Hoşgeldiniz!

koltuk altı

Koltuk Altından Tadımlık Alan Kız 00:14
Koltuk Altından Tadımlık Alan Kız 1.815.740 izlenme - 4 yıl önce Kızımız güzelce eğleniyor, hopluyor zıplıyor sonra haydi eller havaya diyor, sonrası neresinden tutarsan tut iğreçlik işte. Kafalar kıyak galiba.
Koltuk Altını Yalatan Gelin 00:19
Koltuk Altını Yalatan Gelin 13.368 izlenme - 8 ay önce Görüntüde gelinlik giymiş kadının erkek arkadaşına koltuk altlarını yalatışını izlicez
Koltuk Altı Sesi Eşliğinde Şarkı Söyleyen Hacı Amca 00:48
Koltuk Altı Sesi Eşliğinde Şarkı Söyleyen Hacı Amca 3.314 izlenme - 3 ay önce Ortadoğu ülkelerinden birinde çekildiği tahmin edilen bu görüntülerde , bir eczanede oturan hacı amca koltuk altından çıkardığı sese şarkı söyleyerek eşlik etmiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Koltuk Altı Gözlemesi - Hindistan Sokak Lezzetleri 00:47
Koltuk Altı Gözlemesi - Hindistan Sokak Lezzetleri 9.934 izlenme - 12 ay önce Hijyenik yemek yapma konusunda sınır tanımayan aşçılarının Nirvanası sayılan ablamızın koltuk altında gözlemeleri lezzetlendirdiğine şahit oluyoruz. Hayvan karı!
Koltuk Altınızı Koklayabilir Miyim? 03:05
Koltuk Altınızı Koklayabilir Miyim? 4.714 izlenme - 2 yıl önce Sokağa çıkıp erkek kadın fark etmeden yanlarına yaklaşan bu genç, yabancı insanlara ilginç bir teklifte bulunur. Koltuk altınızı koklayabilir miyim?
Koltuk Altı Kıllarını Ağda İle Aldıran Adamın Güldüren Anları 02:19
Koltuk Altı Kıllarını Ağda İle Aldıran Adamın Güldüren Anları 1.397 izlenme - 2 yıl önce Temizlik imandan gelir.Görüntüde siyahi adam koltuk altını temizletmek için çocuğu ve karısı ağda yaptırmaya gelmiş sanırsam izliyoruz
Löw'ün Şimdi De Koltuk Altını Elleyip Koklaması  00:15
Löw'ün Şimdi De Koltuk Altını Elleyip Koklaması 2.936 izlenme - 2 yıl önce Almanya teknik direkötrü Joachim Löw, Slovakya maçında aynı hareketi tekrar yaptı. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Yılın Videosu - Koltuk Altı Kremini Anlatan Çocuk 00:25
Yılın Videosu - Koltuk Altı Kremini Anlatan Çocuk 5.977 izlenme - 7 yıl önce
Canlı Yayında 5 Yıldır Kesmediği Koltuk Altı Kıllarını Gösteren Kadın 00:30
Canlı Yayında 5 Yıldır Kesmediği Koltuk Altı Kıllarını Gösteren Kadın 898 izlenme - 1 yıl önce Canlı yayın programında koltuk altı kıllarını gösteriyor.Her halde bütün kardeşleri erkek olmalı tek kız olmalı muhtemelen
Koltuk Altı Kılı Modası 03:49
Koltuk Altı Kılı Modası 1.466 izlenme - 3 yıl önce Madonna’nın aylar önce koltuk altı tüylerini uzatarak “moda” haline getirdiği bu durum, şimdi “hair selfie” trendine dönüştü ve artık rengarenk karşımıza çıkmaya başladı. Aşağıda, bu modaya uymuş bazı hanım kızlarımızı görüyoruz.
Koltuk Altı Jelini Yanlış Anlayan Çocuk 00:25
Koltuk Altı Jelini Yanlış Anlayan Çocuk 3.119 izlenme - 5 yıl önce Koltuk Altı Jelini Yanlış Anlayan Çocuğun Görüntüleri Bir Anda İnternette Fenomen Oldu
Koltuk Altı Kılı 01:17
Koltuk Altı Kılı 5.581 izlenme - 10 yıl önce ne iğrenç bişimi dmimi
Kızların Koltuk Altı Kıllarını Boyama Modası 02:42
Kızların Koltuk Altı Kıllarını Boyama Modası 1.773 izlenme - 3 yıl önce Son dönemim en iğrenç modası kızlar arasında yavaş yavaş yayılıyor. Bekleme yapmayın 2:27den başlayabilirsiniz.
Koltuk Altını Zortlatarak Müzik Yapmak 00:28
Koltuk Altını Zortlatarak Müzik Yapmak 2.044 izlenme - 5 yıl önce Farklı Bir Müzik Türü :))
Genç Kadından Tacizcisine Unutulmaz Ders 00:43
Genç Kadından Tacizcisine Unutulmaz Ders 1.041 izlenme - 3 yıl önce Otobüste uğradığı tacizlerden bıkan genç kız, geliştirdiği koltuk altı tüy protezi sayesinde sapıkları kendinden uzak tutmayı başardı.
Koltuk Altı kokusu ic?in alerji yapmayan tarif 00:57
Koltuk Altı kokusu ic?in alerji yapmayan tarif 457 izlenme - 1 yıl önce Evde yapabileceğiniz doğal bakım önerilerimizde sırada koltuk altı kokusunun giderilmesine iyi gelecek bir önerimiz var. Kolay malzemelerle hazırlayabileceğiniz tarifimizin detayları için videomuzu izleyin.
Koltuk altı jeli nereye sürülür? 00:26
Koltuk altı jeli nereye sürülür? 1.488 izlenme - 8 yıl önce koltuk altı
Koltuk Altı Yıkatma Oyunu 01:00
Koltuk Altı Yıkatma Oyunu 199 izlenme - 12 ay önce Koltuk altını arkadaşına yarışma adı altında yalatan çinli - acemi kamera video portalı bizi takip edin en yenilerle sürekli tanışın
Koltuk Altı Jeli Nereye Sürülür 00:26
Koltuk Altı Jeli Nereye Sürülür 1.025 izlenme - 8 yıl önce koltuk altı jeli nereye sürülür
Koltuk Altı Resitali 00:26
Koltuk Altı Resitali 590 izlenme - 4 yıl önce Adam koltuk altını ritim aleti olarak kullanıyor, bize şarkı söyleyerek eşlik ediyor.
Koltuk Altı Jeli Nereye Sürülür ? 00:26
Koltuk Altı Jeli Nereye Sürülür ? 482 izlenme - 3 yıl önce Çocuklara bazı şeyleri anlatmak ve açıklamak zordur. Televizyonlarda gördükleri şeyleri onların anlayabileceği dilde anlatmaya çalışırız.Peki doğru bildikleri yanlışlar ? Mesela koltuk altı jeli.
Arkadaşının Koltuk Altı Kıllarını Çakmakla Yakan Eleman 00:21
Arkadaşının Koltuk Altı Kıllarını Çakmakla Yakan Eleman 172 izlenme - 1 yıl önce Arkadaşa yapılan eşek şakası. Şakanın da bir adabı vardır arkadaşın koltuk altındaki kılları tutuşturmak tam bir eşek şakası.
Koltuk Altı Sesiyle Müzik Yapan Adam 00:26
Koltuk Altı Sesiyle Müzik Yapan Adam 366 izlenme - 4 yıl önce Kısa Süreli Videolarla Sizleri Güldürmektir Amacımız İzle Kesin Güleeksin :d
koltuk altı jeli nereye sürülür merak ediyorsanız 00:26
koltuk altı jeli nereye sürülür merak ediyorsanız 834 izlenme - 8 yıl önce koltuk altı jeli nereye sürülür merak ediyorsanız izleyin :)
Koltuk Altı Bölgesine Liposuction Yapılır mı ? 00:56
Koltuk Altı Bölgesine Liposuction Yapılır mı ? 148 izlenme - 2 yıl önce Tel : 0212 241 3 241 Web : http://www.esteport.com Esteport Estetik Cerrahi ve Saç Ekim Merkezi Op Dr Ali Mezdeği Estetik Ameliyatlar ve ameliyatsız estetikler hakkında Esteport Klinik Estetik Cerrahı Op Dr Ali Mezdeği Bilgiler veriyor.
Koltuk Altı Spreyi 00:05
Koltuk Altı Spreyi 275 izlenme - 4 yıl önce Dahi Gençten Devrim Niteliğinde Buluş, koltuk altı spreyi. Komik video izle
Karısına Koltuk Altını Koklatan Adam 00:06
Karısına Koltuk Altını Koklatan Adam 255 izlenme - 4 yıl önce Beyzbol maçı izleyen adam koltuk altını kaşıyor ve elini önce kendi kokluyor sonra eşine koklatıyor.
Koltuk Altı Jeli Nereye Sürülür ? Xd 00:26
Koltuk Altı Jeli Nereye Sürülür ? Xd 193 izlenme - 8 yıl önce koltuk altı jeli nereye sürülür ? xd
Kalp kapak hastalıkları nasıl belirti verir? 01:24
Kalp kapak hastalıkları nasıl belirti verir? 150 izlenme - 3 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe Hastanesi Kardiyovasküler Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Güden kalp kapak hastalıkları hakkında bilgilendiriyor. www.hastane.fatih.edu.tr Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kalp Damar Cerrahisi Kliniğinde ; Küçük yara ile endoskopik ameliyatlar, Çalışan kalpte koroner by-pass ameliyatları, Anevrizmalarda endovasküler stent yerleştirilmesi, Büyük damar cerrahisi (torakal / torakoabdominal aort anevrizması, diseksiyon), Kompleks kalp kapak tamiri (aort, mitral), Ritim bozukluklarının cerrahi tedavisi, Doğumsal kalp hastalıkları ameliyatları, Atardamar ve toplardamar hastalıklarının (şahdamarı, bacak damarı, varis) ameliyatları, Lazer ve radyofrekans tekniği ile tedavisi (EVLT ya da VNUS), Varis tedavileri yapılmaktadır. "Kalp kapak hastalıkları en çok hastalarda nefes darlığı, çarpıntı ve çabuk yorulma olarak belirti verir. Burada hastalık, tabii hastalar ilk bazen de çarpıntıyla bu şikayetleri olduğunu söylüyorlar. Genellikle de bu çarpıntı nefes darlığı, çarpıntı, çabuk yorulma şikayetleri, hastalığın şiddeti arttıkça şikayetin de şiddeti artıyor. Mesela hastalar “bir seneye kadar ben idare ediyordum” diyor ama o zaman da kalp kapakçıklarında sorun olan hastalar bunlar bizim takip ettiğimiz hastalar var. Herkesi ameliyat etmiyoruz, takip edilen hastalarda da zaman içinde gitgide arttığı belirtiliyor ki o takipler sırasında yapılan ekolarda da kapaktaki olayların da git gitde daha arttığı görülüyor. Biraz daha hastalığın şiddetinin artışıyla şikayetlerinin de artışı eş zamanlı oluyor. Ama en çok olan şikayet nefes darlığı, çarpıntı, çabuk yorulma. Özellikle geceleri ağır iş yaptıktan sonra geceleyin çok çok yorulma hissi. “Perişan oldum” diyen hastalar bile olabiliyor, “bir hafta sürdü” diyen hastalar da oluyor."
Ter kokusunu Önlemede En Etkili Bitki Hangisi Buyrun İzleyin 00:44
Ter kokusunu Önlemede En Etkili Bitki Hangisi Buyrun İzleyin 81 izlenme - 2 yıl önce Ter kokusunu Önlemede En Etkili Bitki Hangisi Buyrun İzleyin Ter kokusunu Önlemede En Etkili Bitki Hangisi Buyrun İzleyin Ter kokusunu Önlemede En Etkili Bitki Hangisi Buyrun İzleyin Ter kokusunu Önlemede En Etkili Bitki Hangisi Buyrun İzleyin