Hoşgeldiniz!

komik değil

Cem Yılmaz'dan Güleyazdıran Şaka 00:30
Cem Yılmaz'dan Güleyazdıran Şaka 6.213 izlenme - 4 ay önce Efendim Cem Yılmaz'dan her zaman kahkaha attıracak şakalar da duyacak değiliz. Bu da onlardan birisi. Tebessüm ettiren, hatta bu neydi şimdi dedirten bir şaka. İzleyelim...
Levent Kırca'nın Tecavüz Skeci 04:40
Levent Kırca'nın Tecavüz Skeci 24.950 izlenme - 2 yıl önce Levent Kırca'nın komik olmayan, komik olmaya bile çalışmayan skeçlerinden birisi. Ortada senaryo bile yok.Gerçek bir olay, aynen film yapılmış. Ülkemizdeki sistem, tecavüzcüleri kkoruyan ve kollayan bir sistemdir. Bu sayede kadınlar eve kapanır, sosyalleşemez ve çalışamaz hale gelir.
Ayıoğluayınıoğlu 00:20
Ayıoğluayınıoğlu 5.522 izlenme - 10 yıl önce hemen izleyin iğrenç ve komik
Öğretmene Yapılan Satisfaction Şakası 00:39
Öğretmene Yapılan Satisfaction Şakası 1.730 izlenme - 3 yıl önce Hoca ders anlatırken yurdum türk gençliği satisfaction şarkısıyla görsel konu için kullanılan monitor/pc satisfaction çalarak derste eğlence yapmışlardir. yalniz dikkat edilmesi gereken hoca tahtayı kaldırdığında arkadaki monitördeki çöp adamın ileri geri pompa yapması efsane olmuş.
Komik Olmayan Torku Reklamı - Pide Bitmiş 00:40
Komik Olmayan Torku Reklamı - Pide Bitmiş 1.327 izlenme - 3 yıl önce Torku adlı şirket ramazan için özel bir reklam hazırlamış fakat sosyal medyaya selam çakmak isterken tabiri doğruysa tüy dikmişler. Hiç komik olmadığını belirterek sizleri izlemeye davet etmek istiyorum..
Müthiş Dadı (Parodi) 11:13
Müthiş Dadı (Parodi) 507 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizde 'Süper Dadı' adıyla yayınlanan programın parodisi... Süper Dadı hakkında bilgi sahibi olmak için: http://www.youtube.com/watch?v=m8Huieb53Gc (Trt 1 versiyonu) http://www.youtube.com/watch?v=CqJuhaUn5Ns (Star versiyonu)
Bir Avuç Taşak Şarkısı - Dağınık Oda İçerir 01:24
Bir Avuç Taşak Şarkısı - Dağınık Oda İçerir 543 izlenme - 3 yıl önce Hanım kardeşimizin canı çok sıkılmış belli. O da kendini şarkıya vurmuş görüldüğü gibi. Dinliyoruz efendim. Vazeline dikkat!
Türk İşi Death Note 08:54
Türk İşi Death Note 422 izlenme - 3 yıl önce "Komedyshow" olarak kendilerini tanıtan ve daha sonra ne olduysa bilinmez "Hiç komik değil" olarak karşımıza dönen grubun çekmiş olduğu bir çalışma ile karşınızdayım.
Pevil Yuvanç Stand Up Gösterisi - Geleceğin Cem Yılmaz'ı 05:08
Pevil Yuvanç Stand Up Gösterisi - Geleceğin Cem Yılmaz'ı 339 izlenme - 3 yıl önce Çok fazla açıklamaya gerek yok, bugün de başkası adına utandık çok şükür.
Yavuz Seçkin'den Ersun Yanal Taklidi 01:26
Yavuz Seçkin'den Ersun Yanal Taklidi 285 izlenme - 3 yıl önce Genel olarak komik olmayan komedyen Yavuz Seçkin yememiş içmemiş son günlerin popüler hocası Ersun Yanal'ı taklit edeyim demiş. Neyse efenim aklınıza gelebilecek neredeyse bütün klişeleri de kullanmış...
Komik Olmayan Torku Reklamı - Pide Bitmiş 00:40
Komik Olmayan Torku Reklamı - Pide Bitmiş 334 izlenme - 4 yıl önce Torku adlı şirket ramazan için özel bir reklam hazırlamış fakat sosyal medyaya selam çakmak isterken tabiri doğruysa tüy dikmişler. Hiç komik olmadığını belirterek sizleri izlemeye davet etmek istiyorum..
En Mükemmel Benim! 07:36
En Mükemmel Benim! 101 izlenme - 2 yıl önce Her şey basit bir "Kardeşim nasılsın?" ile başlamıştı... Yeni videolardan haberdar olmak için: http://www.youtube.com/user/hckmkdgl?sub_confirmation=1
Komedyshow - Fahrinin Rüyası 07:27
Komedyshow - Fahrinin Rüyası 112 izlenme - 3 yıl önce 10 yıldır youtube'a yerli ve yabancı yapımlarla dalga geçen videolar çeken komedyshow(şimdiki adı: hiç komik değil)'un fahri abi serisinin fahrinin rüyası adlı videosunu izliyoruz bence en komik, en başarılı videolarından birisidir iyi seyirler...
Maraşta Sıkıntı Neler Yaptırıyor 01:18
Maraşta Sıkıntı Neler Yaptırıyor 197 izlenme - 9 yıl önce sıkıntı neler yaptırıyor görün işte
Deneme Yinee 01:05
Deneme Yinee 366 izlenme - 9 yıl önce müzik tamamen bana aittir
Merdiven Altı Psikoloğu 03:39
Merdiven Altı Psikoloğu 54 izlenme - 2 yıl önce Ankara menşeli tiyatrocu arkadaşların hazırladığı bir çalışma. Profesyonel psikologların aşağı yukarı aynı durumda olduğunu kendi deneyimlerimden yola çıkarak söyleyebilirim.
şaka 00:15
şaka 126 izlenme - 9 yıl önce komik
Adam Şaka Yaptı, 24 Kişi Öldü !!! 00:30
Adam Şaka Yaptı, 24 Kişi Öldü !!! 60 izlenme - 3 yıl önce Adam Şaka Yaptı 24 kişinin canına mal oldu. Bu nasıl şaka? komik midir?