Hoşgeldiniz!

kolu

Dalgadan Vites Kolu Yapıp Çavuşu Tokatlamak 00:15
Dalgadan Vites Kolu Yapıp Çavuşu Tokatlamak 32.503 izlenme - 2 yıl önce Genç arkadaşımız farklı bir modifiye tarzına girişmiş ki arabanın vites kolunu çoban değneği gibi penis yapmış. Gece görünce korkulan cinsten. Genç arkadaşımızın vites kolunu kavraması, bükmesi, ayı yavrusunu severken öldürür derecesindeki tokatlaması ön yargılarımızı kırmıyor.
Ardahan Hoçvan Yaylakarakolu Köyü -  Mehmet Ali Arslan Yayınları 02:51
Ardahan Hoçvan Yaylakarakolu Köyü - Mehmet Ali Arslan Yayınları 29.397 izlenme - 5 yıl önce KÖY HAKKINDA BİLGİLER BURDA KORALILARIN KÖYÜ YAYLAKARAKOLU KÖYÜ ARDAHAN YAYLA KARAKOLU KÖYÜ Köy Ardahan Merkez Hoçvandadır Köye Komşu olan Köyler Kora Köyü Hacıali Köyü Nebioğlu köyü ve Ömerağa Köyü'dür Yaylakarakolu Halkı Ardahan Kora Köyünden Gelmedir Yaylakarakolu Marka Köy Kora'nın Merkezine Uzak olduğu için Yerel Yönetimler Tarafından Bağımsız Bir Köy Haline Getirilmiştir Yaylakarakolu Yasal Olarak Bağımsız Bir Köy olup Ardahan Merkez Hoçvan Coğrafyasındadır 2012 yılından önce Hoçvanda 21 Köy mevcuttu.. Ardahan olmak üzere Türkiye ve Dünyada Bir Çok Yerin Tanıtımı Yapan MEHMET ALİ ARSLAN Yaylakarakolu Köyün Bu Özeliklerini ve Yerel Halkında isteklerini Göz Önünde Bulundurarak 2012 Yılın Sonlarında Yaylakarakolu'yu Hoçvanın 22nci Köyü olarak ilan etmiştir Böylece Ardahan Hoçvan 22 Köy ile Yeni Bir Tarihe Geçiş Yapmıştır ilgili etiket ve sözlükler ardahan,erdexan,hoçvan,xoçvan,kora,yayla­,kara,kolu,hacıali,köy,köyü,çevresi,resi­mleri,yaylakarakoluköyü,22,köy,hoçvan,ya­ylakara,karakolu,
Puyol'un kolu kırıldı 01:06
Puyol'un kolu kırıldı 24.086 izlenme - 5 yıl önce Puyol'un kolu kırıldı
Kapı Kolundan Tahrik Olan Kadın 00:59
Kapı Kolundan Tahrik Olan Kadın 18.789 izlenme - 4 yıl önce Türk filmlerinin saçma sahneleri hepimizce malum.bu filmde ise yeşilçam erotik furyasına kaşesini basmış olan Arzu Okay kapı kolundan çok etkileniyor
Tuvalet Deliğine Kolu Sıkışan Adam 02:24
Tuvalet Deliğine Kolu Sıkışan Adam 2.591 izlenme - 9 ay önce Erzurum’da hastanede telefonunu düşürdüğü klozete kolunu sıkıştıran vatandaş itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı. Erzurum Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, her gün onlarca olaya müdahale ediyor. Özellikle Erzurum genelinde yangın, kaza, insan ve hayvan kurtarma olaylarına sıklıkla giden Erzurum İtfaiyesi, bu seferde tuvalet deliğine kolu sıkışan vatandaşı kurtardı. Hastanede bir vatandaş tuvaletteki klozete telefonunu düşürdü. Genç adam, telefonunu almak için kolunu klozete soktu ancak kolunu klozetin içerisinden çıkaramayınca vatandaşlardan yardım istedi. Bunun üzerine vatandaşlar durumu hemen hastane personeline ve itfaiye haber verdi. İhbar üzerine hastaneye gelen itfaiye ekipleri yaklaşık 1 saatlik çalışma sonucu klozeti de kırarak genç adamın kolunu sıkıştığı yerden kurtardı. Kolu kurtarılan vatandaş itfaiye ekiplerine teşekkür ederek tedavi edilmek üzere sağlık ekiplerine teslim edildi.
kapı kolu kızın ağzına girdi 00:26
kapı kolu kızın ağzına girdi 10.988 izlenme - 7 yıl önce
Muhabbette Geri Vitese Taktığımız O Anlar - Gözlem Kolu 03:07
Muhabbette Geri Vitese Taktığımız O Anlar - Gözlem Kolu 4.879 izlenme - 3 yıl önce Listelist'in yeni programı Gözlem Kolu ile karşınızdayız. Günümüz sohbetlerini, karakterlerini eğlenceli bir dille anlatan programımızda kendinizden, çevrenizden birçok örnek bulacaksınız. Arkadaşımız Deniz Cengiz'in eğlenceli yorumuyla baş başa bırakıyoruz sizleri. Afiyetler olsun. Daha fazlası için: listelist.com Deniz Cengiz TV'ye abone olmak için: http://youtube.com/denizcengiztv
Zevke Kapılan Kapı Kolu - Thug Life 00:24
Zevke Kapılan Kapı Kolu - Thug Life 5.209 izlenme - 3 yıl önce Arzu Okay'ın zevkten dört köşe olup aynı zamanda dört köşe ettiği sahnenin thug life bulmuş halidir efendim. Buyrun.
Çizgi film - İş Makineleri - Vinç ( Kran ) 02:22
Çizgi film - İş Makineleri - Vinç ( Kran ) 7.062 izlenme - 2 yıl önce Çocuklar yol kenarlarındaki vinçleri izlemenize gerek yok artık. Göremediğiniz için hiç üzülmeyin çünkü artık bebetürk sizin için vinçler, greyder ler kepçeler, kamyonlar, multitraktörler, uçaklar gemiler..çizgi filmlerini yapıyor. Bekliyoruz. Bu video Thematica oyunlarından ön izlemedir. Oyunları burada indirebilirsiniz https://itunes.apple.com/ru/app/tacki-v-pesocnice-strojka/id487029630 .
Carles Puyol'un kolu kırıldı... (Benfica - Barcelona karşılaşması) 02:13
Carles Puyol'un kolu kırıldı... (Benfica - Barcelona karşılaşması) 4.249 izlenme - 5 yıl önce Şampiyonlar Ligi'nde Benfica - Barcelona karşılaşmasının 77. dakikasında Carles Puyol çok talihsiz bir sakatlık yaşadı. Şampiyonlar Ligi F Grubu'ndaki Benfica - Barcelona karşılaşmasının 77. dakikada Carles Puyol çok talihsiz bir sakatlık yaşadı. Girdiği 2'li mücadelede acı içinde yerde kıvaranan tecrübeli oyuncuya hemen sağlık ekipleri müdahale etti. Oyuna devam edemeyen 34 yaşındaki futbolcunun kolunun kırıldığı açıklandı.
İş makineleri çizgi film tüm bölümler bir arada (Thematica gameplay) 19:43
İş makineleri çizgi film tüm bölümler bir arada (Thematica gameplay) 5.063 izlenme - 2 yıl önce Çocuklar yol kenarlarındaki iş makineleri izlemenize gerek yok artık. Göremediğiniz için hiç üzülmeyin çünkü artık bebetürk sizin için vinçler, greyder ler kepçeler, kamyonlar, multitraktörler, uçaklar gemiler..çizgi filmlerini yapıyor. Tüm iş makineler bir arada! Bu video Thematica oyunlarından ön izlemedir. Oyunları burada indirebilirsiniz https://itunes.apple.com/ru/app/tacki-v-pesocnice-strojka/id487029630 .
11 yıldır kolu havada 01:20
11 yıldır kolu havada 3.204 izlenme - 6 yıl önce Hintli Kapilakham Namah 11 yıldır indirmediği kolu ve kesmediği tırnaklarıyla tüm yolcuların dikkatini çekti. Namah'ı gören yolcular fotoğraf çekmeyi ihmal etmediler.
Yaklaşınca Ortaya Çıkan Kapı Kolu 00:10
Yaklaşınca Ortaya Çıkan Kapı Kolu 2.417 izlenme - 4 yıl önce Tesla nın model s serisinde karşımıza çıkan bir özellik..kapattıktan sonra kenini gizleyen, araca yaklaştığında kapı kolunu tekrar ortaya çıkaran bir özellik.
knitting,örgü,modelleri,örnekleri,şal,panço,bolero,çanta,ber 01:48
knitting,örgü,modelleri,örnekleri,şal,panço,bolero,çanta,ber 3.148 izlenme - 6 yıl önce
Çizgi film - Kule vinç (Build and Play - Crane)  - 02:03
Çizgi film - Kule vinç (Build and Play - Crane) - 4.014 izlenme - 2 yıl önce All Around The Mullberry Bush - Nursery Rhymes Görsel hafıza dağarcığını geliştirmeye yönelik olan çizgi film. Birazda siz ebeveynlerin kule vinçlerden bahsetmesini istedik. Bu kez biz susmayı tercih ettik. Bu video Build and Play oyunlarından ön izlemedir. Oyunları buradan indirebilirsiniz https://itunes.apple.com/ru/app/build-play-3d-planes-trains/id545626598?mt=8
Kolu Tuvalet Deliğine Sıkışan Çinli 01:37
Kolu Tuvalet Deliğine Sıkışan Çinli 1.966 izlenme - 3 yıl önce Nedendir bilinmez ama bu adam alaturka bir tuvalete kolunu sokmuş, çinli adamın bu mağduriyetini gören başka vatandaşlar itfaiyeyi arayıp yardım istemiş...Akıllara takılan tek bir soru var! Bu adam neden tuvaletin deliğine elini sokmuş?
Kapı Kolu Putin'in Elinde Kaldı 00:16
Kapı Kolu Putin'in Elinde Kaldı 753 izlenme - 2 yıl önce Rus yapımı cipe binmek isteyen Putin, aracın kapısını açmak istedi. Açamayınca general zorladı. Ancak kapının kolu generalin elinde kaldı. Rusya Silahlı Kuvvetleri donanımında birtakım eksiklikler olduğunu önceki gün dile getiren Devlet Başkanı Vladimir Putin, tam da bu eksiklerden birini kendi gözleriyle görme şansını yakaladı. MİLLİ CİPİN KAPI KOLU ELİNDE KALDI Generallerin Putin’e göstermeye çalıştığı yeni cipin kapısı açılmadı. Kapı kolu ise ellerinde kaldı. Rusya’da gününü esprisi haline gelen olan Karadeniz kıyısındaki Soçi şehrinde yaşandı. Suriye’deki militanların Toyota marka cipleri kullanıyor olmasından esinlenmiş olsa gerek Rus generaller Başkan Putin’e ağır makinalı tüfek taşıyabilen Rus yapımı “Patriyot” (vatansever) marka aracı göstermek istedi. Ancak Putin’in araca binmek için ön sağ kapıyı açma girişimi sonuç vermedi. Kapı sanki kaynak yapılmıştı. Büyük pot kırdıklarını fark eden Rusya Savunma Bakanlığı zırhlı araçlar sorumlusu General Aleksander Şevçenko Devlet Başkanına yardım etmek için kapıyı çekiştirmeye başladı. Tabi bu da fayda etmedi. Kapı bir türlü açılmıyordu. General asıldığında ise kapının kolu elinde kalıverdi. Yüzü kızaran, ancak istifini bozmayan Şevçenko elindeki kapı kolunu anında yok ederek Putin’i cipin arka koltuğuna davet etti.
Bilek Güreşi Yapan Kadının Kolu Kırıldı 01:15
Bilek Güreşi Yapan Kadının Kolu Kırıldı 1.774 izlenme - 5 yıl önce Bilek güreşi yapan kadının kolu kırıldı Genç kadınların kıyasıya mücadelesi kötü bitti.
İPhone iPad Joystick (Android Oyun Kolu) 01:35
İPhone iPad Joystick (Android Oyun Kolu) 1.682 izlenme - 4 yıl önce İPhone iPad Joystick (Android Oyun Kolu)
Oyun Kolu Gta Eflc Açılmıyor 03:41
Oyun Kolu Gta Eflc Açılmıyor 2.145 izlenme - 5 yıl önce Oyun Kolu
Bilek Güreşinde Kolu Kırıldı 00:23
Bilek Güreşinde Kolu Kırıldı 1.426 izlenme - 6 yıl önce Bilek guresinde kolu kirildi
Öztürk Serengil - Pozlu Bilek Güreşi 01:46
Öztürk Serengil - Pozlu Bilek Güreşi 1.011 izlenme - 3 yıl önce Kahramanımız Hamsi Nuri'ye(Öztürk Serengil),ünlü kung-fu ustası Wangyu'nun kolu nakledilir. Bu kolun sahibi bir kadın tarafından öpülürse kol gücünü kaybetmektedir,ikinci öpüşte tekrar güçlenmektedir. Kolun güçlü olduğu bir anda Nuri, Ayıboğan Rıza'yı (Kenan Karagöz)acı kuvveti ve birbirinden şahane pozlarıyla madara eder... Başrollerini Öztürk Serengil ve Nilüfer Koçyiğit'in oynadığı 1973 yapımı "Kolsuz Kahramanın Kolu" filminden muhteşem bir Öztürk Serengil performansı. Durum komedisi denir ya, bu da "duruş komedisi" olsa gerekir. hayretler içerisinde izleyelim sayın alkışlarla yaşatanlar...
Kapı Kolunu Bulamayan Çocuğun Pratik Zekası 00:27
Kapı Kolunu Bulamayan Çocuğun Pratik Zekası 46 izlenme - 2 ay önce Çin'de kaydedilen görüntüde arabanın kapı kolunu bulamayan çocuk, yaptığıyla izleyenleri şaşkına çevirmiş efendim.
Balıklara Yem Vereyim Derken Kolu Balığa Kaptırmak 00:46
Balıklara Yem Vereyim Derken Kolu Balığa Kaptırmak 948 izlenme - 3 yıl önce Efenim, olay basit kahramanımız balıklarla fazla haşır neşir olunca kolu kaptırıyor gerçi balık dediğin hamsidir, lüferdir böyle balık mı olur lan. Ürpererek izliyoruz efenim.
Çeşitli Sanatçılar - Bir Çeket İsterem Kolu Dar Ola 04:11
Çeşitli Sanatçılar - Bir Çeket İsterem Kolu Dar Ola 1.300 izlenme - 6 yıl önce
Kim Örgü Şablonları - Motif nasıl yapılır? (Bölüm 2) 07:33
Kim Örgü Şablonları - Motif nasıl yapılır? (Bölüm 2) 806 izlenme - 6 yıl önce Kim Örgü Şablonları - Motif nasıl yapılır? (Bölüm 2)
Çöp Toplayan Robot Kolu Nasıl Yapılır? 04:01
Çöp Toplayan Robot Kolu Nasıl Yapılır? 155 izlenme - 12 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
kaza kolu kopan çocuk 01:28
kaza kolu kopan çocuk 879 izlenme - 8 yıl önce kaza kolu kopan çocuk
5 Eksen Lazer Kesim Makinesi 00:29
5 Eksen Lazer Kesim Makinesi 1.211 izlenme - 5 yıl önce 5 Eksen Lazer Kesim Makinası, Krom Kapı Kolu Kesim Anı.
Sınıf kapısının kolu, öğrencinin koluna saplandı 02:12
Sınıf kapısının kolu, öğrencinin koluna saplandı 404 izlenme - 2 yıl önce Çorum'da bir ortaokulda akıl almaz bir olay yaşandı. Koridorda koşan bir öğrencinin koluna aniden açılan kapının demir kolu sağlandı. Kolundaki kapı kolu ile hastaneye kaldırılan öğrenci, tedavi altına alındı. NOT:o kapı kolunun ucunu hafif sivrimsi yapan mühendistin a.koyim