Hoşgeldiniz!

komik hikaye

Oğuzhan Uğur Yılbaşı Anısı 08:53
Oğuzhan Uğur Yılbaşı Anısı 219 izlenme - 2 ay önce OĞUZHAN UĞUR'UN ANILARI OĞUZHAN UĞUR'UN ANILARI OĞUZHAN UĞUR'UN ANILARI OĞUZHAN UĞUR'UN ANILARI OĞUZHAN UĞUR'UN ANILARI OĞUZHAN UĞUR'UN ANILARI OĞUZHAN UĞUR'UN ANILARI OĞUZHAN UĞUR'UN ANILARI OĞUZHAN UĞUR'UN ANILARI OĞUZHAN UĞUR'UN ANILARI OĞUZHAN UĞUR'UN ANILARI OĞUZHAN UĞUR'UN ANILARI
Güzel Üniversiteli Kız Cemile Ne Arıyor... 04:05
Güzel Üniversiteli Kız Cemile Ne Arıyor... 1.818 izlenme - 7 yıl önce genç ve güzel üniversiteli kızın canı sıkkın. sokak sokak geziyor. peki ne arıyor? aradığını bulabilecek mi? kızımız güzel olduğu kadar zeki. kafasında bir ışık beliriyor ve hemen sorunu kolayca çözüyor.
Yalancı Tavşan 05:23
Yalancı Tavşan 730 izlenme - 2 yıl önce Yalancı Tavşan, ormanda gezerken bir tesadüf sonucu sincapla arkadaş olur. Tavşanın bitmek bilmeyen yalanları yüzünden ikisinin de başı dertten kurtulmaz. Yalan söylemenin ne kadar kötü olduğunu tavşanla birlikte sizler de öğreneceksiniz.
kıpkırmızı başlıklı kız 12:28
kıpkırmızı başlıklı kız 5.263 izlenme - 9 yıl önce kocaeli İlindeki körfez atatürk anadolu lisesi’nde bir grup arkadaşın kendileri yazıp kendileri oynadıkları günümüze uyarlanmış bi komedi masal skeci =) beğenmeniz dileğiyle..
Ahmet Kaya - Ben de Sana Rica Ederim 00:56
Ahmet Kaya - Ben de Sana Rica Ederim 957 izlenme - 2 yıl önce Ahmet kayanın gençliğinde rica ederim sözcüğünün anlamını bilmemesi üzerine anlattığı komik anısı.
Şahan - Atasözlerimiz(Atasözleri Hikayeleri) 07:07
Şahan - Atasözlerimiz(Atasözleri Hikayeleri) 1.463 izlenme - 10 yıl önce ya seve seve ya ............
Geç kalmadan yetişmeliyim.... 01:43
Geç kalmadan yetişmeliyim.... 583 izlenme - 7 yıl önce En yaratıcı video’yu sen çek Command ödüllü reklam yarışmasına hemen katıl Sony hediyelerden birini kazan !!! http://www.izbirakmakistemiyormusun.com
Minik Hikayeler Serisi -1 04:00
Minik Hikayeler Serisi -1 188 izlenme - 7 yıl önce damla'dan hikayeler
Minik Hikayeler Serisi 01:44
Minik Hikayeler Serisi 118 izlenme - 7 yıl önce damla'dan hikayeler
karizmatik dedektif dediğin böyle olur... 00:57
karizmatik dedektif dediğin böyle olur... 151 izlenme - 7 yıl önce hem meraklı hem afilli hem de karizmatik dedektif deniz çıkmaz. izleri takip ediyor gazeteleri tarıyor ince eleyip sık dokuyor ve mutlakama sonuca ulaşıyor. ama bu sefer aradığı rakibi çok zorlu çıktı. hiç iz bırakmıyor.eğer dileğiniz iz bırakmamak ise command tam size göre....
Venge ile Abanoz - Başarılı Bir Tanıtım Filmi 02:25
Venge ile Abanoz - Başarılı Bir Tanıtım Filmi 43 izlenme - 3 yıl önce Başarılı bir proje olacağa benzeyen Venge ile Abanozun akıl almaz maceralarının tanıtım filmi.