"
Osman Dağlı & Ertuğrul Kollu - Çal Kemancı 03:24
Osman Dağlı & Ertuğrul Kollu - Çal Kemancı 17 izlenme - 2 yıl önce Guller Diyari Isparta'nin Sanatcilarini tanitiyoruz... "Isparta 32"
darth shmuggler 00:14
darth shmuggler 92 izlenme - 7 yıl önce www.shmuggle.com.tr
Tek Kollu Çocuğun Dramı 01:07
Tek Kollu Çocuğun Dramı 35 izlenme - 4 yıl önce siz siz olun tek kollu olmayın