Hoşgeldiniz!

komik mizah

Gereksiz Gerginlik Yaratan 8 Söz 02:30
Gereksiz Gerginlik Yaratan 8 Söz 7.507 izlenme - 1 ay önce Bazı kelimeler vardır, insan duyunca bir irkilir, gerilir. Aslında masumane anlamları vardır bu kelimelerin. Ne yapalım, esnek bir dilimiz var!
Başkanlık Münazarası Başka Ülkelerde Olsaydı 02:24
Başkanlık Münazarası Başka Ülkelerde Olsaydı 1.493 izlenme - 4 gün önce ABD, son yılların en tartışmalı başkanlık seçimi sürecini yaşıyor. Donald Trump ve Hillary Clinton'ın münazaraları tüm dünya tarafından takip ediliyor. Peki başkanlık münazarası başka ülkelerde olsa nasıl olurdu?
Çocukken Hepimize Sorulan 7 Saçma Soru 03:36
Çocukken Hepimize Sorulan 7 Saçma Soru 1.800 izlenme - 2 hafta önce Hepimiz çocuk olduk, hepimiz bazı sorulara maruz kaldık. Ancak bu sorular arasında öyleleri var ki; bunları duymayan çocuk yoktur. Komedinin yeni yıldızlarından izliyoruz.
Celal Şengör ve İlber Ortaylı Eğlenceli Dakikalar Kolajı 03:37
Celal Şengör ve İlber Ortaylı Eğlenceli Dakikalar Kolajı 16.443 izlenme - 7 ay önce Türkiye'nin iki çok önemli değerinin ''Teke Tek'' programındaki eğlenceli dakikaları. Youtube Celal Şengör kanalıdan alıntıdır. Hazırlayan arkadaşın ellerine sağlık.
Kız Gidince Değişen Erkek Muhabbeti - Billur Bolu 06:23
Kız Gidince Değişen Erkek Muhabbeti - Billur Bolu 5.206 izlenme - 2 ay önce Biz erkekler, ortamda bir kadın varsa, dünyanın en centilmen erkeği kesiliriz. Şiirler havada uçuşur, hepimiz tüm "gusto"muzu muhabbete boca ederiz. Peki, kadın gidince ne olur?
Hepimizin Hayatındaki 8 Küçük Einstein 03:32
Hepimizin Hayatındaki 8 Küçük Einstein 1.723 izlenme - 4 hafta önce Hepimizin hayatında herkesin bildiği bir şeyi, yeni bir fikirmiş gibi söyleyen tipler vardır. Atalarımızın deyimiyle "malumu ilam" durumları bazen fena halde can sıkabilir. Lütfen, pek hevesli bu küçük Einstein'ları biri durdursun.
Berberi Aldatmak - Tahsin Hasoğlu 02:48
Berberi Aldatmak - Tahsin Hasoğlu 15.885 izlenme - 9 ay önce -Yalnız mısın? -Yok arkadaşı bekliyorum ensemi aldıracam -Bak bende berberim, enseni alıyım istiyosan. -Yok benim 4 senelik berberim var ciddi düşünüyoruz.. Tahsin Hasoğlu yeni videosuyla karşınızda https://www.youtube.com/watch?v=KkB7lFMH5So
Gereksiz Yere Hallenen 8 Erkek Tipi 02:20
Gereksiz Yere Hallenen 8 Erkek Tipi 26.522 izlenme - 1 yıl önce Havalar güzelleşti, erkekler kıpır kıpır oldu. İşte, bir "canım" sözünü, bir "gülümsemeyi" yanlış anlayıp gereksiz yere hallenen sekiz erkek...
Kurtaj 01:50
Kurtaj 44.707 izlenme - 8 yıl önce :))
Özel Üniversitelerde Olsa Garipsemeyeceğimiz 7 Durum 03:23
Özel Üniversitelerde Olsa Garipsemeyeceğimiz 7 Durum 3.384 izlenme - 3 ay önce Berkay'ıyla, Cansu'suyla, otoparkına çekilmiş lüks arabalarıyla, dersten sonra caddeye akmalarıyla özel üniversiteler gerçek bir fenomen. Biz de düşündük "Özel üniversitelerde neler yaşansaydı şaşırmazdık?" dedik. İşte cevabı.
Ev Sahibinin Gözünden Kiracı 04:28
Ev Sahibinin Gözünden Kiracı 3.316 izlenme - 3 ay önce Herkesin hayali olsa da bu devirde ev sahibi olmak, zor. Kiracı olanlar bilir. Kiracı olmak, sabır gerektirir.
amerikan futbolunun güzelliği 00:26
amerikan futbolunun güzelliği 51.389 izlenme - 8 yıl önce ARKADAŞLAR BU VİDEO FUTBOLUN HAYATIMIZDAKİ ÖNEMİNİ BİRAZ OLSUN ORTAYA KOYUYOR SANKİ... :) ergenekon_4335@hotmail.com
Ata baba 03:29
Ata baba 58.244 izlenme - 10 yıl önce çok komik bu adamya
Tuvaletim Var Diyemeyenler 02:35
Tuvaletim Var Diyemeyenler 2.006 izlenme - 2 ay önce Tuvalete gitmek bir ihtiyaç. Ama "Tuvalete gidiyorum" demek yerine, yaptığımız ayıpmış gibi farklı deyimler kullanıyoruz. Peki karşımızdaki tuvalete gitmek istediğimizi anlamazsa neler olur?
Gereksiz Kibarlık Yapmasaydık 03:10
Gereksiz Kibarlık Yapmasaydık 2.192 izlenme - 3 ay önce Bazen arkadaşımız heyecanla bir şey anlatırken yanlışlıkla suratımıza tükürür ya. O an içimizden bambaşka şeyler geçse de kırılmasın diye kibarlık yaparız. Peki bu ve bunun gibi durumlarda gereksiz kibarlık yapmasaydık ne olurdu? İşte cevabı...
Pokemon Go - Kamu Spotu 04:11
Pokemon Go - Kamu Spotu 2.387 izlenme - 3 ay önce Pokemon Go, artık hayatımızın bir gerçeği. Neticede Igglypuff'ıyla, Jigglypuff'ıyla, Wigglytuff'ıyla Pokemon'luk bir kültür. Lütfen, bu konuda biraz daha hassas olalım.
Mucitlerin Dramı 2 - Enes ve Tolga 02:18
Mucitlerin Dramı 2 - Enes ve Tolga 790 izlenme - 4 hafta önce Gazete, kağıt, güneş gözlüğü, lazer... Hepsi birbirinden önemli icatlar. Peki bunların mucitleri, ne hayal ettiler? Biz bu icatları nasıl kullanıyoruz?
Büyük Lokma Ye, Büyük Konuşma 03:31
Büyük Lokma Ye, Büyük Konuşma 1.992 izlenme - 3 ay önce Yeni bir seriye başlıyoruz: "Büyük Lokma Ye, Büyük Konuşma". Hepimizin hayatta ettiği büyük laflar vardır ama genellikle bu lafları yutmak zorunda kalırız. Hayat işte!
Dış Mihrakların İç Yüzü - Enes ve Tolga 04:53
Dış Mihrakların İç Yüzü - Enes ve Tolga 917 izlenme - 2 ay önce Sosyal ağlara kişisel bilgilerimizi kuzu kuzu veriyoruz. Hepimizin telefonunda, bilgisayarında kamera var. Peki dış mihraklar, bizi nasıl takip ediyor? Özel bilgilerimiz tehlikede mi?
Yalan Dolan Ekibinin Alkışlarla Yaşıyorum Göndermeli Skeci 03:55
Yalan Dolan Ekibinin Alkışlarla Yaşıyorum Göndermeli Skeci 6.494 izlenme - 1 yıl önce Youtuber Ruhi Çenet ve Ekin Kollama'nın dahil olduğu skeci yorumlarınıza sunuyoruz efenim.
turkish mezdeke gurubu 04:13
turkish mezdeke gurubu 22.211 izlenme - 8 yıl önce buda bızım turkler
Resmileşti Dikkat! (Beyin Yakan Mağduriyet Hikayesi) 06:25
Resmileşti Dikkat! (Beyin Yakan Mağduriyet Hikayesi) 2.995 izlenme - 7 ay önce Enes ve Tolga'dan yine harika bir içerik. Haftalardır sosyal medyada "Resmileşti. Dikkat!" diye bir uyarı dönüyor. Bu uyarı söylendiği gibi gerçekten safsata mı, yoksa paylaşmazsak mağdur olur muyuz? Gerçi ona gelene kadar mağdur olacak daha neler neler var...
Mucitlerin Dramı 03:43
Mucitlerin Dramı 695 izlenme - 2 ay önce Facebook, Instagram, Youtube ve diğerleri... Onlar, günlük hayatımızın vazgeçilmezi, internet devleri... Peki bu devlerin mucitleri, ne umdu ne buldu?
Onlarda Evlilik - Bizde Evlilik 03:21
Onlarda Evlilik - Bizde Evlilik 5.807 izlenme - 1 yıl önce Onlar işten dönerken eve nasıl girer, biz nasıl gireriz? Kaynana şehir dışından geleceği zaman onların gelini nasıl tepki verir, bizim gelinimiz nasıl tepki verir? Uzun zaman sonra yeni bir "Onlarda-Bizde" video'su çekelim dedik, bu sefer evlilikleri karşılaştırdık. Kanala abone olmayı unutmayın; http://goo.gl/GqbPm6 Sosyal Medya Hesaplarımız: https://www.facebook.com/enesvetolga twitter.com/enesvetolga
Tatlı Çocuğa İlginç Klip 02:13
Tatlı Çocuğa İlginç Klip 12.321 izlenme - 8 yıl önce
Ayarsız Hayallere Babalarımız Gibi Tepki Verseydik 02:04
Ayarsız Hayallere Babalarımız Gibi Tepki Verseydik 5.685 izlenme - 1 yıl önce Hepimizin hayatında "Datça'ya yerleşeceğim", "İstifa edip dünyayı dolaşacağım", "Kendi işimin patronu olacağım" diyen ayarsız arkadaşlarımız var. Bu hayallerine babalarımız gibi cevap verseydik nasıl olurdu?
sapık kedicik 00:32
sapık kedicik 11.784 izlenme - 8 yıl önce komik ve sapık kedi
YouTube Genel Merkezi'nde Bir Gün (Alkışlarla Yaşıyorum'a Gönderme İçerir) 04:50
YouTube Genel Merkezi'nde Bir Gün (Alkışlarla Yaşıyorum'a Gönderme İçerir) 5.446 izlenme - 1 yıl önce 2 değişik arkadaşın çektiği bir video da bu seferde alkışlarla yaşıyorumun adı geçiyo paylaşayım dedim. Tamam amk bende sevmiyom bu ikisini. Bu kekolar bile alkışlarla yaşıyorumu meme evi olarak görmüş yazık..
Komik Deli Kızlar....:-)))) 00:07
Komik Deli Kızlar....:-)))) 10.207 izlenme - 8 yıl önce dliler sizi
Erkekleri Hayattan Bezdiren 8 Sevgili Sorusu 04:11
Erkekleri Hayattan Bezdiren 8 Sevgili Sorusu 3.504 izlenme - 1 yıl önce Kadınları anlamak için ne kadar çaba sarf edersek edelim, hep kifayetsiz kalıyoruz. Onlar başımızın tacı fakat "Bu mu, bu mu?", "Bu ilişki nereye gidiyor?", "Biz şimdi neyiz?" gibi sorulara ne cevap verebiliriz ki?