Hoşgeldiniz!

Komik Kediler Videoları İzle

Musluğun Altında Yıkanmaya Bayılan Kedi 00:46
Musluğun Altında Yıkanmaya Bayılan Kedi 43.808 izlenme - 6 ay önce Musluk altında yıkanarak büyük keyif yaşayan sevimli kedinin kameraya yansıyan görüntüleri sizlerle...
Dünya Tatlısı Yavru Kedi Videoları / Kitten Persian Cat 01:36
Dünya Tatlısı Yavru Kedi Videoları / Kitten Persian Cat 11.311 izlenme - 3 ay önce SizdenBiri PERSİAN KİTTEN CAT Videos / Komik kedi videoları PART 2 SİZLERLE Abone olmak için https://goo.gl/WbNdhL Beğenmeyi unutmayın En komik kaza videoları https://goo.gl/0jvJEX YouTube mp3 indirme https://goo.gl/fVWvlT Çiftlik oyunlar ile para kazanma https://goo.gl/0Q1N2U YouTube para kazanma https://goo.gl/NXfNF1 YouTube fragman nasıl hazırlanır https://goo.gl/5t1vlC Hergün komik videolar,pratik bilgiler,inceleme videoları,para kazanma videoları,ilginç deneyler ve son dakika videolarımızla karşınızdayız.
Sahibinin Çaldığı Piyanoda Huzuru Bulan Kedi 00:51
Sahibinin Çaldığı Piyanoda Huzuru Bulan Kedi 587 izlenme - 1 ay önce Sahibi piyano çalrken sanki eşlik edermişçesine bir anda rahat ve huzur kıvımına giren komik kediyi izliyoruz
Salatalıktan Korkmuş Kediler -  Komik Kediler 03:02
Salatalıktan Korkmuş Kediler - Komik Kediler 348 izlenme - 2 ay önce
Köpeklere Saldıran Yürek Yemiş Kediler 01:47
Köpeklere Saldıran Yürek Yemiş Kediler 5.787 izlenme - 3 ay önce Bu kediler yürek yemiş ve kendinden büyük kediler saldırıyor. Kimi komik kimi anlamlı haydi bakalım kediler köpeklere karşıyı izleyelim.
Anne Diyen Kedi İzlenme Rekorları Kırıyor 00:32
Anne Diyen Kedi İzlenme Rekorları Kırıyor 63.285 izlenme - 2 yıl önce Genç kadının beslediği vahşi kedinin 'Mamma' diyerek haykırdığı görüntüler sosyal paylaşım sitelerinde büyük ilgi gördü. Morgan Lynn isimli manken, beslediği vahşi kedinin videosunu paylaştı. Vahşi kedinin 'Mamma' (anne) dediği video, sosyal medyada kısa sürede birçok kullanıcı tarafından paylaşıldı. Genç kadın kedisiyle çektirdiği fotoğrafları sosyal medyadan paylaşmayı da ihmal etmiyor; "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eve Gitmemek İçin Ağacı Bırakmayan Kedi 00:59
Eve Gitmemek İçin Ağacı Bırakmayan Kedi 16.116 izlenme - 6 ay önce Eve Gitmemek İçin Ağacı Bırakmayan Kedi İnatçı kedi eve gitmemek için ağacı çare bulmuş. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.
Kirpiden Akıllıca Faydalanan Kedi 00:55
Kirpiden Akıllıca Faydalanan Kedi 9.978 izlenme - 6 ay önce Kirpiden Akıllıca Faydalanan Kedi Kirpi'den akıllıca faydalanan Kedi'nin kameraya yansıyan komik ve eğlenceli görüntüleri sizlerle..
Banyo Yapacağını Anlayınca Dile Gelen Kedi 00:25
Banyo Yapacağını Anlayınca Dile Gelen Kedi 937.394 izlenme - 2 yıl önce Kedilerin su sevmediği malumunuz. Bu kedimiz de banyo yapacağını anlayınca resmen dile geliyor ve dram filmlerindeki tarzda performans gösteriyor. İzleyelim.
11 Kiloluk Kedi Diyetle Zayıflayacak 01:57
11 Kiloluk Kedi Diyetle Zayıflayacak 10.274 izlenme - 8 ay önce Almanya'dan Bursa'nın Gemlik ilçesine yaz tatili için gelen gurbetçi bir ailenin 11 kilogram ağırlığındaki "Pamuk" isimli kedisine fazla kilolarından kurtulması için diyet uygulanacak.
Müzik Çalınca Kopan Kedi 00:28
Müzik Çalınca Kopan Kedi 9.517 izlenme - 8 ay önce Müzik çalınca her insanın elleri kolları bir tarafları oynadığu gibi hayvandada etkisi oluyo izliyoruz Yeni videolari için kanalıma aboneo lun
Kedi Usulü Eşek Şakası 00:10
Kedi Usulü Eşek Şakası 265.276 izlenme - 2 yıl önce Sinsi kedi arkadan sinsi sinsi sanki bir ninja edasıyla yaklaşıyor ve liseden hatırladığımız enseye şaplağı geçiriyor.
Arkadaşını Harcayan Kedi 00:21
Arkadaşını Harcayan Kedi 3.068 izlenme - 7 ay önce Arkadaşını Harcayan Kedi Arkadaşını uçuran kedinin kameraya yansıyan görüntülerini hep birlikte izliyoruz...
Masajı Beğenmeyen Şişman Kedi 00:31
Masajı Beğenmeyen Şişman Kedi 4.111 izlenme - 9 ay önce şişman kedi yapılan masajdan pek hoşnut değil gibi Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Korku Filmi İzleyen Kedi 01:00
Korku Filmi İzleyen Kedi 2.752 izlenme - 6 ay önce Korku filmi videosundaki seslere ilginç tepkiler veren kedi, en sondaki çığlık ile zıplayınca izleyenleri güldürmeyi başardı.
Miyavlamayı Beceremeyen Kedi 00:25
Miyavlamayı Beceremeyen Kedi 412.626 izlenme - 3 yıl önce Bu kedi miyavlama konusunda oldukça başarısız.
Sahibini Korkutan Kedi 00:04
Sahibini Korkutan Kedi 965.345 izlenme - 4 yıl önce Sahibini Korkutan Kedi Bugüne kadar kediler hakkında birçok içerik gezdiniz, fotoğraf gördünüz. Tatlılıklarıyla bizi bizden alan bu dostlarımızın, hiç şüphesiz ilginç yönleri de sizleri şaşırtacaktır..
Tek Başına 7 Tane Köpeğe Posta Koyan Psikopat Kedi 02:08
Tek Başına 7 Tane Köpeğe Posta Koyan Psikopat Kedi 9.352 izlenme - 8 ay önce Bu kedimiz benim dayımı oğulları mermiye kafa atıyor modunda köpeklere dalmış. Hadi gelin izleyelim.
Çok Sevimli Kedi Yavrusu 00:56
Çok Sevimli Kedi Yavrusu 46.812 izlenme - 3 yıl önce Bu aşırı sevimli ve sempatik kedi yavrusu, hareketleriyle sizi hayrete düşürecek! Her sabah uyanınca bir doz almanızı tavsiye ederiz :)
Doğum Sancısı Çeken Kedi Sağlık Ocağına Gitti 06:28
Doğum Sancısı Çeken Kedi Sağlık Ocağına Gitti 12.187 izlenme - 1 yıl önce Bitlis'te doğum sancısı çeken sokak kedisi, Aile Sağlığı Merkezi'nin kapısına giderek yardım istedi. Doğum sancısı çeken bir sokak kedisi Tatvan 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi'nin kapısına geldi. Sancıyla sağlık ocağının kapısına gitti Aile sağlığı merkezi yetkilileri, kediyi veterinere yönlendirerek doğum yapmasını sağladı. Kedinin sağlık merkezine gelişinden doğum anına kadar geçen süreç de kameraya yansıdı:
Çöp Evdeki Çekyattan Onlarca Kedi Fırladı 01:01
Çöp Evdeki Çekyattan Onlarca Kedi Fırladı 17.395 izlenme - 8 ay önce Bursa’da mahkeme kararıyla temizlenmek için girilen çöp evde ekipler çekyatı açtığında neye uğradığını şaşırdı. Birdenbire çekyatın içinden fırlayan onlarca kediyi gören belediye ekipleri şok oldu.
Sevimli Kedilerin Süt Savaşı 03:07
Sevimli Kedilerin Süt Savaşı 3.783 izlenme - 6 ay önce Sevimli Kedilerin Süt Savaşı Bir kase sütü paylaşamayan kedilerin sevimli didişmeleri izleyenleri güldürüyor.
Hunharca Konuşan Kedi  00:40
Hunharca Konuşan Kedi 49.005 izlenme - 3 yıl önce Klasik konuşan kedi videolarından biraz farklı. Bu arkadaş baya bir şeyler anlatmaya çalışıyor. hatta biraz daha sinirlenirse ev sahibine dalacak gibi. Korkunç mu komik mi çözemedim..
Sahibini Öldürmeyi Planlayan Kedi 00:29
Sahibini Öldürmeyi Planlayan Kedi 2.462 izlenme - 12 ay önce 30.04.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğim Sahibini Öldürmeyi Planlayan Kedi başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Küvetten Çıkamayan Şişman Kedi 00:35
Küvetten Çıkamayan Şişman Kedi 48.862 izlenme - 3 yıl önce Sahibi tarafından küvetin içine bırakılan şişman kedi onca uğraşa rağmen bir türlü küvetten çıkamadı.
Bebek Sesi Çıkaran Kedi 02:26
Bebek Sesi Çıkaran Kedi 87.294 izlenme - 4 yıl önce Bu Kedinin Sesinden Korkabilirsiniz. Sonradan Söylemedi Demeyin.
Acımasız Kedi Kavgası 00:06
Acımasız Kedi Kavgası 30.393 izlenme - 3 yıl önce Kedilerin acımasız ve çılgın kavgası ))
Yaya Geçidinde Bekleyen Kediye Yol Veren Şoför 00:15
Yaya Geçidinde Bekleyen Kediye Yol Veren Şoför 5.989 izlenme - 8 ay önce İşte bu insanlığın getirdiği sorumluluklar bu olmalı hakketen,görüntüde seyir halinden giden şoför bekleyen kediyi görünce yol veriyor.
Borunun İçinde Sıkışan Kedi  00:45
Borunun İçinde Sıkışan Kedi 1.471 izlenme - 7 ay önce Çin Ningksia Huy Özerk Bölgesi'nde talihsiz kedi borunun içine girip oyun oynayım derken buronun içinde kalıyor. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Kediye Kurt Adam Şakası Yapılırsa 00:41
Kediye Kurt Adam Şakası Yapılırsa 5.458 izlenme - 6 ay önce Kurt adam maskesi taktı. Kedisini böyle korkuttu. ABD’nin Washtington eyaletinde Cadılar Bayramında kedilerinin kurt adam maskesine nasıl tepki vereceğini merak eden çift, harekete geçti. Maskeyi takan adam, dizlerinin üstünde kedisine doğru ilerledi. Bu sırada şakazede kedi ise, başka bir yöne bakıyordu. Bir anda kendisine doğru gelen kurt adam maskeli sahibini gören kedi, o kadar çok korktu ki jet gibi yerinden fırlayarak kaçtı. Bu kötü şaka yüzden koltuğun arkasına gizlenen kedi, uzun süre sonra saklandığı yerden çıktı.
Yavrularını Korkutan Anne Kedi 00:23
Yavrularını Korkutan Anne Kedi 387.097 izlenme - 3 yıl önce Anne kedi yavrularını istemeden de olsa korkutursa, küçük, herşeyden habersiz bu minik kediler nasıl tepki verir? Bu minnoş kedilerle çok eğleneceksiniz!
Süpriz Sonlu Kedi Kurtarma Operasyonu (Rusya) 02:42
Süpriz Sonlu Kedi Kurtarma Operasyonu (Rusya) 3.110 izlenme - 6 ay önce Türkiye'de itfaiyecilerin üstlendiği kedi kurtarma operasyonlarına katılan Rus asker, yaptığı usta kedi kurtarma teknikleri ile kediyi çok sağlam olmasa da aşağı indirmeyi başarıyor. Ortalığın biraz mına koymuş olsa da kedi sağlam inmemiş olsa da görev başarıyla tamamlanıyor. Alkışlar kahraman askere.
GTA V - Kedi Korkutmak 00:21
GTA V - Kedi Korkutmak 759.214 izlenme - 2 yıl önce Gerçekçi yönüyle bizi devamlı etkileyen GTA'dan bir kesit daha. Ne yazık ki sonu üzücü bitiyor. İyi seyirler.
NO Diyen Kedi 02:43
NO Diyen Kedi 57.311 izlenme - 3 yıl önce Yapmayın Noooo