Hoşgeldiniz!

komik kedi videoları

Banyo Yapacağını Anlayınca Dile Gelen Kedi 00:25
Banyo Yapacağını Anlayınca Dile Gelen Kedi 1.013.973 izlenme - 8 yıl önce Kedilerin su sevmediği malumunuz. Bu kedimiz de banyo yapacağını anlayınca resmen dile geliyor ve dram filmlerindeki tarzda performans gösteriyor. İzleyelim.
Sahibinin Çaldığı Piyanoda Huzuru Bulan Kedi 00:51
Sahibinin Çaldığı Piyanoda Huzuru Bulan Kedi 16.434 izlenme - 6 yıl önce Sahibi piyano çalrken sanki eşlik edermişçesine bir anda rahat ve huzur kıvımına giren komik kediyi izliyoruz
Dünya Tatlısı Yavru Kedi Videoları / Kitten Persian Cat 01:36
Dünya Tatlısı Yavru Kedi Videoları / Kitten Persian Cat 35.568 izlenme - 6 yıl önce SizdenBiri PERSİAN KİTTEN CAT Videos / Komik kedi videoları PART 2 SİZLERLE Abone olmak için https://goo.gl/WbNdhL Beğenmeyi unutmayın En komik kaza videoları https://goo.gl/0jvJEX YouTube mp3 indirme https://goo.gl/fVWvlT Çiftlik oyunlar ile para kazanma https://goo.gl/0Q1N2U YouTube para kazanma https://goo.gl/NXfNF1 YouTube fragman nasıl hazırlanır https://goo.gl/5t1vlC Hergün komik videolar,pratik bilgiler,inceleme videoları,para kazanma videoları,ilginç deneyler ve son dakika videolarımızla karşınızdayız.
Köpeklere Saldıran Yürek Yemiş Kediler 01:47
Köpeklere Saldıran Yürek Yemiş Kediler 13.385 izlenme - 6 yıl önce Bu kediler yürek yemiş ve kendinden büyük kediler saldırıyor. Kimi komik kimi anlamlı haydi bakalım kediler köpeklere karşıyı izleyelim.
Musluğun Altında Yıkanmaya Bayılan Kedi 00:46
Musluğun Altında Yıkanmaya Bayılan Kedi 127.331 izlenme - 6 yıl önce Musluk altında yıkanarak büyük keyif yaşayan sevimli kedinin kameraya yansıyan görüntüleri sizlerle...
Tuvaletini Ayakta Yapan Kedi 00:20
Tuvaletini Ayakta Yapan Kedi 20.795 izlenme - 6 yıl önce Diğer Kedilere İsyan İçin Doğdu! "Ayakta sıçan kedi mi olur?" demeyin! Oluyormuş. Kameraya yansıyan ilginç anlar sizlerle.
Anne Diyen Kedi İzlenme Rekorları Kırıyor 00:32
Anne Diyen Kedi İzlenme Rekorları Kırıyor 76.181 izlenme - 7 yıl önce Genç kadının beslediği vahşi kedinin 'Mamma' diyerek haykırdığı görüntüler sosyal paylaşım sitelerinde büyük ilgi gördü. Morgan Lynn isimli manken, beslediği vahşi kedinin videosunu paylaştı. Vahşi kedinin 'Mamma' (anne) dediği video, sosyal medyada kısa sürede birçok kullanıcı tarafından paylaşıldı. Genç kadın kedisiyle çektirdiği fotoğrafları sosyal medyadan paylaşmayı da ihmal etmiyor; "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Konuşan Kedi 00:56
Konuşan Kedi 115.378 izlenme - 10 yıl önce Konuşan Kedi Boncuk
Müzik Çalınca Kopan Kedi 00:28
Müzik Çalınca Kopan Kedi 30.693 izlenme - 7 yıl önce Müzik çalınca her insanın elleri kolları bir tarafları oynadığu gibi hayvandada etkisi oluyo izliyoruz Yeni videolari için kanalıma aboneo lun
Kedi Usulü Eşek Şakası 00:10
Kedi Usulü Eşek Şakası 280.310 izlenme - 8 yıl önce Sinsi kedi arkadan sinsi sinsi sanki bir ninja edasıyla yaklaşıyor ve liseden hatırladığımız enseye şaplağı geçiriyor.
GTA V - Kedi Korkutmak 00:21
GTA V - Kedi Korkutmak 764.544 izlenme - 8 yıl önce Gerçekçi yönüyle bizi devamlı etkileyen GTA'dan bir kesit daha. Ne yazık ki sonu üzücü bitiyor. İyi seyirler.
Miyavlamayı Beceremeyen Kedi 00:25
Miyavlamayı Beceremeyen Kedi 427.539 izlenme - 9 yıl önce Bu kedi miyavlama konusunda oldukça başarısız.
Arkadaşını Harcayan Kedi 00:21
Arkadaşını Harcayan Kedi 10.876 izlenme - 7 yıl önce Arkadaşını Harcayan Kedi Arkadaşını uçuran kedinin kameraya yansıyan görüntülerini hep birlikte izliyoruz...
Canlı Yayını Basan Kedi 00:53
Canlı Yayını Basan Kedi 10.768 izlenme - 6 yıl önce Denizli’deki yerel kanallardan DRT ( Denizli Radyo Televizyon) sunucusu Kudret Çelebioğlu tarafından hazırlanıp sunulan ‘Günaydın Denizli’ programını sunarken bir sürprizle karşılaştı. Hem de en miyavından. Stüdyoyu basan bir sokak kedisi programı bildiğiniz ele geçirdi. Denizli’deki DRT adlı yerel kanalın sabah programını stüdyodan gizli gizli izleyen bu kedi bir sokak kedisi… Stüdyoyu basan miyav bir süre sonra paşa gönlünce sunucuyu görmezden gelip masaya çıkıyor Sunucuyu ekarte edip programı ele geçiren kedi canlı yayında tüm Denizli halkına miyavlıyor Bu arada teslim olan sunucu Kudret Çelebioğlu da onlar için kapılarımızın önüne bir kap su ve mama bırakmamız gerektiğini hatırlattı Programı ele geçirmenin rahatlığıyla klavyenin sıcak tuşları üzerine uzanan kedicik bir güzel keyif yaptı Bu arada ona Hüsnü adı verildi… En güzeli de stüdyodan bir çalışan Hüsnü’yü sahiplendi ve bir ömür boyu yaşayacağı evine götürdü
Korkutmak isterken, korkutulan kedi 00:21
Korkutmak isterken, korkutulan kedi 26.180 izlenme - 7 yıl önce Korkutmak isterken, korkutulan kedi daha fazla videolar için caps on izlesene abone olmayi sakin unutmayın kedi kediyi korkutacakken hava giden avlanir www.izlesene.com/capsonizlesene
Sevimli Kedilerin Süt Savaşı 03:07
Sevimli Kedilerin Süt Savaşı 15.051 izlenme - 6 yıl önce Sevimli Kedilerin Süt Savaşı Bir kase sütü paylaşamayan kedilerin sevimli didişmeleri izleyenleri güldürüyor.
Balkondan Kedi Belgeseli Çeken Dayı ( Dram İçerir) 10:03
Balkondan Kedi Belgeseli Çeken Dayı ( Dram İçerir) 4.195 izlenme - 7 yıl önce 1 ay içinde 6 kardeşini kaybetmiş minik yavru kedi ve annesinin iki tane hain bakışlı siyah kedinin bütün tacizlerine karşın hayata tutunma cabalarını izleyeceksiniz. balkondan çekim yaparak bu drami gözler önüne seren abimizin erik ve ceviz fırlatarak sevimli yavru ve annesini siyah kedilerden korumaya calışması insanin tüylerini diken diken ediyor
Çöp Evdeki Çekyattan Onlarca Kedi Fırladı 01:01
Çöp Evdeki Çekyattan Onlarca Kedi Fırladı 24.847 izlenme - 7 yıl önce Bursa’da mahkeme kararıyla temizlenmek için girilen çöp evde ekipler çekyatı açtığında neye uğradığını şaşırdı. Birdenbire çekyatın içinden fırlayan onlarca kediyi gören belediye ekipleri şok oldu.
Çok Sevimli Kedi Yavrusu 00:56
Çok Sevimli Kedi Yavrusu 65.711 izlenme - 8 yıl önce Bu aşırı sevimli ve sempatik kedi yavrusu, hareketleriyle sizi hayrete düşürecek! Her sabah uyanınca bir doz almanızı tavsiye ederiz :)
Kediyle Namaz Kılmayı Öğrenmek 00:57
Kediyle Namaz Kılmayı Öğrenmek 3.541 izlenme - 7 yıl önce Beyin yakan islami bir animasyon ile beraberiz. Kedilerin nasıl namaz kılması gerektiğini öğreten bu açıklayıcı animasyon ile kafir kedilerinizi dine döndürebilirsiniz.