Hoşgeldiniz!

Komik Program Videoları İzle

Cem Yılmaz ve Ayumi - Bamya Muhabbeti 01:22
Cem Yılmaz ve Ayumi - Bamya Muhabbeti 1.525 izlenme - 3 yıl önce Ayumi Takano'nun yemek programına katılan Cem Yılmaz bir bamya muhabbetine başlıyor ama Ayumi anlamıyor. Neden anlamıyor çünkü geldiği yerde bamya büyük bir şey.
Çocuğum Çinli Böceklere Yicek Gibi Bakıyor!! 03:50
Çocuğum Çinli Böceklere Yicek Gibi Bakıyor!! 3.065 izlenme - 7 yıl önce kadının çocuğu olmuyormuş.çinde taşıyıcı anne kiralamışlar. tabii ki çocuk yüzde elli çinli....bu kadının çook endişeleri var çook.onuşması ise o daha hoş .çok doğal.
Türk spor programlarında yaşanmış en ilginç olaylar 06:06
Türk spor programlarında yaşanmış en ilginç olaylar 136 izlenme - 6 ay önce Türk spor programlarında yaşanmış en ilginç olaylar Daha fazlası www.izlesene.com/futbolarena kanalında sizlerle...
Güldür Güldür Hunharca Gülen Adam Show Tv 02:19
Güldür Güldür Hunharca Gülen Adam Show Tv 530 izlenme - 2 yıl önce Güldür Güldür Değişik Gülen Adam
Beyaz Show Fragmanı (16 Aralık Cuma) 01:02
Beyaz Show Fragmanı (16 Aralık Cuma) 35 izlenme - 2 ay önce Beyaz Show'un 16 Aralık Cuma günü konukları; Ziynet Sali, Gökhan Özen, Gupse Özay, Buğra Gülsoy, Eda Ece ve Derya Uluğ!
Böğürerek Ağlayan Adam Muhsin 02:12
Böğürerek Ağlayan Adam Muhsin 313 izlenme - 3 yıl önce Ben Karımı Normal Dövdüm, Birisi Karımı Pohpohluyor, Tülay N'olur Eve Dön Sabaça Uyuyamıyom. Bir Acı Umut Klasiği Muhsin.
Ersin Korkut'la Korkutmayan Haberler 01:48
Ersin Korkut'la Korkutmayan Haberler 112 izlenme - 1 yıl önce Merhaba arkadaşlar yine sizlere layık olmayan bir video ile karşınızdayım umarım izler beğenirsiniz. Alıntı açıklama; Ersin Korkut hayat yorucu, gündem yoğun diyerek haberleri izlemekten korkanların sıkıntılarına son veriyor. "Ersin Korkut'la Korkutmayan Haberler" 12 Mayıs'ta başlıyor! Salı'dan Cuma'ya her akşam #TV360'ta 23:00'da...
Joe Daltona Benziyorsun (Yalçın Çakır Gerçeğin Peşinde) 01:12
Joe Daltona Benziyorsun (Yalçın Çakır Gerçeğin Peşinde) 172 izlenme - 2 yıl önce joe dalton'a benzettiği konuğa ''sen nerelisin?!'' diye sorması da manidar olmuş.
Eski Televoleler Ne Bombaymış 2 (Küfür İçerir) 01:47
Eski Televoleler Ne Bombaymış 2 (Küfür İçerir) 110 izlenme - 3 yıl önce Ciddi ciddi ilginçmiş espri anlayışı o zamanlar, turist kızlara anlamadıkları bir şeyler söylet, sonra kameraya çek, falan filan, e haliyle bu evrelerden geçmesek şu anki kaliteyi tutturmazdık. bir nesli çernobil bir nesli cnbce bir nesli de eski televoleler mahvetti.
Büyücü Şakası 01:27
Büyücü Şakası 95 izlenme - 5 yıl önce
özel konuk 09:42
özel konuk 123 izlenme - 7 yıl önce sunucu:Şemsettin hoŞt konuk:nazmi hophop part 1
Ters Sandalye-Baktım Olmadı 03:26
Ters Sandalye-Baktım Olmadı 31 izlenme - 5 yıl önce "Ters Sandalye" Programına Bu Hafta Eşiyle Arasındaki Probleme Tuhaf Bir Çözüm Getiren Fenasi KERİM Katılmaktadır...Keyifli İzlemeler...