Hoşgeldiniz!

koltukaltı

Dünyanın En Güzel Kadın Haltercisi 00:35
Dünyanın En Güzel Kadın Haltercisi 443.900 izlenme - 3 yıl önce 2012 Londra Olimpiyatlarında kadınlar halterde yarışan Avustralyalı sporcu Seen Lee; zaten oldukça çirkin bir spor dalı olan kadın halterini daha da nasıl çirkinleştirebilceğini tüm dünyaya gösterdi. Bi de canlı izledim arkadaş ya. 3 saat kendime gelemedim yemin ederim. Başlığı da öyle koydum ki güzel kadın görcez diye açıp nevriniz dönsün. Ha eğer burayı önce okursanız tabii şok etkisi yapmaz. O yüzden burayı önce okumayın. Canım benim.
Erkek Arkadaşa Koltuk Altı Temizletmek 06:53
Erkek Arkadaşa Koltuk Altı Temizletmek 6.182 izlenme - 3 yıl önce Yine bir japon ve yine garip olayları, bu ergenimiz belli ki hayata şanslı doğmuş bir asyalı ve parayla, gelecekle kafasını yormayacak bir duruma sahip kendisi bir video sitesinde saçma sapan işler yapan bir vlogger. Erkek arkadaşı soğuk ağda bantlarıyla kızın koltuk altı kıllarını alıyor gayet iğrenç bir olay fakat eylemde sevgilisini kucağına almaya çalışan kamil etkisi yapar mı bilmem.
Koltukaltı Show! 00:27
Koltukaltı Show! 386 izlenme - 7 yıl önce koltukaltı show!
Partagaspro Deodorant - Amatör Reklam 00:36
Partagaspro Deodorant - Amatör Reklam 223 izlenme - 3 yıl önce Özellikle yaz aylarında hepimizin en büyük düşmanı olan koltuk altı kokularına dur diyelim ve nasıl dur diyeceğimizi bu videoyu izleyerek öğrenelim...
Prof. Dr. Mustafa Güler - Koltuk altı Kalp Ameliyatları 02:23
Prof. Dr. Mustafa Güler - Koltuk altı Kalp Ameliyatları 135 izlenme - 2 yıl önce Sağ koltukaltından meme çizgisine paralel 6-8cm’lik cilt kesisiyle kaburgaların arasından girilip, kalp kapakçığına ulaşılır. Birçok durumda, endoskopik görüntüleme teknikleri ve aletler kullanılarak kesi boyutu daha da küçültülebilir, video asist endoskopik cerrahi tekniği ile operasyon daha kolay, konforlu ve güvenli yapılabilmektedir. Klasik yöntemde hastalar, uzun yoğun bakım sürecinin ardından 1.5 ay boyunca sırtüstü yatar halde iyileşmeyi beklerken, yeni yöntemde ameliyattan birkaç gün sonra yürüyebiliyor. Enfeksiyon ihtimalinin de düşük olduğu bu yöntemde, özellikle kadınların ameliyat izi nedeniyle yaşadığı estetik kaygısı ortadan kalkıyor Emsey Hospital Adres: Çamlık Mah. Selçuklu Cad. No:22 Pendik İstanbul Türkiye Telefon: 0 216 585 37 00 Çağrı Merkezi: 444 25 99 Faks: 0 216 646 00 96 mail: info@emseyhospital.com
Koltukaltı Ve Kasık Tüyleri Temizliği Nasıl Olmalıdır? 02:40
Koltukaltı Ve Kasık Tüyleri Temizliği Nasıl Olmalıdır? 17 izlenme - 10 ay önce Koltukaltı ve Kasık Tüyleri Temizliği Nasıl Olmalıdır? Dr. Hüseyin Kayapınar(Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Üyesi) Cevaplıyor: Koltukaltı ve kasık tüylerinin alınması sünnettir fıtrattandır. Peygamberimiz (s.a.v.) çeşitli rivayetlerle gelen hadislerinde ki birisi "asrun minel fıtrati" şeklinde yani 10 şey fıtrattandır bazen peygamberlerin sünnetlerindendir gibi rivayetlerde var. Bunlar insanın fıtratından yani yaradılışından gelen şeylerdir. Bunlar sünnettir. Peki ne kadar olmalıdır? Aslında bunun için sünnette tain edilen bir şey yok ama en çok 40 gün içerisinde alınmalıdır şeklinde bir bilgi var. Bazıları bir arpa boyu kadar olursa şeklinde diye bir bilgiler var ama bunlar çok net ve belirli şeylere dayanan bilgiler değildir. Burada asıl olan şey fazla uzatmadan en geç 1 aya kadar bu temizliği yapmalılar diye tavsiye ederim ben. Ölmüş birisinin bu şekilde uzamış tüyleri varsa onları yıkayan kişi almalı mı? almamalı mı? Bunların alınması gerektiğine dair her hangi bir kayıt yok ki zaten edep yerinde ise bu tüyler mazeretsiz olarak oraya bakılması zaten caiz değil dolayısıyla yıkayan kişinin oraya bakması ve bunun sonucu olarak da oraları traş etmesine zaten imkanda yok gerekte yok.