Hoşgeldiniz!

koltuk altı

Koltuk Altı Gözlemesi - Hindistan Sokak Lezzetleri 00:47
Koltuk Altı Gözlemesi - Hindistan Sokak Lezzetleri 13.199 izlenme - 6 yıl önce Hijyenik yemek yapma konusunda sınır tanımayan aşçılarının Nirvanası sayılan ablamızın koltuk altında gözlemeleri lezzetlendirdiğine şahit oluyoruz. Hayvan karı!
Koltuk Altı Kıllarını Ördüren Hatun 00:21
Koltuk Altı Kıllarını Ördüren Hatun 4.333 izlenme - 4 yıl önce Farklılık arayan hatunlardan biri koltuk altı kıllarını hiç almadan uzatmış ve onları ördürmeye karar vermiş. İlginç bir görüntü ortaya çıkmış.
Koltuk Altı Kılı Modası 03:49
Koltuk Altı Kılı Modası 5.677 izlenme - 8 yıl önce Madonna’nın aylar önce koltuk altı tüylerini uzatarak “moda” haline getirdiği bu durum, şimdi “hair selfie” trendine dönüştü ve artık rengarenk karşımıza çıkmaya başladı. Aşağıda, bu modaya uymuş bazı hanım kızlarımızı görüyoruz.
Koltuk Altınızı Koklayabilir Miyim? 03:05
Koltuk Altınızı Koklayabilir Miyim? 8.476 izlenme - 7 yıl önce Sokağa çıkıp erkek kadın fark etmeden yanlarına yaklaşan bu genç, yabancı insanlara ilginç bir teklifte bulunur. Koltuk altınızı koklayabilir miyim?
Koltuk Altı Teriyle Mücadele Timi 00:12
Koltuk Altı Teriyle Mücadele Timi 3.751 izlenme - 4 yıl önce Bir mekanda kalabalık bir şekilde tuvalete giden kızlardan biri koltuk altının çok terlediğinden şikayet edince arkadaşları yarımcı olmak istemiş.
Canlı Yayında 5 Yıldır Kesmediği Koltuk Altı Kıllarını Gösteren Kadın 00:30
Canlı Yayında 5 Yıldır Kesmediği Koltuk Altı Kıllarını Gösteren Kadın 5.107 izlenme - 6 yıl önce Canlı yayın programında koltuk altı kıllarını gösteriyor.Her halde bütün kardeşleri erkek olmalı tek kız olmalı muhtemelen
Koltuk Altı Kıllarını Ağda İle Aldıran Adamın Güldüren Anları 02:19
Koltuk Altı Kıllarını Ağda İle Aldıran Adamın Güldüren Anları 2.618 izlenme - 7 yıl önce Temizlik imandan gelir.Görüntüde siyahi adam koltuk altını temizletmek için çocuğu ve karısı ağda yaptırmaya gelmiş sanırsam izliyoruz
Koltuk Altı Sesi Eşliğinde Şarkı Söyleyen Hacı Amca 00:48
Koltuk Altı Sesi Eşliğinde Şarkı Söyleyen Hacı Amca 3.697 izlenme - 5 yıl önce Ortadoğu ülkelerinden birinde çekildiği tahmin edilen bu görüntülerde , bir eczanede oturan hacı amca koltuk altından çıkardığı sese şarkı söyleyerek eşlik etmiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Kızların Koltuk Altı Kıllarını Boyama Modası 02:42
Kızların Koltuk Altı Kıllarını Boyama Modası 4.165 izlenme - 8 yıl önce Son dönemim en iğrenç modası kızlar arasında yavaş yavaş yayılıyor. Bekleme yapmayın 2:27den başlayabilirsiniz.
Koltuk Altı Kılı 01:17
Koltuk Altı Kılı 6.129 izlenme - 15 yıl önce ne iğrenç bişimi dmimi
Koltuk Altıyla Müzik Yapan Afrikalı Çocuk 01:10
Koltuk Altıyla Müzik Yapan Afrikalı Çocuk 502 izlenme - 5 yıl önce Sadece türklerin yaptığını düşündüğüm, koltuk altından çıkan garip sesleri, sesiyle birleştiren afrikalı kardeşimiz, ortaya böyle bir malzeme çıkarmış. İzliyoruz.
Koltuk Altı kokusu ic?in alerji yapmayan tarif 00:57
Koltuk Altı kokusu ic?in alerji yapmayan tarif 551 izlenme - 6 yıl önce Evde yapabileceğiniz doğal bakım önerilerimizde sırada koltuk altı kokusunun giderilmesine iyi gelecek bir önerimiz var. Kolay malzemelerle hazırlayabileceğiniz tarifimizin detayları için videomuzu izleyin.
Koltuk Altı Jeli Nereye Sürülür ? 00:26
Koltuk Altı Jeli Nereye Sürülür ? 583 izlenme - 8 yıl önce Çocuklara bazı şeyleri anlatmak ve açıklamak zordur. Televizyonlarda gördükleri şeyleri onların anlayabileceği dilde anlatmaya çalışırız.Peki doğru bildikleri yanlışlar ? Mesela koltuk altı jeli.
Koltuk Altı Yıkatma Oyunu 01:00
Koltuk Altı Yıkatma Oyunu 380 izlenme - 6 yıl önce Koltuk altını arkadaşına yarışma adı altında yalatan çinli - acemi kamera video portalı bizi takip edin en yenilerle sürekli tanışın
Arkadaşının Koltuk Altı Kıllarını Çakmakla Yakan Eleman 00:21
Arkadaşının Koltuk Altı Kıllarını Çakmakla Yakan Eleman 269 izlenme - 6 yıl önce Arkadaşa yapılan eşek şakası. Şakanın da bir adabı vardır arkadaşın koltuk altındaki kılları tutuşturmak tam bir eşek şakası.
Kadın ve Erkekte Terleme Sorunu 01:12
Kadın ve Erkekte Terleme Sorunu 181 izlenme - 9 yıl önce http://www.migrostv.com/kadin-ve-erkekte-terleme-sorunu-nasil-farklilik-gosterir/ Terleme sorunu ile ilgili Sculpture Polikliniği’nden Uzm. Dr. Betül Şengör’den faydalı bilgiler almaya devam ediyoruz. İşte onlardan biri; kadın ve erkekte terleme sorunu nasıl farklılık gösterir? Detaylar videomuzda. Terleme sorununun hangi durumlarda “aşırı” olarak nitelendirildiğini, terleme sorununun nedenlerini ve kalıcı bir çözümü olup olmadığını biliyor musunuz?