Hoşgeldiniz!

Koltuğu Videoları İzle

Konuşan Masaj Koltuğu 1 ( Gizli Kamera ) 03:44
Konuşan Masaj Koltuğu 1 ( Gizli Kamera ) 58.533 izlenme - 3 yıl önce Hayrettin'den konuşan masaj koltuğu şakası .. Bu şakayı yaparken dikkatli olmak lazım, çünkü işin ucunda Hayrettin var :) En güncel ve tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin www.hayrettin.com.tr adreslerindenden ulaşabilirsiniz İyi seyirler...
Bebek Çocuk Oto Koltuğu Montajı 02:12
Bebek Çocuk Oto Koltuğu Montajı 12.483 izlenme - 4 yıl önce Oto Koltuğu Arabaya Bağlanması
İnanılmaz video oyunu koltuğu 01:59
İnanılmaz video oyunu koltuğu 10.347 izlenme - 4 yıl önce İnanılmaz video oyunu koltuğu (incredible video game chair)
babylife oyun parkı kurulumu 03:12
babylife oyun parkı kurulumu 9.370 izlenme - 6 yıl önce https//www.benimevim.com.tr baby life oyun parkları fiyatlarıbaby life oyun parklarıbabylife ana kucağıbaby life yürüteçbebek ürünleribaby life bebek arabasıbabylife cibinlikli oyun parkıoyun parklarıbaby life oto koltuğuoto koltuğu fiyatlarıbaby life mama sandalyesioyun parkıbaby lifebebek oto koltuğu
Maket Uçak Koltuğu Yapmak 02:21
Maket Uçak Koltuğu Yapmak 1.347 izlenme - 1 yıl önce Singapur Havayolları'nın reklam çalışması, hipnotize edici bir çalışma izliyoruz.
Fırlatma Koltuğundan Canlı Yayın 01:30
Fırlatma Koltuğundan Canlı Yayın 4.429 izlenme - 7 yıl önce star ana haber'de canlı yayına bağlanan turgut erat lunaparktaki fırlatma koltuğunu denedi.
Bisiklet Selesi Olmak :) 02:20
Bisiklet Selesi Olmak :) 1.973 izlenme - 4 yıl önce
Araç Koltuğu Yıkama Konya 03:06
Araç Koltuğu Yıkama Konya 1.600 izlenme - 3 yıl önce Çözüm Koltuk Yıkama Olarak Dilerseniz Siz Gelin Dilerseniz Biz Gelip Araç Koltuklarınızı Yıkayalım 0532 688 97 96 Www.konyacozum.com Koltuk Yıkama Yerinde Koltuk Yıkama Evde Koltuk Yıkama Konyada Koltuk Yıkama Araç Koltuğu Yıkama Konya Oto Koltuğu Yıkama Konya
Uçaklarda Bunlara Dokunmayın 02:38
Uçaklarda Bunlara Dokunmayın 1.321 izlenme - 1 yıl önce Uçaklarda bunlara dokunmayın. Yeni bir bilgi videosu daha.İyi Seyirler. Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap Canlı Yayın https://www.younow.com/sahtearap Sahte Arap Uygulamasını İndir https://goo.gl/p3HjPX SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Twitter: https://twitter.com/sahtearap Instragram: @hakan_kaan Reklam ve/veya sponsorluk için hakan.0@hotmail.com İkinci Kanalım https://www.youtube.com/c/yepyenitv UÇAKLARDA BUNLARA DOKUNMAYIN! 1 - YEMEKLERİN KONULDUĞU SERVİS MASASI Arizona Üniversitesi bilim insanları, servis masasına kesinlikle dokunulmamasını öneriyor. 2007 yılında yapılan bir teste, bu masaların üçte ikisinde tehlikeli MRSA ve Noro bakterileri bulundu. 2. UÇAK KOLTUĞU KOL DAYANAKLARI Uçak koltuğu kol dayanaklarının bakteri yuvası olabileceğini söyleyen uzmanlar, bağırsak bakterisi E.coli’nin bu bölgelerde 96 saat yaşayabildiğinin kanıtlandığına dikkati çekiyorlar. 3. UÇAK KORİDORUNDAKİ KOLTUK BAŞLIKLARI Uçakta tuvalete giderken, genelde koridordaki koltukların başlıklarına dokunarak yürürüz. Burada her tuvalete gidenin elini yıkamadığı malumdur. 4. TUVALETLERDEKİ SİFON DÜĞMESİ Özellikle bu bölgede bağırsak bakterileri yoğundur. İnsanlar genelde sifon düğmesine bastıktan sonra ellerini yıkarlar. Koli basili sifon düğmelerinde 48 saate kadar yaşayabiliyor. 5. KLOZETLER Amerika’da 2007 yılında uçaklarda yapılan testlerde, klozetlerin yüzde 20’sinde koli basili bulunmuştur. Klozetlere kesinlikle çıplak elle dokunulmamalıdır. 6. UÇAK TUVALETLERİNDEKİ MUSLUKLAR Tuvaletlerdeki su muslukları klozetlerden daha fazla bakteri doludur. Arizona Üniversitesi’nin bir araştırmasında uçak tuvaletlerindeki muslukların yüzde 30’nda koli basılı bulunmuştur. 7. TUVALET KAPISI SÜRGÜSÜ Ellerini yıkamayan bir çok yolcu, tuvalet kapısı sürgülerine bakteri bırakmaktadır. Bu nedenle bu sürgülere tuvalet kağıdı veya kağıt havlu ile dokunmanız önerilmektedir. 8. HOSTESLER Gazete 13. madde olarak esprili bir madde hazırladı. Gazete, “Gerçi hostesler yukarıda sayılanlar gibi herhangi bir obje değil, ama özellikle erkek yolcular onlara dokunmamalıdır. Onlar yerine evde eşlerine dokunmaları tavsiye edilir” diye.
Japonların Masaj Koltuğu Da Tuhaf :) 01:48
Japonların Masaj Koltuğu Da Tuhaf :) 1.404 izlenme - 8 yıl önce japonların masaj koltuğu
Masaj Koltuğu Eşliğinde Kitap Okumak  - Parodi 03:16
Masaj Koltuğu Eşliğinde Kitap Okumak - Parodi 268 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar hatırlayacaksınız birkaç gün önce bi yapımcıydı sanırım hidterik edebiyat adı altında bir proje başlatmış ve tanınmış porno yıldızlarına okumaları için kitap vermiş ve bunu vibratör eşliğinde okumalarını istemişti... Bey abimiz de masaj koltugunda güzel bi paradi hazırlamış, ben beğendim izliyoruz ..
oto koltuğu 03:42
oto koltuğu 510 izlenme - 7 yıl önce oto koltuğu alırken nelere dikkat edilmesi gerekiyor
2017 KUAFÖR KOLTUKLARI | Kuaför Malzemeleri | AVRUPA KOZMETİK 01:05
2017 KUAFÖR KOLTUKLARI | Kuaför Malzemeleri | AVRUPA KOZMETİK 16 izlenme - 1 ay önce Avrupakozmetik.com.tr TEL : +90 212 522 88 50 MAİL : info@avrupakozmetik.com ADRES : Tahtakale Cad. Zaza Han No:206-207 34116 Tahtakale Eminönü/İSTANBUL yüksek kalite berber koltuğu üreticileri , 2017 yüksek kalite Kuaför Koltukları imalatçıları , yüksek kalite Kuaför Tezgahları tedarikçileri , ikinci el ikinciel 2.el berber koltukları , berber koltukları gittigidiyor , Kuaför Bekleme Koltukları , elektrikli hareketli berber tezgahı , ucuz kuaför koltukları , en uygun berber koltukları , berber koltukları bursa , izmir , ankara , Berber tezgahları , yıkama seti ikinci el , oto yıkama seti , kuaför yıkama seti parçaları , alpeda yıkama seti fiyatları , yıkama seti başlıkları , kuaför saç yıkama lavabosu fiyatları , ikili yıkama seti fiyatları , seyyar saç yıkama seti , Kuaför tezgah modelleri , berber tezgahları ikinci el , berber malzemeleri kampanya , berber lavaboları fiyatları , erkek berberi malzemeleri , berber tezgahları sahibinden , erkek berber tezgahları sahibinden , berber malzemeleri kampanya , Berber yıkama setleri Fiyatları, Berber Tezgahları Fiyatları, Kuaför Koltukları Fiyatları, Kuaför yıkama setleri Fiyatları, Kuaför malzemelerinde yüzlerce marka arasından binlerce marka ve taksit fırsatları burada!
Kaza Anında Kucağınızdaki Çocuğu Tutabilir Misiniz? 01:03
Kaza Anında Kucağınızdaki Çocuğu Tutabilir Misiniz? 284 izlenme - 3 yıl önce Kaza Anında Kucağınızdaki Çocuğu Tutabilir misiniz? Lütfen izleyelim ve izlettirelim. Çocuğu olan herkes mutlaka izlemeli. Çocuğun arka koltukta ve araba koltuğunda ve emniyet kemerinin takılı olması çok önemli.
emniyet kemeri çocuk bağlama koltuğu 02:05
emniyet kemeri çocuk bağlama koltuğu 912 izlenme - 6 yıl önce emniyet kemeri çocuk bağlama koltuğutrafik dersiehliyet sınavı hazrılık eğitim videosu çetin büyükçınar http//www.dengeehliyet.com
Alman Cybex Aton Q Ana Kucağı: En İyi Güvenli Bebek Çocuk Oto Koltuğu nasıl takılır Isofix Montajı 03:36
Alman Cybex Aton Q Ana Kucağı: En İyi Güvenli Bebek Çocuk Oto Koltuğu nasıl takılır Isofix Montajı 106 izlenme - 1 yıl önce
23 Nisan'da Başbakanlık Koltuğuna Çocuk Oturdu. Basının Sorularını Almak İstemedi (23 Nisan 2016) 12:15
23 Nisan'da Başbakanlık Koltuğuna Çocuk Oturdu. Basının Sorularını Almak İstemedi (23 Nisan 2016) 113 izlenme - 1 yıl önce 23 Nisan'da Başbakanlık Koltuğuna Çocuk Oturdu. Basının Sorularını Almak İstemedi. 23.04.2016 23 nisan,23 nisan 2016,başbakanlık koltuğu,çocuklar,ulusal egemenlik ve çocuk bayramı,başbakan davutoğlu,cumhurbaşkanı erdoğan,ahmet davutoğlu,başbakan ahmet davutoğlu koltuğunu çocuklara bıraktı. reyhan nur ünlü,Başbakan Davutoğlu 23 Nisan'da çocukları kabul etti BAŞBAKAN DAVUTOĞLU'NDAN 23 NİSAN MESAJI Başbakan Davutoğlu 23 Nisan'da çocukları kabul etti Başbakan Ahmet Davutoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle makamına gelen çocukları kabul etti. Başbakan Ahmet Davutoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle makamına gelen çocukları Çankaya Köşkü'nde çocukları ağırladı. Başbakanlık koltuğunda Reyhan Nur Ünlü isimli küçük kız oturdu. Diğer çocuklar da oturdukları bakan koltuklarında kendilerini tanıttı. GÜLDÜREN KONUŞMA Başbakanlık koltuğunda Reyhan Nur Ünlü'nün gazetecilerden bir soru almasına Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun 'Çok demokratik bir başbakansınız' yorumu tebessüm ettirdi. BİRİNCİ MECLİS'TE 23 NİSAN TÖRENİ Davutoğlu'nun Koltuğuna Oturan Minik Başbakan, Soru Almadı Başbakan Davutoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla makamına gelen çocukları kabul etti. Davutoğlu'nun koltuğuna oturan minik başbakan basından soru almadı.
Böyle Şaka Görülmedi  00:03
Böyle Şaka Görülmedi 191 izlenme - 2 yıl önce Masaj koltuğunda oturan adam yanına gelen kıza öyle bir şaka yapıyor ki. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hayrettin Masaj Koltuğu Şakası 1 02:51
Hayrettin Masaj Koltuğu Şakası 1 449 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/ciftehankasabasi kislahan@hotmail.com http//www.ciftehan.com/ http//www.ciftehankaplicalari.com/ çiftehan termal kaplıcaları çiftehan kasabası ulukışla niğde kislahan@hotmail.com
Kedinin masaj koltuğu keyfi 00:28
Kedinin masaj koltuğu keyfi 319 izlenme - 5 yıl önce
 Volvo Şişme Çocuk Koltuğu Konsept 00:43
Volvo Şişme Çocuk Koltuğu Konsept 202 izlenme - 2 yıl önce "Daha Fazla Araç İnceleme, Araç Tanıtım, Otomobil Yarışı, Drift (Yanlama) videoları, Araç İç Dizayn videolarına ve Modifiyeli Araçların videolarına www.izlesene.com/seninarabalarin Bağlantısından ulaşabilirsiniz"
Masaj Koltuğunda Krize Giren Babaanne 03:22
Masaj Koltuğunda Krize Giren Babaanne 188 izlenme - 2 yıl önce Bir avm'nin masaj koltuğuna torunları tarafından oturtulan teyzemiz, ilk defa karşılaşmış olacak ki aletin sağını solunu dürtüklemesinden bir garip olup krize giriyor. Torunları gülerek babaannelerini çekerken teyzemiz orada ızdırap içinde sürenin dolmasını bekliyor.
ayhan cocuk oto koltuğu 04:23
ayhan cocuk oto koltuğu 285 izlenme - 7 yıl önce oto koltuğunda son durum
Kim Milyoner Olmak İster'de Kasap Yarışmacı 04:30
Kim Milyoner Olmak İster'de Kasap Yarışmacı 127 izlenme - 2 yıl önce Başlıkta bir hakir görme durumu felan yok yanlış anlaşılmasın, başka başlık bulamadım. Program yalan essah o da tartışılır.
Tribün Koltuğu Tanıtım Videosu 05:16
Tribün Koltuğu Tanıtım Videosu 594 izlenme - 8 yıl önce tribün koltuğu tanıtım videosu
Muş Ovası Spor 0-3 Yeni Diyarbakırspor 22:16
Muş Ovası Spor 0-3 Yeni Diyarbakırspor 261 izlenme - 4 yıl önce Bal Ligi 2.gurupta Şampiyonluk Mücadele Veren Yeni Diyarbakırspor Muş Deplasmanında Muş Ovası Sporu İlhan,tarık Ve Ender'in Golleri İle 3-0 Yenip Liderlik Koltuğuna Oturdu.
gösteri yaparken koltuğu ateşe verdi 00:18
gösteri yaparken koltuğu ateşe verdi 220 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
Masaj Koltuğunda Elektrik Çarptı Numarası 00:04
Masaj Koltuğunda Elektrik Çarptı Numarası 77 izlenme - 2 yıl önce asaj koltuğunda elektrik çarptı numarası yapınca ne olur? :
Cybex Bebek Oto Koltuğu 02:19
Cybex Bebek Oto Koltuğu 51 izlenme - 2 yıl önce - 0-13 kg. ( Doğumdan 18 aya kadar ) - ECE R-44/04 Grup 0+ sertifikası - Üstün Alman mühendisliği. - Güvenlikteki liderliği bağımsız bir çok derecelendirme ve çarpışma testi sonucunda tescillenmiş tasarım. - Güçlendirilmiş özel malzemelerden üretilmiş ultra hafif yapı. (Sadece 2,9 kg) sayesinde kolay taşıma imkanı. - Geniş iç alan. - Darbe emici, devrilmeyi önleyen kasa. - Bebek arabalarına takılabilme özelliği (travel set). - Yeni doğan bebeklere tam uyumlu kafalık. - Çıkarılabilir iç minder sayesinde bebek ile büyür. - Nefes alan ve yıkanabilen kumaş. - Özel tasarım emniyet kemeri ile ilave güvenlik ve konfor. Sipariş Vermek İçin: http://www.hepsibebeksi.com/Cybex-Aton-Basic-Blue-Moon-Oto-Koltugu,PR-6504.html
auto key masaj minderi koltuklara uygun 01:19
auto key masaj minderi koltuklara uygun 140 izlenme - 6 yıl önce autokey 27 fonksiyonlu ısıtıcılı masaj minderietkilenmiş bölgelere doğru hedeflenmiş masaja izin verir.