Hoşgeldiniz!

Komik Mizah Videoları İzle

Tostçu Erol İle Kapışmak 11:52
Tostçu Erol İle Kapışmak 11.339 izlenme - 3 ay önce Tostçu Erol ile atom tost yapmak konusunda kapışmak için Gaziantep'e gidilmiş. Eğlenceli de bir video olmuş. İzliyoruz efendim..
Müsaitseniz Entelleşiyorum - Aşk! 07:04
Müsaitseniz Entelleşiyorum - Aşk! 3.009 izlenme - 1 ay önce Belgesel gibi belgesel! İçimizi baymadan masaya yatırılıyor, müsaitseniz Entelleşiyor! Deniz Coşkun'un Türk tv tarihinden alıntılarla "Müsaitseniz Entelleşiyorum" isimli mini belgesel serisi, "Aşk" bölümüyle karşınızda!
Celal Şengör ve İlber Ortaylı Eğlenceli Dakikalar Kolajı 03:37
Celal Şengör ve İlber Ortaylı Eğlenceli Dakikalar Kolajı 17.314 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'nin iki çok önemli değerinin ''Teke Tek'' programındaki eğlenceli dakikaları. Youtube Celal Şengör kanalıdan alıntıdır. Hazırlayan arkadaşın ellerine sağlık.
Gereksiz Gerginlik Yaratan 8 Söz 02:30
Gereksiz Gerginlik Yaratan 8 Söz 7.630 izlenme - 7 ay önce Bazı kelimeler vardır, insan duyunca bir irkilir, gerilir. Aslında masumane anlamları vardır bu kelimelerin. Ne yapalım, esnek bir dilimiz var!
Kurtaj 01:50
Kurtaj 44.784 izlenme - 8 yıl önce :))
Gereksiz Yere Hallenen 8 Erkek Tipi 02:20
Gereksiz Yere Hallenen 8 Erkek Tipi 26.611 izlenme - 2 yıl önce Havalar güzelleşti, erkekler kıpır kıpır oldu. İşte, bir "canım" sözünü, bir "gülümsemeyi" yanlış anlayıp gereksiz yere hallenen sekiz erkek...
Berberi Aldatmak - Tahsin Hasoğlu 02:48
Berberi Aldatmak - Tahsin Hasoğlu 16.500 izlenme - 1 yıl önce -Yalnız mısın? -Yok arkadaşı bekliyorum ensemi aldıracam -Bak bende berberim, enseni alıyım istiyosan. -Yok benim 4 senelik berberim var ciddi düşünüyoruz.. Tahsin Hasoğlu yeni videosuyla karşınızda https://www.youtube.com/watch?v=KkB7lFMH5So
amerikan futbolunun güzelliği 00:26
amerikan futbolunun güzelliği 51.394 izlenme - 9 yıl önce ARKADAŞLAR BU VİDEO FUTBOLUN HAYATIMIZDAKİ ÖNEMİNİ BİRAZ OLSUN ORTAYA KOYUYOR SANKİ... :) ergenekon_4335@hotmail.com
Kız Gidince Değişen Erkek Muhabbeti - Billur Bolu 06:23
Kız Gidince Değişen Erkek Muhabbeti - Billur Bolu 5.304 izlenme - 8 ay önce Biz erkekler, ortamda bir kadın varsa, dünyanın en centilmen erkeği kesiliriz. Şiirler havada uçuşur, hepimiz tüm "gusto"muzu muhabbete boca ederiz. Peki, kadın gidince ne olur?
turkish mezdeke gurubu 04:13
turkish mezdeke gurubu 22.217 izlenme - 9 yıl önce buda bızım turkler
Yalan Dolan Ekibinin Alkışlarla Yaşıyorum Göndermeli Skeci 03:55
Yalan Dolan Ekibinin Alkışlarla Yaşıyorum Göndermeli Skeci 6.522 izlenme - 2 yıl önce Youtuber Ruhi Çenet ve Ekin Kollama'nın dahil olduğu skeci yorumlarınıza sunuyoruz efenim.
Özel Üniversitelerde Olsa Garipsemeyeceğimiz 7 Durum 03:23
Özel Üniversitelerde Olsa Garipsemeyeceğimiz 7 Durum 3.403 izlenme - 9 ay önce Berkay'ıyla, Cansu'suyla, otoparkına çekilmiş lüks arabalarıyla, dersten sonra caddeye akmalarıyla özel üniversiteler gerçek bir fenomen. Biz de düşündük "Özel üniversitelerde neler yaşansaydı şaşırmazdık?" dedik. İşte cevabı.
Çocukken Hepimize Sorulan 7 Saçma Soru 03:36
Çocukken Hepimize Sorulan 7 Saçma Soru 1.851 izlenme - 6 ay önce Hepimiz çocuk olduk, hepimiz bazı sorulara maruz kaldık. Ancak bu sorular arasında öyleleri var ki; bunları duymayan çocuk yoktur. Komedinin yeni yıldızlarından izliyoruz.
Ev Sahibinin Gözünden Kiracı 04:28
Ev Sahibinin Gözünden Kiracı 3.378 izlenme - 9 ay önce Herkesin hayali olsa da bu devirde ev sahibi olmak, zor. Kiracı olanlar bilir. Kiracı olmak, sabır gerektirir.
Başkanlık Münazarası Başka Ülkelerde Olsaydı 02:24
Başkanlık Münazarası Başka Ülkelerde Olsaydı 1.690 izlenme - 6 ay önce ABD, son yılların en tartışmalı başkanlık seçimi sürecini yaşıyor. Donald Trump ve Hillary Clinton'ın münazaraları tüm dünya tarafından takip ediliyor. Peki başkanlık münazarası başka ülkelerde olsa nasıl olurdu?
Tatlı Çocuğa İlginç Klip 02:13
Tatlı Çocuğa İlginç Klip 12.322 izlenme - 9 yıl önce
sapık kedicik 00:32
sapık kedicik 11.809 izlenme - 8 yıl önce komik ve sapık kedi
Hepimizin Hayatındaki 8 Küçük Einstein 03:32
Hepimizin Hayatındaki 8 Küçük Einstein 1.799 izlenme - 7 ay önce Hepimizin hayatında herkesin bildiği bir şeyi, yeni bir fikirmiş gibi söyleyen tipler vardır. Atalarımızın deyimiyle "malumu ilam" durumları bazen fena halde can sıkabilir. Lütfen, pek hevesli bu küçük Einstein'ları biri durdursun.
Pokemon Go - Kamu Spotu 04:11
Pokemon Go - Kamu Spotu 2.421 izlenme - 9 ay önce Pokemon Go, artık hayatımızın bir gerçeği. Neticede Igglypuff'ıyla, Jigglypuff'ıyla, Wigglytuff'ıyla Pokemon'luk bir kültür. Lütfen, bu konuda biraz daha hassas olalım.
Komik Deli Kızlar....:-)))) 00:07
Komik Deli Kızlar....:-)))) 10.213 izlenme - 9 yıl önce dliler sizi
Onlarda Evlilik - Bizde Evlilik 03:21
Onlarda Evlilik - Bizde Evlilik 5.841 izlenme - 2 yıl önce Onlar işten dönerken eve nasıl girer, biz nasıl gireriz? Kaynana şehir dışından geleceği zaman onların gelini nasıl tepki verir, bizim gelinimiz nasıl tepki verir? Uzun zaman sonra yeni bir "Onlarda-Bizde" video'su çekelim dedik, bu sefer evlilikleri karşılaştırdık. Kanala abone olmayı unutmayın; http://goo.gl/GqbPm6 Sosyal Medya Hesaplarımız: https://www.facebook.com/enesvetolga twitter.com/enesvetolga
Gereksiz Kibarlık Yapmasaydık 03:10
Gereksiz Kibarlık Yapmasaydık 2.210 izlenme - 9 ay önce Bazen arkadaşımız heyecanla bir şey anlatırken yanlışlıkla suratımıza tükürür ya. O an içimizden bambaşka şeyler geçse de kırılmasın diye kibarlık yaparız. Peki bu ve bunun gibi durumlarda gereksiz kibarlık yapmasaydık ne olurdu? İşte cevabı...
Ayarsız Hayallere Babalarımız Gibi Tepki Verseydik 02:04
Ayarsız Hayallere Babalarımız Gibi Tepki Verseydik 5.691 izlenme - 2 yıl önce Hepimizin hayatında "Datça'ya yerleşeceğim", "İstifa edip dünyayı dolaşacağım", "Kendi işimin patronu olacağım" diyen ayarsız arkadaşlarımız var. Bu hayallerine babalarımız gibi cevap verseydik nasıl olurdu?
Youtube Genel Merkezi'nde Bir Gün (Alkışlarla Yaşıyorum'a Gönderme İçerir) 04:50
Youtube Genel Merkezi'nde Bir Gün (Alkışlarla Yaşıyorum'a Gönderme İçerir) 5.461 izlenme - 2 yıl önce 2 değişik arkadaşın çektiği bir video da bu seferde alkışlarla yaşıyorumun adı geçiyo paylaşayım dedim. Tamam amk bende sevmiyom bu ikisini. Bu kekolar bile alkışlarla yaşıyorumu meme evi olarak görmüş yazık..
Tuvaletim Var Diyemeyenler 02:35
Tuvaletim Var Diyemeyenler 2.028 izlenme - 8 ay önce Tuvalete gitmek bir ihtiyaç. Ama "Tuvalete gidiyorum" demek yerine, yaptığımız ayıpmış gibi farklı deyimler kullanıyoruz. Peki karşımızdaki tuvalete gitmek istediğimizi anlamazsa neler olur?
Büyük Lokma Ye, Büyük Konuşma 03:31
Büyük Lokma Ye, Büyük Konuşma 2.005 izlenme - 9 ay önce Yeni bir seriye başlıyoruz: "Büyük Lokma Ye, Büyük Konuşma". Hepimizin hayatta ettiği büyük laflar vardır ama genellikle bu lafları yutmak zorunda kalırız. Hayat işte!
Resmileşti Dikkat! (Beyin Yakan Mağduriyet Hikayesi) 06:25
Resmileşti Dikkat! (Beyin Yakan Mağduriyet Hikayesi) 3.023 izlenme - 1 yıl önce Enes ve Tolga'dan yine harika bir içerik. Haftalardır sosyal medyada "Resmileşti. Dikkat!" diye bir uyarı dönüyor. Bu uyarı söylendiği gibi gerçekten safsata mı, yoksa paylaşmazsak mağdur olur muyuz? Gerçi ona gelene kadar mağdur olacak daha neler neler var...
spiker gulme krizine girerse 00:28
spiker gulme krizine girerse 8.481 izlenme - 9 yıl önce :-)) haber sunucusu krızde
terbiyesizler 00:25
terbiyesizler 7.314 izlenme - 8 yıl önce bu ne biçim hareketler
komik inekler 00:28
komik inekler 6.793 izlenme - 9 yıl önce bu inek ne yapıyor böyle