Hoşgeldiniz!

komik caps

Onlarda & Bizde Maceracı 00:15
Onlarda & Bizde Maceracı 412.915 izlenme - 3 yıl önce Meşhur bizim Maceracı ile Bear Grylls'in karşılaştırmasını yaptığımızda ortaya bu görüntüler çıkıyor. Çok daha fazlası için kanala yürü git evladım: http://www.izlesene.com/komikcapsler
YGS Sınavı Öncesi & Sonrası Ben 00:14
YGS Sınavı Öncesi & Sonrası Ben 380.836 izlenme - 3 yıl önce Bugün açıklanan YGS sonuçlarının öncesini ve sonrasını çok iyi betimleyen bir video gerçekten. Özellikle erkekler üzerine alınsın bence.
14 Şubat'ta Sevgilin Var mı Diye Sorduklarında Ben 00:06
14 Şubat'ta Sevgilin Var mı Diye Sorduklarında Ben 42.182 izlenme - 3 yıl önce 14 Şubat'ı yalnız geçirenlerin bu soruya maruz kaldıklarında içlerinde yaşadıkları durumun betimleyen bir sahnedir efendim, gülünüz ve geçiniz lütfen.
Ona Küçük Sürprizler Yapın 00:10
Ona Küçük Sürprizler Yapın 30.672 izlenme - 3 yıl önce Sürprizle ya da şakayla irkitilmek, ürkütülmek istenen bir kız ve sonrasında 180 derece değişen bir durum.
Sevgililer Gününde Hayal Ettiğim 00:20
Sevgililer Gününde Hayal Ettiğim 34.584 izlenme - 3 yıl önce Herkes Sevgililer Gününde bir sevgilisi olsun, onunla duygusallığın ya da daha ilerlemiş vaziyetlerin! doruklarına ulaşayım ister ama o koşullar henüz olgunlaşmadıysa, hatta başlamadıysa düşünmek yersizdir.
Onlarda & Bizde Havuz Partisi 00:23
Onlarda & Bizde Havuz Partisi 17.397 izlenme - 3 yıl önce Çılgın Amerikanus havuz partisi ve sıkça gördüğümüz römork ya da kasada oluşturulan havuzlar. Çok mantıklı bir karşılaştırma gerçekten!
An İtibariyle Galatasaraylılar 00:08
An İtibariyle Galatasaraylılar 15.095 izlenme - 3 yıl önce 2015 sezonu şampiyonu Galatasaraylıları, kazandıkları şampiyonluk sonrası ruh halleri :) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/komikcapsler kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Onlarda & Bizde Muhabir 00:17
Onlarda & Bizde Muhabir 9.421 izlenme - 3 yıl önce Örneklerle birçok benzerini hazırlayabileceğimiz bir tarz aslında. Çok daha fazlası için kanala yürü git evladım: www.izlesene.com/komikcapsler
Onlarda & Bizde (Bass Testi) 00:28
Onlarda & Bizde (Bass Testi) 9.601 izlenme - 3 yıl önce Bass testi nasıl yapılır? İşte ülkelere göre farklılık gösteren bir durum, tabi ki Türkiye'de her zaman durum biraz daha farklı.
Okullar Tatil Olacak Mı Diye Beklerken Biz 00:11
Okullar Tatil Olacak Mı Diye Beklerken Biz 6.240 izlenme - 3 yıl önce Hepimiz böyle beklemiyor muyuz sizce internet, televizyon başında kar yağarken. Şahsen biz böyle bekliyoruz, sizi bilmem!
Daha İlk Haftasında Spor Salonunda Hissettiğim 00:23
Daha İlk Haftasında Spor Salonunda Hissettiğim 5.890 izlenme - 3 yıl önce Spor salonuna giden her erkek üç-beş ağırlık kaldırıp, zora girdi mi kendini Conan zannetmez mi? Öyle durumlardan bir an.
Yalnız Kız Görünce Ben 00:16
Yalnız Kız Görünce Ben 6.710 izlenme - 3 yıl önce Mâlum Candan Erçetin klibi üzerinden betimlenilen bir durum, erkekler olarak bazen böyle durumlar yaşamıyoruz desek yalan olur herhalde. Yaşamıyorsak bile empati kuralım lütfen.
Oğlun Eskisi Kadar Masum Değil Anne 00:09
Oğlun Eskisi Kadar Masum Değil Anne 6.423 izlenme - 3 yıl önce Emrah'ın o saf halinden, o masum halinden çok uzak bir sahne gerçekten, neydin ne oldun be Emrahcığım. Neyse böylesi de yakışır sana! :)
Sevgililer Gününde Teklif Alınca Ben 00:15
Sevgililer Gününde Teklif Alınca Ben 5.501 izlenme - 3 yıl önce Hey sevgili sen nelere kâdirsin diyoruz ve olayı kapatıyoruz, bu sevinci dışarı vuran şekilde olmasa da içinden birçok kişi yaşamıştır herhalde. İzleyelim.
Kar Yağınca Ben 00:15
Kar Yağınca Ben 3.376 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'de karlar yağmaya başlayınca, videodaki penguen gibi şen şakrak oluyoruz. Yalan mı ? :) Bizce değil...
Babama Laf Anlatmaya Çalışırken Ben 00:13
Babama Laf Anlatmaya Çalışırken Ben 5.339 izlenme - 3 yıl önce Çoğu zaman biz bir şeyler anlatmaya çalışırız ama o an babalarımız anlattıklarımızı hiç umursamaz, biz de öylesine konuşuveririz o an. Sayfamızı takip edip, yüklenilen tüm videolardan anında haberdar olmak için: http://www.izlesene.com/komikcapsler#subscribe
İstediğim Ortam & Aslında Olan (+18) 00:17
İstediğim Ortam & Aslında Olan (+18) 5.037 izlenme - 3 yıl önce Herkes ister ki cıvıl cıvıl ortam olsun karılı kızlı falan, öyle olmuyor işte. Çok daha fazlası için kanala yürü git evladım: www.izlesene.com/komikcapsler
Annem Sofrayı Hazırlarken Biz 00:12
Annem Sofrayı Hazırlarken Biz 4.141 izlenme - 3 yıl önce Hepimiz böyle değil miydik zamanında? Aç aç eve gelmişizdir, annelerimiz yavaş yavaş yemeği hazırlamaya başlamıştır, ama bizim için her saniyenin bir değeri vardır. Sayfamızı takip edip, yüklenilen tüm videolardan anında haberdar olmak için: http://www.izlesene.com/komikcapsler#subscribe
Onlarda & Bizde Exorcist 00:19
Onlarda & Bizde Exorcist 3.600 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/komikcapsler kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Onlarda & Bizde Dj 00:18
Onlarda & Bizde Dj 4.466 izlenme - 3 yıl önce Bir bizim djlere bak bir de adamlardakine. Hey Allahım ne ettik de İdo'yu bize reva gördün. Neyse haydin izleyelim.
Aşkım Küçük Bir Kaza Geçirdim, Arayacam Ben Seni 00:15
Aşkım Küçük Bir Kaza Geçirdim, Arayacam Ben Seni 3.246 izlenme - 3 yıl önce Meşhur espriyi böyle yorumladık. Buyrun efendim çerez niyetine iyi gider. Çok daha fazlası için kanala yürü git evladım: http://www.izlesene.com/komikcapsler
Arkadaşlarla Gezerken Hissettiğim 00:20
Arkadaşlarla Gezerken Hissettiğim 4.013 izlenme - 3 yıl önce Çoğu kişi arkadaşlarıyla toplandığında sanki kendisini gayet ciddi ağır takılan, bir karizması var zanneder halbuki dışardan görülen böyle de olabilir.
Vücut Çalışınca Ben 00:20
Vücut Çalışınca Ben 3.979 izlenme - 3 yıl önce Vücut çalışırken ve de çalışmadan önce hepimiz bunu hayal etmiyor muyuz sizce? Bizce öyle olduğunu düşünüyoruz.
Onlarda & Bizde Rocky 00:23
Onlarda & Bizde Rocky 2.869 izlenme - 3 yıl önce Yoruma ne hacet efendim. Video her şeyi açıklıyor. Onlarda Rocky bizde raki Kanalımıza bekleriz efendim, buyruuun: http://www.izlesene.com/komikcapsler
Yılbaşında Taksim Meydanı 00:14
Yılbaşında Taksim Meydanı 3.479 izlenme - 3 yıl önce Aslında çok da fazla açıklama yapmaya gerek yok, malum yeni yıla girerken gördüğümüz görüntülerden bir şeyler çağrıştırıyor olsa gerek. Sayfamızı takip edip, yüklenilen tüm videolardan anında haberdar olmak için: http://www.izlesene.com/komikcapsler#subscribe
Maaş Alınca Ben 00:15
Maaş Alınca Ben 3.421 izlenme - 3 yıl önce Herkes maaşları alınca adeta bir tembel hayvana dönüşüp maaş bitene dek har vurup harman savurur, ama o maaş bitince işte yusuf yusuf olursun, ay sonu gelsin diye dua edersin.
Onlarda & Bizde Yemek Programı 00:25
Onlarda & Bizde Yemek Programı 3.290 izlenme - 3 yıl önce Tabi ki über bir örnek olarak gelebilir belki ama maruz kalınan görüntülere bakınca böyle örneklerin de olduğunu görmekteyiz.
Onlarda & Bizde - Bir Araya Gelince 00:15
Onlarda & Bizde - Bir Araya Gelince 2.515 izlenme - 3 yıl önce Onlarda yaşlılar bir araya gelince ne yapıyor, bizde ne yapıyor kavramlarını değerlendirip caps aldık, na buyrun. Çok daha fazlası için kanala yürü git evladım: www.izlesene.com/komikcapsler
14 Şubat'ta Kız Arkadaşın Var mı Diye Sorduklarında Ben 00:21
14 Şubat'ta Kız Arkadaşın Var mı Diye Sorduklarında Ben 3.046 izlenme - 3 yıl önce O ânın anlam ve önemini anlatan güzel bir caps videosudur, yorum yapmadan izleyelim, tadını çıkaralım.
Pazartesi Geldiğinde Ben 00:08
Pazartesi Geldiğinde Ben 2.476 izlenme - 3 yıl önce Ah o güzel geçen haftasonundan sonra Pazartesi sendromu yok mu? Hele de Pazar gecesi geç yatmışsan, vah vah Sayfamızı takip edip, yüklenilen tüm videolardan anında haberdar olmak için: www.izlesene.com/komikcapsler