Hoşgeldiniz!

komik program

Bu Ülkenin Anasını Bellediniz - Adnan Aybaba 01:32
Bu Ülkenin Anasını Bellediniz - Adnan Aybaba 12.729 izlenme - 3 yıl önce Adnan Aybaba sinirlenince durdurulamıyor ve hem Ak Parti'ye hem cemaat'e verip veriştiriyor. Arada bir el hareketi de demek istediğini destekler nitelikte. İzleyelim efendim.
Adnan Aybaba'dan Canlı Yayında İnanılmaz Gaf 00:10
Adnan Aybaba'dan Canlı Yayında İnanılmaz Gaf 22.864 izlenme - 5 yıl önce Adnan Aybaba'dan Canlı Yayında İnanılmaz Gaf
Lemi'nin Canlı Yayında Adnan Aybaba'ya Küfürlü Su Fırlatması 00:40
Lemi'nin Canlı Yayında Adnan Aybaba'ya Küfürlü Su Fırlatması 7.291 izlenme - 4 yıl önce Serbest Vuruş programında yine tahmin edinilesi anlar. Lemi'de çığrından çıkıyor sonunda.
Şahan Gökbakar Manyak Oldum Devam 01:42
Şahan Gökbakar Manyak Oldum Devam 14.260 izlenme - 10 yıl önce süperrrrrrrrrrrrr çocukla beraber
Adnan Aybaba - Sapık Ve Irkçıyım 02:55
Adnan Aybaba - Sapık Ve Irkçıyım 3.317 izlenme - 3 yıl önce Adnan Aybaba sonunnda kayışı yaktı. Emre'nin Zokaora'ya yaptıgı hareketi yorumlarken kendisininden çok ezildigini o yüzden artık sapık ve ırkçı oldugunu söylüyorr.
Gazman 03:19
Gazman 3.248 izlenme - 9 yıl önce müzik bile çalıyor
Adnan Aybaba Eşeğe Ters Bindi 04:13
Adnan Aybaba Eşeğe Ters Bindi 1.295 izlenme - 4 yıl önce
Cem Yılmaz ve Ayumi - Bamya Muhabbeti 01:22
Cem Yılmaz ve Ayumi - Bamya Muhabbeti 1.600 izlenme - 4 yıl önce Ayumi Takano'nun yemek programına katılan Cem Yılmaz bir bamya muhabbetine başlıyor ama Ayumi anlamıyor. Neden anlamıyor çünkü geldiği yerde bamya büyük bir şey.
Adnan Aybaba Canlı Yayında Göbek Attı 01:36
Adnan Aybaba Canlı Yayında Göbek Attı 2.197 izlenme - 3 yıl önce TVEM Spor Yorumcusu Adnan Aybaba, Aziz Yıldırım'ın yeniden yargılanma kararını göbek atarak kutladı.
Adnan Aybaba Noel Baba Oldu 04:49
Adnan Aybaba Noel Baba Oldu 2.010 izlenme - 3 yıl önce Tv em'de yayınlanan Serbest Vuruş programında Noel Baba kılığında stüdyoya gelen Adnan Aybaba'nın şok eden hediyeleri herkesi kızdırdı.
Adnan Aybaba G.Saray'ın Yıldızlı Kekini Yedi... 02:31
Adnan Aybaba G.Saray'ın Yıldızlı Kekini Yedi... 2.034 izlenme - 3 yıl önce TV EM'de yayınlanan Serbest Vuruş programında Adnan Aybaba Galatsaray'ın 4. yıldız törenine işte böyle tepki gösterdi.
Adnan Aybaba 'Çavuş' oldu! 04:24
Adnan Aybaba 'Çavuş' oldu! 2.198 izlenme - 4 yıl önce TV EM'de yayınlanan Serbest Vuruş programında yine çok konuşulacak olaylar yaşandı.
Çocuğum Çinli Böceklere Yicek Gibi Bakıyor!! 03:50
Çocuğum Çinli Böceklere Yicek Gibi Bakıyor!! 3.391 izlenme - 8 yıl önce kadının çocuğu olmuyormuş.çinde taşıyıcı anne kiralamışlar. tabii ki çocuk yüzde elli çinli....bu kadının çook endişeleri var çook.onuşması ise o daha hoş .çok doğal.
Adnan Aybaba, İnekle Röportaj Yaptı 01:43
Adnan Aybaba, İnekle Röportaj Yaptı 1.877 izlenme - 3 yıl önce Serbest Vuruş programında yorumculuk yapan Adnan Aybaba yıllarca unutulmayacak bir olaya imza attı. Aybaba, İnekle röportaj yaparak Türk futbolu üzerine konuştu.
Adnan Aybaba Doktor Oldu 03:32
Adnan Aybaba Doktor Oldu 1.665 izlenme - 4 yıl önce Tvem kanalında yayınlanan Serbest Vuruş programında yorumcu Adnan Aybaba ekran başındakileri şaşırttı. Daha öncede padişan ve asker olarak karşımıza çıkan Adnan Aybaba bu kez doktor oldu.
Adnan Aybaba Canlı Yayında Ruh Çağırdı 03:02
Adnan Aybaba Canlı Yayında Ruh Çağırdı 1.725 izlenme - 3 yıl önce TV EM'de yayınlanan Serbest Vuruş programında yorumcu Adnan Aybaba Galatasaray'ın 2000 yılındaki futbol ruhunu işte böyle çağırdı.
Adnan Aybaba'dan TFF Reklamlı Fenerbahçe Forması 01:21
Adnan Aybaba'dan TFF Reklamlı Fenerbahçe Forması 1.670 izlenme - 3 yıl önce Serbet Vurus programi Besiktas - Fenerbahce derbi macindan sonra yine gundeme damga vurdu. Adnan Aybaba TFF reklamli Fenerbahce formasi giydi.
Adnan Aybaba'dan Olay Drogba Yorumu 00:29
Adnan Aybaba'dan Olay Drogba Yorumu 1.372 izlenme - 3 yıl önce Spor yorumcusu Adnan Aybaba, Galatasaray'dan ayrılan Drogba için ilgin. bir yorumda bulundu. Daha fazlası www.izlesene.com/futbolarena kanalında...
Adnan Aybaba Stüdyoda Havladı! 00:49
Adnan Aybaba Stüdyoda Havladı! 781 izlenme - 2 yıl önce Serbest Vuruş programında Adnan Aybaba canlı yayında havladı.
Adnan Aybaba'nın Cemaat Hakkında Söyledikleri 01:33
Adnan Aybaba'nın Cemaat Hakkında Söyledikleri 571 izlenme - 2 yıl önce Adnan Aybaba'nın geçen yıl cemaat hakkında TVEM'de yaptığı yorumlar.
Cübbeli Adnan Aybaba Canlı Yayında 03:33
Cübbeli Adnan Aybaba Canlı Yayında 1.059 izlenme - 4 yıl önce Cübbeli Adnan Aybaba Canlı Yayında
Adnan Aybaba Siyahi Futbolcu Oldu 06:14
Adnan Aybaba Siyahi Futbolcu Oldu 1.027 izlenme - 3 yıl önce Tvem ekranlarında yayınlanan 'Serbest Vuruş' programının yorumcusu Adnan Aybaba siyahi futbolcu kılığında stüdyoya geldi. TFF'nin yeni uygulamaya koyduğu yabancı sınırının kaldırılmasını kendi üslubuyla eleştirdi.
Adnan Aybaba Kızıldereli Oldu! 03:56
Adnan Aybaba Kızıldereli Oldu! 1.020 izlenme - 3 yıl önce Ünlü spor yorumcusu Adnan Aybaba bu kezde canlı yayına kızıl dereli kıyafetleri giyerek çıktı...TVem'de yayınlanan Serbest Vuruş programında Kızılderili kostümü giyerek kulüpleri barışa davet etti.
Kitap Kurdu Adnan Aybaba ve Son Okuduğu Kitap 'Dostoeski' 02:01
Kitap Kurdu Adnan Aybaba ve Son Okuduğu Kitap 'Dostoeski' 901 izlenme - 3 yıl önce Türkiye toplumunun az kitap okumasından yakınan Aynan Aybaba, beklemediği bir soruyla karşılaşır ve verdiği cevap gerçekten tatmin edicidir...
İsveç'te Oynadım Diyen Adnan Aybaba'ya İnanmamak 03:23
İsveç'te Oynadım Diyen Adnan Aybaba'ya İnanmamak 659 izlenme - 3 yıl önce Beyaz Tv programlarından Ve Gol'de bir başka kolpalık,Adnan Aybaba İsveç'te futbol oynadığını iddia ediyor ama kimse Adnan Aybaba'ya inanmıyor,Adnan Aybaba oynadığı takımın rengini bilmiyor.
Rusya' Da Neler Yaptığını Biliyorum - Adnan Aybaba 04:44
Rusya' Da Neler Yaptığını Biliyorum - Adnan Aybaba 583 izlenme - 3 yıl önce Adnan Aybaba bir iş için Rusya'ya giden Rasim Ozan'a Rusya'da ne yaptığını soruyor,istediği cevabı alamayınca konu uzadıkça uzuyor,Ahmet Çakar araya girmeye çalışsada Adnan Aybaba Rasim Ozan'ın Rusya'da ne yaptığını öğrenmekte kararlı.
Türk spor programlarında yaşanmış en ilginç olaylar 06:06
Türk spor programlarında yaşanmış en ilginç olaylar 170 izlenme - 1 yıl önce Türk spor programlarında yaşanmış en ilginç olaylar Daha fazlası www.izlesene.com/futbolarena kanalında sizlerle...
Adnan Aybaba Kolpa Canlı Yayın Çıldırması ! 01:43
Adnan Aybaba Kolpa Canlı Yayın Çıldırması ! 422 izlenme - 3 yıl önce Anında gaza gelen Adnan saydırmaya başlayınca Rasim Ozan her zaman olduğu gibi yine gülme krizine girdi...Son düzlükte bağırış çağırışlar ve su fırlatma aksiyonuyla Adnan ı sakinleştirmek pek mümkün olmadı...00:45 e özellikle dikkat...Yürü beeee.... ilgili içerikler: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/59445/ahmet-cakar-ve-gulme-krizi-geciren-rasim-ozan
Aniden Coşup İstanbul' un Fethini Anlatmak - Adnan Aybaba 02:29
Aniden Coşup İstanbul' un Fethini Anlatmak - Adnan Aybaba 456 izlenme - 3 yıl önce Beyaz Tv'de yayınlanan Ve Gol programında Adnan Aybaba her zamanki kolpalığıyla yayına damgasını vuruyor,konu abisinin Beşiktaş teknik direktörlüğü ile alakalıykan aniden İstanbul'un Fethi'ni anlatan Adnan Aybaba tüm çabalara rağmen durdurulamıyor
Ahmet Çakar - Adnan Aybaba Cinsiyet Değiştirmiş 01:40
Ahmet Çakar - Adnan Aybaba Cinsiyet Değiştirmiş 348 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Çakar abimizz meydan larousse giren ilk türk olan Adnan Aybaba'yı 6 aydır takımını degiştirdigi için travestiye benzetiyor. Bir anlamda takımını değiştiren cinsiyet de değiştirir demek istiyor.