Hoşgeldiniz!

Komedi Programı Videoları İzle

Olacak O Kadar (Ne Koydun Lan Kafana) 03:35
Olacak O Kadar (Ne Koydun Lan Kafana) 17 izlenme - 6 gün önce Olacak O Kadar, Levent Kırca'nın yarattığı ve oyuncu kadrosunun başında bulunduğu, 22 yıldır çeşitli Türk televizyon kanallarında yayınlanan ve halkın sorunlarını anlatan bir eleştirel güldürü programıdır. Yönetmeni Oğulcan Kırca'dır. Program TRT'de başladığı yayın hayatına 1986 yılından 2005 yılına dek aralıksız devam etmiştir. Programda 5-7 dakikalık skeçlerle Türkiye'de yaşanan güncel komik ve trajikomik olaylar anlatılır.
Olacak O Kadar (İçerde Birisimi Var) 04:51
Olacak O Kadar (İçerde Birisimi Var) 12 izlenme - 6 gün önce Olacak O Kadar, Levent Kırca'nın yarattığı ve oyuncu kadrosunun başında bulunduğu, 22 yıldır çeşitli Türk televizyon kanallarında yayınlanan ve halkın sorunlarını anlatan bir eleştirel güldürü programıdır. Yönetmeni Oğulcan Kırca'dır. Program TRT'de başladığı yayın hayatına 1986 yılından 2005 yılına dek aralıksız devam etmiştir. Programda 5-7 dakikalık skeçlerle Türkiye'de yaşanan güncel komik ve trajikomik olaylar anlatılır.
Ünlü Sunucu, Konuğunu Canlı Yayında Ateşe Verdi! 01:00
Ünlü Sunucu, Konuğunu Canlı Yayında Ateşe Verdi! 34 izlenme - 1 ay önce Kuveyt'te yayınlanan bir komedi programının sunucusu, canlı yayında konuğunun üzerine benzin dökerek ateşe verdi.
Gag Guk 59. Bölüm 08:15
Gag Guk 59. Bölüm 562 izlenme - 3 yıl önce Gag Guk 59. Bölüm
Şota Yine Kırdı Geçirdi! -Buyur Bi'de Burdan Yak 02:44
Şota Yine Kırdı Geçirdi! -Buyur Bi'de Burdan Yak 201 izlenme - 11 ay önce Trabzonspor'un eski teknik direktörü Şota Arveladze TV8'de yayınlanan 'Buyur Bi'de Burdan Yak' komedi programına konuk oldu.
İnce İnce Yasemince (Bölüm Reklamı Star TV - Aralık 1996) 00:44
İnce İnce Yasemince (Bölüm Reklamı Star TV - Aralık 1996) 289 izlenme - 2 yıl önce 1996 Yılında Star TV'de yayınlanan, Yasemin Yalçın ve eşi İlyas İlbey'in başrollerinde oynadığı komedi programının reklamına ait görüntüleri siz site sakinlerinin ve nostalji seven dostların beğenisine sunarım. İyi seyirler.
Gag Concert  05:40
Gag Concert 184 izlenme - 2 yıl önce Gag Concert Kore'nin en ünlü komedi programlarındandır. Bu videoda Gag Concert'ten bir skeç izleyeceksiniz. Korece altyazılıdır. Daha fazla Korece materyal için blogumuzu ziyaret edin: www.hanbekorean.com Visit our blog for more Korean learning materials: www.hanbekorean.com
Temel İle Dursun - Tavuk 02:29
Temel İle Dursun - Tavuk 285 izlenme - 3 yıl önce Bir zamanlar Kanal 7 ve Flash Tvde yayınlanan ve bazen soğuk bazen de güzel esprilerin bulunduğu bir programdı. İşte o programlardan biriydi bu da. Tavuk parodisi.
Olacak O Kadar (Söz Meclisten İçeri) 03:06
Olacak O Kadar (Söz Meclisten İçeri) 0 izlenme - 6 gün önce Olacak O Kadar, Levent Kırca'nın yarattığı ve oyuncu kadrosunun başında bulunduğu, 22 yıldır çeşitli Türk televizyon kanallarında yayınlanan ve halkın sorunlarını anlatan bir eleştirel güldürü programıdır. Yönetmeni Oğulcan Kırca'dır. Program TRT'de başladığı yayın hayatına 1986 yılından 2005 yılına dek aralıksız devam etmiştir. Programda 5-7 dakikalık skeçlerle Türkiye'de yaşanan güncel komik ve trajikomik olaylar anlatılır.
3 Adam 16. Bölüm Tanıtımı (9 Nisan Cumartesi 2016) 00:46
3 Adam 16. Bölüm Tanıtımı (9 Nisan Cumartesi 2016) 55 izlenme - 11 ay önce 3 Adam, küçüklüklerinden beri çok yakın 3 arkadaş olan eser yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç tarafından sunulan talk show programı. 3 sunucu ve 1 konuk olarak uyguladığı formattan aldığı 3+1 adıyla star Tv'de 18 Mayıs 2013'te yayına başlamış, Acun Medya'nın satın alması ile 5 Ekim 2013 tarihi ile program ile birlikte adı 3 adam olarak değişmiştir. Program 2014 Eylül itibari ile TV8 kanalında yayın hayatına devam etmektedir. Ayrıca program 1 kez de Survivor özel bölüm yapmıştır. Ev tadında 3 Adam adlı talk show programı yayınında vtr ve skeçler de yapmaktadır.Bazı keçler O Ses Türkiye, Yetenek Sizsiniz, survivor gibi tv8 yarışmalarına da konuk olunarak çekilmektedir. Yetenek Sizsiniz Türkiye birincilerinden ilizyonist Kvanç ve Burak her bölüm şaşırtıcı ilizyon gösterileriyle programda yer almaktadır. Bir süredir program çarşamba geceleri TV8 ekranlarında yayınlanıyorken, birçok seyircinin isteğiyle artık cumartesi geceleri yayınına devam edicektir.
Temel İle Dursun - Balık 02:08
Temel İle Dursun - Balık 189 izlenme - 3 yıl önce Bir zamanlar Kanal 7 ve Flash Tvde yayınlanan ve bazen soğuk bazen de güzel esprilerin bulunduğu bir programdı. İşte o programlardan biriydi bu da. Balık parodisi.
Olacak O Kadar (Yerli Sinema) 05:49
Olacak O Kadar (Yerli Sinema) 0 izlenme - 6 gün önce Olacak O Kadar, Levent Kırca'nın yarattığı ve oyuncu kadrosunun başında bulunduğu, 22 yıldır çeşitli Türk televizyon kanallarında yayınlanan ve halkın sorunlarını anlatan bir eleştirel güldürü programıdır. Yönetmeni Oğulcan Kırca'dır. Program TRT'de başladığı yayın hayatına 1986 yılından 2005 yılına dek aralıksız devam etmiştir. Programda 5-7 dakikalık skeçlerle Türkiye'de yaşanan güncel komik ve trajikomik olaylar anlatılır.
Elektrik Şoku Eşliğinde Şarkı Söyledi 03:08
Elektrik Şoku Eşliğinde Şarkı Söyledi 90 izlenme - 3 yıl önce Elektrik Şoku Eşliğinde Şarkı Söyledi
Haşlama Taşlama - Birgün Sokakta 05:24
Haşlama Taşlama - Birgün Sokakta 65 izlenme - 1 yıl önce Yasemin Yalçın'ın "Haşlama Taşlama" adlı komedi programindan "Bir Gün Sokakta" isimli skecini siz site sakinlerinin ve nostaljikolik tüm dostların beğenisine sunarım. Heyy gibi günler diyerek kahkahalar içerisinde izliyoruz efendim. İyi seyirler. Keyfini çıkarın (teşekkürler erhanc1974)
Olacak O Kadar (Bazıları Silah Sever) 04:56
Olacak O Kadar (Bazıları Silah Sever) 0 izlenme - 6 gün önce Olacak O Kadar, Levent Kırca'nın yarattığı ve oyuncu kadrosunun başında bulunduğu, 22 yıldır çeşitli Türk televizyon kanallarında yayınlanan ve halkın sorunlarını anlatan bir eleştirel güldürü programıdır. Yönetmeni Oğulcan Kırca'dır. Program TRT'de başladığı yayın hayatına 1986 yılından 2005 yılına dek aralıksız devam etmiştir. Programda 5-7 dakikalık skeçlerle Türkiye'de yaşanan güncel komik ve trajikomik olaylar anlatılır.
Temel İle Dursun - 10 milyon 02:06
Temel İle Dursun - 10 milyon 51 izlenme - 3 yıl önce Bir zamanlar Kanal 7 ve Flash Tvde yayınlanan ve bazen soğuk bazen de güzel esprilerin bulunduğu bir programdı. İşte o programlardan biriydi bu da. 10 milyon parodisi.
Olacak O Kadar (Sarhoş - Ölürsem Kabrime Gelme) 03:49
Olacak O Kadar (Sarhoş - Ölürsem Kabrime Gelme) 0 izlenme - 6 gün önce Olacak O Kadar, Levent Kırca'nın yarattığı ve oyuncu kadrosunun başında bulunduğu, 22 yıldır çeşitli Türk televizyon kanallarında yayınlanan ve halkın sorunlarını anlatan bir eleştirel güldürü programıdır. Yönetmeni Oğulcan Kırca'dır. Program TRT'de başladığı yayın hayatına 1986 yılından 2005 yılına dek aralıksız devam etmiştir. Programda 5-7 dakikalık skeçlerle Türkiye'de yaşanan güncel komik ve trajikomik olaylar anlatılır.